Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 180 55 17 metzeller vardı. sorun yok sanıyodum ama virajlarda falan baya zorluyormuş. 150'lik taktıktan sonra anladım.
    Aynen öyle, virajda iki lastiğin yer ile temas eden noktaları birbirini takip edemez hale geldiğinden dışa atmaya meyilleniyor. Aslında kolaylıkla kaza sebebi olabilecek bi durum ama görüntü uğruna bu riskleri göze alabiliyoruz işte

140 yerine 150 takınca bile açık ara farkediyor, 150 yerine 180 takınca o bayağa zorluyormuş dediğin eminim bayağa bayağa fazlaymıştır aslında
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    Arkadaşlar resim yükerken link mi forum kodumu giriyoruz...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı gt250-bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar resim yükerken link mi forum kodumu giriyoruz...
    "URL" li bişey varsa odur, bbcode diye de geçiyor olabilir
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "URL" li bişey varsa odur, bbcode diye de geçiyor olabilir

[IMG][/IMG]

teşekkürler sanırım oldu...
    puser, zenon ve mahyo bunu beğendiler.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hekese merhabalar hepimizin tekerleri düz bassın tekerimize taş değmesin...
    Ben Edremitten aranıza katılıyorum yaş 40 Bilgisayar Kamera Güvenlik Sistemleri üzerine çalışıyorum motor camiyasına 2005de srad750 ile veda edip 2009da 2500cc bir çinli olan yuki shopper ile döndüm ardındanda 6ay ara ile 2 gt250 sahibi oldum şuan iki gt250 sahibiyim...
    2 side 2007 model biri 32.000de diğeri 21.000e ilerliyor. ikisindede aynı sorunu yaşıyorum sarı olanda 5500-6000 devirler arası bir böğürtü çıkıyor ve ivmelenemiyor sonrasında muazzam bir ivmelenme söz konusu oluyor...
    siyah olanda ise bu biraz daha kronikleşmiş durumda 5500-6250 arası sonrada 7500-8500 arası tekrarlıyor...
    bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum bu civarda motorcu özelliklede usta motorcu bulmak çok zor adamlar bir dünya para istiyorlar ve birşeyden anlamıyorlar...
    aynı sorun bende de oluyordu motoru ilk aldığımda. hatta bazı devirlerde resmen ivmelenmeyi bırakıp 1-2 saniye bekledikten sonra yeniden fırlıyordu. Daha sonra düzeldi ama ne sayesinde oldu tam olarak bilmiyorum, tam neyi değiştirdikten sonra düzeldi onu da hatırlamıyorum. Tahminimce ya bujileri değiştirdiğimden ya da 2 depo üst üste würth benzin katkısı kullanmıştım ondan olabilir. Ondan beri hiçbir sorun yok, pürüzsüz hızlanıyor, yalnız son birkaç gündür bujiler eskidiğinden midir nedir yine çok hafiften yapıyor, bujiler NGK 14.000km'de.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    iridyum buji değilse çoktan ömrü bitmiş onların.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Şimidi bende kontrol ettim de Bıji ve hava filtresini değişeli 10.000 km olmuş :S zamanı gelmiş sanirim

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ön cam ve egzos montajı bitmiştir, beğeninize sunuyorum. güzel olmuşmu ?

puser, DALGIC_800, polo34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    vay be gıcır gıcır

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

dün bu motosiklet ile en yüksek hacimli benzin alımımı gerçekleştirdim, 16,3 litre. normalde göstergede tek birim benzin kalınca depoyu tamamen doldurturum. yaklaşık haftada bir depo fullenir. doldurtmaya vakit bulamadığım için iki gün üst üste tek birim kalan benzinle işe gidip geldim. motorun içerisinde hala gidecek kadar benzin kaldığına göre demek ki depo kapasitesi gerçekten 17 litre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

bu arada depo doluyken denge konusunda çok daha kararlı oluyor.
    zenon bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be gıcır gıcır

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

dün bu motosiklet ile en yüksek hacimli benzin alımımı gerçekleştirdim, 16,3 litre. normalde göstergede tek birim benzin kalınca depoyu tamamen doldurturum. yaklaşık haftada bir depo fullenir. doldurtmaya vakit bulamadığım için iki gün üst üste tek birim kalan benzinle işe gidip geldim. motorun içerisinde hala gidecek kadar benzin kaldığına göre demek ki depo kapasitesi gerçekten 17 litre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

bu arada depo doluyken denge konusunda çok daha kararlı oluyor.
    Denge konusunda sorun yaşarsan bana gel, biliyorsun denge konusundaki yeteneklerimi
    puser bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    sanırım sorunu buldum karburator kelebekleri, kelebek milinin kontrol ayarı ile oynayınca baya bir kesti sorunu şimdi aptal saptal çalışmıyor.
    bu arada siyah motor satılıktır...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2412198/detay/

son olacağıda 1 aylık muayne gecikmesi 2013 pulları ve bir bakıma gireceği düşünülürse 4750tl diye düşünüyorum...

Siparişi verdim , gelince sonuçları paylaşırım herkese kazasız sürüşler

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı patates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v1/6...e-odometer.jpg

Siparişi verdim , gelince sonuçları paylaşırım herkese kazasız sürüşler
    Ne kadara aldınız,keşke vites göstergeli olanlardan alsaydınız almışken yada varmı ben göremedim :D

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Bu gün her zamanki gibi motora bindim bi sahur öncesi gezeyim diye fakat yolda hiç bir sinyalimin çalısmadigini gordum. Gostergede de hic yanmiyor daha dun sorun yoktu ne oldu anlamadim, diger butun hersey calisiyor (uzunlar, korna vs.) sinyaller yanmıyo acaba ayrı sigortasi mi var sinyallerin?

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    sinyal rölesi bozulmuş, butonda veya kablolarda bir temassızlık olabilir. motosiklette iki ayrı sigorta var biri genel, diğeri aydınlatma sistemi. yani sigorta ile alakalı bir sorun olamaz.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadara aldınız,keşke vites göstergeli olanlardan alsaydınız almışken yada varmı ben göremedim :D
    Toplamda 95 tl ye geldi :D , hiç düşünmedim var mı vites göstergesi diye ama vardır herhalde ya olması lazım hani :D
    http://www.ebay.com/itm/11K-RPM-LCD-Digital-Odometer-Speedometer-Tachometer-Motorcycle-Backlight-csu-/130918141303?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item1e7b544d77&vxp=mtr
    şu ilandaki fotoda "P" nin oldugu yerde olabilir mi ki?

Motosikleti
    Orda en azından vitesin boşta olduğunu belirtir oda yeter.Neyse güzel ama fiyatıda gayet iyi umarım güzelce çalışır ışık ve kristaller gayet güzel duruyor.

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün itibari ile km si fazla coşmamış temiz bir gt650 comet aramaya başladım aklınızda olsun sahibinden.com da 5-6 ad var bunlardan sahibi aramızda olan varmı? gerçi gsf 600-650 bakıyordum ama benzinin 5tl olduğu ülkemde heleki sezonda satıcılar uçarken sanırım doğru olmayacaktı... yinede 4 tokmağın sesi farklı geliyor...
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün itibari ile km si fazla coşmamış temiz bir gt650 comet aramaya başladım aklınızda olsun sahibinden.com da 5-6 ad var bunlardan sahibi aramızda olan varmı? gerçi gsf 600-650 bakıyordum ama benzinin 5tl olduğu ülkemde heleki sezonda satıcılar uçarken sanırım doğru olmayacaktı... yinede 4 tokmağın sesi farklı geliyor...
    Bencede artık bu benzin ve trafik yapısıyla,hele de bu güzelim belediye yollarıyla 4 silindir motor gereksiz hale geliyor.
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Green Arrow doğru diyorsun arkadaşımda nedir bu hyo ların çektiği makinası kurcalanmamışı yok :( hiç açılmamış bir bandit buldum sanırım ona yönelicem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler