Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz evvel girdim site çalışıyordu, sanırım senin girdiğinde bir yoğunluk olmuş olabilir tekrar birdene istersen, eğer yinede ulaşamazsan ikitekerdende bir araştırma yapabilirsin,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    arkadaşlar arka fren balatam bitti.Buradaki serviste yok İstanbul'dan araştırdılar orada da yokmuş.15 gün bekle dediler...Hadi bakalım bütün neşem kaçtı...Pazar günü Müğla mt toplantısına katılacaktım.Buyrun buradan yakın...

Mes sen kendinde soruşturdun mu ?. Böyle önemli bir parçanın İstanbul dahil olmaması çok düşündürücü. Bence sen kendinde bir araştır, mesela Altan Motor'a bir sor istersen.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka fren balatam bitti.Buradaki serviste yok İstanbul'dan araştırdılar orada da yokmuş.15 gün bekle dediler...Hadi bakalım bütün neşem kaçtı...Pazar günü Müğla mt toplantısına katılacaktım.Buyrun buradan yakın...
    slm arkadısım :(
    arka balata benım stoklarım da var gelme sansın varsa yarım saatetakarım
    parcanın fiatı 158 ytl bılgınolsun selamlar
    TAMER

Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet yagını yeni değiştirdim ama izmir Dikili deyim . İstanbul buraya cok uzak . Bu sekilde kullanmamda sakınca varmı ? Motoru calıstırdıktan 5 dakıka sonra kapatıp yeniden acarsam kayboluyor. İzmirde veya bunu duzeltebilecek bana yardımcı olacak birilerini tavsiye ederseniz cok sevinirim Tesekkurler ...

Arkadaslar Özel mesaj ile benden motorum hakkında bilgi isteyen bi arkadasımız ıcın ilk 1 haftalık izlenimlerimi sizinle paylasıyorum ...

Tabiki Sezai Rahmi bey motosiklet bir kulturdur bildigim veya bilmediğim bircok seyi bende sizin gibi motor duskunu arkadaslarımdan ogrendım . Oncelikle yasım 27 izmir dikili de oturuyorum bu zamana kadar 6 yıl honda kınetic - 5 yıl yamaha bws 100 scoter kullandım . Ardından gecen sene suzuki gn 125 bir vitesli motor aldım . Ne olduysu o anda oldu . Vitesli bir motor beni bastan basa değiştirmişti. 10.000 km suzuki gn 125 ile yol yaptım . Motosiklet.net sitesinde de bu motorla ilgili bilgim herseyi anlattım . Eşimle yaptıgımız gezilere yer verdim . Değiştirme sebebim uzun bir yol gitmeye calsıtıgımda korku ve guvensizlik cekmemdi. 100 km bi hıza cıktıgımda motorum zangır zangır sallanıyor ve ruzgardan alabora oluyordum . DL 650 aklımdan gecmeyen bi motordu . Uzerine hic arastırma bile yapmamıstım bir arkadasımın tavsıyesi uzerine satmakta olan 2004 model siyah 25000 km de bakımları yeni tamamlanmıs orjınal koruma demirli giwi cantalı ve suzuki bergama servisinin guvencesiyle motoru beyendım ve aldım . Bu tarz bir deneyime bircok motorcu arkadasım bile sarsınlıkla baktılar. 195 kilo cok cusseli bir yapısı olan DL uzerindekseniz aslında hicbiseyden korkmanıza gerek yok. Cok rahat ve cok seri bir makıne devirmeye calısanızda o sizi koruyor. On cam olayı mukemmel fırtınalı bir gecede bile ruzgarı hıssetmiyorsunuz. Su ana kadar 150 km yol yaptım ve 1 haftalık kullanıcıyım . İlk gunlerde korku vardı ıcımde ama sımdı icim icime sıgmıyor surekli gezmek motorumdan asagıya inmemek gelıyor icimden . Boyum 1.82 kilom 63 . Sporla ugrasan biriyim bacaklarınıza guvenmeniz lazım . Fiyat olarak ben 11000 ytl ye aldım . Kendi motorumu 3000 ytl ye verdim 8000 ytl lik bir fark vardı onun 5000 nakit 1500 unu kredi kartına 19 ay vade ile odedım . daha 1500 ytl borcum var . Satısı uzerime aldım 280 Ytl tuttu noter masrafları. Plakasınıda sımdı değiştirmek uzereyim. Eşim motora hayran kaldı . İlk gunler oda cok korkuyordu ama şimdi oldukça alıstı. 2 yeni lastik sparisi verdim www.buzmotor.com sitesinden Anake aldım on ve arka toplam 500 ytl . Bugun yarın onlarıda taktırcam . Size tek kelime ile sunu soylemek isterim kac kişi ile karsılastıysam motordan anlayan hepsi en iyi tercihi yapmısın dıyorlar. Bu guven bana yetiyor . Saglıcakla kalın ...
    [IMG][/IMG]
    SLM ARKADASIM
    kullanalarında servıslerınde memnun oldugu bır motor DL650
    güle güle kullan
    FI KONUSUNA GELINCE ya servısıne gıt söndürsün yada uygun zaman da tlf ara yardıncı olup bırlıkte yapalım
    ayrıca motorunla ılgılı tüm ihtiyacın olacak parcalar mevcut lastık dahıl
    arzu edersen yardımcı olurum
    (altanmotor.com) tel no 0216 306 23 19 0216 488 37 27
    burdan da ulasabılırsın bana adın TAMER ALTAN altan motorun da sahıbıyım
    MOTORUNU DA GÜLE GÜLE AGIZ TADIYLA KULLANMANI DILERIM

Motosikleti
    TAMER

Alıntı:
    İgin için teşekkür ediyorum.Bodrum da ki servis balatanın fiyatının 130 ytl olduğunu söyledi.Ben de 50 ytl kapora bıraktım bekliyorum.Ancak böyle küçük bir parça için 15 gün beklemek övüle övüle göklere çıkarılan japon motorları ,düşündürücü olmaya başladı benim için...şimdi ben Muğla mt toplantısına Regal Raptorumla gideceğim.İyi ki varsınız beğenilmeyen(!) Çin motorları....

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Tamer Bey ilginize çok teşekkur ederim . İstanbuldaki motor fuari zamanı gelecegim yanınıza ugrarım motorumun eksiklerini o zaman gozden geciririz . Su anda 20.000 bakımı yapılmış zinciri değişmiş hava filtresi temizlenmiş v.s ben aldıgımda 25000 km de ydi. Lastikleri çok yıpranmıştı arkadaşların tavsiyeleri ile buzmotordan Anakee on ve arka lastik aldım dun taktırdım 500 ytl ye mal oldu . Bundan sonra herhangi bir problemimde sizinle goruseceğim iyi gunler ...

Bu arada ANAKEE lastikler veya bibaşka yeni lastik motorun herşeyi bunu önemle vurgulamak istiyorum her motorcu 20.000 km yol yaptıktan sonra yeni lastik taktırmalılar lastik sizi yola bağlayan herşey . Motorum yeni lastijkleri ile beni yeniden mest etti ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    HONDA 600RR
    [QUOTE=
    Bu arada ANAKEE lastikler veya bibaşka yeni lastik motorun herşeyi bunu önemle vurgulamak istiyorum her motorcu 20.000 km yol yaptıktan sonra yeni lastik taktırmalılar lastik sizi yola bağlayan herşey . Motorum yeni lastijkleri ile beni yeniden mest etti ...[/QUOTE]

Hayırlı olsun yeni lastiklerin
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAMER

Alıntı:
    İgin için teşekkür ediyorum.Bodrum da ki servis balatanın fiyatının 130 ytl olduğunu söyledi.Ben de 50 ytl kapora bıraktım bekliyorum.Ancak böyle küçük bir parça için 15 gün beklemek övüle övüle göklere çıkarılan japon motorları ,düşündürücü olmaya başladı benim için...şimdi ben Muğla mt toplantısına Regal Raptorumla gideceğim.İyi ki varsınız beğenilmeyen(!) Çin motorları....
    BASKA MARKA BALATA LARDA VAR DAHA UYGUN FİATA (LUCAS VE FEREDO) GIBI 50 60 YTLCIVARI

Arkadaşlar bugün size yeni aldığım motorsiklet pantolunundan bahsetmek istiyorum. Spidi marka x40 model bir pantolon aldım, kendisi ile bugün 100 km kadar yaptım, pantolonun üstüne giyilen bir model diz ve kaval kemiği korumları var. Aynı zamanda yanlarında da aynı şekilde kevlar korumalar var. Kesinlikle üşümedim, çıkarması bir o kadar basit, toplam 15 sn çıkarabiliyorsunuz. Aşağıda linkini veriyorum bakmanızı öneririm gerçekten çok rahat ettim herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Fiyatı bana gayet makul geldi 135 avro kredi kartına 6 ay taksit yaptırdım birde %10 indirim aldım. Eğer bu havalarda da ben motora bineceğim diyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

http://www.eurorent.hr/spidi/moduli/...od.php?id=158#

Birde ipekten bir başlık aldım siyah bere gibi komple başınıza geçiriyorsunuz. Çok ince birşey ama soğuktan gayet iyi koruyor. Artık kaskımı 60 km'den sonra tamamen kapatmak ve buğu altında sürmek zorunda kalmıyorum. Ayrıca saçların çabuk yağlanmasını da engellediği kanısındayım. Birde sanki bir parça rüzgar uğultusunu kesiyor gibi geldi denemeye değer fiyatı 25 avro

Herkese kazasız sürüşler dilerim

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    158 ytl orjinal arka balata için normal fiyat arkadaşlar.
    Yan sanayi balataların fiyatı gibi ömrüde az oluyor ayrıca duruş mesafesini uzatıyor,ben daima orjinal yedek parça takılma taraftarıyım.
    Tabi Tamer ustam daha iyi bilir ;)
    Saygılar

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar burası DL topığı ama bır arkadasımız DL ile BMW arasında kararsız kalarak aşağıdakı topıgı acmıs.. Konuyla ilgili bırıkımlerı olanlar paylasırsa guzel olur...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=25990

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    kivanctf;
    Özel mesajıma genelden verdiğiniz cevaba teşekkürler. O kadar güzel bilgilendirmişsiniz ki 2 kez okudum. Şüphelerim, sorularım sayenizde ve sık kullanılanlara eklediğim bu başlık sayesinde cevaplandı.

Allah deponuzu hep dolu bulundurmak, kazasız, keyifle binmek nasip etsin.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı nurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün size yeni aldığım motorsiklet pantolunundan bahsetmek istiyorum. Spidi marka x40 model bir pantolon aldım, kendisi ile bugün 100 km kadar yaptım, pantolonun üstüne giyilen bir model diz ve kaval kemiği korumları var. Aynı zamanda yanlarında da aynı şekilde kevlar korumalar var. Kesinlikle üşümedim, çıkarması bir o kadar basit, toplam 15 sn çıkarabiliyorsunuz. Aşağıda linkini veriyorum bakmanızı öneririm gerçekten çok rahat ettim herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Fiyatı bana gayet makul geldi 135 avro kredi kartına 6 ay taksit yaptırdım birde %10 indirim aldım. Eğer bu havalarda da ben motora bineceğim diyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

http://www.eurorent.hr/spidi/moduli/...od.php?id=158#

Birde ipekten bir başlık aldım siyah bere gibi komple başınıza geçiriyorsunuz. Çok ince birşey ama soğuktan gayet iyi koruyor. Artık kaskımı 60 km'den sonra tamamen kapatmak ve buğu altında sürmek zorunda kalmıyorum. Ayrıca saçların çabuk yağlanmasını da engellediği kanısındayım. Birde sanki bir parça rüzgar uğultusunu kesiyor gibi geldi denemeye değer fiyatı 25 avro

Herkese kazasız sürüşler dilerim
    Nurkan ben de bahara dogru dusunuyorum.. Ama Kevler koruma olduguna emınmısın? Yanı bu fıyat bana Kevler korumalı bır pantolon ıcın bıraz ucuz geldı dogrusu.. Bır gorusmemızde gıyersen bır bakalım merak ettım malzemeyi..

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kivanctf;
    Özel mesajıma genelden verdiğiniz cevaba teşekkürler. O kadar güzel bilgilendirmişsiniz ki 2 kez okudum. Şüphelerim, sorularım sayenizde ve sık kullanılanlara eklediğim bu başlık sayesinde cevaplandı.

Allah deponuzu hep dolu bulundurmak, kazasız, keyifle binmek nasip etsin.
    Yararlı oldugum icin cok sevindim . Özel msajdan da size yazmaya calıstım ama gonderemedim ... İyi gunler ...

Trader eğer almak istiyorsan kesinlikle kaçırma, hem korumaları var hemde pantolon üstüne giyilebiliyor. 8-9 derecelerde bana hiçbir problem çıkarmadı aynı zamanda içliği var onu da çıkarıp giyebiliyorsun yani sadece kışlık değil baharda da rahatlıkla giyebilirsin. Valla ben satıcının yalancısıyım kevlar dedi. İstediğin zaman sana gösterebilirim.Birde baharı bekleme hemen al kışın motora bimenin keyfini çıkar

sebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu motorun(650) eksilerini öğrenmek istiyorum artılar cook güzel anlatılmış ama eksilerden bahsedilmemiş

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    dl çiler organizasyon yokmu yaw yoksa sezonu kapattınızmı ben yazlı kışlı binmek için dl alacaktım ama binilmiyormu yoksa...

Motosikleti
    Alıntı sebo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motorun(650) eksilerini öğrenmek istiyorum artılar cook güzel anlatılmış ama eksilerden bahsedilmemiş
    Eksi konusunda bişi diyemeyeğim çünkü daha ne duydum nede gördum .

sebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almayı istiyorum ama varsa eksileride bilmek isterim

Motosikleti
    başıma gelen eksisi fren balatası için yetkili servis 15 gün sonra dedi.Ama servis dışı eşe dosta sorarak bir iki gün içinde bulmak ta olası...bir de çok iyi gaz yiyor gaz kolu ve frenle şaka yapmayacaksın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler