Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apachi olanlar trafik sigortasini kaça yaptirdiniz .
    180 TL. Manisa plakaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benm Plaka 39 Hacıabi.. Cumartesi Pulsarla beraber gezdik 2motor 4 kişi.. pazar komple görükledeydim.. akşamda döndüm zaten
    Dostum dün Caberg stunt blade kask siparişini verdim. Bir iki güne gelecek. İnşallah Enes'in sözünü dinleseydim keşke demeyiz (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apachi rtr 150
    34 plaka 230 tl halk sigorta . cok pahalli sigorta fiyati 150scooter var 98tl ye sigorta yaptirdim 34 plaka bu apachi tvs olduğu icinmi pahalli istanbulda sigorta ucreti

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    17 plaka 80 lira sigortasi

Mayıs 2015 460 lira. 34.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Ortam yeşillensin biraz yaauv.

mozgur, karadenizz ve t.madde bunu beğendiler.

Motosikleti
    apachi rtr 150
    34 plaka scooter var onu 98 e sigorta yaptim tvs niye pahalli yapiyorlar.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende Tvs mi satıyorum. Alacak olan kişinin içi gerçekten rahat olabilir. Ufak bir miktar pazarlık payı var. Ama çok ufak. Acil değil, o yüzden sevimsiz tekliflerde bulunmayın lütfen. 2 kere 4250 tl teklif aldım fakat takıntımı diyelim bilmiyorum bir tık üstünde son fiyatım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0211752/detay/

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Tvs mi satıyorum. Alacak olan kişinin içi gerçekten rahat olabilir. Ufak bir miktar pazarlık payı var. Ama çok ufak. Acil değil, o yüzden sevimsiz tekliflerde bulunmayın lütfen. 2 kere 4250 tl teklif aldım fakat takıntımı diyelim bilmiyorum bir tık üstünde son fiyatım.

Güzel makina. Bo arada redline 125 km/h civarı giriyor dostum. Bir süre daha elinde kalırsa bizim arkadaş ehliyet sınavına girdikten sonra TVS düşünüyor olmadı o zaman konuşuruz yine. Hayırlısı olsun.
    beko12345 bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı Traveler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayıs 2015 460 lira. 34.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Ortam yeşillensin biraz yaauv.

http://<a href="http://i66.tinypic.c...0i85yq.jpg</a>

http://<a href="http://i66.tinypic.c...0i85yq.jpg</a>
    Maşallah,dostum o ayna iş görüyor mu,millet bizim motorun aynayı alıyor takıyor o ne öyle cücük gibi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı satışlar dostum,bir şey diyeceğim,satış açıklama kısmına çok fazla şey yazışın çoğu gereksiz ve yüz yüze konuşulacak türden şeyler,altı üstü 3-5 liralık makine..Sanki bir kusuru var, her şeyi deyip,onu saklamış gibi olmuş,tavsiyem biraz temizlemen.Dikkatimi çekti de geçende de paylaşmıştın

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah,dostum o ayna iş görüyor mu,millet bizim motorun aynayı alıyor takıyor o ne öyle cücük gibi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Hayırlı satışlar dostum,bir şey diyeceğim,satış açıklama kısmına çok fazla şey yazışın çoğu gereksiz ve yüz yüze konuşulacak türden şeyler,altı üstü 3-5 liralık makine..Sanki bir kusuru var, her şeyi deyip,onu saklamış gibi olmuş,tavsiyem biraz temizlemen.Dikkatimi çekti de geçende de paylaşmıştın
    Açıkçası ben motosiklet alırken ilan açıklamasına çok dikkat ederim. 1 cümle yazıp bırakanları aramam bile.
    Şuana kadar tüm motosikletlerimi en az bukadar açıklama ile sattım. Ve şunu belirtiyim, bu ilanım için arayıp yazdıklarınız çok hoşuma gitti diyen dahi oldu.

3-5 liralıkta olsa sonuçta para veriyor karşı taraf. Emin olun 100 tl nin pazarlığını yapan insanlar oluyor. Ben 4.400 son demişken 4.300 teklif edip kabul etmediğim için almayan oldu. Yani demek istediğim 3-5 liralık makinalar dediğiniz motosikletler için insanlar sıkıntıya sokacak borçlara giriyor. Ülkemizin şartları ortada malesef.

Açıkçası bu yüzden 19.000 tl lik Dl 650 mede 4.500 tl lik Tvs mede aynı uzunlukta ilan verdim. Hatta beni tanıyanlar bilir bu ilan açıklama hastalığımı .

Açıkçası ilanda farkettiyseniz buji ler vs değişti hava filtresi temizliği yapıldı dedim. Hava filtresi değişti demedim. En ufak ayrıntılara kadar doğru bilgi vermek istedim.

Hatta 500 tl ye sattığım iphone 4s için bile bundan daha uzun ilan açıklaması yazmıştım. Halada mükemmel çalışıyordu.

Teşekkür ederim yorumun için .

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel makina. Bo arada redline 125 km/h civarı giriyor dostum. Bir süre daha elinde kalırsa bizim arkadaş ehliyet sınavına girdikten sonra TVS düşünüyor olmadı o zaman konuşuruz yine. Hayırlısı olsun.
    Doğrudur ben 120 yazdım fazlada abartmamak için. Eğer satılmazsa konuşuruz. Teşekkür ediyorum.

Ali Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    egzozu boyuyan var mı aranızda?

Ben düştüm diye nalburdan aldığım siyah boya ile boyadım da baloncuk oldu hep. Yanmayan boya ile boyamak lazım sanırım. Bu cuma günü servis de yaptıracağım, atarım fotoğrafını.
    Ali Özgün ve t.madde bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ben boyadım. Cillop gibi olmuştu. İnternette ısıya dayanıklı boyalar var. Onlardan alıp , egzosu zımparalayıp sonra çok ince atmak gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Ben düştüm diye nalburdan aldığım siyah boya ile boyadım da baloncuk oldu hep. Yanmayan boya ile boyamak lazım sanırım. Bu cuma günü servis de yaptıracağım, atarım fotoğrafını.
    Dostum yerin varsa evde yap servise bir ton para bayılacağına.
    Traveler, Ali Özgün ve t.madde bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    180 TL. Manisa plakaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Dostum dün Caberg stunt blade kask siparişini verdim. Bir iki güne gelecek. İnşallah Enes'in sözünü dinleseydim keşke demeyiz (:
    Hayırlı uğurlu olsun demezsin inş hepimiz isteriz arai takalım ama biraz cepte bitiyo bu iş ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benm Plaka 39 Hacıabi.. Cumartesi Pulsarla beraber gezdik 2motor 4 kişi.. pazar komple görükledeydim.. akşamda döndüm zaten
    benim gördüğüm 34 plakaydı sarı renk

Alıntı Ali Özgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozu boyuyan var mı aranızda?
    ben boyadımda 4-5 ay anca gidiyor

Dostum yerin varsa evde yap servise bir ton para bayılacağına.
    Pek zamanım olmuyor da ondan. Yoksa böyle şeyler ile uğraşmayı severim. Fiyat uygun değil ise yaptırmam.

Motosikleti
    Pek zamanım olmuyor da ondan. Yoksa böyle şeyler ile uğraşmayı severim. Fiyat uygun değil ise yaptırmam.
    Dostum boyayı 14 TL ye almıştım sanırım. 1 şişe fazlasıyla yetmişti. Linki hatırlamıyorum ama eğer kendin girişecek olursan pm at şişenin resmini çekip göndereyim.
    Traveler bunu beğendi.
    Ataol Behramoğlu

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    ARkadaşlar bana 12v/9amper Düzgün bi akü önerebilirmisiniz Apachenin akü yuvasına uyumlu.. Yuasa gibi yüksek fiyatlı akü alcak durumum yok orta halli bişey.. orjinali 3 yıl oldu artık teklemeye başladı..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Dostum boyayı 14 TL ye almıştım sanırım. 1 şişe fazlasıyla yetmişti. Linki hatırlamıyorum ama eğer kendin girişecek olursan pm at şişenin resmini çekip göndereyim.
    Olur. Koçtaş da falan varmıdır

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Traveler, profil fotoğrafındaki kişi sen misin yoksa M² mi?

Motosikleti
    Olur. Koçtaş da falan varmıdır
    İnternetten almıştım ben.

Bu: http://www.hepsiburada.com/motip-gri...V4048500420146

Ama 12-13 TL gibi bir şeye almıştım ben diye hatırlıyorum. Biraz bakın istersen.
    Traveler bunu beğendi.
    Ataol Behramoğlu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler