Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Apache'nin sol arkasındaki ızgara ve demir ne işe yarıyor, neden sağ tarafta yok diye düşünür dururdum. Benzer bir basamağı tvs scooty pep'de görünce anladım motosiklete yan oturan yolcuların ayağını basması için konulmuş o demir, bacağını tekere kaptırmasın diye de ızgara var. Ben bu başlığı takip etmiyorum ama belki bunu fark etmeyenler vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş umutlandırmak gibi olmasın yinede .. Bende düşünüyorum önü 14 yapmak .. en azından denemek diyeyim olmazsa değiştirirm tekrar .. geçen kurye abinin biriyle konuştum konyada honda titan parçaları satan bi yer varmış .. bana biraz uzak fakat bi ara gidip ön dişli bakmayı dusunuyorum .. memlekete 10 gün sonra döncem o zmna kdr bi ara uğrarım yani .. 10 içinde aciliyeti yoksa ve tabi parçacıda bulursam göndereyim bitanede sana .. gidip bakmak lazım sınavları atlatınca ..
    enes teşekkür ederim ilgin için..acelesi yok daha..sen bakmaya gittiğin zaman alacaksan eğer bana da alabilirsen dişli ve dişli pulunu sevinirim..buradan haberleşiriz yada pm atarım sana tel.imi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eby78 14 diş tak titan dışlisi 1 2 3 yeter sana sokak arası 4de bile zor atarsın 3de 90 a kadar cıkar zaten
    erol evet 3 yetecek gına geldi artık sürekli viteslerle oynamaktan

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes teşekkür ederim ilgin için..acelesi yok daha..sen bakmaya gittiğin zaman alacaksan eğer bana da alabilirsen dişli ve dişli pulunu sevinirim..buradan haberleşiriz yada pm atarım sana tel.imi ;)[COLOR="Silver"]
    Tmm kardeşim öyle yapalım .. Gittiğimde aklımda merak etme .. inş vardır parça .. Kuryedeki motorda titandı .. o var dedi ama bakıcaz artık .. (:
    eby78 bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    ramazan kardeş neden ön dişliyi küçültüyorsun genelde büyütülür ön dişli senin oralar ranpamı hep yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

nasıl yani sonraki yorumunda büyütmek istiyorum yazmışsın apaçinin ön dişli kaç arkadaşlar 15 deyilmi zaten
    4 teker insanın bedenini taşır...... 2 teker ise ruhunu taşır........

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı bolcadarbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçinin ön dişli kaç arkadaşlar 15 deyilmi zaten
    değil orj.dişlisi 13 ;)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache'nin sol arkasındaki ızgara ve demir ne işe yarıyor, neden sağ tarafta yok diye düşünür dururdum. Benzer bir basamağı tvs scooty pep'de görünce anladım motosiklete yan oturan yolcuların ayağını basması için konulmuş o demir, bacağını tekere kaptırmasın diye de ızgara var. Ben bu başlığı takip etmiyorum ama belki bunu fark etmeyenler vardır
    evet amaç yan yolcu ve paket bağlamaktır....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:34 ----------

Alıntı bolcadarbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan kardeş neden ön dişliyi küçültüyorsun genelde büyütülür ön dişli senin oralar ranpamı hep yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

nasıl yani sonraki yorumunda büyütmek istiyorum yazmışsın apaçinin ön dişli kaç arkadaşlar 15 deyilmi zaten
    orjinal 13,,,,,,,,,,,...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,

hayırlıs satışlar ..kuzen e bu gün motor bakacağım ama o tutturdu sıfır diye... bakalım en ucuz fiyatı aldığım bayiden alacağım......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Gunaydın arkadaslar Manavgat gıbı kucuk bır yerde yasıyorum ıkı ay oncesıne kadar yollarda apache gormek cok zor ıken sımdılerde her dısarı cıkısımda yenı apacheler gormeye basladım bu kadar tutulması ve cabuk yayılması cok guzel verdıgımız paraları kesınlıkle hak edıyor

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yeni kasa gerçekten çok tutuldu kuryelerde yok şu an cbf ağırlıkta 5kurye görürsem 4u cbf 1apache daha iyi yolda ısıklarda adres soran olmuyor

Ramazan benim motorda arıza var galiba napıcam bir türlü ikiye atamıyorum kafa iniyor 48 km yazıyor hani gostercektin çok sorunlu bu motor yahuu. Bıktım uğraşmaktan bidaha apache alırsam 3 olsun :-)
    www.erkakurye.com

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    slm arkadaşlar şu uyan dişli yi bulan olursa bana haber verirmisiniz bende değiştircem 10.000 e merdiven dayadık
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar, ben ehliyetimi almış olsaydım düşünebilirdim. Güzel makine maşallah. ALLAH sahibine bağışlasın

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Novarix çantayı bana satabilirsin
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa gerçekten çok tutuldu kuryelerde yok şu an cbf ağırlıkta 5kurye görürsem 4u cbf 1apache daha iyi yolda ısıklarda adres soran olmuyor

Ramazan benim motorda arıza var galiba napıcam bir türlü ikiye atamıyorum kafa iniyor 48 km yazıyor hani gostercektin çok sorunlu bu motor yahuu. Bıktım uğraşmaktan bidaha apache alırsam 3 olsun :-)
    ağa direk 2 de tekere kalkacaksın sorun kalmayacak...

evet arkadaşlar bir apache daha aldık... mat gri... salgın motor recep amca sağolsun yine yaptı esnaflığını... neyse motor bu akşam fabrikadan gelecek yarin otobüsün bagajında yolculuk yapıp yozgat a ulaşcak.. memlekette apache kullanacaz yani...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6901244/detay/

ARKADAŞLAR MOTORUMU MT DEN BİRİNE SATMAK İSTERİM ALMAK İSTİYEN OLURSA BU HALİYLE 3750 YE WERİCEM.. KISMETSE BENDE NİNJA 250 ALICAM BUNU SATABİLİRSEM
    umtuls ve ERROR88 bunu beğendiler.
    elit motogaraj

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün 350 400 km lik çeşme gezimi tamamladım.sabah 6 gibi yola çıktım biraz da mecburiyetten 3 gibi geri dönmek zorunda kaldım.hava aşırı sıcak olmasına rağmen 2 kişi hiçbir sıkıntı yaşamadım.motor çok agresifti yokuşlarda falan canavar gibiydi.rüzgarlı bi hava olmasına rağmen zaman zaman 135 km hıza çıkabildim.ybr ile yaptığım uzun yollardan sonra apache ile yaptığım ilk uzun yolumda motor benden fazlasıyla geçer not aldı.artçımda ybr esd var fakat seninkiyle gidelim dedi malum sebeplerden dolayı sonuç olarak verilen parayı hakeden bir motor.hayırlı günler herkese.
    Eee hani ybrciler cbfciler çok kötü titreşim var diyo artçının titreşimden kanı çökeliyor( hatta hastahanelerde de bu yüzden apache kullanılıyor ) diyolar. Abartıyolar di mi. 300 400 km ne demek , titreşim olsa ohoo neyse, yok yanı rahatsız edecek bi titreşim? zaten motor dediğin hafif bir titricek biraz sesi olacak Yoksa tadı olmaz .

öncelikle merhaba arkadaşlar
    bende apache almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç motor deneyimim olmadı.Eğer bu motoru alırsam rahat kullanabilirmiyim?Ayrıca plaka dahil 4400 tl fiyat aldım normalmidir?
    Teşekkürler

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

ybr 125 için performans egzos u

yamaha ybr 125 için özel yapım performans egzos'u vardır arkadaşlar satılık. Apache yi almadan önce ybr' m vardı onun için yaptırmıştım özel. Dirsek orjinal ybr dirseği paslanma ve sararma yapmaz. Egzos bölümü ise full nikelaj. Tok bi sesi var cırtlak değil gaz verdikçe ses dahada inceliyor güzelleşiyor. Düşünen olursa resimlerini atarım. Montajı çok basit motordan anlamayan biri bile 5 dkda takabilir,sadece 3 vida var sıkılması gerek 2 tanesi motor çıkışına saplama vida, birtaneside bağlama vidası. egzoz bana 150 tl ye mal oldu ama pazarlıksız 100 tl ye vereceğim

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ewet arkadslar cb ye verdim coşkuyu iş çıkışı yanımdan cart diye geçti tırstım dalmısım olum bak git dedim taktım 4 e yüklenip onu solladım motora yatmış uyumak üzere tam geçerken elimi göstere göstere debriaja atıp 5 yaptım hız 117 felandı e5 kestim gazı hemen az ilerde radar var malum beyaz da yakışmış ama yinede tıpsız yahuu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    geliyor geliyor 2. apache geliyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler