Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat normal arkadaşım sıkma canını

Bu arada bende servisten iyice soğudum cumartesi günü bakımına götürdüm. Ayrıca göstergede ki arızayıda söledim km telinin altında ki sensör arızalı dedi 60 tl fiyat verdi. Ayrıca sadece yağını değiştirdi. 50 tl para aldı yağ filtresini bile değiştirmedi 25 tl yağ parası 25 lirada işçilik aldı. Bundan sonra motor yansa bile servise götürmem kendi bakımımı kendim yapacağım lanet olsun.

Sensör garantiden değişmiyormuymuş ?

Tvs bölgeyi arayıp servisi şikayet et ya düzeltsinler ya başka birine versinler bayiliği . Ben daha önce arayıp şikayetimi söylemiştim. Belki şikayetler çoğalınca birşeyler yaparlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, zincir temizliğinde ne kullanıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakasında gazyağı temin edemiyorum bir türlü, varmıdır bilgisi olan?
    istanbul pendik otosanayisi girişinde ki benzinlik var orda var.... ben mazotla yada gaz yağı ile temizliyorum..............

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sensör garantiden değişmiyormuymuş ?

Tvs bölgeyi arayıp servisi şikayet et ya düzeltsinler ya başka birine versinler bayiliği . Ben daha önce arayıp şikayetimi söylemiştim. Belki şikayetler çoğalınca birşeyler yaparlar.
    evet sensör garantiden değişiyor........... sıkıntı yok....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    http://www.youtube.com/watch?v=EUKXnvfFg6M&feature=fvwp

apachenın babası safkan suzukı bırebır yuzde 96 apache
    www.erkakurye.com

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    TVS alıcam hayırlısı ile ve aşlayacağım motor tutkusuna malzemeler tamam : ) yalı aklıma takılan bayilerde hala 2011 model TVS motor kalmış mıdır?
    yada 2012 model ile farkı nasıl anlarız ve 2011 model motor 1 sene olduğu gibi duruyorsa almakta bir sorun olur mu diyecektim ?
    Saygılarımla,

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=EUKXnvfFg6M&feature=fvwp

apachenın babası safkan suzukı bırebır yuzde 96 apache
    bilmeyenlere kapak olur............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    BEN APACHE DEN SIKILDIM ARTIK ESKİSİ KADAR SARMIYOR
    TEKRAR YBR ALICAM AMA YENİ KASA ALIRIM

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim ben 6 bin bulsam gidip hyo 250 r alıcam
    valla rahat olmadığı için istemiyorum r modelini.bakalım nasibimizde hangi motor olacak.yarın gidiyor apachem

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne olursa olsun, sonuçta 'kazalı' motor oluyor artık o makine. Gayet tatminkar bir fiyat hem alıcı hemde satıcı için. Sıkma canını yani.
    Bu arada 250'lik comet benimde aklımda var ama çanta bağlama meselesi sıkıntı onda da. Benim için önemli, çünkü daha çok uzun yolda biniyorum motora.
    Sen ne diyorsun bu konuda? Hiç duydunmu çanta bağlama demiri meselesini?
    evet çanta hep sıkıntı cometlerde, ama takanlarda hep kendileri yaptırıp bi şekilde kullanıyor.ama benim tercihim sırt çantası olurdu açıkcası...
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    herkese selamlar arkadaşlar bir sorunum var bügün bir yere giderken benim hız göstergesi bir anda sıfır oldu ve dahada hiç yerinden kımıldamıyo bügünden beri onunla uğraşıyorum hala sıfır
    motor gidiyo o hala sıfır ne aşagı ne yukarı sizce sorunu nedir ben anlamadım gitti yaptığım km yi kaydedende hep aynı o da hiç değişmiyooo..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul pendik otosanayisi girişinde ki benzinlik var orda var.... ben mazotla yada gaz yağı ile temizliyorum..............
    İtfaiye'nin hemen altındaki PO'yu mu diyorsun hocam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS alıcam hayırlısı ile ve aşlayacağım motor tutkusuna malzemeler tamam : ) yalı aklıma takılan bayilerde hala 2011 model TVS motor kalmış mıdır?
    yada 2012 model ile farkı nasıl anlarız ve 2011 model motor 1 sene olduğu gibi duruyorsa almakta bir sorun olur mu diyecektim ?
    Saygılarımla,
    Çok basit, ruhsatta 2011 mi yoksa 2012 model mi yazacağını sorarsınız.. Model yılı olarak trafik kabul belgesinde yazar zaten ruhsat alımında verilecek.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    2011 yazamaz zaten direksiyon siyah komple 2012 de
    www.erkakurye.com

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Birisi 2012lerin siyah gidonunun resmini koyabilirmi? hiçbir yerde bulamadım ya

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt redüktör sanırım dediğinz parça su girmesini nasıl engellicez abi
    Su girmesini engellemek imkansız, yağmurlu havada suyun içinde gidiyoruz. Milyonlarca su zerreciği yol üzerinde geziniyor. Başka birşey var demek ki.

Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar arkadaşlar bir sorunum bügün bir yere giderken benim hız göstergesi bir anda sıfır oldu ve dahada hiç yerinden kımıldamıyo bügünden beri onunla uğraşıyorum hala sıfır
    motor gidiyo o hala sıfır ne aşagı ne yukarı sizce sorunu nedir ben anlamadım gitti yaptığım km yi kaydedende hep aynı o da hiç değişmiyooo..
    İlk suyla yıkadığımda 10 ile gidiyorsam 80-90 göstermişti. 3-5 sn sonra düzeldi. Çok şükür bir daha da yapmadı, ki ondan sonra yağmurlu yolculuk ta yaptım. Etrafına sıcak hava ile kurutma denenebilir. Biraz yol yap düzelmesi lazım.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı splex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar arkadaşlar bir sorunum var bügün bir yere giderken benim hız göstergesi bir anda sıfır oldu ve dahada hiç yerinden kımıldamıyo bügünden beri onunla uğraşıyorum hala sıfır
    Aynı sorun şuanda bende de var. Ama senin hem km ilerlemiyor hemde hız göstermiyorsa %99.9 km telin kopmuştur. Bence ilk ona bak derim. Benimkinde çalışıyor çünkü ama abidik gubidik gösteriyor

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    saolun arkadaşlar herkese hayırlı günler...

Motosikleti
    Nasipse o da olur.
    Merhaba arkadaşlar.
    Şunu sormak istiyorum size Tvs Apache motor almak istiyorum 2,000 tl bir tane buldum. Sorum şu: ileride satmaya kalksam zorlanırmıyım satarken. İkinci el piyasası nasıl bu motorların? hemen alıcı bulunabiliyor mu?

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı ademsarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Şunu sormak istiyorum size Tvs Apache motor almak istiyorum 2,000 tl bir tane buldum. Sorum şu: ileride satmaya kalksam zorlanırmıyım satarken. İkinci el piyasası nasıl bu motorların? hemen alıcı bulunabiliyor mu?
    Selam 2000 tl ye eski kasa alacaksın 2 sene tepe tepe kullanacaksın sonra sıkılıp satmaya kalkacaksın rağbet yeni kasaya olduğu için ki yeni kasasının bile 2. eli epey yavaşken eski kasayı elden çıkarmak epey zor olacak senin için 2. elini düşünecek olursan ybr al derim apache 2. elde zayıf kalıyor rakiplerine nazaran

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Alıntı ademsarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    1750 1500 arası herturlu satılır fazla bı zarar etmessın elden cıkarması o kadar zor olmaz o fıyata motor secenegı zaten az dıjıtal kadran sorunu var kabul edıyorum cok rasladım artık ben bıle kabul etmekteyım yıkarken sanırım dıkkat edılmıyor cunku bozuk olanlar genelde tazyıklı su ıle yıkıyolar motorlarını
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    apacheeeeeeee
    benm motor 2009 model ve son 1 haftadır marş motoru çalışmamaya başladı canı isterse calısıyor istmezse calısmıyo, bugun iyice sinirimi bozdu işiklarda kapatayım dedim yine basmadı kaldım arabaların arasında acaba sorunun sebebi nedir tamirciye gitmeden halledebilirmiyim? aynı sorunu yaşayan arkadaslar varsa yardım bekliyorm

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a arkadaşlar, merhaba herkese
    bende yaklaşık 10 gündür giremedim nete
    anneler günü akşamı gecesi yani, motosiklet kazası sonucu arkadaşımın kardeşini kaybettik 1 hafta yoğun bakım falan hastanede yatıp kalktık ama ctesi akşamı vefat etti, o yüzden giremedim.
    kasksız kaza ve acı kayıp 21 inde idi daha
    herkese kazasız sürüşler
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar, merhaba herkese
    bende yaklaşık 10 gündür giremedim nete
    anneler günü akşamı gecesi yani, motosiklet kazası sonucu arkadaşımın kardeşini kaybettik 1 hafta yoğun bakım falan hastanede yatıp kalktık ama ctesi akşamı vefat etti, o yüzden giremedim.
    kasksız kaza ve acı kayıp 21 inde idi daha
    herkese kazasız sürüşler
    başın sagolsun sefa kardeşim.

allah rahmet eylesin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler