Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harley tarzı biraz, ön lastik ince ve çaplı, böyle daha atik olur motor diye düşünüyorum. ama fiyat farkının sebebini anlayamadım. honda motor tutulmadı diye indirip yapmaz heralde, o motoru getirmez,olur biter
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okyanus07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shadow U Sevmeyen ölsün Ya Süper Makina

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsi fikrimce Spirit, bir önceki Classic versiyondan daha şık.
    Tabii bu tamamen kişisel beğeniyle alakalı..

Daha CUSTOM duruyor...
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    dragstar 650 & shadow 750
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrimce Spirit, bir önceki Classic versiyondan daha şık.
    Tabii bu tamamen kişisel beğeniyle alakalı..

Daha CUSTOM duruyor...
    Katılıyorum, custom motorlara benziyor aslında, ancak artçı için sele pek uygun değil galiba..

Motosikleti
    Dayanamadım, ben de shadow ailesine katılıyorum. Kaporayı verdim, Çarşamba alacağım motoru inşallah. Ankara da bulunan shadow'cularla tanışmak isterim. İstanbul'dakilerle nasip olursa yaza belki..

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı aymak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanamadım, ben de shadow ailesine katılıyorum. Kaporayı verdim, Çarşamba alacağım motoru inşallah. Ankara da bulunan shadow'cularla tanışmak isterim. İstanbul'dakilerle nasip olursa yaza belki..
    kardeş hayırlısı ama sıfır alacaksan düşün derim sonra zararın çok olur ama önemli değil diyorsan takıl kafana göre benim shadow resimdeki sınıfında iyi motorlar..

Motosikleti
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hayırlısı ama sıfır alacaksan düşün derim sonra zararın çok olur ama önemli değil diyorsan takıl kafana göre benim shadow resimdeki sınıfında iyi motorlar..
    Tesekkur ederim ancak spirit alacağım ve herşey dahil 14 bine geliyor, avro da yükseldiği için zarar etmem sanıyorum. Hayırlısı..

KEMALKOMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)

Al motoru atla gel İstanbul a hem bi seferde rodajı halletmiş olursun.Seni burada fanatik Shadow cularla tanıştırayım.
    Hayırlı olsun arkadaşım. Görüşmek dileği ile.
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    honda SW-T600 C-ABS
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Bugün bayide Spirit modelini kendi aldığım klasik modeliyle yanyana getirip detaylı bir şekilde karşılaştırdım.Sonuç olarrak Spirit de klasik versiyonu da ayrı ayrı güzeller. Öncelikle Spirit'in arka far dizaynını ve kasisli selesini çok beğendim. Spor bir hava katmış. Fazla aksesuar taktırmam böyle binerim diyorsanız çok güzel bir duruşu var arkadan. Arka amortisörlerde helezonlar klasikten farklı olarak dış kısımda. Yani helezonlar görünüyor, ben şahsen bu özelliğini beğenemedim. Ancak çamurluk yapısı arka lastiği daha iyi gösteriyor sanki.
    Ön jantların inceliğinin yanında ön maşa da daha ince, ayrıca gidon yapısı bayağı farklı, sinyal lambaları klasikten farlı olarak krom bir parçaya değil, plastik bir aparatla doğrudan maşaya tutturulmuş.
    Ama yine de özet olarak güzel ve havalı bir motor. Daha genç işi ve spor bir görünüme sahip olmuş. Biraz bobber havası var. Klasik versiyonunun buna kıyasla daha ağır abi duruşu var. Bu ise daha modern görünümlü.

Motosikleti
    Açıkçası ben de Spirit i yakından görene kadar classic daha güzel diyordum, ön tekerleğin kalın olmasını istiyordum, ancak yakından iki modeli görünce fikrim değişti, ben motorda aksesuarı fazla sevmeyenlerdenim; spirit sanki motora vermek istediğim tüm şekil verilmiş bir custom gibi geldi. Sele ve arka çamurluğu çok beğendim(artçı için pek konforlu olmadığını da ifade edeyim),manevrası daha kolay geldi bana, bu da garaj içinde daha az yorulacağım anlamına geliyor, ancak bana kalsa gidonu biraz daha yüksek tutardım. Yine de bu özellikleri yetti ve spirit aldım, hayır dileyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Koruma demiri internette bulamıyorum, uygun fiyata nereden alabilirim bilen var mıdır?

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Koruma demiri internette bulamıyorum, uygun fiyata nereden alabilirim bilen var mıdır?
    BURADAN bakabilirsiniz.fiyatlarını uygun bulursanız kargo ile sevkini yapıyorlar. belki tanırsınız faramarz azar eski motorcudur..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    honda dan şaşma benim ilerde alacağım motor
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURADAN bakabilirsiniz.fiyatlarını uygun bulursanız kargo ile sevkini yapıyorlar. belki tanırsınız faramarz azar eski motorcudur..
    Teşekkür ediyorum, evet biliyorum daha önce de gezmiştim siteyi. Ancak sadece Highway Hawk marka koruma demiri var sanırım o da 400 e yakın fiyata sahip, daha ucuzu yok mudur bunun? Tabii sağlam olmak kaydıyla..

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Teşekkür ediyorum, evet biliyorum daha önce de gezmiştim siteyi. Ancak sadece Highway Hawk marka koruma demiri var sanırım o da 400 e yakın fiyata sahip, daha ucuzu yok mudur bunun? Tabii sağlam olmak kaydıyla..
    Dostum ben bundan onceki motoruma da (shadow 750), simdi ki motoruma da, highway hawk koruma demiri taktim. Ikisini de Faramarz Azar'dan almistim. Ne sarardi, ne paslandi. Ayrica bundan onceki motorum shadow'u bir kere micirli virajda yatirmistim, demir gorevini tam yapmisti. Motora hicbirsey olmamisti. Demir de yamulmamisti. Sadece biraz cizilmisti. Shadow'lar agir motor, koruma demirini bir kere al, iyisini al sonra basin agrimasin derim.
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Motosikleti
    HARLEY DAVİDSON
    Değerli arkadaşlar Shadow için Cobra slashdown eksoz arıyorum.Temiz 2.elde olur.

Motosikleti
    honda shadow
    arkadaşlar merhaba;
    birkaç fotoda ben ekliyeyim dedim

Motosikleti
    honda shadow
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edirne Sanayi sitesinde bu yaz tanışmış mıydık Dragstarı full yüklemiştik, arkadakiler düşmesin diye ağ file almıştık biz, orda konuştuk yanlış hatırlamıyorsam...
    evet doğru hatırlıyorsun edirnedeydim geçen yaz işleri bitirdik döndük izmire

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler