Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Allah kimseye tekrarını vermesin

lastiklerin orijinal miydi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

kanka bally nin ne işi var anlamadım

kanka çalışırken çekiyorum. daha bi keyifli oluyor
    arka kuyrukta ufak bi çatlak vardı onu yapıştırdım kanka.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olaya bakın.
    servisi gecen salı aradım. ben gelicem perşembe günü 100 km ötedesiniz elinizde yag filtresi var mı dedim yok dedi (tvs servisinde yağ filtresi yok!)
    dedim ben bulur gelirim ptesi günü. elime ulaştı yag filtresi istanbuldan.
    bugun bi daha aradım. gelicem pazartesi yag filtresini aldım yagıda aldım. yagı değişecek sagına soluna bakarsın dedim
    1 hafta cok yogunuz 10 gün sonraya gel dedi.
    böyle bişi var mı? böyle bir servis anlayışı var mı ?
    motor iyi güzelde servisleri para etmez. bunu bile bile aldım. acısı cıkar artık yavaş yavaş..
    ben bi kere daha böyle ugraşırsam bayiydi serviste satarım benim motoru yaz sonu..
    demek ki sen Apache'ye aşık olmamışsın.. seninki mantık evliliğiymiş..
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sat gitsin yaramaz bu motor.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka çalışırken çekiyorum. daha bi keyifli oluyor
    arka kuyrukta ufak bi çatlak vardı onu yapıştırdım kanka.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

demek ki sen Apache'ye aşık olmamışsın.. seninki mantık evliliğiymiş..
    ugraşamam sabri. adamların 10 gün sonra gel bakarız demesiyle filan ugraşamam.
    pazartesi ararım kanka isotları konuşurum adam akıllı. bir formul bulamazlarsa satılıga cıkartırım yaz sonu.
    bir yag değiştirmek için 190 km ötedeki servise mi gidecem?
    en yakın servis bana 100 km
    ona da servis diyebilirsen. adamda yag filtresi yok. adama kendim sipariş edip yag ve yag filtresiyle gidicem rezilliğe bak..
    o da 10 gün sonra gel sıra var diyor.
    aşk maşk yalan sabri, yarın tutki bu motorun bi yerine bişi oldu garantiden değişmesi gerekti. bu adamlarla muhattap olmak var birde.
    servise bırak git yapılırsa yapılır yapılmazsa gider alırsın 10 gün sonra.
    bana herkes dedi istanbul dışında alacaksan alma servisleri sorunlu diye
    bile bile aldım, şimdi soguttular motordan saolsunlar...
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ugraşamam sabri. adamların 10 gün sonra gel bakarız demesiyle filan ugraşamam.
    pazartesi ararım kanka isotları konuşurum adam akıllı. bir formul bulamazlarsa satılıga cıkartırım yaz sonu.
    bir yag değiştirmek için 190 km ötedeki servise mi gidecem?
    en yakın servis bana 100 km
    ona da servis diyebilirsen. adamda yag filtresi yok. adama kendim sipariş edip yag ve yag filtresiyle gidicem rezilliğe bak..
    o da 10 gün sonra gel sıra var diyor.
    aşk maşk yalan sabri, yarın tutki bu motorun bi yerine bişi oldu garantiden değişmesi gerekti. bu adamlarla muhattap olmak var birde.
    servise bırak git yapılırsa yapılır yapılmazsa gider alırsın 10 gün sonra.
    bana herkes dedi istanbul dışında alacaksan alma servisleri sorunlu diye
    bile bile aldım, şimdi soguttular motordan saolsunlar...
    isotlar senin yamaha servisine motor toplattırmana izin verdi.. belki bakımlarını orda yaptırmana da izin verirler..bir danış istersen?
    TRANSALP XL700

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Güzel Apache fotolarınız varsa yollayın.
    Eski sayfalardan bulduğum bir foto bu da. Sabri'nin yine sanırım.

sbr ve Progressive bunu beğendiler.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Ali abi servismiş en iyisinin dibine kibrit suyu dök haksızlık oluyor iyi servisler vardır ama hiç iyisine denk gelmedim daha Bütün parçaları temin etmişin bakımını kendin yap yemişim garantisini sanki motorda bi arıza olsa servis kabul edicek kullanıcı hatası diyip geri çevircek ben bakımını kendim yaptım servisede gitmiyorum.Kocaeli izmit te servis aynen dedigin gibi elin yağ filitresi yok neymiş siparişle getiriyormuş

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    olaya bakın.
    servisi gecen salı aradım. ben gelicem perşembe günü 100 km ötedesiniz elinizde yag filtresi var mı dedim yok dedi (tvs servisinde yağ filtresi yok!)
    dedim ben bulur gelirim ptesi günü. elime ulaştı yag filtresi istanbuldan.
    bugun bi daha aradım. gelicem pazartesi yag filtresini aldım yagıda aldım. yagı değişecek sagına soluna bakarsın dedim
    1 hafta cok yogunuz 10 gün sonraya gel dedi.
    böyle bişi var mı? böyle bir servis anlayışı var mı ?
    motor iyi güzelde servisleri para etmez. bunu bile bile aldım. acısı cıkar artık yavaş yavaş..
    ben bi kere daha böyle ugraşırsam bayiydi serviste satarım benim motoru yaz sonu..
    bakım ücretini sordun mu ?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yav takılmayın bir yağ filtresine.
    bizim motorların da yağ filtresi bulunmuyor.
    daha doğrusu motorda yağ filtresi bulunmuyor
    basit bir yağ süzgeçi var. oda debriyaj balatalarını değişeceğin zaman temizliyip yerine geri takıyosun. bitti gitti 30.000-40.000km de anca nail olabiliyoruz kendileriyle..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratörü sök üst tarafında turkaz kapak var onu açınca karşına diafram gelir bak bakalım yırtık falan var mı yada sıkıştırarak mı takılmış zincir ayarın tam dimi bende 110u geçemezken bir ayar yaptım 122 123 oldu hızım
    karbüratör sökme olayını ben yapamam, o kadar anlamıyorum motordan. bursa beymoto ya götürücem orda bakıcaklar, sen oraya götürüyodun galiba memnun musun? ayarları falan her şeyi orda yaptırcam

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratör sökme olayını ben yapamam, o kadar anlamıyorum motordan. bursa beymoto ya götürücem orda bakıcaklar, sen oraya götürüyodun galiba memnun musun? ayarları falan her şeyi orda yaptırcam
    garantideyken bakımlar için götürmüştüm vir sıkıntı yaşamadım fakat önerdiğim kişilerde aşırı fiyat çekmişler o yönde bana şikayet geldi onun haricinde işçilik iyidir fakat karbüratör ayarlatmadım ayar yaptırırken iğnedeki segmanı da en aşağı almalarını söylersin soğukta gaz yememe olayı olmaz

motorun garantisi kaç bin km?

Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun garantisi kaç bin km?
    2 yıl yada 30 bin km hangisi önce dolarsa

Motosikleti
    Demir At
    isotlar senin yamaha servisine motor toplattırmana izin verdi.. belki bakımlarını orda yaptırmana da izin verirler..bir danış istersen?
    Öyle olmazsa tvs ye veda ederim yüzde doksan. gider rodaj bakımını yaptırırım uzaktan bir servise. sonra satarım. ugraşamam böyle ben.
    servisi aradım yağ filtremiz yok dedi. (bunu diyen servis) yağ filtresi istedim 3 günde geldi, kendim getirttim kargoyla.
    adama diyorum ki yagımı filtremi tüm değişecek parcalarımı getiricem değiştir işçiliği neyse verecem 1 hafta 10 günden sonra gel diyor..
    bu adamlar servis. demekki ben bu adamlara garantilik bir durum olsa. 1 aydan evvel filan haledemicekler..

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi servismiş en iyisinin dibine kibrit suyu dök haksızlık oluyor iyi servisler vardır ama hiç iyisine denk gelmedim daha Bütün parçaları temin etmişin bakımını kendin yap yemişim garantisini sanki motorda bi arıza olsa servis kabul edicek kullanıcı hatası diyip geri çevircek ben bakımını kendim yaptım servisede gitmiyorum.Kocaeli izmit te servis aynen dedigin gibi elin yağ filitresi yok neymiş siparişle getiriyormuş
    hacı öyle diyorsunda ben honda da gecmiş garantisi motorun parcasını ücretsiz değiştirmişlerdi benim eski cbf in
    ve her zaman parca ellerinde bulunuyordu.
    ybr içinde öyle, ustaları servisleri iyi.
    benim motoru toplayan yamaha servisi.
    sadece yamaha servisi. başka bir firma yok. onlarla ilgileniyor.
    bu balıkesirdeki tvs bayisi mondial lifan filan satıyor. onların servisleri de onlarda.
    yani anlayacagın, boktan bir cup motosiklet kadar degerli görmüyorlar tvsyi.
    işin acele ise bandırma da var diyor servis oraya git diyor..
    ama bana cok dediler. apache güzel motosiklet, istanbul dışında tvs nin servisi sıkıntılı, parcası sıkıntılı demişlerdi.
    dinlemedim. iyi bok yedim kısacası.
    kampa gidicez 3 motor benim yüzümden gidemiyoruz evin önünde yatıyor 1 haftadır motorum.
    dediğim gibi ararım motoru aldıgım adamları isotlardan. formul bulamazlarsa bakımını yaptırır, yaz sonu satarım..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel Apache fotolarınız varsa yollayın.
    Eski sayfalardan bulduğum bir foto bu da. Sabri'nin yine sanırım.

http://s20.postimg.org/w0h24aix9/dscf0162x.jpg

aynen benim makıne kırmızı olan da selonun eski makınesi. güzel oynamışsın fotoyla. maınalar transformers gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

tsubasa satarsan alabileceğin alternatif ne hiç düşündünmü?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Ali abi servis konusunda bende şikayetçiyim adamların yaptıgı işçiligi begenmiyorum.Tvs esaslı motor ama hakkettgi yerde degil türkiyede nedeni adının duyulmamış olması ,servisinin azlıgı ve yetersiz yedek parça.Bizim motorun pek derdi olmuyor servisler para kazanıcak motor istiyor mondial asya servisligi alıyo motorları 1 yılda dökülüyo ekmegini ondan kazanıyor.elin anahtar tutan adamsın bakımını kendin yaparsın. Motoru satıcam diyorsun bu sınıfta cbf yi salla ybr mi alıcaksın ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    cbf alırsan çok gülerim sana
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    4te yerim cbf yi dişli 14 olmak şartıyla
    Ali abi cbf alırsan yağını hediye alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    sabri abi arabayamı merak saldın

Motosikleti
    Demir At
    aynen benim makıne kırmızı olan da selonun eski makınesi. güzel oynamışsın fotoyla. maınalar transformers gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

tsubasa satarsan alabileceğin alternatif ne hiç düşündünmü?
    bunu satarsam artık küçük cc motosiklete veda ederim bir süre.
    fazer alabilirim kışa. motorsuz bir süre gezerim..

Ali abi servis konusunda bende şikayetçiyim adamların yaptıgı işçiligi begenmiyorum.Tvs esaslı motor ama hakkettgi yerde degil türkiyede nedeni adının duyulmamış olması ,servisinin azlıgı ve yetersiz yedek parça.Bizim motorun pek derdi olmuyor servisler para kazanıcak motor istiyor mondial asya servisligi alıyo motorları 1 yılda dökülüyo ekmegini ondan kazanıyor.elin anahtar tutan adamsın bakımını kendin yaparsın. Motoru satıcam diyorsun bu sınıfta cbf yi salla ybr mi alıcaksın ?
    hacım mesele bakım meselesi değil, aynı yerden motoru satın alırkende aynı muhabet oldu. parasını verdim adamlar sallamadılar. getirmediler motoru isotlar buldu sürat motordan aldım.
    parca bulmak sıkıntı oluyor. boktan küçücük bişi için 50 yeri aradım. sabriye söyledim bulamazsam gönder diye.
    4 silindir motosikleti parcalayıp topluyoruz, bu makina bana tıraş geliyor zaten. ama dediğim gibi satarken bu motosikleti garanti önemli
    bazı parcaları pahalı bana kaçmasını istemiyorum. gösterge için cok kişi bozulabilir dedi. bu yüzden garantiden cıkmasını istemiyorum.

cbf olayına gelirse 2 sene cbf e bindim. cbf almam. artık ybr de almam. artık fazer alırım kışın bunu satarsam. bütceyi ayarlarım 11 bin civarı denk getirir.
    elimden geldiğince başlarım debriyaj balatalarından değiştirmeye. yavaş yavaş sıfırlarım. en azından parcası cok bulunabiliyor..
    ercan41 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    4te yerim cbf yi dişli 14 olmak şartıyla
    Ali abi cbf alırsan yağını hediye alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    sabri abi arabayamı merak saldın
    adam iyi uçmuş benim mekanik olan herşeye merakım var. otomobil,motosiklet, traktör fark etmez..
    TRANSALP XL700

bunu satarsam artık küçük cc motosiklete veda ederim bir süre.
    fazer alabilirim kışa. motorsuz bir süre gezerim..

hacım mesele bakım meselesi değil, aynı yerden motoru satın alırkende aynı muhabet oldu. parasını verdim adamlar sallamadılar. getirmediler motoru isotlar buldu sürat motordan aldım.
    parca bulmak sıkıntı oluyor. boktan küçücük bişi için 50 yeri aradım. sabriye söyledim bulamazsam gönder diye.
    4 silindir motosikleti parcalayıp topluyoruz, bu makina bana tıraş geliyor zaten. ama dediğim gibi satarken bu motosikleti garanti önemli
    bazı parcaları pahalı bana kaçmasını istemiyorum. gösterge için cok kişi bozulabilir dedi. bu yüzden garantiden cıkmasını istemiyorum.

cbf olayına gelirse 2 sene cbf e bindim. cbf almam. artık ybr de almam. artık fazer alırım kışın bunu satarsam. bütceyi ayarlarım 11 bin civarı denk getirir.
    elimden geldiğince başlarım debriyaj balatalarından değiştirmeye. yavaş yavaş sıfırlarım. en azından parcası cok bulunabiliyor..

gösterge bozulmaz ön jant göbeğindeki okuyucu dandik o bozulabiliyor mesela benim hortumla ön jantı yıkamam sonucu bozuldu oda 50 tl bişey sürate telefon açtım ertesi gün elimde kapıda ödemeyle aldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler