Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki AN 400 Burgman
    herkese teşekkür...

benim niyetim uzun yollarda giymek bide bahar ve yazın, kışın motor kullanmıyorum çünkü... sanırım işimi görür kayak pantalonu artı dizlik

düşme ihtimalinde kot pantolondan daha iyi dayanırsa sürtünmeye esas ozaman işimi görecek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    captainDG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HERKESE GUNAYDIN..
    1- AN 650 BURGMAN 'ın ON PANELDE BULUNAN VE SANIRIM " Glove Box" SEKLINDE ADLANDIRILAN 2 KUCUK KAPAKLI YERE HOPARLOR YERLESTIRMEK Ve IPOD BAGLAMAK MUMKUNMU? BUNUNLA ILGILI TECRUBESI OLAN YADA BU ISLE UGRASAN BIR YER BILEN VAR MI ? INTERNET DEN COK ARADIM ANCAK PEK FAZLA BIRSEY BULAMADIM.
    2- ORJINAL LASTIK SANIRIM BRIDGESTONE..AYNI 400 DE OLDUGU GIBI DEGISTIRME FAYDALI OLACAKTIR SANIRIM.TAVSIYE PIRELLI MI OLMALIDIR?

TESEKKUR EDERIM..

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı captainDG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKESE GUNAYDIN..
    1- AN 650 BURGMAN 'ın ON PANELDE BULUNAN VE SANIRIM " Glove Box" SEKLINDE ADLANDIRILAN 2 KUCUK KAPAKLI YERE HOPARLOR YERLESTIRMEK Ve IPOD BAGLAMAK MUMKUNMU? BUNUNLA ILGILI TECRUBESI OLAN YADA BU ISLE UGRASAN BIR YER BILEN VAR MI ? INTERNET DEN COK ARADIM ANCAK PEK FAZLA BIRSEY BULAMADIM.
    2- ORJINAL LASTIK SANIRIM BRIDGESTONE..AYNI 400 DE OLDUGU GIBI DEGISTIRME FAYDALI OLACAKTIR SANIRIM.TAVSIYE PIRELLI MI OLMALIDIR?

TESEKKUR EDERIM..
    1. Maslak oto sanyinde sükrü okçu bu işi halleder.. (http://www.okcu.net/) adres bilgisi..
    2. Türkiyede bu ebatlarda michelin olmadıgından mecburen pirelli..

BU arada hosgeldin..

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    650 likte ses sistemi oluyor ama 400 lüğe de ses sistemi takılabiliyormu bilmiyorum ama istiyorum bende haberleri bekliyorum saygılar
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Alicim Selam ..henuz Gelmedim ..hala Arabistan Dayim..10 Gun Sonra Istanbuldayim Insallah..michelin Niye Gelmez Acep ? Distribitorle Irtibat Bir Fayda Saglar Mi ? Son Soru..pirelli Ile Michelin Arasinda Arabalardaki Bariz Fark Bu Ebatlarda Da Aynen Farkedilebilr Derecede Mi ?

Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    iş yerim maslak park plazada...atladım gittim gösterdim ne yapılabilir diye yaklaşık 700 euro luk bir fiyat çıkardılar ki bu sisteme ipod tarzı bir cihaz takıp kullanabileceğin bir sistem oluyor... en büyük ebatlar yüzünden
    sıkıntı anfi de çıkıyor, 10-15 gün sonra gelicek bir ürünleri varmış onu baz aldık..tabiki öyle bass seslerin çıkmasını beklemiyeceksiniz mid bass ve tiz sesler çıkartabiliyor kolonlar.

OKÇU Oto Müzik Merkezi Tic. A.Ş.
    Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kısım 34.Cadde No:1410
    Maslak / İstanbul / TURKEY
    Tel: +90.212.2765171
    Fax: +90.212.2851721

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Walla iyi para değermi?? Tartışılır..Ben şahsen telefonuma kulaklığımı takıyorum..Hem radyo hem mp3 aslan gibi...

Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    motor üzerindeki bazı parçaları çıkartıp kalıplarını alıyorlar, kolonlara göre yeni bir kabuk çıkartıp onu gövdeye 0 hata ile monte ediyorlar asıl parayı tutan bu işçiliği yoksa içindeki kolon ve anfinin maliyeti düşüktür. değermi dersen ımmmm bence motorun orjınal bir parçasını söküp yerine takılmasa düşünebilirdim...

Cabriolet..650 de oluyor demekle yaptırmış biri varmı? Memnun mu? Ben birisiyle konuşmuştum bir kaç ay önce.Tavsiye ettiği 10 cm lik ( 4 inç ) Marine cinsi Alpine kolonlar dı.Bulamdığı için başka speaker takmış..ama detay veremedi.Markası ne vs..Bostancı minübüs caddesinde ara sokakta işçiliği güzel birine yaptırmış.Bu şekilde tarifle orayı bulmakta zor tabiiki..Müzik le ilgili arabaya zamanında bir çok modifikasyon yaptırdığımdan ve hatırı sayılır paralar harcadığımdan dolayı özellikle yaptırmış ve menun olunmuş canlı bir örnek görmeden bende bu şekilde bir dğişiklik yaptırmayı düşünmüyorum.Bu tarz müzik dükkanlarının " yaparız, ederiz, muhteşem olur..merak etmeyin.." şeklinde tavsiye ve övgüleri hiç bitmez.Ama söylenenle yapılan arasında bariz fark olduğunu söylediğinde verecekleri cevabı şimdiden biliyorum.." Abi topu topu 10 cm yer ..Bundan fazlası olmaz ki!!!.."

Nazik bir konu oyüzden iyi incelemeden motorun orjinalliğini bozmamak lazım.Bu konuda GOLD WING kullanan bir arkadaşım bana yardımcı olacak.Bilgileri burada paylaşırım.Kafama yatarsa emin olursam fotofrafarı dahil buraya yazarım..

By

cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    arkadaşlar ben burgman 400 arıyorum 8500 ytl ye kadar 5000 km ve altı arıyorum gri yada siyah olursa sevinirim
    anadolu yakası olabilir bursa tercihimizdir,salonumuz klimalıdır,aile yerimiz vardır

saygılar sevgiler

sabahın köründe ne gaza gelmişim
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    müracaaat www.sahibinden.com

sinanhalac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN Kırmızı
    herkese merhabalar, kız arkadaşım (benim 125liği çok rahat kullanabiliyor) başlangıç motoru olarak burgman 400 istiyor, sizce 400lük büyük mü gelir? (1.80cm boy, 65kg)
    ayrıca 30.000 km'de temiz gözüken bir ikinci el bulduk (2001 model) sizce 4.5 milyar eder mi? 30.000 km'deki bir motor alınır mı? en az 3 sene kullanacak çünkü. şimdiden teşekkürler.
    [COLOR="Magenta"]pembe de olsalar güvenilmez panterlere...[/COLOR]

Motosikleti
    ramex 150cc + burgman k5 400 NİGHTBLUE
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    06 Nisan saat 19.58 itibarıyle yuvaya döndüm..
    Artık K7 ile yollardayım..
    S&S

ohh ohhh maşallah 10 gün yoktum neler olmuş
    Alican abi hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler
    çok sevindim valla ne renk aldın abi

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ve yeni tüm makinalar hayırlı olsun
    alacak olan arkadaşlar da hiç düşünmeyin kıyaslarla uğraşmayın
    ALIN GİTSİN CANIM BURGMAN I heheheheh
    [COLOR="Blue"]AYTUĞ (EQUATOR NİGHTBLUE)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    Arkadaşlar,
    Fuarda kaporasını verip, fuardan sonraki ilk Salı da nakit olarak parasını ödememe rağmen NBC'den hala K7'mizi alamadık. Gümüş istemiştik, o renk yokmuş falan. Hevesimiz kursağımızda kaldı. Önümüzdeki hafta Çarşamba vereceklermiş motoru. Herkes motorunu aldı, rodajdan çıktı, biz çölde kutup ayısı olayına girdik. Ağzımızdan salyalar akıyor, çenede kurudu. Çok üzgünüz.
    Üzüntümüzü sizlerle paylaşmak istedik.

Saygılar,
    Veni Vidi Vici

Arkadaşlar merhaba bende 2005 burgman 650 almayı düşünüyorum...

Burgmanların şanzımanıyla ilgibi bir probleminiz oldu mu?

Alırken nelere dikkat etmeliyim? iki motor var aklımda biri 11bin km.de diğeri 19binkm.de...

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    BURGMANCILAR!! (Biliyorsunuz ki Burgman Japonya'da Skywave ismiyle satiliyor)

K7'ye inanilmaz bir ozellik eklemisler:
    Burgman 650'deki elcikten +,- tuslariyla vites degistirme ozelligi
    Artik Burgman 250 Type M K7'de de mevcut

Link:

http://www.ibike.com.hk/01_bike_repo...250_m/skym.htm

Resimler:

Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

yeni aramıza katılan arkadaşlara hoşgeldiniz ve yeni makinalarınız da hayırlı olsun...

saygılar...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Daha almadım sizden gelicek yorumları üzerine karar vericem

Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    captain gecen sene bir is arkadasimda 650 lik vardi bose marka kolonlari wardi gayet sik duruyordu ama daha fazla teknik detay veremiyecem amerikaya gitti.

Arkadaşlar bazı modellerdeki burgman 650 lilerde şanzımandaki dişlilerde sorun oluyormuş hiç aranızda böyle bir sorun iile karşılaşan oldu mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler