Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    arkadaslarım ilginize cok tsekkür ederim.Ben burada ayna kesip takmayı becerdim fena da olmadı yalnız düz ayna oldu.Kızıltoprak'ta ki motocity'e sipariş verdim bulup yollayacaklar.Haydi DL ciler bayramda Bodrum'a

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar,
    İstanbul'lu DL'ciler neden biraraya gelip toplanmıyoruz. Havalar daha da bozmadan biraraya gelelim ne dersiniz

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşlar merak ettiğim birşey var. Ön camın 3 kademe yukarı alınabileceği söyleniyor. Ancak üst taraftan sökülen vidanın baş kısmı bu alana büyük geliyor. En üst kademeye ben alamadım. 1 vida yukarı aldım sadece. Sanırım ayrı bir vida takarak bu sorun çözülüyor. Sizler nasıl bir yol izlediniz?
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    ben camı daha yukarı kaldırma ihtiyacı duymadım şimdilik.Ancak yükseltmeyi boş bir zamanımda deneyecegim.Arkadaslar dl nin sehir trfiğinde ne kadar benzin yaktıgını hesaplayanınız var mı?

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Full depo 350 km yakıyor benimkisi, şehirler arası yolda eşimle ve yükle 365 km gitti. (yanlız hepsini şehirler arası yapmamıştım)

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merak ettiğim birşey var. Ön camın 3 kademe yukarı alınabileceği söyleniyor. Ancak üst taraftan sökülen vidanın baş kısmı bu alana büyük geliyor. En üst kademeye ben alamadım. 1 vida yukarı aldım sadece. Sanırım ayrı bir vida takarak bu sorun çözülüyor. Sizler nasıl bir yol izlediniz?
    Camı en üst kademeye almayı başardım. camı söktükten sonra arkada görünen 4 adet vidayı yerlerini hiç değiştirmeden kullanabiliyorsun. Tabi vidalar bir kademe yukarı çıkıyorlar. Ama aynı düzende yapıca bir sorun olmuyor. Parlak renkli olanlar alt sıra vidalar daha koyu olanlar ise üst sıra vidalar . İstersen resmini gönderebilirim.
    Adem Balkan bunu beğendi.
    [COLOR="Blue"]En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.[/COLOR]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @Roland gönderirsen memnun olurum. Teşekkürler.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

roa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    Bu günlerde DL1000 le birlikteyim ama arkadaşımın motoru ürkütüyor beni ben 650 istiyorum çünkü boy 1.72 kilo 55 bide scooterla alışalım dedim.Sizce ben bu yakışıklıyla başa çıkabilirmiyim?Biraz tedirginlik var ama bi cesaretle alacağım 2 haftaya.
    [COLOR="DimGray"]GREY ZN[/COLOR]

Motosikleti
    aman kardeşim gaza ve ön frene dikkat et derim.ani fren yapma

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Hyosun gt 250 var ikinci eller malum kış piyasasında satılması zor oluyor motor küçültmek isteyen motorundan memnun olmayan biriyle takasa girebilirim Dl 650 zamanı geldi...
    Yoksa yaza alıcaz sonra önümüzdeki yaz gs 1200 alcaz bi sürü işimiz var ohooo...
    To know me is to love me....

mtoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650
    MES, Şehiriçi yakıt İstanbul trafiğine göre değişiyor ama genelde 5-5.5 litre civarı yakıyorum.

59 nolu mesajda yakıtla ilgili detaylı bilgi vermiştim.

Bayram gezisinde ne yaktınız?

Motosikleti
    arkadasım bayram gezimde ben 44lt benzinle tam 1004 km yol yaptım.Ortalama hız 90-100km(hava yagıslıydı)

İzmir de FJR 1300 ile birlikte

blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM

Ya arkadaşlar ben sizi nasıl daha önce farkedemedim. Nasıl kacırdım aylardır bu grubu.
    Neyse geçde olsa hepinize MERHABA. Mayıs 2006 dan beri dl 650 sahibiyim, Makinamla suan 11000 km ye geldim. E bütün bir yaz motosiklet üzerinde dolasmakla geçince sanal ortamdan biraz uzak kaldım birde Yalova Motosiklet teki arkadaslarımız sagolsunlar hic bos durmadılar, hep bir faaliyet içerisinde olunca motosiklet.netten biraz uzak kaldım.
    Dl ile bu yaz 3 kere Antalya yaptım, iznik, izmit, bursa ise kafama estiği zmn gittigim yerler arasında. ( hatta biraz snr bu satırları bitirir bitirmez kendimi dışarı atacam yol bizi nereye götürürse orada olacam )
    Dl benim eşimden snrki aşkım. Daha önce bircok makina ile deneyimim oldu ama Dl den önceki son göz agrım sırat 750 idi, Ardından 2 sene kadar motosikletten uzak kalmıstım. Snr evlilik fln filan işte. Bence evlenince racing biraz fazla kacıyor. Eşimi kandırıp bir motosiklet evlat edinmeye karar verince uzun arastırmalar uzerine fazer ile dl arasında kaldık, dl nin heybeti biraz beni ürkütüyordu cnk malum oyle cok uzun boylu biri degilim fkt suspansıyonların benım boyuma kdr indigıni ögrendiğim an hic terettud etmeden dl sahibi olduk ve İYİKİDE OLMUŞUZ.
    Bir anımız bile pişmanlıkla gecmedi, her yönden beni ve eşimi tatmin etti. Ne yol yorgunlugu ne ciddi bir sorun nede bir dengesizlik yaşamadık. ( ALLAH NAZARDAN SAKLASIN) Neyse Şimdi DL yi övmeye başlasam yaşadıgım rahatlıkları anlatmaya başlasam sayfalar sürer. Ama kısacası söyle söyliyeyim bugun gökten önüme bir tomar para düşşe git istediğin motosikleti al deseler makinamı satar yine aynısının sıfırını alırım.
    DL DİYORUM BAŞKA BİRSEY SÖYLEMİYORUM. Dl hakkında daha uzun sohbetler etmek ümidiyle.

Motosikleti
    aramıza hoş geldin Blueman.Umarım kalıcı olursun.Kazasız güzel sürüşler dilerim

Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldin Blueman.Umarım kalıcı olursun.Kazasız güzel sürüşler dilerim
    Tesekkür ederim.

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    DL ciler bir gün bir yerde buluşalım artık
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı blueman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya arkadaşlar ben sizi nasıl daha önce farkedemedim. Nasıl kacırdım aylardır bu grubu.
    Neyse geçde olsa hepinize MERHABA. Mayıs 2006 dan beri dl 650 sahibiyim, Makinamla suan 11000 km ye geldim. E bütün bir yaz motosiklet üzerinde dolasmakla geçince sanal ortamdan biraz uzak kaldım birde Yalova Motosiklet teki arkadaslarımız sagolsunlar hic bos durmadılar, hep bir faaliyet içerisinde olunca motosiklet.netten biraz uzak kaldım.
    Dl ile bu yaz 3 kere Antalya yaptım, iznik, izmit, bursa ise kafama estiği zmn gittigim yerler arasında. ( hatta biraz snr bu satırları bitirir bitirmez kendimi dışarı atacam yol bizi nereye götürürse orada olacam )
    Dl benim eşimden snrki aşkım. Daha önce bircok makina ile deneyimim oldu ama Dl den önceki son göz agrım sırat 750 idi, Ardından 2 sene kadar motosikletten uzak kalmıstım. Snr evlilik fln filan işte. Bence evlenince racing biraz fazla kacıyor. Eşimi kandırıp bir motosiklet evlat edinmeye karar verince uzun arastırmalar uzerine fazer ile dl arasında kaldık, dl nin heybeti biraz beni ürkütüyordu cnk malum oyle cok uzun boylu biri degilim fkt suspansıyonların benım boyuma kdr indigıni ögrendiğim an hic terettud etmeden dl sahibi olduk ve İYİKİDE OLMUŞUZ.
    Bir anımız bile pişmanlıkla gecmedi, her yönden beni ve eşimi tatmin etti. Ne yol yorgunlugu ne ciddi bir sorun nede bir dengesizlik yaşamadık. ( ALLAH NAZARDAN SAKLASIN) Neyse Şimdi DL yi övmeye başlasam yaşadıgım rahatlıkları anlatmaya başlasam sayfalar sürer. Ama kısacası söyle söyliyeyim bugun gökten önüme bir tomar para düşşe git istediğin motosikleti al deseler makinamı satar yine aynısının sıfırını alırım.
    DL DİYORUM BAŞKA BİRSEY SÖYLEMİYORUM. Dl hakkında daha uzun sohbetler etmek ümidiyle.
    Hocam hosgeldın..

Senı sanal ortamda da gormek cok hos. En son motofest te gorustukten sonra ben de epey bır yol yaptım makıne ıle.. Tam 4000 km ye ulasmıstım kı Durma mesafesınde motor sola ustume devrıldı.. Sol ayak blegımde ufak bır kırık olustu.. Sımdılık alcılı gunlerın gecmesını beklıyorum.. Insallah yaza yalova - esenkoy hattında beraber surme ımkanımız olur.. Bu arada UZMAN nıcklı arkadasımızı da hatırlarsın motofest de o da vardı.. Ona da bır tane DL aldık..

Bızler motordan cok memnunuz.. Ben kaza yaptım ama benımkı bıraz benım amatorlugum bıraz da tramway yolundan ıslak havada gecmeye calısmamla ılgılı..

En son edırne gezımde artcımla beraber 185-90 surate kadar cıktım 8500 devırde o da . Yakıt artcılı ve basarsanız 170 basmazsanız 150 ytl.. Yorgunluk sıfır denecek duzeyde..600 f lı ikş arkadasımzı da ekıpteydı ve benım motorun performansına gercekten memnun kaldılar..
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DL ciler bir gün bir yerde buluşalım artık
    Evet Tansel bunu yapsan yapsan sen organıze edersın.. Gercı benım ayak alçıda ama bır organızasyon yaparsanız bende arabayla katılırım mahzuru olmazsa

Selamlar..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    verin verin gazı alacağınız olsun
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    ewet murat abi bir organızasyon yapmanın zamanı geldı ve gecıyo tanısalım artık diğer DL cilerle ama arkadasların nerde ikamet ettığı cok önemli bır konu önce bunu netleştırıp ona göre ortak bır buluşma yerı ayarlamalıyız.
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Ya Muratcım gecmiş olsun abi inan bana çok üzüldüm, Allah daha beterinden saklasın nediyelim. Ayrıca amatörlük olurmu hiç ya, en tecrübeliyim diyen bile bi anlık dalgınlığa, yolun veya motosikletin hezimetine uğrayıp başına herşey gelebilir. Herşey biraz dikkat birazda kadere bağlı. Büyük geçmiş olsun üzüntümü anlatamam. ( bu arada makinada bi şey yok değilmi? )
    Aslında ben forumu senin açtığını görünce ilk sana takılacaktım böyle bi grup olusturuyorsunda nasıl bana hbr salmıyorsun diye ama öncelikle bütün dl ci arkadaşlarıma kendimi tanıtıp bir Merhaba demek istedim.
    Sen hele bir iyi ol Yalnızca esenköy-yalova değil her yere gitmeye hazırım ben.Bian evvel düzelip yollarda görüşmek ümidiyle.

Tansel; Biraz geç kalmış oldum ama Hayırlı ugurlu olsun Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin. Ztn o gun konusmuştuk sen kararlıydın Daha fazla dl siz kalamıyacagın belliydi ztn. Önümüzdeki yaza kalmadan motosikletini alabildiğine sevindim.
    Benim için yaz kış farketmez müsait oldugum zmna rastgeldiği sürece her yere gelebilirim. Hele bide DL ci kardeşlerimizle kaynaşacaz kesinlikle kaçırmam. Yeterki organizasyonu sağlıyalım arkadaşlar, düşünsenizse çekmişiz söyle onlarca dl yi yanyana Bir an evvel görüşmek ümidiyle.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler