Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hahaha
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne hissettiğini anlıyorum dostum sen de haklısın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    siz önden gidin cbf arkadan gelsin bende sizi yan tali yoldan takip ederim malum kros takılıyoruz :D ahahhahaha
    zerzura ve Tony_Montana bunu beğendiler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intikamını alıcam can üzülme sen. senide artcı alıcam hepisini delik deşik edicez. bunları geçip geçip ilerde beklicez
    Neyse can sen nihatla gel
    Bende cagri ile geleyim bari
    Dişe diş
    Kana kan
    4 silindir 98 beygir de başka oluyor yawww
    Verecem ayari vurucam kirbaci
    Ahahahahaha

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    o değil beyler de fena muhabbet dönmüş kacırdık bu arada kaza olmus gecmıs olsun arkadasımıza .

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil beyler de fena muhabbet dönmüş kacırdık bu arada kaza olmus gecmıs olsun arkadasımıza .
    ben sana dedim gel diye ama dinlemedin..
    TRANSALP XL700

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Kanka biliyorsun ya azcık derse bakayim dedim
    sbr bunu beğendi.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    2013 model rtr 150 ile 8.000 km yi (şükürler olsun) kazasız belasız bugün itibariyle devirdik Bi kez olsun yolda bırakmadı, rabbim nazarlardan korusun tekeri bile patlamadı. Km arttıkça haliyle motorda bazı değişmeler olmaya başladı.
    *Örn; Egzozdan gelen ses ve koku değişti, aynalardan ses gelmeye başladı (dar yerlerden geçmeye çalışırken birkaç kez vurmuştum sağa sola belki ondan olabilir) alışık olmadığım yeni zırıltılar yan kapaklardaki Tvs Racing yazısından biri sökülmüş diğer taraftaki de sökülmek üzre
    *Motordaki titreşim'in azalıcağını düşünüyordum(motor açıldıktan sonra rahatlar gibi söylemler duymuştum) hiçte öyle olmadı ilk günkü gibi titriyoruz.
    ama ne olursa olsun bu motor bi başka arkadaş selesinin rahatlığı, oturuş pozisyonu, gidon yapısı, seriliği, motora baktığımda görüntü olarak beni rahatsız eden hiç bi şeyi yok. arada farklı motorları deniyorum, arada o kadar çok fark varki, ybr olsun cbf olsun, cbr olsun, bu motordaki tadı alamıyorum diğerlerinden. ve anladığım kadarıyla bi bağ oluşuyor zamanla aranızda En ufak bi rahatsızlığı bile hissetmeye başlıyorsunuz motorunuzdaki.

Titreşim konusunda forumdaki değerli arkadaşlardan birkaçından tavsiyeler aldım, şartlar dahilinde elimden geleni yaptım ama yine de sorun devam ediyor.
    Dün itibariyle 15 dişli taktırdım baya bi etkisi oldu hissedilen titreşim azaldı nedeni de 4. ve 5. viteste motosiklet artık yüksek devire çıkmakta zorlanıyor, haliyle titreşim az hissediliyor. 70kg olduğum ve yolların düz olması nedeniyle 15 dişli şuan için baya bi hoşuma gitti 5. viteste 6.000-7.000 devirde 90-100 km hızlara çıkıyor, motorun seriliği azaldı ama kullanımı daha bi rahat oldu.
    Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim

Her güzelin bi kusuru vardır, gülü seven dikenine katlanır...

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama ne olursa olsun bu motor bi başka arkadaş selesinin rahatlığı, oturuş pozisyonu, gidon yapısı, seriliği, motora baktığımda görüntü olarak beni rahatsız eden hiç bi şeyi yok. anladığım kadarıyla bi bağ oluşuyor zamanla aranızda En ufak bi rahatsızlığı bile hissetmeye başlıyorsunuz motorunuzdaki.
    Hepsine katılıyorum.malesef ben 3 kere kaza yaptım.birinde 30 km hızla giderken motor sürüklendi,2 kerede olduğu yerde devrildi.Gayet sağlam sadece sinyal kırıldı.İyiki gözümü karartıp bu motoru almışım..

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model rtr 150 ile 8.000 km yi (şükürler olsun) kazasız belasız bugün itibariyle devirdik Bi kez olsun yolda bırakmadı, rabbim nazarlardan korusun tekeri bile patlamadı. Km arttıkça haliyle motorda bazı değişmeler olmaya başladı.
    *Örn; Egzozdan gelen ses ve koku değişti, aynalardan ses gelmeye başladı (dar yerlerden geçmeye çalışırken birkaç kez vurmuştum sağa sola belki ondan olabilir) alışık olmadığım yeni zırıltılar yan kapaklardaki Tvs Racing yazısından biri sökülmüş diğer taraftaki de sökülmek üzre
    *Motordaki titreşim'in azalıcağını düşünüyordum(motor açıldıktan sonra rahatlar gibi söylemler duymuştum) hiçte öyle olmadı ilk günkü gibi titriyoruz.
    ama ne olursa olsun bu motor bi başka arkadaş selesinin rahatlığı, oturuş pozisyonu, gidon yapısı, seriliği, motora baktığımda görüntü olarak beni rahatsız eden hiç bi şeyi yok. arada farklı motorları deniyorum, arada o kadar çok fark varki, ybr olsun cbf olsun, cbr olsun, bu motordaki tadı alamıyorum diğerlerinden. ve anladığım kadarıyla bi bağ oluşuyor zamanla aranızda En ufak bi rahatsızlığı bile hissetmeye başlıyorsunuz motorunuzdaki.

Titreşim konusunda forumdaki değerli arkadaşlardan birkaçından tavsiyeler aldım, şartlar dahilinde elimden geleni yaptım ama yine de sorun devam ediyor.
    Dün itibariyle 15 dişli taktırdım baya bi etkisi oldu hissedilen titreşim azaldı nedeni de 4. ve 5. viteste motosiklet artık yüksek devire çıkmakta zorlanıyor, haliyle titreşim az hissediliyor. 70kg olduğum ve yolların düz olması nedeniyle 15 dişli şuan için baya bi hoşuma gitti 5. viteste 6.000-7.000 devirde 90-100 km hızlara çıkıyor, motorun seriliği azaldı ama kullanımı daha bi rahat oldu.
    Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim

Her güzelin bi kusuru vardır, gülü seven dikenine katlanır...
    Dediğiniz gibi motorun km artıkça sesi de artıyor ve sabrinin dediği gibi apacheler 10.000 15000 km den sonra daha da iyi gidiyor.Benim motor 15000 km oldu ve rutin bakımları haricinde masraf çıkarmadı.Sadece geçen bir zırıltı vardı ve ben kesin dedim eksantrik den falan geliyor servise götürdüm ve koruma demirinin kırıldığını söyledi.
    sbr bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bahçelievlerdeki servise giden varmı eksantrikten hala ses geliyor orjinal egsozu taktım yarın gitmeyi düşünüyorum

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    BENİM CBF NİN 1000 CC OLDUĞUNA İNANMAYANLARA SERVİS ONAYLI
    Tony_Montana bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bana da şasi no lazımdı kullanırım artık
    M.balibey bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://p1311.hizliresim.com/1h/l/up11k.jpg BENİM CBF NİN 1000 CC OLDUĞUNA İNANMAYANLARA SERVİS ONAYLI
    Hayırlı olsun Enginim CBF 1000 İN

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    24 Kasım Pazar günü 10:30'da Kemerburgaz-Çiftalan'da ilk yarışının koşulacağı HUMA OTO TRIAL KUPASI 1.ayak yarışı HUMA OTO TRIAL KUPASINA 1,2 katsayı üzerinden puan verecek. jeep yarışı var.

arkadaşlar pazar kimler geliyor seyretmeye

Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Enginim CBF 1000 İN
    serhatım zaten vardı inanmiyodunuz servis bile onayladi yani :D
    designserhat ve Twin bunu beğendiler.

Motosikleti
    http://p1311.hizliresim.com/1h/l/up11k.jpg BENİM CBF NİN 1000 CC OLDUĞUNA İNANMAYANLARA SERVİS ONAYLI

Ben boşuna 1000 RR engin demiyorum
    Hatta yemin olsun engin beni arayinca 1000 RR ENGİN ariyor yaziyo ahahahahaha

Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben boşuna 1000 RR engin demiyorum
    Hatta yemin olsun engin beni arayinca 1000 RR ENGİN ariyor yaziyo ahahahahaha
    Haha gordunmu Selami abi servis bile sasirdi bu nasil cbf diye kadrani bile 2 kere ceviriyo 1000 yazmis adam

Motosikleti
    Haha gordunmu Selami abi servis bile sasirdi bu nasil cbf diye kadrani bile 2 kere ceviriyo 1000 yazmis adam
    Olum korkunç planlarim var CBF için sen bile sasiracaksin )))

Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum korkunç planlarim var CBF için sen bile sasiracaksin )))
    Benimde var abi satip pcx veya cbr 250 almak gibi
    sertacr8888 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kafa karuma demiri ve yan çanta demiri kaç para bilen var mı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler