Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki DL 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben sanırım cumartesi taktıracağım sabahtan ordayım Trader haberin olsun.
    Buarada Trader madem bir gezi var bizlerin mailleri sende olması lazım,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı nurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sanırım cumartesi taktıracağım sabahtan ordayım Trader haberin olsun

Nurkan Once Altan motoru bır ara ıstersen .. Ellerınde ıkı takım vardı. Gıtmısken elı bos donme derım ben sana

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

saol trader aradım ayırttım bide şu gezi için sesin çıkmıyor

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    saol trader aradım ayırttım bide şu gezi için sesin çıkmıyor
    Hadı hayırlısı Nurkan .. Gezı için buraya ayrıntılı bilgi yazamıyorum . Şimdi site kavgaları yuzunden biz de arada kaynamayalım.. Kurdugumuz mail grubuna konuyla ilgili açıklama maili attım.
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Arkadaşlar elcik korumalarımı C.tesi taktırdım harika oldular elleri rüzgardan bir haylı koruyorlar, herkese tavsiye ederim

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Arkadaslar bende 1 hafta once 2004 model 25000 km de DL 650 me kavustum . Aslında bu zamana kadar boyle bi motor kullnamamıstım . Onceki motorum suzuki gn 125 di. 10.000 km yaptım onunla. Ama arada dağlar var. Motorumu Bergamadan Avukat Mehmet beyden aldım . Su anda kullanmada oldukça zorlanıyorum desem yeri var . Ozellikle arkama biri oturdugunda ( şehrin yolları taş döşeli ) sanki yoldan cıkıcakmışım gibi geliyor bazen . Bunda lastiklerin de tukenmiş olması var yeni lastık alıcan en kısa zamanda . Walla bu motorda deneyim herseyden once geliyor sanırım . Yani ilk kullnamaya baslayıpta cok rahat kullananınız kacınız merak ediyorum . Motorun en iyi yanı uzun yolda ve asvaltta sanki arabanın ıcındeymişin gibi :D V-Strom aldıgım icin cok mutluyum . Umarım en kısa zamanda bu acemili de üzerimden atlatırım . Birde arkadaslar aranızda izmirden iyi bir servis onerecek kimse varmı bakımlara oraya gotureyım motorumu ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Hayırlı olsun Kıvanç umarım bu memnuniyetin uzun yıllar sürer. İyi bir seçim yapmışsın, kazasız sürüşler dilerim. Sanırım iyi bir servis herkesin aradığı, Deneme yanılma yöntemi ile bulacağını düşünüyorum.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Kıvanç kardeşim DL'n hayırlı olsun.Bir süre sonra ne kadar iyi bir seçim yapmış olduğunu anlayacak ve kendinle gururlanacaksın.Ben DL ile ilk uzun yolumu geçen bayram(yağmur altında 1004 km) yaptım yol tutuşuna,gaz yeyişine inanamadım.İnsana son derece güven veriyor.Yüksek ve iri olması da cabası.Kazasız belasız güle güle kullan kardeşim.Küçük bir uyarı,gazına ve ön frenine dikkat!

Arkadaşlar sanırım içimizden biri dl'nin tour camı ile ilgili bir rüzgar problemi vardı, dost bir siteden bulduğum yazıyı paylaşmak istedim sizinle sanırım faydalı olacaktır.
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...ht=burgman+650

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    slm arkadaşlar
    DL 650 icin koruma demırlerının ılk partısı geldı
    gelen koruma demırlerını fiatları montaj dahıl 200 ytl +kdv dır
    ihtıyacı olan arkadaşlara duyrulur

Motosikleti
    Öncelikle hepinize tesekkurler ...Sizlerle beraber daha sık ve samimi diyaloklar icinde kalırız. Altan motora sorum olcak koruma demirlerinde motor koruma demiri nekadardır ogrenebilirmiyim ...

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110

Dr 650 Ile Ilgili Yardim Lütfen.....

merhaba

DR650
    ıle ılgılı yardıma ıhtıyacım var

1994 model DR650
    sız

suzukı kullanıcıları bu makıne ıle ılgılı neler soyleyebılırsız.??

bır tane buldum 1994 model ve ufak tefek masrafları var

sızce toparlaması cok mu zor olur.??

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler....
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize tesekkurler ...Sizlerle beraber daha sık ve samimi diyaloklar icinde kalırız. Altan motora sorum olcak koruma demirlerinde motor koruma demiri nekadardır ogrenebilirmiyim ...
    200 YTL +KDV YENI KORUMA DEMIRI FİATI MONTAJ DAHIL

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba

DR650
    ıle ılgılı yardıma ıhtıyacım var

1994 model DR650
    sız

suzukı kullanıcıları bu makıne ıle ılgılı neler soyleyebılırsız.??

bır tane buldum 1994 model ve ufak tefek masrafları var

sızce toparlaması cok mu zor olur.??

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler....
    Arkadaşlar konu ıle ılgılı yardım lutfen....

1994 model DR 650 uygun fıyata buldum fakat bıraz masrafı var (egsoz + frenler + genel bakım)

ne dersiniz.?
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Arkadaslarım merhaba. Motorumu aldıgımda servis FL hatası arada motorunverıyor oksıtlenmeden kaynaklanıyor onemsiz dedi. Sabahları motorumu calsıttırdıgımda FL hatası veriyor kırmızı surekli yanıyor . Kontagı acıp kapatınca duzelıyor. Hatamı duzeltmek icin ne yapmam lazım onemlimi basına gelen varmı ?

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @kivanctf enjeksiyon sisteminde veya beyin sensörlerinden birinde hata olabilir. O ışığın yanmaması gerek.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarım merhaba. Motorumu aldıgımda servis FL hatası arada motorunverıyor oksıtlenmeden kaynaklanıyor onemsiz dedi. Sabahları motorumu calsıttırdıgımda FL hatası veriyor kırmızı surekli yanıyor . Kontagı acıp kapatınca duzelıyor. Hatamı duzeltmek icin ne yapmam lazım onemlimi basına gelen varmı ?
    motor yagını yemı degıştırdın?
    eger yag degısım zamanı geldıyse ikaz isıgı yanar yenı degıştıysen oıl cehage lambasını yenıden proglamlamak gerekır servısın onu yapsın!!!!
    yada İSTANBULDAYSAN KAHVE İCMEYE DEVET EDİYORUM SİZİ
    TAMER

Motosikleti
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yagını yemı degıştırdın?
    eger yag degısım zamanı geldıyse ikaz isıgı yanar yenı degıştıysen oıl cehage lambasını yenıden proglamlamak gerekır servısın onu yapsın!!!!
    yada İSTANBULDAYSAN KAHVE İCMEYE DEVET EDİYORUM SİZİ
    TAMER
    Ewet yagını yeni değiştirdim ama izmir Dikili deyim . İstanbul buraya cok uzak . Bu sekilde kullanmamda sakınca varmı ? Motoru calıstırdıktan 5 dakıka sonra kapatıp yeniden acarsam kayboluyor. İzmirde veya bunu duzeltebilecek bana yardımcı olacak birilerini tavsiye ederseniz cok sevinirim Tesekkurler ...

Arkadaslar Özel mesaj ile benden motorum hakkında bilgi isteyen bi arkadasımız ıcın ilk 1 haftalık izlenimlerimi sizinle paylasıyorum ...

Tabiki Sezai Rahmi bey motosiklet bir kulturdur bildigim veya bilmediğim bircok seyi bende sizin gibi motor duskunu arkadaslarımdan ogrendım . Oncelikle yasım 27 izmir dikili de oturuyorum bu zamana kadar 6 yıl honda kınetic - 5 yıl yamaha bws 100 scoter kullandım . Ardından gecen sene suzuki gn 125 bir vitesli motor aldım . Ne olduysu o anda oldu . Vitesli bir motor beni bastan basa değiştirmişti. 10.000 km suzuki gn 125 ile yol yaptım . Motosiklet.net sitesinde de bu motorla ilgili bilgim herseyi anlattım . Eşimle yaptıgımız gezilere yer verdim . Değiştirme sebebim uzun bir yol gitmeye calsıtıgımda korku ve guvensizlik cekmemdi. 100 km bi hıza cıktıgımda motorum zangır zangır sallanıyor ve ruzgardan alabora oluyordum . DL 650 aklımdan gecmeyen bi motordu . Uzerine hic arastırma bile yapmamıstım bir arkadasımın tavsıyesi uzerine satmakta olan 2004 model siyah 25000 km de bakımları yeni tamamlanmıs orjınal koruma demirli giwi cantalı ve suzuki bergama servisinin guvencesiyle motoru beyendım ve aldım . Bu tarz bir deneyime bircok motorcu arkadasım bile sarsınlıkla baktılar. 195 kilo cok cusseli bir yapısı olan DL uzerindekseniz aslında hicbiseyden korkmanıza gerek yok. Cok rahat ve cok seri bir makıne devirmeye calısanızda o sizi koruyor. On cam olayı mukemmel fırtınalı bir gecede bile ruzgarı hıssetmiyorsunuz. Su ana kadar 150 km yol yaptım ve 1 haftalık kullanıcıyım . İlk gunlerde korku vardı ıcımde ama sımdı icim icime sıgmıyor surekli gezmek motorumdan asagıya inmemek gelıyor icimden . Boyum 1.82 kilom 63 . Sporla ugrasan biriyim bacaklarınıza guvenmeniz lazım . Fiyat olarak ben 11000 ytl ye aldım . Kendi motorumu 3000 ytl ye verdim 8000 ytl lik bir fark vardı onun 5000 nakit 1500 unu kredi kartına 19 ay vade ile odedım . daha 1500 ytl borcum var . Satısı uzerime aldım 280 Ytl tuttu noter masrafları. Plakasınıda sımdı değiştirmek uzereyim. Eşim motora hayran kaldı . İlk gunler oda cok korkuyordu ama şimdi oldukça alıstı. 2 yeni lastik sparisi verdim www.buzmotor.com sitesinden Anake aldım on ve arka toplam 500 ytl . Bugun yarın onlarıda taktırcam . Size tek kelime ile sunu soylemek isterim kac kişi ile karsılastıysam motordan anlayan hepsi en iyi tercihi yapmısın dıyorlar. Bu guven bana yetiyor . Saglıcakla kalın ...
    [IMG][/IMG]

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Arkadaşlar sanırım içimizden biri dl'nin tour camı ile ilgili bir rüzgar problemi vardı, dost bir siteden bulduğum yazıyı paylaşmak istedim sizinle sanırım faydalı olacaktır.
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...ht=burgman+650
    Nurkan hocam, ilgili linkçalışmıyor. Forum başlığını belirtirsen inceleyebiliriz.
    [COLOR="Blue"]En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom K4
    link calisiyor
    ama gene de baslik bu

DL650 V-strom türbülans sorunu ve çözümü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler