Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buluşalım buluşalım diyorsunuz. hadi diyorum ses çıkmıyor? işiniz olabilir sakın sitem olarak algılamayın.

bu akşam saat 19 da aksaray hor hor da urfa sofrasındayız. akabinde beyazıttaki çorlululualipaşa medresesinde çay kahve ve nargile sefası yapacağız. katılmak isteyen??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

şunuda eklemek isterim ki; biz grup olarak her hafta sonu buluşuyoruz fakat burada ilan etmiyoruz. çünkü senelerdir elenerek oluşan harika grubumuz bozulmasın diye.

bizim grubumuzda sadece dostluk ve arkadaşlık için toplanılır. maddiyatın m si içimize giremez.

Selamlar vedat haklısın nerde çokluk orda b... bu akşam için aksaray beyazıt açıkça söylemek gerekirse hiç sevmediğim yerler tophane v.b yerler hep bana itici geldi birde o saatte işten çıkıyorum yetişme durumum zor olur size iyi eğlenceler ya neden cumartesi pazar gündüz bir organizasyon yapmıyorsunuz anlamıyorum.Birde sana önceki mesajlardada yazmıştım madem buluşuyorsunuz bir topluluğunuz var burdan ilan etmiyorsun bari özelden yaz yeri zamanı merak etme maddi amaç olmadan geliriz .Neyse size iyi eğlenceler mt istanbulunda vefada bir toplantısı vardı ona bile karşıda yani sevmediğim yerlerin içine giren bir yer olduğu için gidemeyeceğim.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

[/COLOR]
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/QUOTE

Bu arada arkadaşlar bir akşam bir yerlerde buluşup bir çay kahve içelim ya. Amma nazlı adamlarsınız anlamadımki bir yüzünüzü görüp iki kelam edemedik bir tanışamadık.Şöyle eskilerden biri bir akşam mesela 20 gibi veya 20 sonrası bir buluşma tertip etsinde akşam iş çıkışı görüşelim bir çay kahve içeriz.Yanlız hava durumuna göre plan yapın

arkadaşım akşam buluşup 20 gibi çay içelim diyorsun.sonra o saatte gelemem diyorsun. çayın kralı medresede. haa bir de nazlı diyorsun nazlı olan adamın aksarayda beyazıtta işi ne

Motosikleti
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

[/COLOR]

arkadaşım akşam buluşup 20 gibi çay içelim diyorsun.sonra o saatte gelemem diyorsun. çayın kralı medresede. haa bir de nazlı diyorsun nazlı olan adamın aksarayda beyazıtta işi ne
    Gelemem derken yetişemem işten çıkıp oraya ben gelene kadar siz çayı çorbayı içersiniz anlamında dedim vedatcım
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    sen gel biz bekleriz seni

Motosikleti
    sen gel biz bekleriz seni

Vedat inan arkadaşa sordum nasıl gidilir diye topkapıya gidip ordan gideceksin veya eminönünden aralardan geçip sultan ahmetten ileri gideceksin dedi ben oraları pek bilmiyorum.Gece vakti kaybolmayayım yoksa inan geçte olsa gelecektim size iyi eğlenceler.Foto bekliyoruz ok

Motosikleti
    Evet beyler varmı bu akşam gezmeye gelen ???? beykoza gidiyoruz 2 tane 600f birtane burgman yani ben katılmak isteyen varsa haberleşelim...

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    byalman kusura bakma o gece uğrayamadım sen gittinmi?
    arkadaşlar ışıklarda durup kalkarken stop etme,düşük devirlerde stop etme neden kaynaklanabilir enjeksiyondanmı?

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    byalman kusura bakma o gece uğrayamadım sen gittinmi?
    arkadaşlar ışıklarda durup kalkarken stop etme,düşük devirlerde stop etme neden kaynaklanabilir enjeksiyondanmı?
    Stop etmesi, direkt kullandığınız benzinle alakalı bir durum. Mümkünse hep aynı yerden, bildiğiniz, güvendiğiniz bir benzin istasyonundan alın.
    Ne zaman olmadık bir yerden benzin almak durumunda kalsam motor stop etmeye başlıyordu. O yüzden artık hep aynı bildiğim yerden almaya çalışıyorum. Başka yerden alcaksam da az alıyorum. Çok şükür 2.5 senedir stop etmiyor. Evet, Burgman benzin konusunda biraz hassas.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    teşekürler nomarka,izmire yolun düşerse görüşmek isterim

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop etmesi, direkt kullandığınız benzinle alakalı bir durum. Mümkünse hep aynı yerden, bildiğiniz, güvendiğiniz bir benzin istasyonundan alın.
    Ne zaman olmadık bir yerden benzin almak durumunda kalsam motor stop etmeye başlıyordu. O yüzden artık hep aynı bildiğim yerden almaya çalışıyorum. Başka yerden alcaksam da az alıyorum. Çok şükür 2.5 senedir stop etmiyor. Evet, Burgman benzin konusunda biraz hassas.
    nomarka dun balıkesırdeydım telefonun yoktu yoksa aklımdan geçtin. hatta bir tane burgman gordum acaba sen miydin diye düşündüm.

Bu arada yatalak starbucks motorcularına duyurulur

kahveyi assos da,
    Balığı apollon da ,
    çayı truva da içeceksin
    2 gün 1200 km......marmara denizi çevresinden tekrar istanbul..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekürler nomarka,izmire yolun düşerse görüşmek isterim
    İzmir'e gelirsem haber ederim, görüşmüş oluruz. Bende Balıkesir'e beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nomarka dun balıkesırdeydım telefonun yoktu yoksa aklımdan geçtin. hatta bir tane burgman gordum acaba sen miydin diye düşündüm.

kahveyi assos da,
    Balığı apollon da ,
    çayı truva da içeceksin
    Abi keşke önceden haber verseydin (özel mesaj, mail vs.), gelirdim ya. Bende tanışmayı çok istiyorum da, herkes başka yerlerde, olmuyor bir türlü. Neyse beklerim yine...
    (Balıkesir de 2 tane Burgman var gezen. Eğer gördüğün ben isem, Ctesi sabah 8.30 gibi veya 18.30 gibi görmüşsündür)

Motosikleti

kahveyi assos da,
    Balığı apollon da ,
    çayı truva da içeceksin
    He he süper bir deyim olmuş '' Yatalak starbucks motorcuları '' Ağzına sağlık walla kırkyıl düşüncem böyle bir söylem aklıma gelmezdi.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    serhatçim boyuna geziyorsun. bu sefer kimin kucağında gezdin o kadar yolu? abi abi diyorsun ama unutma ahu da filmde nuri alçoya hep abi derdi))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:09 ----------

He he süper bir deyim olmuş '' Yatalak starbucks motorcuları '' Ağzına sağlık walla kırkyıl düşüncem böyle bir söylem aklıma gelmezdi.
    kardeş buluşalım buluşalım dedikten sonra sağdan sıvışanlar içinde bir deyimin var mı?

Motosikleti
    SWT

kahveyi assos da,
    Balığı apollon da ,
    çayı truva da içeceksin
    Serhatcim 2 ay önce hadi uzun yola gidiyoruz dedin program yaptık sonra tek sen gelmedin
    1 hafta önce 2500 km yoldan gelen erkan bile bize takılmıştı..
    Organizasyonlar iyi ama katılım 0
    Bak birde şak şakçılar sarmış dört bir yanımızı onlara ağzına meze veriyosun...
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti

kahveyi assos da,
    Balığı apollon da ,
    çayı truva da içeceksin
    serhatçim boyuna geziyorsun. bu sefer kimin kucağında gezdin o kadar yolu? abi abi diyorsun ama unutma ahu da filmde nuri alçoya hep abi derdi))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:09 ----------

kardeş buluşalım buluşalım dedikten sonra sağdan sıvışanlar içinde bir deyimin var mı?
    Vedat öncelikle merhaba sıvışmakmı !!!! Asla buna zaman müsait olmadı veya denk gelmedi demek daha doğru.Ayrıca bu deyimin sahibi ben değilim vedat.

Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serhatcim 2 ay önce hadi uzun yola gidiyoruz dedin program yaptık sonra tek sen gelmedin
    Bu şak şakçı işi pek hoşuma gitmedi arkadaşım.sadece hoşuma giden bir söylem oldu ayrıcada haklı bence.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Vedat öncelikle merhaba sıvışmakmı !!!! Asla buna zaman müsait olmadı veya denk gelmedi demek daha doğru.Ayrıca bu deyimin sahibi ben değilim vedat.

Bu şak şakçı işi pek hoşuma gitmedi arkadaşım.sadece hoşuma giden bir söylem oldu ayrıcada haklı bence.

kusura bakma ismini bilmediğim için arkadaşım diye hitap ediyorum sana;

serhatle bizim 4 senelik samimi bir arkadaşlığımız var. biz onun lafına, o bizim lafımıza alınganlık göstermez. çünkü aramızda bir hak hukuk var.

henüz yüzyüze tanışmadığın kişilerle nasıl böyle bir duruma sokuyorsun kendini? önce bir tanışalım kaynaşalım şakalaşalım ondan sonra merak etme laf sokmayada sıra gelir. -hoşuma giden bir söylem oldu haklıda bence -demişsin. nasıl bu kadar cüretkar olabildin?

Motosikleti
    kusura bakma ismini bilmediğim için arkadaşım diye hitap ediyorum sana;

serhatle bizim 4 senelik samimi bir arkadaşlığımız var. biz onun lafına, o bizim lafımıza alınganlık göstermez. çünkü aramızda bir hak hukuk var.

henüz yüzyüze tanışmadığın kişilerle nasıl böyle bir duruma sokuyorsun kendini? önce bir tanışalım kaynaşalım şakalaşalım ondan sonra merak etme laf sokmayada sıra gelir. -hoşuma giden bir söylem oldu haklıda bence -demişsin. nasıl bu kadar cüretkar olabildin?
    Adım umut önceden yazmıştım ayrıca imzamda adım yazıyor vedat.
    son yazdığına cevabım var ama polemiğe girmek istemiyorum.Bu yüzden yazmıyorum.Neyse size gurubunuzla bol eğlenceler ve geziler.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    serhatçim boyuna geziyorsun. bu sefer kimin kucağında gezdin o kadar yolu? abi abi diyorsun ama unutma ahu da filmde nuri alçoya hep abi derdi))[COLOR="Silver"]
    valla birader ben kucaktan mucaktan anlamam ama senin iyi kucak dansı yaptığını biliyorum....
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarık yaptığımız plan güneydoğu gezisiydi.Sizde zaten o geziye gitmediniz...
    cundadan bahsediyorsan o zaman da bana uymadı.Birde düz yoldan gitmek beni bozuyor biliyormusun
    Böyle dağ tepe arazi yol iz olmayacak
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'e gelirsem haber ederim, görüşmüş oluruz. Bende Balıkesir'e beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

Abi keşke önceden haber verseydin (özel mesaj, mail vs.), gelirdim ya. Bende tanışmayı çok istiyorum da, herkes başka yerlerde, olmuyor bir türlü. Neyse beklerim yine...
    (Balıkesir de 2 tane Burgman var gezen. Eğer gördüğün ben isem, Ctesi sabah 8.30 gibi veya 18.30 gibi görmüşsündür)
    Yok ben balıkesrden tahminen 12 gibi falan geçtim..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    henüz yüzyüze tanışmadığın kişilerle nasıl böyle bir duruma sokuyorsun kendini? önce bir tanışalım kaynaşalım şakalaşalım ondan sonra merak etme laf sokmayada sıra gelir. -hoşuma giden bir söylem oldu haklıda bence -demişsin. nasıl bu kadar cüretkar olabildin?[/QUOTE]

vedat bu arada bana cüratkar demişsin ama bunu şakşakçılar sarmış diyenlere yazman lazımdı sanırım o beni tanıyormuki şakşakçı v.b tabirler kullanmış.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Sevgili arkadaşlar,

Eminim burada kimse kimseyi kırmak istemedi. Bana kalırsa ortada bir yanlış anlaşılma var.
    Konuyu kirletmemek adına, tartışmayı mümkünse özel mesaj vb. yoluyla devam ettirmenizi çok rica ederim.

En derin sevgi ve saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler