Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı fatih_mehmed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Bildiğiniz üzere motobike expo fuarı oldu istanbulda bu fuarda tvs standını gezen bilen var mı 2015 kasa tvs apache 150 almak istiyorum fiyatı nedir eski kasaya göre ne değişti bilgisi olan varsa yazabilirmi
    Tvs standında hiç bir sürpriz yoktu beyaz apache vardı birde birkaç maximum 125 cc tipsiz 2 yeni scooter vardı.İsotlar grup gene bekleneni yaptı şu güzel markaya bitirmek için elinden geleni yapmayı başardı.Arkadaşlar yeni model bu yıl da yok anlaşılan bajaj bu yılda götürür.
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs standında hiç bir sürpriz yoktu beyaz apache vardı birde birkaç maximum 125 cc tipsiz 2 yeni scooter vardı.İsotlar grup gene bekleneni yaptı şu güzel markaya bitirmek için elinden geleni yapmayı başardı.Arkadaşlar yeni model bu yıl da yok anlaşılan bajaj bu yılda götürür.
    Manken vardı hacıabı her zamanki gibi :D manken açısından en kaliteli stand tvs oluyor her yıl p en azından bunu söyleyelim ^^
    designserhat ve azizsele bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manken vardı hacıabı her zamanki gibi :D manken açısından en kaliteli stand tvs oluyor her yıl p en azından bunu söyleyelim ^^
    Enes motorla alakasız sırf mankenler için gelmiş o kadar insan vardı ki yemin ederim tüm stantları gezmem yarım saat sürdü.Millet ağzını aömış kızları çekiyor ya kızlarla resim çekmeye çalışıyor bu nedir ya en iyi stant bajajdı manken yoktu kalabalıkta yoktu hacı abi

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes motorla alakasız sırf mankenler için gelmiş o kadar insan vardı ki yemin ederim tüm stantları gezmem yarım saat sürdü.Millet ağzını aömış kızları çekiyor ya kızlarla resim çekmeye çalışıyor bu nedir ya en iyi stant bajajdı manken yoktu kalabalıkta yoktu hacı abi
    ahaha sorma.. motorun kaç teker olduğunu bilmeyen tipler vardı sırf kızlar için gelen.. geçen yıllara göre manken azdı bari..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foto var mı foto

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Sa arkadaşlar gecen gece ısıklarda beklerken bı arac gelip arkadan hafif çarptı , çok sükür bende bişey yok da arka camurluk ve arka sağ sinyal kırıldı. bu yedek parca satan sitelerde 2013 modele göre çamurluk bulamadım ben; sürat motorda 2012 kasa camurluk var ama bunlar aynımıdır acaba bilen varmı

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar gecen gece ısıklarda beklerken bı arac gelip arkadan hafif çarptı , çok sükür bende bişey yok da arka camurluk ve arka sağ sinyal kırıldı. bu yedek parca satan sitelerde 2013 modele göre çamurluk bulamadım ben; sürat motorda 2012 kasa camurluk var ama bunlar aynımıdır acaba bilen varmı
    a.s geçmiş olsun.. ara sürat motoru sor hocam.. en sağlıklı öyle cevap alırsın..

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foto var mı foto
    birisi konu açmıştı hacıabı ayrıntılı çekimler vardı :D ama iyi değildi ya..

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    orjinal tvs apache oringli zincir satılıktır. çok az kullanıldı. modifiye amaçlı sarı zincir alıp taktım. orjinali çıkarttım duruyor. 40 tl ye isteyene göndereceğim. kullanıcı el kitabınıda alana hediye edeceğim. tekeriniz düz bassın
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Her yıl aynı yalan 200 cc tvs getircez he getirdiniz bekledik beyaz renk apaci getirdiler böyle devam ederse tvs'nin sonu yakın.

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yıl aynı yalan 200 cc tvs getircez he getirdiniz bekledik beyaz renk apaci getirdiler böyle devam ederse tvs'nin sonu yakın.
    ne 200ü servis fiyatları bile oturmamış biri bir parçaya 500 diyor diğeri 250ye satıyor şikayet edince serbest piyasa ekonomisi diyorlar ben arabalarda böyle bir satış politikası görmedim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    https://www.youtube.com/watch?v=w7ppW8EA6-4

Tvs apache incelemesi (CBR125 ile kıyaslama ve kullanıcı yorumu)

arkadaşlar ikinci el tvs apache alıcam bütçe 3 4 bin lira kadar nelere dikkat etmeliyim kmsi kaç olsun ve bu motor düzenli bakıldığında kaç km yapıyor sahibindende 100 bin km ye kadar gördüm açıkçası .

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ipone yağ alıp gidiyordum bakıma eksilen miktarı tam bilmiyorum ben yokken indirmişler motoru ama heralde 200-300ml arasıydı
    ne imzası beaaa

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Bugün motorumla ilgili ilk defa bir sorun yaşadım.

Kontağı taktım çevirdim ama göstergeler yanmadı, birkaç kez denedim, kontağa filan vurdum ama düzelmedi. Sanki kontağı hiç çevirmemiş gibi oluyordu.

Ayaklıkla çalıştırmak istediğimde motor çalıştı, çalıştığı an kontak açılmış gibi oldu, 3-4 saniye sonra her seferinde tekrar kontak kapalı duruma geçti ve motor stop etti, anahtar "ON" konumunda olduğu halde.

Koltuğu kaldırdım tüm kablo bağlantılarıyla oynadım. Düzelmedi.
    En son koltuğun altında ön taraflara doğru biryerde, üzerinde "Fuse" yazan bir tane sigorta vardı, onunla biraz oynayınca düzeldi motosiklet. Kontağı çevirince açıldı.

Böyle bir sorun yaşayan var mı başka?

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ipone yağ alıp gidiyordum bakıma eksilen miktarı tam bilmiyorum ben yokken indirmişler motoru ama heralde 200-300ml arasıydı
    eksilme normal aslında ama ipone orjinaldi umarım yağ konusunda sahtecilik çok var ve yapılabilecek sadece güvenli yerlerden almak yoksa anlayamazsın bire bir aynı yapıyorlar

Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motorumla ilgili ilk defa bir sorun yaşadım.

Kontağı taktım çevirdim ama göstergeler yanmadı, birkaç kez denedim, kontağa filan vurdum ama düzelmedi. Sanki kontağı hiç çevirmemiş gibi oluyordu.

Ayaklıkla çalıştırmak istediğimde motor çalıştı, çalıştığı an kontak açılmış gibi oldu, 3-4 saniye sonra her seferinde tekrar kontak kapalı duruma geçti ve motor stop etti, anahtar "ON" konumunda olduğu halde.

Koltuğu kaldırdım tüm kablo bağlantılarıyla oynadım. Düzelmedi.
    En son koltuğun altında ön taraflara doğru biryerde, üzerinde "Fuse" yazan bir tane sigorta vardı, onunla biraz oynayınca düzeldi motosiklet. Kontağı çevirince açıldı.

Böyle bir sorun yaşayan var mı başka?
    sigorta yerinden çıkmış belliki bunu yazmasaydın akün bitmiş derdim

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaslar hic aklımda yokken bende apache sahibi oldum
    motor 10.300 km de 2012 model 2013 cıkıslı gri temiz bi motor 3.750 ye aldım sizce nasıl fiyat model oalrka motor temiz aksesuar olarak koruma demırı ve orta kalıte topcase var kırık cıkık yok lastikler bayagı iyi orjinal bi motor birde depo kılıfı var

asıl sorun su artcı olrak ben bindim sıkıntı yok fakaat nişanlım bindi titresimden ayaglarım uyustu deyip ayaklarını aşagıya sallayarak geldik yolu bu titresimi nasıl kesebiliriz daha dakka 1 gol 1 olsun istemiyorum bı yardımızına ıhtıyacım var cevap verirseniz sevinirim

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Aküm iyi durumda. Alarm filan iyi ötüyordu zaten, onu da denemiştim.
    Alarmın şöyle bir hatası var, onu lehime kullanmaya çalıştım; sinyal açıkken alarm kumandasını kullanırsam anahtar takılı olmasa bile birkaç saniye kontak açılıyor ve test bitmeden tekrar kapanıyor ve devir sıfıra iniyor.
    Bunu denedim. Bazen açıldı, bazen açılmadı kontak. Alarmın elektriği gittiğinde ise devir sıfıra da inemedi, 6'da takılı kaldı.

Verdiğin cevaplar için teşekkürler M.balibey.

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar hic aklımda yokken bende apache sahibi oldum
    motor 10.300 km de 2012 model 2013 cıkıslı gri temiz bi motor 3.750 ye aldım sizce nasıl fiyat model oalrka motor temiz aksesuar olarak koruma demırı ve orta kalıte topcase var kırık cıkık yok lastikler bayagı iyi orjinal bi motor birde depo kılıfı var

asıl sorun su artcı olrak ben bindim sıkıntı yok fakaat nişanlım bindi titresimden ayaglarım uyustu deyip ayaklarını aşagıya sallayarak geldik yolu bu titresimi nasıl kesebiliriz daha dakka 1 gol 1 olsun istemiyorum bı yardımızına ıhtıyacım var cevap verirseniz sevinirim
    dostum hayırlı olsun öncelikle apachelerde vibrasyon sorunu mevcut malesef özellikle yüksek devirlerde torkta çokta rahatsız etmicek bi titreşim söz konusu bunu almadan önce bilmiyomuydun sen ?

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben biliyordumda normal dısı bır tıtresım gıbı bu daha önce titresimli motosıklet kullandım ama cub kadar titriyor malesef

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben biliyordumda normal dısı bır tıtresım gıbı bu daha önce titresimli motosıklet kullandım ama cub kadar titriyor malesef
    genellikle arkada oturan kişi etkilenir zaten . valla bir çok şey yazıldı apache için vibrasyon sorunu var diye ama istiyorsanız genede bir gösterin ustasına .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler