Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Bajaj Dominar 250 Kullanıcıları | Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    vardı bir şeyler
    Haklisiniz 2005 te başladığım iki tekerlek macerama 2007 den itibaren imkânlarım ölçüsünde kaliteli saydığım motosikletlerden sonra bu motosiklet tel maşa gibi geliyor,elimde kalacakmış gibi hissediyorum fakat uzun bir süre eldeki kuş bu.
    Verim almaya çalışacağız, fakat ısınamadım makineye .
    Akü sıkıntısı yasayan bir çok kullanıcı var ,şimdilik onlardan biri olmamaya çalışıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Hocam bence bir motorda dert edecrğiniz en son şey akü olsun arkadaşın dediği gibi bu kadar takılıyorsanız bi bosch akü alıp devam edin,kışta yaklaşıyor zaten soğuklar başlayınca az biniyorsanız tek marş almamaya başlar,boşuna moralinizi bozarsınız 900 lira falan bizim motora uygun bosch aküler alın geçin

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Bu motor için akü 12v8amper sanırım ama çarşamba günü yola çıkacağım istanbula doğru ve şuan bir akü almam lazım burdaki motorcularda 12v7 amper veya 9 amper varmış bu motor için bir risk teşkil edermi ?Garantiyle alakalı bir sıkıntı doğurur mu veya bana ?

Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor için akü 12v8amper sanırım ama çarşamba günü yola çıkacağım istanbula doğru ve şuan bir akü almam lazım burdaki motorcularda 12v7 amper veya 9 amper varmış bu motor için bir risk teşkil edermi ?Garantiyle alakalı bir sıkıntı doğurur mu veya bana ?
    Herhangi bir sorun olmaz ancak aynısı bulunmuyorsa siz 9Ah olanı tercih edin.
    stubborn bunu beğendi.

Bugün ilk defa yoğun yağışta binme şansı yakaladım, yolda ne kadar su varsa ön tekerken yedim, bacaklarımın altına kadar ıslandım, yağmurluk olmadan bayağı sorun olacak gibi duruyor, Antalyadayım zaten kış yağmurla geçiyor ama dominar gereksiz fazla su atıyor gibi hissediyorum çok yavaş sürüş yaptığım halde

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Selamlar herkese. 23 bin kilometredeki krank kıran 21 model Dominar'ı yaptırmadığım haliyle satıyorum. Baymoto yetkili servis tarafından belirlenen parça listesini aşağıya yazıyorum.

-Krank
    -Yağ pompası x2
    -Debriyaj levyesi
    -Conta takımı
    -Yağ - yağ filtresi
    -Üst kapak alıştırma.

Yaklaşık 20 bin lira masrafı var, detaylı listeyi özelden yollayabilirim. 20 bin kilometrede silindir takım değişmişti. Full yetkili servis bakımlı, her şey Baymoto'da yapıldı. Krank hariç problemi yok, uyguna vereceğim. Düşünenler özelden iletişime geçebilir. Parçalar hazır, sadece ödeme bekliyor. Ödemeden sonra 1 hafta içerisinde motoru hazır ederlermiş.
    Yobaaz bunu beğendi.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese. 23 bin kilometredeki krank kıran 21 model Dominar'ı yaptırmadığım haliyle satıyorum. Baymoto yetkili servis tarafından belirlenen parça listesini aşağıya yazıyorum.

-Krank
    -Yağ pompası x2
    -Debriyaj levyesi
    -Conta takımı
    -Yağ - yağ filtresi
    -Üst kapak alıştırma.

Yaklaşık 20 bin lira masrafı var, detaylı listeyi özelden yollayabilirim. 20 bin kilometrede silindir takım değişmişti. Full yetkili servis bakımlı, her şey Baymoto'da yapıldı. Krank hariç problemi yok, uyguna vereceğim. Düşünenler özelden iletişime geçebilir. Parçalar hazır, sadece ödeme bekliyor. Ödemeden sonra 1 hafta içerisinde motoru hazır ederlermiş.
    bu masraf baymoto dışında daha uygun fiyatlı olabilir zincir dişli setine benden ep ey bir para istemişlerdi mecbur verdik bişi demiyorum alacak olan yada siz diğer servislere sorun onlar muhtemelen daha iyi fiyat verecektir.

Merhaba, motoru teslim aldım yanında bakım ve garanti evrağı verilmedi, bakımları sisteme işlenip işlenmediğini nereden takip edebiliriz?
    Motoru yıkayınca koltuğun altında fazla miktarda su birikiyor, koltuğun altında Bi sürü kablolar var sıkıntı çıkmasın.

Motosikleti
    Dominar 400
    Motosiltetine bakım yaptırdığın servisten garanti belgesini alabilir ve işlemediler ise sisteme işletebilirsiniz.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    Bugün itibari ile lastikleri değiştirdim 14k km den sonra motosikletin dinamiği inanılmaz fark etti lastiik daha 40 km de açılmadan adam akıllı yere sakız gibi tutunuyor orjinal lastiklere göre. Benim yaptığım hatayı yapmayın lastikleri erteleyip durmayın tüm incelemelerde fena değil idare eder diyorlar ama bugünün hissiyatı ile bence öyle değil, bir nebze idare ediyor fakat çok az keşke diyen karakterim olmasına rağmen bana keşke önceden değiştirseymişim dedirtti. Alabildiğim en uygun fiyatlı lastiği almış olmama rağmen rosso felan alsam buraya neler yazacağım kim bilir? Bu hissiyat tamamen orjinal MRF ler üzerindendir yarın öbür gün bu lastiğe saydıradabilirim o zaman ne olur bilinmez. Alınan lastik ( Anlas Tournee Sport )
    stubborn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)