Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı olay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki neden 4000 anlamadım
    yeni olmasıyla alakası olabilir mi diye duşundum ama çok fazla
    durduğum yerde bağırıyor motor
    yarın gidip ayarlattırayım
    kendin ayarlarsın. karbüratördeki rolanti vidasını elinle sola çevir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    Alıntı olay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki neden 4000 anlamadım
    yeni olmasıyla alakası olabilir mi diye duşundum ama çok fazla
    durduğum yerde bağırıyor motor
    yarın gidip ayarlattırayım
    motorcuya gitmene gerek yok. benzin musluğunun arka tarafında karbüratörde ayar cıvatası var. elle ayarlayabilirsin. çok basit

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    yarın bakmam lazım bulabilirsem hangi cıvata olduğunu ayarlamaya çalışayım

Forumdan Uzaklaştırıldı

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    Alıntı Mustan Oğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ilgin için teşekkür ederim

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Dün akşamdan güzel bir gece. Allah bu günlerimizi aratmasın. En kötü günümüz böyle olsun inşallah

_
    Bu küçük fıstık o kadar tatlı o kadar güzeldi ki anlatamam Öp öp doyamıyor insan, doğum günüymüş onunda

-

-

-

_

_
    pandominyum, selo9115, olay ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı Mustan Oğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam bişey sormak istiyorum... bu soruma bilgi sahibi diğer arkadaşlar da cevap verebilirler...

kullandığınız apaçiler 20 30 bin km görmüş makinalar... peki bu kmleredeki apaçiler en çok hangi parçalarında sıkıntı veriyorlar... daha doğrusu hangi km aralığında hangi parçalar sıkıntı çıkarmaya başlıyo... ya da şöyle sorayım 0 km apaçi alanlar motor kullanım süresince nelere özellikle dikkat etmeleri gerekir ki daha sonra arıza durumlarını minimuma indirsinler... uzun süre apaçi kullananların tavsiyeleri benim gibi yeni başlayan arkadaşlara çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum... şimdiden teşekkürler...

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşamdan güzel bir gece. Allah bu günlerimizi aratmasın. En kötü günümüz böyle olsun inşallah
    http://k1311.hizliresim.com/1h/b/udfrj.jpg
    _
    Bu küçük fıstık o kadar tatlı o kadar güzeldi ki anlatamam Öp öp doyamıyor insan, doğum günüymüş onunda
    http://r1311.hizliresim.com/1h/b/udfsm.jpg
    -
    http://p1311.hizliresim.com/1h/b/udfru.jpg
    -
    http://p1311.hizliresim.com/1h/b/udfs7.jpg
    -
    http://k1311.hizliresim.com/1h/b/udfs4.jpg
    _
    http://r1311.hizliresim.com/1h/b/udfsd.jpg
    _
    Amin insAllah en kötü günümüz boyle olsun ama su noktaya deginmeden edemicem cbf farkli duruyo ya )

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin insAllah en kötü günümüz boyle olsun ama su noktaya deginmeden edemicem cbf farkli duruyo ya )
    Aynen. En kötü gününüz böyle geçsin dostlar. Ne de güzel talan ediyorsunuz İstanbul'u

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen. En kötü gününüz böyle geçsin dostlar. Ne de güzel talan ediyorsunuz İstanbul'u
    Arkadaslar insan bi hayirli olsun der beykozluya ayip oluyor ha

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel efektif karelerini bekliyoruz yeni oyuncağınla çağrı

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar insan bi hayirli olsun der beykozluya ayip oluyor ha
    Dur dur daha teslim almadım. Hayırlısıyla alınca foto vs atarım

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Evet beyler toplama basladık yavas yavas.. Detayları proje bıtınce vercem

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

20000 km devirdim. Rutin bakimlar harici bozulan tek bir yer yok. Bi kere sinde bos vites isigi surekli yaniyordu. Musuru gevsemis siktilar duzeldi.ama sen yinede dger arkadaslarida dinle..
    designserhat, rumelian, zerzura ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam bişey sormak istiyorum... bu soruma bilgi sahibi diğer arkadaşlar da cevap verebilirler...

kullandığınız apaçiler 20 30 bin km görmüş makinalar... peki bu kmleredeki apaçiler en çok hangi parçalarında sıkıntı veriyorlar... daha doğrusu hangi km aralığında hangi parçalar sıkıntı çıkarmaya başlıyo... ya da şöyle sorayım 0 km apaçi alanlar motor kullanım süresince nelere özellikle dikkat etmeleri gerekir ki daha sonra arıza durumlarını minimuma indirsinler... uzun süre apaçi kullananların tavsiyeleri benim gibi yeni başlayan arkadaşlara çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum... şimdiden teşekkürler...
    ne eski kasada ne de yeni kasada hiçbir arıza çıkarmadı. en ufak bir vidasını dahi değiştirmedim. en az ybr kadar sağlam bir alet. yağını ve yağ filtresini zamanında değiştirirsen ve motoru çok zorlamazsan 100.000 km yi görürsün.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i40.tinypic.com/2lto9c4.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

20000 km devirdim. Rutin bakimlar harici bozulan tek bir yer yok. Bi kere sinde bos vites isigi surekli yaniyordu. Musuru gevsemis siktilar duzeldi.ama sen yinede dger arkadaslarida dinle..
    ne projesi abi hayırdır

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Sabri cok guzel olmus ya jantlar hayirlisi olsun jantina camur bulasmasin

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    L
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En hor kullanilmis ve forumdaki en eski modelli olan benimkinde bile degisen parca ihtiyac yok masallah. Bir amortisor kecesi patladi onu degistim o da benim kusurumdu. Birde ust kapak contasindan terleme yapiyordu (eksiltme yok). Onu sivi conta ile yaptirdim.
    Benimki 2008 model ve gostergeye gore 22.300 km de (ama satin aldigim arkadas bile bu 35.000 km civarinda, usta ben satiyorum diye km dusurmus bana sormadan diye soyledi.)
    Sorun dersen, kullanima bagli sanziman disli grubu yermis ileriki kmlerde... o da kotu kullaniyorsan.
    Ben kiloluyum. Surekli artcili gidiyormusum gibi dusun. Bugun kesintisiz 100 km surdum (Tuzladan, e5 uzerinden sileye gittim.) hic sisme vb yapmadi 80 ile gittim. Yer yer zorladim 115 i gordu duz yolda.. 6000 devirde idim 80 ile giderken.

Bu arada tek basima Sile' ye gittim. Oradan sakligole e gittim. Donuste doner kavsagin icindeyken sagdaki tali yoldan kavsaga giren hafriyat kamyonun altinda kaliyordum. Herif cep telefonundan numara cevirmeye calisirken o hizla kavsaga daliyor. Katil bunlar...
    quattromeb bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB

koltuktaki yazıda güzelmiş hani lastikleri bi istediğim gibi boyıyamadım döktüm bütün boyayı yere yanlışlıkla şık durmuş

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Dün akşam ki buluşmamızda aramıza ilk defa katılımda bulunan Arkadaşımız, abimiz Ogetay, Ktm duke200 kullanıyordu. Dün akşam motocross yarışlarına gitmek için sözleştik ve bu sabah Eyüp/Feshane önünde buluşucaktık. Sabah buluşmaya gelirken Ogetay (KTM Duke200), Ömer (Cbr125) nerede olduğunu soramadım telefonda, Ömer abi söyleyince şaka yapıyor sandım şoka uğradım tek kelime edemedim. Buluşma noktasına gelirken, Transporter'ın önlerine kırmasıyla Ogetay abi araca arkadan vurmuş ve orada vefat etmiş. Daha dün tanıştığım güler yüzlü, samimi ve içten insan kahkahalarıyla bize ve muhabbetimize yabancılık çekmeden eşlik ediyordu. Sanki aylardır aramızdan biriymiş gibi. Yarım saat önce bu kötü haberi alınca dilim tutuldu, dizlerimin bağı çözüldü. Bir arkadaşımızı, abimizi daha kaybettik. Henüz çok gençti. Allah mekanını cennet eylesin. Ailesine sabır, dayanma gücü versin.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    İlk önce sadece kaza yaptı sandım o yüzden anlayamadım ses tonunuzun bozuklugunu sonradan öğrendiğimde dilim tutuldu yaa şuan bile diyecek birşey bulamıyorum. okadar konustuk sohbet edip güldük ettik. kanı kaynayan cap canlı biriydi. daha ilk buluşmamızda da olsa bu kadar güler yüzlü motorcu dostumuzu kaybetmek inanın bana çok koydu gerçekten. İlk defaa da görsem kaybettiğim ilk motorcu arkadaşım. Allah göstermesin daha başka hepimize...

Dün akşam dan da bazı fotolar yollamak istiyorum motorunun ve kendisinde bir bölümünün gözüktüğü. Lokman abinin cbr ile fotosunun hemen sol arkasında kalıyor....

ERROR88 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler