Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede belli belirsiz bir sik sik sesi var paranoyak oldum dinlemeye basladm o mu acaba:/
    Bilemem valla ama tigrina'nın bahsettiği ses benimkiyle aynı zannedersem gaz verdikçe bir şeyler tıkır tıkır yapıyor şıkır şıkır bir ses var... bakalım bi 6000 bakımında baktırıcam zorla bi şekilde hallettiricem... ilk günden beri var yani Alalı 2 gün olduğunda yazmıştım...

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27-09-2011 23:03 Arkadaşlar Motoru Alalı 2 gün Oldu 100 km falan yaptımda bu göstergelerin ordan bi yerden şıkır şıkır ses geliyo çözemedim nedir bilen warmı ? debryaja basınca kesiliyo viteste giderken var hızlanınca duyulmuyoda yavaş giderken ses yapıyo uyuz oldum varmı bir çaresi ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Bilemem valla ama tigrina'nın bahsettiği ses benimkiyle aynı zannedersem gaz verdikçe bir şeyler tıkır tıkır yapıyor şıkır şıkır bir ses var... bakalım bi 6000 bakımında baktırıcam zorla bi şekilde hallettiricem... ilk günden beri var yani Alalı 2 gün olduğunda yazmıştım...
    bir de şuna dikkat ettim kullandığım bütün apacheler de o ses çok az belli belirsiz var.fakat benim motorda çok belli oluyordu. şu an baya azaldı yok denecek kadar az.eğer senin durum da öyleyse takma kafaya 3 tane bindim 3ünde de vardı fakat dediğim gibi çok az belli belirsiz.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de şuna dikkat ettim kullandığım bütün apacheler de o ses çok az belli belirsiz var.fakat benim motorda çok belli oluyordu. şu an baya azaldı yok denecek kadar az.eğer senin durum da öyleyse takma kafaya 3 tane bindim 3ünde de vardı fakat dediğim gibi çok az belli belirsiz.
    Benimkisi belirgin ya bizim komşudada var benden 1 ay önce aldı onda hiç duymadım kendiside duymamış bindi benimkisine farketti oda ama servis denen şahıslar anlamamakta neden bu kadar ısrar ediyorlar anlamıyorum.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bende yoK hacı ses fln yada varda ben mi takmıyorum bilmiyorum gel bi bin test et şunu :D 500 yapamadım bı turlu bakıma götüremiom cnm sıkılıo okulun yolu ztn dümdüz bas dio şeytan basamıyorum sinir bozucu . . :/
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yoK hacı ses fln yada varda ben mi takmıyorum bilmiyorum gel bi bin test et şunu :D 500 yapamadım bı turlu bakıma götüremiom cnm sıkılıo okulun yolu ztn dümdüz bas dio şeytan basamıyorum sinir bozucu . . :/
    herkes yok dicek biliyorum ama apacheler böyle çalışıyo her motorun kendine has sesi var ybrlerde de krank sesi vardır bilyalarda belli belirsiz. onun gibi bir şey bu

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Sen çok fazLa kafaya Takıyosun Muhammed .. Kurcalama bu kadar bin keyfine bak :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Sen çok fazLa kafaya Takıyosun Muhammed .. Kurcalama bu kadar bin keyfine bak :D
    yok kardeşim ya takmıyorum artık arkadaşlarla planlara başladık bile ödemiş tire gölcük

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen ama bende belli belirsiz yani burda okuyana kadar fark etmedim dikkatlice sessiz bir yerde dinledim oyle duydumzorla niye halletiriyorsun garantiye girmiyor mubirde tvs servisleri hangi yagi kullanir bandirmadakine giden var mi haftaya ilk bakimi yaptirayim diyorum yagi balikesirden alayim mi yoksa servistekini mi koydurayim ne tavsiye edersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

yok kardeşim ya takmıyorum artık arkadaşlarla planlara başladık bile ödemiş tire gölcük
    Super ya ege taraflari falan mi biz donuyoruz burda hafata hava guzel olacakmis bizde anca bandirma yapabiliyoruz belki ondan sonra havaya bagli karacabey mudanya trilye yaparim cok sevdim oralari ozelliklede mudanyadaydi sanirim yada trilye yolunda bir yer var butun herkez iciyor denize karsi manitayla gelenleride gormustum o gece

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Oovv bizim balikesir universite yolu gibi yaklasik 10 km dumduz yol arabayla giderken icimdeki trafik canavari surekli durtuyor beni ilk gunleri kampusu gectigim cok olmustu

harunbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 2011
    Motorum sıcakken bile farlarım sönük yanıyor.

Akümü sorunlu acaba sevgili arkadaşlar..

http://imageshack.us/clip/my-videos/341/bmv.mp4/" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

BU ARADA VİDEO EKLENMİYOR GALİBA SİTEYE..

Direct Link : http://imageshack.us/clip/my-videos/341/bmv.mp4/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar apache rtr 150 son yakıt tüketiminiz nedir malum benzin fiyatları yüzünden ybr ya da apache almak gibi bir düşüncem var sizce hangisi daha ekonomiktir.
    kardeş ilk depomu dün bitirdim.
    55TL (12,47lt) ye 440km yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis aynısı benimde başıma gelmişti orayı aksesuacıda folyo kaplattım şimdi güzel oldu birde dikkat et boş vites göstergesinin orda çok çabuk çiziliyo. ( alyanla söküp yaptırdım)
    Teşekkürler kardeşim. Folyo iyi fikir..
    Başa Bela Gelmez Hak Yazmadıkça,
    Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    aküde sorun olsa bile farlar sönük yanmaz aküden almıyo çünkü elektiriği motor sıcakken rolanti de devir göstergen kaç ta 1 ve 1in altında ise zayıf yanar
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

harunbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 2011
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aküde sorun olsa bile farlar sönük yanmaz aküden almıyo çünkü elektiriği motor sıcakken rolanti de devir göstergen kaç ta 1 ve 1in altında ise zayıf yanar
    Devir göstergesine bakıp bildiririm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

arkadaşlar motordan korkarken arabamla kaza yaptım, resimdeki megane benim...

kaskosu geçen hafta bitmişti..

geçen hafta 440TL lik bir bakım yapmıştım..

Genede Allaha Şükür; bana ve karşıdakine birşey olmadı...

Başa Bela Gelmez Hak Yazmadıkça,
    Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça...

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    harunbir geçmiş olsun
    biz oto tamircisiyiz haberin olsun...
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    tvs apache
    hayırlı cumalar arkadaşlar

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    harunbirGeçmiş olsun, sizde birşey yok ya gerisi mühim değil. Herşey geri gelir ama, sağlık öyle değil.
    Bende arabadan motora geçtiğimde trafikte zorlanmadım desem yalan olur. Çünki arabada daha güvende hissediyorsun ve frenleme mesafen daha kısa. Motorda mümkün mertebe akan trafikte araçlara yaklaşmıyorum. Ancak trafik tıkandığında, ışıklarda vs. aralardan devam ediyorum.

Alıntı ONURTVS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı cumalar arkadaşlar
    Hayırlı cumalar kardeşim
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    geçmiş olsun harunbir.hayırlı cumalar.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşlar önümüzdeki hafta tvs alıyorum. ama renk konusunda kararsız kaldım. hepsi birbirinden güzel duruyor. hangisini tercih etmeliyim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar önümüzdeki hafta tvs alıyorum. ama renk konusunda kararsız kaldım. hepsi birbirinden güzel duruyor. hangisini tercih etmeliyim.
    eger bulabilirsen sarı renk en çok yakışanı bence.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harunbir geçmiş olsun
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    geçiş olsun kardeşimm sizde bişey yoksa gerisi düzelir Allah beterinden saklasın.. Hayırlı cumalar
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler