Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    2012 naked için oksikjen sensörüne ihtiyacım var. Allah rızası için bulabileceğim bir yer bilen varsa söylesin. Sırf onun yüzünden motoru satamıyorum ya..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    bir kaç ay önce gt 650 aldığım için gt 250'mi satıyorum . ilgilenen olursa ilan bilgileri aşağıdaki gibidir. bu modelin meraklısı, kıymetini bilecek birisine gitsin istiyorum.

ilan no :221137185

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1137185/detay/
    zenon bunu beğendi.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    vaybe bu kırmızıda aramızdan ayrılıp kendine yeni bir yuva bulcak desene aykut hocam
    puser bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    kısmetse öyle olacak

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Merhaba,

2012 GT250 alarak araniza katildim. Motorun birkac sorunu var. Arka disk degismeli, km saati calismiyor. Bunlari yaptirmak icin istanbul avrupa yakasinda guvenilir bir servis onerebilirmisiniz. Ayrica arka disk icin ybr on diski uyar gibi bir duyum aldim bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

2012 GT250 alarak araniza katildim. Motorun birkac sorunu var. Arka disk degismeli, km saati calismiyor. Bunlari yaptirmak icin istanbul avrupa yakasinda guvenilir bir servis onerebilirmisiniz. Ayrica arka disk icin ybr on diski uyar gibi bir duyum aldim bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi.
    parçaları hemen bulamayabilirsiniz ancak işçilik konusunda avcılar motoparkı öneririm

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Whitehair, disk için parçacıdan canlısını görüp vida delikleri tam karşılaşıyor mu, çapı ve kalınlığı uyuyormu diye bakmanda fayda var. cbf 150 ve ybr 125'in ön diskleri görünüş olarak benziyor.

ihitiyacın olan parçaların listesini çıkart. kayalar motor, delta motorlu araçlar, yeşilyut motor, merkez yedekparçave yeni distribütörü bir ara. pek çok parça ellerinde mevcut. bulamazsan hyosungsource.com veya benzeri sitelerden sipariş verebilirsin. çoğunlukla 7 gün içerisinde geliyor. nereye bakman gerektiğini bildikten sonra parça bulması çok kolay.

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Tabi bu söylediğim için diski çıkarıp delikleri karşılıyormu, karşılayan varmı, uyan varmı diye, elde disk dolaşıp bakmak lazım. İşte burada daha önce başına gelmiş yada işten anlayan arkadaşların cevaplarını rica etmiştim. Aynı diski bulmak sorun değil, uyumlu ve malum yüksek fiyatlı hyosung diski yerine, belki daha kaliteli bile olabilecek diğer uyumlu markalarda arıyorum. Disk 23 cm çaplı 6 delik. CBE 125 ve Ybr diskleri olabilirmiş.
    Yüzlerce marka model içinde mutlaka uyan vardır.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

ERA1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkeze merhaba ,öncelikle tüm motosikletnet ailesinin bayramını kutlarım.
    Forumu uzun zamandır takip etmekteyim istanbulda yaşıyorum yaş 40 dahaöncesinde GV250 sahibiydim,tecrübeli büyüklerime ve arkadaşlarıma bi konuyu danışmak istiyorum,yaptığım işin yanı sıra günlük 100-150 km yapacağım bir aktivasyon işi aldım bunu arabamla yaparsam çok maliyetli bi okadar da zaman kaybım olacak.Bunu yaparken de klasik 125 ve 150cc motorları kullanmak istemiyorum 100 km de 3,5 lt bana göre subfanse edilir bir rakkam sizden ricam GT250 ile bu yolu yapmak uygunmudur(istanbul şehir içi and-avr)pratik olurmu yoksa hiç girişmeyeyimmi,ilginize şimdiden teşekkür ederim.Tekrar iyi bayramlar...

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Nacizane cevabim;
    Oncelikle hosgeldiniz. Bende daha once gv250 kullandim ve 40 yasindayim. Gt 250 ile gunluk o kilometreyi sehiricinde yaparsiniz fakat istanbul trafiginde sizi oldukca yorar malum direksiyon donus acisinin az olusu ve oturma pozisyonu geregi bileklere baskisi nedeniyle. Arkaya canta koyarak biseyler tasirsiniz ama fazla degil.Fakat, motosikletin belirttiginiz degerlerde yada yakin olan yakit tuketimi ve gideceginiz yere kisa surede ulasmak paha bicilemez bir zevk.
    ERA1975 bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ERA1975 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze merhaba ,öncelikle tüm motosikletnet ailesinin bayramını kutlarım.
    Forumu uzun zamandır takip etmekteyim istanbulda yaşıyorum yaş 40 dahaöncesinde GV250 sahibiydim,tecrübeli büyüklerime ve arkadaşlarıma bi konuyu danışmak istiyorum,yaptığım işin yanı sıra günlük 100-150 km yapacağım bir aktivasyon işi aldım bunu arabamla yaparsam çok maliyetli bi okadar da zaman kaybım olacak.Bunu yaparken de klasik 125 ve 150cc motorları kullanmak istemiyorum 100 km de 3,5 lt bana göre subfanse edilir bir rakkam sizden ricam GT250 ile bu yolu yapmak uygunmudur(istanbul şehir içi and-avr)pratik olurmu yoksa hiç girişmeyeyimmi,ilginize şimdiden teşekkür ederim.Tekrar iyi bayramlar...
    torku ve yakıt tüketimi açısından şehir içi için son derece uygun. gtr modeline göre daha geniş olan gidon çevirme açısında dolayı bu güne kadar bir sorun yaşamadım. bence fazlasıyla yeterli durumda. isterseniz gv 250 veya cbf 150 gidonu takarak yükseltebilir konfor elde edebilirsiniz. ancak doğru oturuş pozisyonuna sahipseniz ona da gerek olmuyor.
    ERA1975 bunu beğendi.

s_c_d_n_t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS + S&T GT250 + Ramzey QM 200 GY
    Herkese Merhaba;

Bende geçen hafta ilk sahibinden 28.000Km de 2009 Model S&T Kanuni GT250 aldım. Bundan sonra fırsat buldukça forumda bilgilerinizden yararlanıp bilgi paylaşmak isterim.
    Ve alır almaz hafta sonu ufak bir gezi yaptım. Artcı ile beraber İstanbul Avrupa yakasından, Eksi hisar arabalı feribot ile Yalova Topculara geçtim, oradan da Çınarcık a geçtim.Ve akşama aynı istikametten dönüş yaptım. Gidiş-Dönüş toplam 220 Km yol yaptım. Ortalama hızım 110-120km çok nadir 130-140km di.Motor hiç zorlanmadı ve beni de fazla yormadı.(rüzgar hariç, rüzgar biraz boynumu ağrıttı, çok rüzgarlı bir hava vardı.) Yakıt konusunda birşey diyemicem, nekadar yaktı hesaplamadım ama yola çıkmadan önce fullemiştim depoyu, akşam döndüğümde yakıt göstergesi yarıda idi. İyi forumlar..
    puser bunu beğendi.

ERA1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tekrar merhaba ,

siyah renk haricindeki gt ler daha mı heybetli duruyor banamı öyle geliyor genelde arabada da siyah daha küçük gösterir.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    bir kaç ay önce gt 650 aldığım için gt 250'mi satıyorum . ilgilenen olursa ilan bilgileri aşağıdaki gibidir. bu modelin meraklısı, kıymetini bilecek birisine gitsin istiyorum.

ilan no :221137185

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1137185/detay/[/QUOTE]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Yanlis bisye yaptim msjla ilgili kusura bakmayin arkadaslar. Motoruna talip olucam ama kendi motorumu satamadim daha :(
    puser bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ERA1975 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhaba ,

siyah renk haricindeki gt ler daha mı heybetli duruyor banamı öyle geliyor genelde arabada da siyah daha küçük gösterir.
    motorun şasi, depo her şeyi siyah görünce öyle gelmiş olabilir. siyah zor bir renktir ama sürekli silmek gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

[/COLOR]Yanlis bisye yaptim msjla ilgili kusura bakmayin arkadaslar. Motoruna talip olucam ama kendi motorumu satamadim daha :(
    scorpion, motorun nedir?

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Lifan discovery 150 dostum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-kisa-sureligine-satista-hyosung-gt250-225517900/detay/

ilgilenen olursa motorum satılıktır arkadaşlar

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    bende motorumun fotoğrafını paylaşiymde yazmıyorum diye banlamasınlar

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    yok ortada foto moto, ban tehlikesi devam ediyor
    cem_bloodz bunu beğendi.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Merhabalar.

Acaba bu GT 250'lilere uygun, chopper gibi en ciğerli, en tok sesi veren egzoz hangisi acaba?
    Videolara baktığımda Screaming Demon, SmokeHead gibi egzosların sesi hoşuma gitti mesela.

Bunlardan daha iyisi var mı acaba? Ayrıca motor ile uyuşmama gibi sorun olabilir mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler