Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir mt lerinden daha aktıf bi topık ne yalan soleyım ımrendım keyfiniz daim olsun iyi eğlenceler...
    Adana MT'nin hakkını yememek lazım. Benim hemşeriler iyi geziyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Bu arada Şile'ye mi gidiyoruz? Kesin mi :D Saat kaçta gidiyoruz? Ona göre motoru sabah bu tarafta ya da karşı tarafa bırakıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Bu arada Şile'ye mi gidiyoruz? Kesin mi :D Saat kaçta gidiyoruz? Ona göre motoru sabah bu tarafta ya da karşı tarafa bırakıcam
    Sabah en gec 9 feshane onu Can gerekli aciklamayi yapacak heralde

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

Abi sabah 9'da feshanede buluşucaz biz, 1. köprüden karşıya geçicez. Şuanki plan öyle en geç 10 olur yani. Ama bu gece her şey netleşicek.

Listede son durum böyle, babam da geliyor

1. Selami
    2. Sabri
    3. Erol
    4. Can
    5. Hüseyin (Babam)
    6. Alican
    7. Engin
    8. Kaan
    9. Serhat
    10. Veysel (Ama kesin değil dedi)
    11. Mukureis
    12. Rumelian
    13. ????
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar feribotla geçmeyelim karşıya çok zaman alıyor hem yolda uzuyor madem şileye gidecez 2.köprüden gidelim zaten 1.köprü de avrasya maratonu var

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:29 ----------

http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-i...spx?m=SILE#sfB yarın Şİle de hava açık gözüküyor ama siz yine de yağmurluk vs herşeyinizi alın abi orası tropikal bir iklim hep karabulutlar var o bölgede
    Can 1.köprüde yarın maraton var 2.köprüden gitmemiz lazım http://www.istanbulmarathon.org/kosu...-haritasi.aspx

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    valla bende olsam 2 yi kullanırdım.. benim plakada pks oluyor genedel yada bgs o yüzden köprü şile tercih edilecekse daha mantıklı.......

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende olsam 2 yi kullanırdım.. benim plakada pks oluyor genedel yada bgs o yüzden köprü şile tercih edilecekse daha mantıklı.......
    Ramazan abi öyle klawyeden yazmakla olmaz. Seni de bekliyoruz. Lütfen kırma beni. Hep beraber olucaz sende eksik olma. Sıkı sıkı giyin sende gel. Nihat abi duy sesimi senin içinde geçerli bunlar.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Akşam tam netlenirse bilgilendirin siteye ben ve arkdslarm gelebiliriz 2 motor 3 de 4 de planı akşam netleştiriniz paylaşiniz lütfen takipteym 😃
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    1. Selami
    2. Sabri
    3. Erol
    4. Can
    5. Hüseyin (Babam)
    6. Alican
    7. Engin
    8. Kaan
    9. Serhat
    11. Mukureis
    12. Rumelian
    13. ????
    Arkadaşlar buluşma saati 10.00 saat 10 da ben can Kaan Kağıthane tüneline gelmeden sağdan buluşup oradan direkt otobana bağlanacaz sonra da Gs stadının karşısında Engin bizi bekleyecek orada buşup yola devam edecez Alican sana ters olursa fsm gişelerinin çıkışında sağda biryerde bekleyebilirsin

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi öyle klawyeden yazmakla olmaz. Seni de bekliyoruz. Lütfen kırma beni. Hep beraber olucaz sende eksik olma. Sıkı sıkı giyin sende gel. Nihat abi duy sesimi senin içinde geçerli bunlar.
    bu gün evden çıkıp 2 köprü yoluna çıkan bir yol var paladyum mun ordan orayı keşfetmeye gideceğim.. motorun yanına vardım gidon buz gibi korktum bindim dobloya 2,5 saatte gittim geldim... anladım ki ben yaşlanıyorum ve harbiden bu bir gerçek yoksa ben ne karlar kışlar gördüm ....

http://www.youtube.com/watch?v=LFqs4HMFjyA

şu video daki ben olamam...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    bu gün evden çıkıp 2 köprü yoluna çıkan bir yol var paladyum mun ordan orayı keşfetmeye gideceğim.. motorun yanına vardım gidon buz gibi korktum bindim dobloya 2,5 saatte gittim geldim... anladım ki ben yaşlanıyorum ve harbiden bu bir gerçek yoksa ben ne karlar kışlar gördüm ....

http://www.youtube.com/watch?v=LFqs4HMFjyA

şu video daki ben olamam...
    video yu izledim abi sen yaşlanmışssın

Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Selami
    2. Sabri
    3. Erol
    4. Can
    5. Hüseyin (Babam)
    6. Alican
    7. Engin
    8. Kaan
    9. Serhat
    11. Mukureis
    12. Rumelian
    13. ????
    Arkadaşlar buluşma saati 10.00 saat 10 da ben can Kaan Kağıthane tüneline gelmeden sağdan buluşup oradan direkt otobana bağlanacaz sonra da Gs stadının karşısında Engin bizi bekleyecek orada buşup yola devam edecez Alican sana ters olursa fsm gişelerinin çıkışında sağda biryerde bekleyebilirsin
    Karsidakilerle nerde bulusacaz

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=kWzVChYjjrg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

video yu izledim abi sen yaşlanmışssın
    yıllarca karda kışta kuryelik yapan sanki ben değilim.. yaşlandım.... kapıda cbr paslansın şimdilik....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    http://www.youtube.com/watch?v=kWzVChYjjrg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

yıllarca karda kışta kuryelik yapan sanki ben değilim.. yaşlandım.... kapıda cbr paslansın şimdilik....
    Abi bende 3 yıl boyunca yarı kuryelik işi yaptım o soğuğu sağlam yedim ama şimdi ben de eskisi gibi değilim yağmur ve kuru soğukta çıkarmıyorum motoru

Motosikleti
    Abi bende 3 yıl boyunca yarı kuryelik işi yaptım o soğuğu sağlam yedim ama şimdi ben de eskisi gibi değilim yağmur ve kuru soğukta çıkarmıyorum motoru
    şimdi motora işim düşmedikçe binmiyorum... eskiden ota bo..a motorla giderdi.. karşıma alıp bir bardak çay içmek daha mutlu ediyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

diyer video yada bakın.. benim çocukda motorcu valla.. yaklaşık 2 sene kadar önce.. selo ya benim apache yi satmadan 5-6 ay kadar önce idi....
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    arkadaslar anadolu yakasi nerde buluscak gecen seferki gibi bostanci koprusunde beklim ben

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar anadolu yakasi nerde buluscak gecen seferki gibi bostanci koprusunde beklim ben
    Biz otobanda şile tabelalarını takip edecez sizde ona göre yer belirleyinde otak bir noktada buluşalım

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Biz otobanda şile tabelalarını takip edecez sizde ona göre yer belirleyinde otak bir noktada buluşalım
    gecen sefer toplanip fotograf cektirmistikya hani bi koprunun altinda orda bulusuruz herhalde

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Beyler yarın Avrasya Maratonu var. Ben de orada olacağım. Maraton güzergahını bir inceleyin. Saat 7'de tüm maraton güzergahı trafiğe kapatılacak. 2. köprüye odaklanın. 1. köprüden gitmeyi bırakın, saat 11den önce oraya yaklaşamazsınız bile. Ben 10km yarışına katılıyorum. Saat 10 gibi Eminönü'nde olacağım. Oradan eve geçip duşumu alıp öyle geleceğim, dolayısıyla bir aksilik olmaz ise sizinle Şile'de buluşuruz.

Motosikleti
    PULSAR
    Beyler yarın Avrasya Maratonu var. Ben de orada olacağım. Maraton güzergahını bir inceleyin. Saat 7'de tüm maraton güzergahı trafiğe kapatılacak. 2. köprüye odaklanın. 1. köprüden gitmeyi bırakın, saat 11den önce oraya yaklaşamazsınız bile. Ben 10km yarışına katılıyorum. Saat 10 gibi Eminönü'nde olacağım. Oradan eve geçip duşumu alıp öyle geleceğim, dolayısıyla bir aksilik olmaz ise sizinle Şile'de buluşuruz.
    Tüh ya benim cbf 1000 rr arizalanmasaydi beraber giderdik beklerdim seni ama mecbur cbf 150 ile gidicem ben sileye varmadan sen gecersin beni yolda

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh ya benim cbf 1000 rr arizalanmasaydi beraber giderdik beklerdim seni ama mecbur cbf 150 ile gidicem ben sileye varmadan sen gecersin beni yolda
    Ahahah naptın be abi O değil ben Eminönü'nden eve nasıl döneceğim onu bilemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler