Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fevzi can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tanıfığım bi abi var oda 158 görüdü tek başına motorun üstüne yatıp
    km sayacı bozuktur gpsten 158 gördü mü ona bakmak gerek yada oynama var mı diye

Alıntı servet34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam tvs ci arkadaşlar size bikaç konu hakında yardımınıza ihtiyacım var .yardımcı olursanız sevinirim.1.piston gomlek sekman alacam yeni 160 ki mi daha iyi olur 180 kitmi fikri olan varsa sevinirim bide bizim motor oyuyormu kit kısmı.ve karburator olarak ta neyi tavsiye edersiniz içindeki vakum delinmiş
    180lik ay uyar ama üst kapaıda olsun karbüratörde orjinal istersen bs29 ama buralarda bulması zor daha ucuz olsun dersen ali expresten koso alabilirsin 30 mmye kadar bizim motorlara uyar ama 180likte 29 mm olduğundan onun dış çapı kaç mm ona bakmak geerek belki 32 mmlik bile uyabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2013 model tvs apache tavsiye edermisiniz iyi ve kötü yanları nelerdir

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamün Aleyküm uzun bi aradan sonra arkadaşlar.. Foruma nerdeyse 1 yıl sonra girdim ve eskilerden bi kaç yüz görmek beni çok mutlu etti .. Balibey KArtalizma sbr ..apache böyle bi motor işte satsanda bıraksanda hep içinde bi yerlerde kalıyor.. Yeni arkadaşlarlada zamanla tanışırız inşallah , zira Yeni yada eski kasa farketmez bi apache arıyorum 10bın km altı mumkunse extralı .. kurbana kadar almış olurum çokta acelem yok.. ilgilenenlerin bilgisine ..İnşallah bundan sonra yine buralarda olcam.. aile gibiydik güzel günlerdi..

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar apachenin biraz daha seri olani. Frenleri apacheden on kat daha iyi, orj lastikler, apachenin orj lastiklerinden daha iyi. Apachede sakin kullanimla performansli kullanim arasinda cok yakit farkiyoktu fakat pulsarda nerdeyse iki katina cikiyor. pulsar daha yeni teknoloji daha sportif daha dinamik ama bna apachenin hissettirdiklerini hissettiremiyor. Apache kadar delikanli bir motor degil pulsar..
    Sabri :D Pulsarı bende düşündümde şuan için o kadar para yok , dahada dayanamadım motorsuz..apache alıp kurtulcam uzun bi sürede değişmeyi düşünmüyorum.. daha çok bursa istanbul arası git gel yapıcam.. istanbulda değilim bu aralar döndüğümde görüşelim kardeşim
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    bir kaç sayfa once toplanma deniyordu ist içinde ama kimseden ses yok sanırım bence iyi kotu bir buluşma ayarlasak diyorum

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm uzun bi aradan sonra arkadaşlar.. Foruma nerdeyse 1 yıl sonra girdim ve eskilerden bi kaç yüz görmek beni çok mutlu etti .. Balibey KArtalizma sbr ..apache böyle bi motor işte satsanda bıraksanda hep içinde bi yerlerde kalıyor.. Yeni arkadaşlarlada zamanla tanışırız inşallah , zira Yeni yada eski kasa farketmez bi apache arıyorum 10bın km altı mumkunse extralı .. kurbana kadar almış olurum çokta acelem yok.. ilgilenenlerin bilgisine ..İnşallah bundan sonra yine buralarda olcam.. aile gibiydik güzel günlerdi..

Sabri :D Pulsarı bende düşündümde şuan için o kadar para yok , dahada dayanamadım motorsuz..apache alıp kurtulcam uzun bi sürede değişmeyi düşünmüyorum.. daha çok bursa istanbul arası git gel yapıcam.. istanbulda değilim bu aralar döndüğümde görüşelim kardeşim
    Ooo kimler gelmis. Döndün dolastın yine apacheye geldin dimi. İstanbula geldiginde haberim olsun.unuttuk valla yüzünü.
    TRANSALP XL700

hitrooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 Hyper Edge
    Arkdaşlar buluşma ayarlayalım o zaman. Herkes bişeyler yazmış buluşalım diye ama icraat yok

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    Önümüzdeki haftasonu olursa katılmak isterim ben de.

vayy kardeşim nerelerdesin yahu bir ara ninja 250 alacaktın dedim iki silindire geçti bizi görmez oldual bir apache yeter valla ötekiler ocağına incr apacı diker yeminle bu yakıt fiyatlarıyla pulsarda az yakıyormuş ama para yok demişsin para olsaydı kesinlikle pulsar derdim

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150

2012 8000 de bi apachem var kardeş ilgilenirsen mesaj atabilirsin..

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    sa arkadaşlar benim apache 1100 kmde arkadaşla iki kişi ben 55 oda 57 kilo motorla bastık dip gaz 112de kaldı motor 9bin devri hafif geçiyodu hesaplıyom 12bin devirde 140 yapması lazım ama gitmiyo neden acaba
    9000 rpm yı düzde ıkı kısı gecmemesi normal gıbı gorunuyor.hafif egımlı yolda ustune yatarak bas 120 leri gormesi lazım.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bir yakıt testi daha...

Bu sefer mümkün olduğunca sakin gittim. Tamamen karma kullanım.

50TL = 10 Litre ile "475km"

2.1Lt/100km ediyor.

O kadar büyük cc motor kullandıktan sonra bu motor bana hiç güven vermiyor
    resmen korkarak sürüyorum ama tek iyi yanı bu işte.
    ronnytechno bunu beğendi.

arkadaslar tavsiye edermisiniz motoru hiç kimse cevap vermedi

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı MONSTER37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tavsiye edermisiniz motoru hiç kimse cevap vermedi
    Bu motosikleti kullanan herkes tavsiye eder arkadaşım. Bütün kullanıcıları memnun. Bence sen bol bol oku, hatta imkanın olursa deneme sürüşü yap ve ne istediğine karar ver. Hayırlı olsun.
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150 rtr apache
    selam değerli apachi kullanıcıları.tvs 150 rektefiye yaptırmak istiyorum hangi markanın pistonu uyar bilgisi olan yada deneyen varsa sevinirim

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı dalbay444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 8000 de bi apachem var kardeş ilgilenirsen mesaj atabilirsin..
    İStanbuldamısn kardesım ?

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy kardeşim nerelerdesin yahu bir ara ninja 250 alacaktın dedim iki silindire geçti bizi görmez oldual bir apache yeter valla ötekiler ocağına incr apacı diker yeminle bu yakıt fiyatlarıyla pulsarda az yakıyormuş ama para yok demişsin para olsaydı kesinlikle pulsar derdim
    GEldim kardeşim motoru satınca bızımkiler aramaz oldu bende istenmediğim yere uğramayayım dedim şimdi tekrar takılayım dedim hem özlemişim sizi yok olmadı ninja işi .. öğrenciyken apache bana yeter ..gerisi lüks sen napıyosun nasılsın ..

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo kimler gelmis. Döndün dolastın yine apacheye geldin dimi. İstanbula geldiginde haberim olsun.unuttuk valla yüzünü.
    Direk beni unuttun len :D tamam haber veririm kardeşim.. nasipse istanbula döndüğüm gün alcam bi apache

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

İstanbula bi döneyim geniş kapsamlı bi buluşma ayarlayalım .. Hatta bursadakılerle de buluşmak istiyorum (: Herkes gelcem deyip nasıl olsa 5 10 kişi anca gelcek :D gelenlerde yeter bize ..en kötü 29 ekim kortejine komple grup olarak katılırız ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

sa arkadaşlar benim apache 1100 kmde arkadaşla iki kişi ben 55 oda 57 kilo motorla bastık dip gaz 112de kaldı motor 9bin devri hafif geçiyodu hesaplıyom 12bin devirde 140 yapması lazım ama gitmiyo neden acaba
    Şimdi bi sürü etken var 9bını geçmemesinde .. vitesleri hangi devir aralığında değiştirdin ? Rüzgar varmıydı ? eğim nasıldı ? Artcı oturmayı biliyomuydu ? :D bide motorun skntıları olabılr tabı .. ztn 12bın devrı göremezsin .. 11den bıraz sonra kesiciye girer .. max 138 gördüm hafif eğimli yolda.. 2 kişiylede 136 fln görmüştm.. etkenler idealse motor gidiyor.. ama 140 ve üstü söyleyen açık net yaln söylüyodur.. Bide benim ön dişlim 14tü..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ontheroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba, arkadaşlar 2013 model apachemin aküsü boşalmış ama kick startla motoru çalıştıramadım, en sona dayayıp beklediğimde motor biraz kendine gelio ve geri sayım başlıyor ama 5-4 yapıp elektrik gene gidior, kick start neden olmuyor acaba

Motosikleti
    tvs 150 rtr apache
    kimse zahmet edip bişey söylemedi sağlık olsun

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı servet34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse zahmet edip bişey söylemedi sağlık olsun
    Açıkcası ne dedıgını tam anlamamkla beraber sana lazım olan orjinal parçalarsa servislerden kargoyla getirtebilirsin.. ara servislerle konuş ..

Alıntı ontheroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, arkadaşlar 2013 model apachemin aküsü boşalmış ama kick startla motoru çalıştıramadım, en sona dayayıp beklediğimde motor biraz kendine gelio ve geri sayım başlıyor ama 5-4 yapıp elektrik gene gidior, kick start neden olmuyor acaba
    Kick startta çalışmıyosa sorun elektrik sisteminedir büyük ihtimalle bujidedir .. bujini temizle tekrar dene çalıştırmayı kıck start ıle .. akü ztn kendını tazeler ama şarj ettırmende fayda var .. Yada 3.seçenek vurdur motoru klasik stil :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

İStanbuldamısn kardesım ?

GEldim kardeşim motoru satınca bızımkiler aramaz oldu bende istenmediğim yere uğramayayım dedim şimdi tekrar takılayım dedim hem özlemişim sizi yok olmadı ninja işi .. öğrenciyken apache bana yeter ..gerisi lüks sen napıyosun nasılsın ..

Direk beni unuttun len :D tamam haber veririm kardeşim.. nasipse istanbula döndüğüm gün alcam bi apache

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

İstanbula bi döneyim geniş kapsamlı bi buluşma ayarlayalım .. Hatta bursadakılerle de buluşmak istiyorum (: Herkes gelcem deyip nasıl olsa 5 10 kişi anca gelcek :D gelenlerde yeter bize ..en kötü 29 ekim kortejine komple grup olarak katılırız ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Şimdi bi sürü etken var 9bını geçmemesinde .. vitesleri hangi devir aralığında değiştirdin ? Rüzgar varmıydı ? eğim nasıldı ? Artcı oturmayı biliyomuydu ? :D bide motorun skntıları olabılr tabı .. ztn 12bın devrı göremezsin .. 11den bıraz sonra kesiciye girer .. max 138 gördüm hafif eğimli yolda.. 2 kişiylede 136 fln görmüştm.. etkenler idealse motor gidiyor.. ama 140 ve üstü söyleyen açık net yaln söylüyodur.. Bide benim ön dişlim 14tü..
    aynı hacı ne yapalım apaceye devam 10 bini geçtik hala tapa gaz gidiyorum tık yok alette

Alıntı ontheroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kick startın çalışmamasının birkaç nedeni olur ateşleme düğmesi açık mı güçlü bir şekilde basabiliyor musunuz birde ateşlemeyi sağlayan bobin sağlam mı bunlara bakmak gerek yoksa benimkide ilk seferde çalışmıyor ikinci yada üçümcü seferede çalışıyor benimde akü biteli 1 yıl olacak neredeyse

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Vurdurarak çalıştırmanın zararı olur mu?
    Ben birkaç kez yaptım, çok rahat çalışıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler