Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat bu akşamı bence atlayalım benimde bir işim var gibi görünüyor. Sonra satıcılık yaptı falan dersin şimdiden söyliyeyim. )
    Goksun normalde hava güzel olduğu zamanlar sohbet etmek için Çiftehavuzlar Starbucks'ta buluşuyoruz. Çok gırgır olduğu için stres atıyorum.)
    Bu arada Cumartesi yada Pazar fikirleri bekliyorum.

Duffy
    Goksun
    Style_77
    vedatarpacı
    Ayberk (taşınma durumu var kesin değil)
    tamam o zaman bu akşamı iptal edelim. yarın buluşalım.

benim fikrim öğleden sonra poyrazköy yolundaki yerimizde mangal yapalım.

ama siz müsaitseniz sabah kahvaltısından başlayın programa ben öğleden sonra katılırım size.

evet ne diyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Burgman AN400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam o zaman bu akşamı iptal edelim. yarın buluşalım.

benim fikrim öğleden sonra poyrazköy yolundaki yerimizde mangal yapalım.

ama siz müsaitseniz sabah kahvaltısından başlayın programa ben öğleden sonra katılırım size.

evet ne diyorsunuz?
    Benim için fark etmez. Ancak akşama doğru havanın bozma ihtimali olabilir çünkü pazar yağmurlu gözüküyor.
    [B]GOKSUN[/B]

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Goksun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için fark etmez. Ancak akşama doğru havanın bozma ihtimali olabilir çünkü pazar yağmurlu gözüküyor.

göksun, yağmur altında mangal bir zevkli oluyor kiii

Motosikleti
    Burgman AN400
    göksun, yağmur altında mangal bir zevkli oluyor kiii
    Kimseyi çok niyetli göremiyorum. Herhalde kahvaltı olmayacak. Bu şartlar altında Poyrazköy mangal mıdır yani?
    [B]GOKSUN[/B]

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat bu akşamı bence atlayalım benimde bir işim var gibi görünüyor. Sonra satıcılık yaptı falan dersin şimdiden söyliyeyim. )
    Goksun normalde hava güzel olduğu zamanlar sohbet etmek için Çiftehavuzlar Starbucks'ta buluşuyoruz. Çok gırgır olduğu için stres atıyorum.)
    Bu arada Cumartesi yada Pazar fikirleri bekliyorum.

Duffy
    Goksun
    Style_77
    vedatarpacı
    Ayberk (taşınma durumu var kesin değil)
    bu akşam olsa kesin gelirdim iş çıkı zaten yakındım yarın için söz veremem sabah tekirdağa gideceğim bir gayrimenkul alımı işim var sabah 8 de gideceğim fazla işim yoksa sanırım öğlen gibi dönerim (arabayla gidip geleceğim ) siz yarın için bir plan yaparsanız burdan duyurun geziye katılan bir arkadaşta bana özelden telefon numarasını atarsa geldiğimde hala birlikteyseniz ben aranıza katılırım aksi halde başka bir buluşmada görüşürüz.

Motosikleti
    Burgman AN400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam olsa kesin gelirdim iş çıkı zaten yakındım yarın için söz veremem sabah tekirdağa gideceğim bir gayrimenkul alımı işim var sabah 8 de gideceğim fazla işim yoksa sanırım öğlen gibi dönerim (arabayla gidip geleceğim ) siz yarın için bir plan yaparsanız burdan duyurun geziye katılan bir arkadaşta bana özelden telefon numarasını atarsa geldiğimde hala birlikteyseniz ben aranıza katılırım aksi halde başka bir buluşmada görüşürüz.
    Arkadaslar bugun program var mi? Yer ve zaman nedir?
    [B]GOKSUN[/B]

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    sanırım hava durumundan ötürü pek istekli değilsiniz.neyse başka zaman diyelim o zaman

göksun 05073310120 nolu hattıma bir çağrı at. bir değişiklik olursa sana haber veririm.

Motosikleti
    Burgman AN 400

burgman

Bende aranıza yeni katıldım, ama sizlerle görüşmeyi bende isterim.

Motosikleti
    Burgman AN 400
    Yaklaşık 1 senedir, 2007 Burgman AN 400 kullanıyorum, birkaç sorunum var burada net bir cevap alabileceğimi anladım,

motorum 11.500 Km de kalkışlarda 3800 - 4000 devir arasında kalkış yapıyor ve vov diye bir ses ile titreşim yapıyor, servise götürdüm, debriyajın 5 bacaklı olanı ile değişmiş olduğu söylendi, temizlenmesi gerekiyor deniyor temizleniyor ama 1000 km sonra yine aynı sorun çıkıyor, sürekli temizlemeyemi götürmeliyiz, bu durum oldukça canımı sıkmış durumda çok severek aldığım motoruma binmek içimden gelmiyor, suzuki bu sorunu çözecek diyor servis ama bir gelşişme yok, bunca para verilmiş nasıl böyle şeyler yaşatılıyor, acaba sadece bendemi var sorun, ne yapmalıyım kime göstermeliyim motorumu, yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    Alıntı blackiron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 senedir, 2007 Burgman AN 400 kullanıyorum, birkaç sorunum var burada net bir cevap alabileceğimi anladım,

motorum 11.500 Km de kalkışlarda 3800 - 4000 devir arasında kalkış yapıyor ve vov diye bir ses ile titreşim yapıyor, servise götürdüm, debriyajın 5 bacaklı olanı ile değişmiş olduğu söylendi, temizlenmesi gerekiyor deniyor temizleniyor ama 1000 km sonra yine aynı sorun çıkıyor, sürekli temizlemeyemi götürmeliyiz, bu durum oldukça canımı sıkmış durumda çok severek aldığım motoruma binmek içimden gelmiyor, suzuki bu sorunu çözecek diyor servis ama bir gelşişme yok, bunca para verilmiş nasıl böyle şeyler yaşatılıyor, acaba sadece bendemi var sorun, ne yapmalıyım kime göstermeliyim motorumu, yardımlarınızı bekliyorum.
    sana en kolay yöntemi anlatıyorum motorunu satacaksın gidip güzel bir K6 alacaksın

Motosikleti
    Burgman AN 400
    aldık bi kere işte

Motosikleti

Sorun sende değil benim takip ettiğim kadarı ile edindiğim bilgiler doğrultusunda 2007 lerde bu sorun var.şimdi yeni 2009 larda düzelti deniyor 2008 leri bilemiyorum ama 2007 lere 5 tırnaklıda takılsa sorun tekrar ediyor okuduğum kadarı ile bu motoru almadan veya herhangi bir mal ürün alırken bence forumları takip etmelisin yoksa böyle sonradan canın sıkılır motordanda soğursun bence altan motora veya yücel motor fevzi usta iki servisten birine gidip göstermeni öneririm korlasa gitmeni tavsiye etmem daha çok ticari odaklı yaklaştıklarını okuyorum forumlarda bu servisin.eğer sonuç alamadın iş işten geçmeden değeri düşmeden 3-e 5 e bakmadan sat gitsin sonra git güzel bir az kmde k6 al paşa paşa sorunsuz bin nete bakıyorum 2006 k6 burgmanla 2007 yeni kasanın fiyatları nerdeyse ayno hatta 9500 a 2008 satan gördüm adamın canına tak etti demek k6 da hiçbir problem yok ben böyle düşünüyorum

Motosikleti
    Burgman AN 400
    çözemezsem sorunu tüketici mahkemesine başvurcam belki ordan çözerim sorunu.

Motosikleti
    çözemezsem sorunu tüketici mahkemesine başvurcam belki ordan çözerim sorunu.
    Olabilir ama geç kaldın diye düşünüyorum 2007 de ilk problemleri yaşayanlardan bir kaçı parasını geriye almış takip ettiklerimden biliyorum ama diğerleri alamıyor sebep açık adamlar yapmıyorum demiyorki her servise gittiğinde garantiden değiştiriyorlar aynı arızayı 4 defa yapması lazımki malden yararlanılamazlık durumuna girsin ve ürünü değiştirsinler bu 4 kerede 2 yılda servislerin işine gelip değiştirmiyorlar 1 kere değiştiriyorlarsa 3 kere temizlioyorlar milleti böyle uyutup garanti kapsamını sürecini bitiriyorlar şimdi garantisi var olanlar tamam ücretsiz değiştiriyor ama garantisi bitenler cepten kaç kere para verip değiştirebilir ??? walla inşallah hakkında hayırlısı olur ne diyim

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Sorun sende değil benim takip ettiğim kadarı ile edindiğim bilgiler doğrultusunda 2007 lerde bu sorun var.şimdi yeni 2009 larda düzelti deniyor 2008 leri bilemiyorum ama 2007 lere 5 tırnaklıda takılsa sorun tekrar ediyor okuduğum kadarı ile bu motoru almadan veya herhangi bir mal ürün alırken bence forumları takip etmelisin yoksa böyle sonradan canın sıkılır motordanda soğursun bence altan motora veya yücel motor fevzi usta iki servisten birine gidip göstermeni öneririm korlasa gitmeni tavsiye etmem daha çok ticari odaklı yaklaştıklarını okuyorum forumlarda bu servisin.eğer sonuç alamadın iş işten geçmeden değeri düşmeden 3-e 5 e bakmadan sat gitsin sonra git güzel bir az kmde k6 al paşa paşa sorunsuz bin nete bakıyorum 2006 k6 burgmanla 2007 yeni kasanın fiyatları nerdeyse ayno hatta 9500 a 2008 satan gördüm adamın canına tak etti demek k6 da hiçbir problem yok ben böyle düşünüyorum

tam yazacağım şeyleri yazmışsın.

k7 deki problemi herkes duydu zannediyordum demek haalaa duymayanlar varmış. arkadaşın dediği gibi en kısa yoldan motordan kurtul ve temiz bir eski kasa al ve kullanmaya devam et.

servis olarakta maslaktaki fevzi ustaya git ve benim adımı ver. gereken ilgiyi alakayı fazlasıyla görürsün. bir arkadaşım mahkemeyi koz kullanarak iade etmişti motoru ama seninkinin durumunu bilemem. garantisi devam ediyor mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 PM ----------

göksuncum kusura bakma cumartesi günü ani kalkış yaptım. bir anda kötüleştim. inşallah telafi ederiz kardeşim.

Motosikleti
    Burgman AN 400
    garantisi devam etmiyor, fevzi ustaya gidicem artık son care olarak aradım görüştüm gel bakalım dedi, suzukiyii de aradım oda servisinizle irtibata geçin diyor, bakalım nasıl olucak,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:58 PM ----------

Olabilir ama geç kaldın diye düşünüyorum 2007 de ilk problemleri yaşayanlardan bir kaçı parasını geriye almış takip ettiklerimden biliyorum ama diğerleri alamıyor sebep açık adamlar yapmıyorum demiyorki her servise gittiğinde garantiden değiştiriyorlar aynı arızayı 4 defa yapması lazımki malden yararlanılamazlık durumuna girsin ve ürünü değiştirsinler bu 4 kerede 2 yılda servislerin işine gelip değiştirmiyorlar 1 kere değiştiriyorlarsa 3 kere temizlioyorlar milleti böyle uyutup garanti kapsamını sürecini bitiriyorlar şimdi garantisi var olanlar tamam ücretsiz değiştiriyor ama garantisi bitenler cepten kaç kere para verip değiştirebilir ??? walla inşallah hakkında hayırlısı olur ne diyim
    aynen öyle 1 kere değişmiş sonar 1000 km de bir temizlenmesi gerekiyo diye servise gidiyoruz, böyle bi motorla bu sıklıkla serviz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:59 PM ----------

bu arada bende starbucks toplanmalarınıza gelmek istiyorum, belki görürseniz bir fikir verirsiniz bana diye düşünüyorum, sormak istediğim çok şey var

Motosikleti
    Burgman AN400
    tam yazacağım şeyleri yazmışsın.

k7 deki problemi herkes duydu zannediyordum demek haalaa duymayanlar varmış. arkadaşın dediği gibi en kısa yoldan motordan kurtul ve temiz bir eski kasa al ve kullanmaya devam et.

servis olarakta maslaktaki fevzi ustaya git ve benim adımı ver. gereken ilgiyi alakayı fazlasıyla görürsün. bir arkadaşım mahkemeyi koz kullanarak iade etmişti motoru ama seninkinin durumunu bilemem. garantisi devam ediyor mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 PM ----------

göksuncum kusura bakma cumartesi günü ani kalkış yaptım. bir anda kötüleştim. inşallah telafi ederiz kardeşim.
    Kardeşim hiç önemli değil. Sen iyileştin mi bari?

Bu arada Bangladeş veya Hindistan'dan birşey isteyen var mı?
    [B]GOKSUN[/B]

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    walla beyler ben k7 mi sattım özlüyorum o ayrı....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    Burgman AN 400
    bende cumartesi debriyaj temizliği yaptırdım şimdi harika, çok keyif veriyo bu yüzden seviyorumda motoru ama bi süre sonra yine sesler başlayacak

Motosikleti
    bende cumartesi debriyaj temizliği yaptırdım şimdi harika, çok keyif veriyo bu yüzden seviyorumda motoru ama bi süre sonra yine sesler başlayacak
    K7 Sİ OLAN ARKADAŞLAR O ZAMAN SERVİSE GİTTİĞİNİZDE İYİ BAKIN ÖĞRENİN VARYATÖRÜ SÖKMEYİ ARADA SÖKÜP TEMİZLERSİNİZ ŞAKA BİR YANA BEN DEKİ K6 NIN BEN HERYERİNİ SÖKTÜM TAKTIM BİR KERE ÖĞRENMEK İÇİN NE VAR NE YOK DİYE AMA SAKIN ÖN CAMI SÖKMEYE KALKMAYIN SÖKMESİ DERT TAKMASI FACİA BİLMEYENE TABİ BİLENE 1 DK İŞ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler