Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben aşağıya doğru baktırıcam zaten şehir içinde açmam karanlık yollar hariç birde boyamak gerek yoksa çok çıplak duruyor
    çağatay şöyle bişiy alsam nasıl olur sence lambaların etrafında sıperlık oldugu için gecede açabilirim nedersin?
    http://www.ebay.co.uk/itm/9W-3-LED-C...90938603997%26

http://www.ebay.co.uk/itm/15W-LED-CR...90938603997%26

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bunlar merceksiz olduğu için daha çok dağıtır
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    abi bunlar merceksiz olduğu için daha çok dağıtır
    aslında ben oyle düşünmüyorum bu sıslerı hafıf eğimli takarsan kımsenın gözünü almaz diye düşünüyorum ama sendekılerın mercek kısmı dışarıda nekadar eğimlide taksan ışık karşıdan gelenın gozunu alır dıye dusundum.

dip not konu hakkında bılgılı değilim sadece fikir yürüttüm çevremde gördüğüm çoğu enduroda bunların 5 lisi 7 lisi falan var.
    burada ki linkte de var http://www.mesutkorkmaz.com/projeler.../led%20far.htm

abi onlarda buzlu cam şeklinde var ondan ısığı kırıyor mercekte tek noktaya odaklıyor o yüzden merceksiz alacaksan mulaka buzlu al yoksa merceksiz xenon gibi oluro linktekilere bende baktım fakat adam çok ucuk fiyat istiyor

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Çağatay güzel olmuş montajını yaptıktan sonrada resim çekte bakalım nasıl parlıyor
    fiyatı da uygunmuş link varmı acaba bakıp alabilecemiz

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağatay güzel olmuş montajını yaptıktan sonrada resim çekte bakalım nasıl parlıyor
    fiyatı da uygunmuş link varmı acaba bakıp alabilecemiz
    http://www.beymoto.net/?SyfNmb=1&pt=ANASAYFA abi site bu 0224 272 04 06 telefonları belki kapıda ödeme ile gönderiyorlardır telefonda benide söylersin siyah apacheli dersin

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask 100 tl yi geçmicek birşey düşünüyordum malum motor ekonomik zaten FF370 200 tl verilir mi? dün bir kask araştırmasına girdim tasarım olarak şu altta linkini verdiğim çok hoşuma gitti ama çok pahalı;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91296559/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

arkadaşım ne olduğu belirsiz kaska 100 TL vercegine 20 TL 'ye bi kask al farkeden bişey olmaz... ya da LS2 ff370 al ve için rahat olsun... aynı şekilde LS2 nin 160 liraya kaskı da var... bana göre önemli olan kaskın koruyucu özelliği... en uygun fiyata en koruyucu kask da bana göre LS2...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iyimiş abi yanlız çin malı mercek kullandılarsa iş yapmaz kaliteli mercek şart

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    27 Şubat'da bildiğiniz gibi fuar var. bilet isteyenler bana mail atsın lütfen. Bu arada fuarda sürprizler fena...
    serkandinc@isotlar.com.tr

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ne olduğu belirsiz kaska 100 TL vercegine 20 TL 'ye bi kask al farkeden bişey olmaz... ya da LS2 ff370 al ve için rahat olsun... aynı şekilde LS2 nin 160 liraya kaskı da var... bana göre önemli olan kaskın koruyucu özelliği... en uygun fiyata en koruyucu kask da bana göre LS2...
    marushin çok iyidir. düşünmeden al. Kafanın değeri ne kadarsa kaska o kadar para ver
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    bu gün bende beymotoya gidip sis lerimi aldım bakalım kıme taktıracaz

İzmirden tvs apache kullanan arkadaşlar burada mı acaba? Kendinizi belli edermisiniz

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alın benden de bir çakar led çalışması
    http://www.youtube.com/watch?v=H423f3PHyUM
    Cok guzel olmus. Gule gule kullan.

fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    ..........................

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirden tvs apache kullanan arkadaşlar burada mı acaba? Kendinizi belli edermisiniz
    Burdayız

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün bende beymotoya gidip sis lerimi aldım bakalım kıme taktıracaz
    abi çok basit nasıl kullanmayı düşünüyorsun ilk önce onu söylersen anlatayım sana olmadı al kablo tesisat kablo pabucu beraber takalım abi
    memduhb bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan tamamdır. Ahmet le görüştüm gönderiyorum bugün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

evet haklısın
    bu gün öğlen ahmet e kargosu ulaşmıştır..ilgin için tekrar teşekkür ederim....
    SerkanApache bunu beğendi.

beyler 4 bin deviri geçemiyorum çok titriyor ve titremeyi boşverdim titreme yüzünden heryerden ses geliyor hiç hoş olmuyor yani fazla yüksek devir yapasım gelmiyor 4 deviri geçmeden vites değiştiriyorum gerçekten çok kötü bir durum

70-80 hızdan sonra sanki ön teker havada kalıyor motorun stabilitesi bozuluyor gibi çok hafif oluyor ön çok rahat sağ sol yapıyo nasıl anlatsam bilemiyorum bunu yalpalanıyo rüzgardan uçucak gibi bişey oluyor anlamadım gitti bendemi sorun var

akümde bitti sayılır ayaklıkla çalıştırmaya başladım bugün xenon var bunlar sürekli aküyü bitiriyormu? öyleyse normale geçicem

birde arka teker kalın normalinden, eski sahibi tip için değiştirmiş heralde görünüşü çok güzel ama alırken gösterdiğim tamirci teker ne kadar yere değerse o kadar çok kaza riski artar demişti, banada kayıyor gibi geliyor, zaten acemiyim yatamıyorumda hiç düz dönüyorum
    braingulp bunu beğendi.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    acil sifalar diliyorum.

beyler 4 bin deviri geçemiyorum çok titriyor ve titremeyi boşverdim titreme yüzünden heryerden ses geliyor hiç hoş olmuyor yani fazla yüksek devir yapasım gelmiyor 4 deviri geçmeden vites değiştiriyorum gerçekten çok kötü bir durum

70-80 hızdan sonra sanki ön teker havada kalıyor motorun stabilitesi bozuluyor gibi çok hafif oluyor ön çok rahat sağ sol yapıyo nasıl anlatsam bilemiyorum bunu yalpalanıyo rüzgardan uçucak gibi bişey oluyor anlamadım gitti bendemi sorun var

akümde bitti sayılır ayaklıkla çalıştırmaya başladım bugün xenon var bunlar sürekli aküyü bitiriyormu? öyleyse normale geçicem

birde arka teker kalın normalinden, eski sahibi tip için değiştirmiş heralde görünüşü çok güzel ama alırken gösterdiğim tamirci teker ne kadar yere değerse o kadar çok kaza riski artar demişti, banada kayıyor gibi geliyor, zaten acemiyim yatamıyorumda hiç düz dönüyorum

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

bence sen motoru bi ustaya götür iyice bi baksınlar. Apache öyle rüzgardan filan savurtacak bi motor değil, ben kaç kez uzun yol yaptım deviri hep 11000 km ye dayamadan vites değiştirmem. Ama yinede senin söylediğin şeyler olmuyor bende. Arka lastik kalın olduğu için titreşimi arttırmış olabilir belli çünkü motor zorlanıyor. Ve ses konusuna gelince sesin nerden geldiğini bulmaya çalış gevşekse sık, yada çift taraflı bantla, contayla gidermeye çalış. Benim ön farda vardı bi sızlama çift taraflı bant ile giderdim şuan tık yok. Xenon bendede var 3 ay oldu kullanıyorum aküye herhangi bi zarar vermedi henüz. Ama ben gündüz açmam mesela, yada ışıkta beklerken kapatırım. Hem akü şarz olsun hemde karşımdakinin gözünü almasın diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı Hceylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim motorların 2011 apache zincir 128L olarak mı geçiyor? birde hiç debriyaj balatasını değiştiren varmı??
    benim motoru garaja çektim 10 günde bir çıkarıp bi turlayıp geri sarıp sarmalayıp koyuyorum geçen gün motorun pek sıcak olduğu söylenemez cıkardım debriyajın fazla yukarda kavradığını farkettim acaba yağ ısınmamıştı ondan olabilirmi yoksa 25binde debriyaj bitmiş olabilir mi? hiçte zorlamam motoru

debriyaj telini gerdirebirsin eger debriyaj kaçırmıyorsa yada kavramasında bi sorun yoksa.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    abi çok basit nasıl kullanmayı düşünüyorsun ilk önce onu söylersen anlatayım sana olmadı al kablo tesisat kablo pabucu beraber takalım abi
    çağatay merhaba cem le birlikte aliexpresten usb şarj cihazı ve 4 lü çakar siparış ettık onlar da gelsin hepsini birlikte montajlıcam bunlar için ayrı ayrı anahtar koymayı düşünüyorum anahtarlar ve usb şarj cihazını gösterge panelinin üst tarafındakı boşluğa koymayı planlıyorum sence nasıl olur? gösterge panelınde 3 tane anahtar artı şarj cihazı cok pis dururmu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler