Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Genelde bloğun önünde yada altında gördüğümüzden garip geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KEYİFLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar, iyi haftalar...

http://i1232.photobucket.com/albums/...an/photo-6.jpg

Oğuz ağabeyin (Keyifli) sorunu çözüldü, büyük bir derdi yokmuş VFR'nin, denedikleri tüm fan müşirleri arızalı imiş, sonuçta sağlam bir müşir ile çözmüşler işi, şimdi orjinalini bulup takacak...
    Selamlar Güzel Dostlarım, şimdilik sorunu kısa süreli de olsa çözdük. Cnım sıkılmıştı üst kapak açılacak diye fakar gerek kalmadı. Fan müşirinden kaynaklanıyormuş. Oysa Honda orijinal müşir diye yolladılar. 5 müşir de arızalı olur mu hiç???? Oluyor işte Şimdilik bir araba müşiri ile idare ediyorum. Biraz erken (85-88) derecelerde açıyor ama buna da şükür Orijinalini yurt dışından sipariş ettim. Umarım gelen sağlam olur ))
    Herkese teşekkür ediyor, emniyetli ve keyifli sürüşler diliyorum.
    erginturhan, T R O E, gama ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı KEYİFLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Güzel Dostlarım, şimdilik sorunu kısa süreli de olsa çözdük. Cnım sıkılmıştı üst kapak açılacak diye fakar gerek kalmadı. Fan müşirinden kaynaklanıyormuş. Oysa Honda orijinal müşir diye yolladılar. 5 müşir de arızalı olur mu hiç???? Oluyor işte Şimdilik bir araba müşiri ile idare ediyorum. Biraz erken (85-88) derecelerde açıyor ama buna da şükür Orijinalini yurt dışından sipariş ettim. Umarım gelen sağlam olur ))
    Herkese teşekkür ediyor, emniyetli ve keyifli sürüşler diliyorum.
    Hangi arabanın müşürü oldu Oğuz abi, belki birilerine lazım olur..
    erginturhan, Potenza ve T R O E bunu beğendiler.
    Uğur Han

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı gama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi arabanın müşürü oldu Oğuz abi, belki birilerine lazım olur..
    Suzuki alto demişti yanlış hatırlamıyorsam...
    gama, Ali İMANCI ve T R O E bunu beğendiler.

korhankursat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler. Bir organizasyon yapın da buluşup gezelim...

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korhankursat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler. Bir organizasyon yapın da buluşup gezelim...
    Ankara için teklifi yeniliyorum....

KEYİFLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Suzuki alto demişti yanlış hatırlamıyorsam...
    Evet evet Suzuki Alto

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Güzel Dostlarıma muhteşem hafta sonları diliyorum.
    Herkese emniyetli ve keyifli sürüşler.
    T R O E, gama ve erginturhan bunu beğendiler.

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Arkadaşlar günaydın... Arka çantamın üst kapağını söktüm ( siyah ), hazır satılan sprey kutu boyalarla Kırmızıya boyamak istiyorum ( tam ortasına iki beyaz şerit olacak şekilde ).. bu tip boya konusunda tecrübeli arkadaşların fikirlerine açığım...

Borris07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250>Kawasaki Z750>Honda VFR800...
    Merhaba Arkadaşlar,
    VFR 800 e elveda deme zamanı geldi sanırım.Gözüm gibi baktığım motorumu satışa çıkardım.Motorum sorunsuz ve orjinaldir.Çevrenizde almak isteyen olursa bilginiz olsun diye foruma da yazıyorum.Pazarlık payı çok ufaktır.Fiyatının makul olduğunu düşünüyorum.Herkese sevgiler saygılar.Keyifli geziler toplantılar diliyorum sizlere.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-orjinal-161145576/detay

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Beyler çoook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.
    Yeni arkadaşlara da selamlar,eskiler hatırlayacaktır diye ümit ediyorum beni
    VFR mi sattıktan sonra inanın hiçbir motosikleti canım çekmedi,çok arkadaşım kendi motorlarını zorla denetti,beğeniceksin diye ama maalesef hiçbiri VFR değil Bi ara gönlüm FJR ye kaymadı değil ama itiraf edeyim o da bir VFR değil

Bi kaç gündür sahibindendeki bir VFR uykularımdan uyandırıyordu beni,tanıyan var mı diye sormak için giricektim foruma,girince hoş bir sürpriz oldu aslında.Benim mesajın üzerine yazan Borris07 nickli arkadaşın motorunu soracaktım )) Tanıyan var mı diye
    erginturhan ve novablue bunu beğendiler.

Borris07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250>Kawasaki Z750>Honda VFR800...
    Onlar cevap vermeden ben şimdiden yazayım. Daha önce istanbul gezilerine (özellikle şile,ağva)katılma dileklerimi burada belirtsem de işimin vardiyalı oluşu ve vakit kıtlığı nedeniyle maalesef forumda ve grupta aktif olamadım bu nedenle tanıyorum diyen çıkmaz sanırım hep tek başımaydım. =)Araştırmanız gayet normal.Bu motoru kullanan kesimin bilinçli insanlardan oluşması her anlamda bir artıdır Ben de çok araştırdım.Umarim dilediğiniz V-tec i bulup uzun seneler sorunsuz binersiniz.
    erginturhan bunu beğendi.

Ben bir öneri getireyim o zaman, burada bulunsun.

Boş vakti olan VFR sahipleri, tanışmak, muhabbet etmek, viraj yapmak, almak-satmak isteyenler, Şile-Ağva gezisi yapalım. Ne dersiniz?
    Go-pro videolar benden.Buluşma yeri ve zamanı keyfimize göre değiştirilebilir.

26 nisan Cumartesi saat 13:00 istanbul Çekmeköy Madenler Shell benzin istasyonu.

Maps: https://www.google.com/maps/search/shell/@41.0134643,29.1911934,203m/data=!3m1!1e3

Motosikleti
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler çoook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.
    Yeni arkadaşlara da selamlar,eskiler hatırlayacaktır diye ümit ediyorum beni
    VFR mi sattıktan sonra inanın hiçbir motosikleti canım çekmedi,çok arkadaşım kendi motorlarını zorla denetti,beğeniceksin diye ama maalesef hiçbiri VFR değil Bi ara gönlüm FJR ye kaymadı değil ama itiraf edeyim o da bir VFR değil

Bi kaç gündür sahibindendeki bir VFR uykularımdan uyandırıyordu beni,tanıyan var mı diye sormak için giricektim foruma,girince hoş bir sürpriz oldu aslında.Benim mesajın üzerine yazan Borris07 nickli arkadaşın motorunu soracaktım )) Tanıyan var mı diye
    Tolga hoş geldin tekrar ben de herhalde bizi unuttu artık diyordum
    Hayırlısı olsun, umarım tekrar istediğin gibi bir VFR'yi alır, kazasız belasız keyifle kullanırsın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Boş vakti olan VFR sahipleri, tanışmak, muhabbet etmek, viraj yapmak, almak-satmak isteyenler, Şile-Ağva gezisi yapalım. Ne dersiniz?

26 nisan Cumartesi saat 13:00 istanbul Çekmeköy Madenler Shell benzin istasyonu.

Maps: https://www.google.com/maps/search/shell/@41.0134643,29.1911934,203m/data=!3m1!1e3
    Genelde pazar günü müsait oluyor çoğu arkadaşımız ve genelde Riva'da görüşüyoruz, bekleriz...

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Ergin çok teşekkür ederim,en aktif forumu unutmak mümkün mü
    İşin doğrusu çok sık takip ettim ancak girip te iki kelime yazasım gelmedi motorumu sattıktan sonra...
    Sizinde anladığınız gibi yine bitim kanlandı benim,VFR kullananların en kötü huyu olan başka motor beğenmeme maalesef bende de ortaya çıktı,başka motorların ya tipini beğenmiyorum ya da sürüşünü.
    O kadar motor motosiklet kullandım,yine söylüyorum hiçbiri VFR'nin özelliklerini taşımıyor...
    Birinin virajı iyi,frenlemesi kötü,birinin tipi güzel yakıtı kötü,vs vs uzatmak mümkün

Uzun lafın kısası en kısa zamanda VFR ile aranıza dönüyorum
    erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Tarz değişimiydi, touring Yamaha TDM 850 mi 900 müydü derken nerden gördüm bu VFR yi dibim düştü anlaşılan bu yıl EN 500 üm satıldıktan sonra üzerine para biriktirmeye çalışmakla geçecek bu arada eğitim konusu geçmiş GİS akademiyi tavsiye edebilirim. Hakimiyet eğitimini oradan aldım eğitmenlerinin yaklaşımı, ilgilenmeleri baya hoşuma gitti.
    erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

Genelde pazar günü müsait oluyor çoğu arkadaşımız ve genelde Riva'da görüşüyoruz, bekleriz...

Pazar günü de buluşuruz (zaman/mekan?), yeter ki hava güzel olsun

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Öncelikle selam tüm vfr kullanıcıları daha öncedende bir kaç mesaj atmıştım,
    ve 1 hafta içinde tüm yazılanları okudum topicdeki,
    sizden bir ricam olacak,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-custom-care-3-cantali-kazasiz-vfr-800-161137964/detay
    ilandaki motoru tanıyan eden geçmişini bilen varmıdır acaba?
    sahibi ile görüştüm anlayabildiğim kadarıyla çok temiz dürüst birine benziyor ve benim araştırmalarımda da öyle çıkmakta,
    birde siz kullanıcıların farkedebileceği şeyler varmıdır nedir ne değildir yorumunuzu esirgemezseniz sevinirim,
    zira haftaya istanbula gidip kısmetse alma niyetine gireceğim motora.

Şimdiden teşekkür ediyorum..

Motosikleti
    Pazar günü de buluşuruz (zaman/mekan?), yeter ki hava güzel olsun
    Genelde öğleden sonra 2 gibi orada oluyoruz, Riva Vira Beach Club isimli, kumsalın sonundaki mekanda oturuyoruz...
    Cep numaram 0542 412 05 27 numaranı yollarsan gideceğimiz zaman haber verebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selam tüm vfr kullanıcıları daha öncedende bir kaç mesaj atmıştım,
    ve 1 hafta içinde tüm yazılanları okudum topicdeki,
    sizden bir ricam olacak,

ilandaki motoru tanıyan eden geçmişini bilen varmıdır acaba?
    sahibi ile görüştüm anlayabildiğim kadarıyla çok temiz dürüst birine benziyor ve benim araştırmalarımda da öyle çıkmakta,
    birde siz kullanıcıların farkedebileceği şeyler varmıdır nedir ne değildir yorumunuzu esirgemezseniz sevinirim,
    zira haftaya istanbula gidip kısmetse alma niyetine gireceğim motora.

Şimdiden teşekkür ediyorum..
    Şimdiden hayırlısı olsun diyeyim... Ben tanımıyorum... Daha önce 2. el alımı ile ilgili çok fikir beyan edildi burada, sanırım okumuşsundur, üzerinde duracağım tek şey; içine sinerse satın almak istersen ekspertiz yaptırman.

Genelde öğleden sonra 2 gibi orada oluyoruz, Riva Vira Beach Club isimli, kumsalın sonundaki mekanda oturuyoruz...
    Güzel bir buluşma noktası. Pazar günü bir terslik çıkmazsa arayıp size kaynaşırım.
    Cumartesi günü için teklifim geçerli. Birkaç saat boş zamanı olan, havayı güzel yakalarsa atlasın, gelsin. Malum bahar sağanak geçişleri var.

https://www.google.com/maps/search/shell/@41.0134643,29.1911934,203m/data=!3m1!1e3

Dağ yolundan Ağva'ya gidiş, Tranquilla'da dinlenme, sahil yolundan dönüş gibi düşündüm. Veya kafamıza göre...

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Bugün bi arkadaşım sordu cevap veremedim "vfr" nin açılımı nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler