Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar iç açıcı ozgurkayihan neredesin bilmiyorum ama İzmir'de ruhsat plaka 200 tl ye haziran ayında yaptırdım. Aldığın bayiye vekalet vereceksin, en az 100 lira komisyon ekleyip 300 TL ekstra ücret çıkar tahminim. En iyisi biraz bu işlerden anlıyorsan kendin trafiğe gidip, kağıtları bi takipçide hazırlatıp dosyayı elden vermendir.
    Heyecanı sen motoru alınca görürsün, daha şimdi böylesin
    bir günde biz koyalım resimleri adem
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Çekiyon çekiyon fotoları bana zaten göstermiyon. Bari buraya koy da göreyim

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada adam gibi servisi yokki bu meretin. Birine vermişler yetkiyi oda kendini bulunmaz hit kumaşı sanıyor. Olsaydı tvs alacaktım. Olmadı başka aldık.
    Biz de İzmir'de aynı dertten muzdaribiz. Servis var mı var, memnun olan var mı? Kimse sormadığı gibi, İstanbul'a iletiyoruz oradan biri çıkıyor "Amaç üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil" diyor.Ne alaka ise...
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekiyon çekiyon fotoları bana zaten göstermiyon. Bari buraya koy da göreyim

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Biz de İzmir'de aynı dertten muzdaribiz. Servis var mı var, memnun olan var mı? Kimse sormadığı gibi, İstanbul'a iletiyoruz oradan biri çıkıyor "Amaç üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil" diyor.Ne alaka ise...

istanbul kağıthane bayisinde servisin iyi olduğunu duydum aklıma bu motoru sokan arkadaş ordan aldı motoru benide musallat etti servis konusunda da oldukça iyilermiş anında 1 telefonla geliolarmış nerdeysen oraya...

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum da amma çok muğlalı varmış ben de muğlada öğrenciyim, ocak şubat gibi bi motor alayım diyorum dostlar. ancak henüz karar verebilmiş değilim. mondial mcx ve tvs apache arasında kaldım diyebilirim. şöyle alıcı gözle bakınca mondial cılız kalıyor tvs'nin yanında. ama kullanıcıları çok övüyor modeli, ayrıca tvs de vibrasyon sorunu varmış. en iyi bilgiyi siz verebilirsiniz, bekliyorum o yüzden.

bu arada sarı konak'ın önünde bi apache gördüm geçen, o sizden birinin mi beyler
    05077602274 apacheyi gormek ıstersen benı ara bende koteklıdeyım :D

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    05077602274 apacheyi gormek ıstersen benı ara bende koteklıdeyım :D
    erol geçenlerde akyakaya aktım bi deniz kenarında gezinti yaptım çınar zeytinlik falan bi an dedim örene uzansammı sonra vazgeçtim bi gün akarız belki sen ben cbf ci arkadaşın
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol geçenlerde akyakaya aktım bi deniz kenarında gezinti yaptım çınar zeytinlik falan bi an dedim örene uzansammı sonra vazgeçtim bi gün akarız belki sen ben cbf ci arkadaşın
    akarız rabı ne zmn ıstersen mesaj atbana bende ayarlamaya calısırm:D

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    merhaba arkadaşlar bilgisayarımın bozulması sonucu uzun süredir girememiştim geçen hafta motorumda bir anormallik fark ettim benzin depo kapığının yanbından boya kabarmış ve altından pas çıkmış servise gittiğimde birşey yapamyız dışarıda biri çizmiştir falan filan diye hikayeye başladı bende kapalı garajda kalıyor kimse çizememez üsteli aldıuğımdan beri bursa hiç yağmur bile yağmadı diyince sizde olmuş bişey rutuş dışında bişey yapamayız dediler tvs ye mail ettım ama dünden beri cevap gelmedi şimdi bu motorların garantisi yok mu yani 11.11.2011 de alınan bir motor bu kadar çabuk paslanır mı Türkiyeyede haziran ayında girmiş

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bilgisayarımın bozulması sonucu uzun süredir girememiştim geçen hafta motorumda bir anormallik fark ettim benzin depo kapığının yanbından boya kabarmış ve altından pas çıkmış servise gittiğimde birşey yapamyız dışarıda biri çizmiştir falan filan diye hikayeye başladı bende kapalı garajda kalıyor kimse çizememez üsteli aldıuğımdan beri bursa hiç yağmur bile yağmadı diyince sizde olmuş bişey rutuş dışında bişey yapamayız dediler tvs ye mail ettım ama dünden beri cevap gelmedi şimdi bu motorların garantisi yok mu yani 11.11.2011 de alınan bir motor bu kadar çabuk paslanır mı Türkiyeyede haziran ayında girmiş
    olacak şey değil, bırak tvs yi çin malı kalitesi düşükte bile görmedim duymadım
    durduk yere mi oldu yani
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akarız rabı ne zmn ıstersen mesaj atbana bende ayarlamaya calısırm:D
    sen ayarla kendini bana her yol kırkkale ben gelirim.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    inş. olcak
    merhaba arkadaşlar. yaza doğru bir motor almak istiyorum çok araştırdım cbr 125.ybr 125 ve apache arasında kaldım benim boy 1.69 kilo 64 Apache yi kullana bilirmiyim boyum yeterlimi ve çorumda yaşamaktayım en yakın bayi bana ankara serviste bi sıkıntı yaşarmıyım. sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden tşkler

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olacak şey değil, bırak tvs yi çin malı kalitesi düşükte bile görmedim duymadım
    durduk yere mi oldu yani
    şimdi bu motorun deposunun boyanması lazım değil mi serviste bundan önce arabalarımda bir vida dahi 2 yıl garantisi vardı bakalım tvs ana merkez ne diyecek eğer burdaki servis onarım yapmazsa bakıma götürmücem hiç adamların birde dedikjler çok komik ben kapalı özel garajımız var arabama yan yana duruyor diyorum çocuklar yapmıştır diyorlar uyuz oldum dediğiniz gibi çin mallarında bile rastlanmıcak bişey acaba nbu depoyu boyatmak kaç tldir dışarıda birde nasıl sökeriz

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Alıntı brhn_19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. yaza doğru bir motor almak istiyorum çok araştırdım cbr 125.ybr 125 ve apache arasında kaldım benim boy 1.69 kilo 64 Apache yi kullana bilirmiyim boyum yeterlimi ve çorumda yaşamaktayım en yakın bayi bana ankara serviste bi sıkıntı yaşarmıyım. sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden tşkler
    boyun yeter ben 165 cmyim rhat kullanıyorum kilomda 50 bir sorun yaşamazsınız ybr yerine apacheyi öneririm güzel makine başlarda titreşim oluyor 0 makinede ama sonradan azlamya başlıyor benim daha rodaj bitmemesine rağmen ilk baştaki o titreşim yok zaten motoru aldığımda rolanti 4 bindeydi adamların bişeyden anladığı yok burdaki adalı abimin sayesinde rolantiyi 1400 e düşürdüm

boyama pahalı olur 100tl den aşağı olmaz bence
    kaplama yapmak daha mantıklı olur herhalde
    bildiğim kadarıyla motor kısmı ve gösterge garanti kapsamında diye biliyorum, aldığım gün servisin söylediği buydu bana

Motosikleti
    inş. olcak
    şimdi bu motorun deposunun boyanması lazım değil mi serviste bundan önce arabalarımda bir vida dahi 2 yıl garantisi vardı bakalım tvs ana merkez ne diyecek eğer burdaki servis onarım yapmazsa bakıma götürmücem hiç adamların birde dedikjler çok komik ben kapalı özel garajımız var arabama yan yana duruyor diyorum çocuklar yapmıştır diyorlar uyuz oldum dediğiniz gibi çin mallarında bile rastlanmıcak bişey acaba nbu depoyu boyatmak kaç tldir dışarıda birde nasıl sökeriz

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

boyun yeter ben 165 cmyim rhat kullanıyorum kilomda 50 bir sorun yaşamazsınız ybr yerine apacheyi öneririm güzel makine başlarda titreşim oluyor 0 makinede ama sonradan azlamya başlıyor benim daha rodaj bitmemesine rağmen ilk baştaki o titreşim yok zaten motoru aldığımda rolanti 4 bindeydi adamların bişeyden anladığı yok burdaki adalı abimin sayesinde rolantiyi 1400 e düşürdüm
    çok tşk ederim yani sen diyosunki al motoru çorumda iyi bir usta bul ona yaptır motorun bakımını ama garantiden çıkmıyormu bu şekilde ?

Motosikleti
    boyama pahalı olur 100tl den aşağı olmaz bence
    kaplama yapmak daha mantıklı olur herhalde
    bildiğim kadarıyla motor kısmı ve gösterge garanti kapsamında diye biliyorum, aldığım gün servisin söylediği buydu bana
    kitapçıkta yazana göre herhangi bir dış etken kaza taş çarpması çizik dışındak paslanmalar garantide yazdığına göre bakaım tvs Türkiye ne diyecek ben en çok onu merak ediyorum

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

çok tşk ederim yani sen diyosunki al motoru çorumda iyi bir usta bul ona yaptır motorun bakımını ama garantiden çıkmıyormu bu şekilde ?
    o size bağlı benim bir sorunum oldu ve bursadaki tek servis bayi yedek parça satan yer ilgilenmedi motoru alalı bir ay olmadan pas yaptı bu yüzdeneğer bu sorunu gidermezlerse gitmicem en kötü alıkesire yada istanbula gidipte yaptırırım bakımları hemde gezmiş olurum

o zaman paslanmaya karşı garanti kapsamına girer
    üzerine git mail at, telefon aç
    ve bağlı olduğun serviside şikayet et
    tvs fabrikaya kadar ulaştıracağım diye göz dağı ver, noter tasdikli yazı göndereceğini söyle

Motosikleti
    inş. olcak
    o zaman zorunlu teknik servislerini ankarada yaptırcam seninde söylediğin gibi hemde gezmiş olurum ben bu motoru genelde şehir içi kullancam zaten arada sırada yakın illere giderim gezmek için çokta hor kullanmam motoru sizce çok sıkıntı yaratırmı motor. deneyimli arkadaşlarda cvplarsa çok sevinirim şuan para biriktiriyorum motor için çöpe gitmesin..

Motosikleti
    o zaman paslanmaya karşı garanti kapsamına girer
    üzerine git mail at, telefon aç
    ve bağlı olduğun serviside şikayet et
    tvs fabrikaya kadar ulaştıracağım diye göz dağı ver, noter tasdikli yazı göndereceğini söyle
    aynen mail attım bakalım cevap bekliyorum olmadı yarın arayıp konuşucam

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

o zaman zorunlu teknik servislerini ankarada yaptırcam seninde söylediğin gibi hemde gezmiş olurum ben bu motoru genelde şehir içi kullancam zaten arada sırada yakın illere giderim gezmek için çokta hor kullanmam motoru sizce çok sıkıntı yaratırmı motor. deneyimli arkadaşlarda cvplarsa çok sevinirim şuan para biriktiriyorum motor için çöpe gitmesin..
    http://www.youtube.com/watch?v=24Y48...eature=related ben bu videoyu izleyipote kara verdim ikinci motorum bu ilki hyosung gt 250rdı

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    kitapçıkta yazana göre herhangi bir dış etken kaza taş çarpması çizik dışındak paslanmalar garantide yazdığına göre bakaım tvs Türkiye ne diyecek ben en çok onu merak ediyorum

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

o size bağlı benim bir sorunum oldu ve bursadaki tek servis bayi yedek parça satan yer ilgilenmedi motoru alalı bir ay olmadan pas yaptı bu yüzdeneğer bu sorunu gidermezlerse gitmicem en kötü alıkesire yada istanbula gidipte yaptırırım bakımları hemde gezmiş olurum

hiçbiri olmazsa servise de fabrikaya da sizi tüketici haklarına şikayet edicem dava açıcam de nedense tüketici haklarından bütün işverenler it gibi tırsıyolar hemen bi şekilleri değişior ben nerde zorda kalsam bunu uyguladım hep de bi şekilde sonuca vardım...

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Kardeşim bence sen Apache alma. Servis önemli bi faktör, sıkıntı yaşamanı istemem

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:53 ----------

Telefon ile iletişim kurmanı tavsiye ederim. Satış sonrasından Selçuk ya da Soytürk beyler ile konuyu paylaş.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

arkadaşlar merhaba, ben nisan ayında ilk çıkan partiden 2011 model tvs almıştım. ilk zamanlarda buralara da yazdım fakat arkadaşlar yeterince ısınamamasından kaynaklanabilir demişlerdi. motoru ilk çalıştırdığım da ve normal giderken 3.000 ila 4.000 devirlerde gaz yememe problemi ya da tıkanma problemi ya da bir problem vardı. gaza hafif hafif bastığımda egsozdan ufak sesli bat bat sesleri geliyordu. karbiratörünü değiştirdik garanti kapsamında.

şimdiki problemim ilk çalıştırdığımda gaz almama ya da fazla gaz alma ya da yine bir problemim var. aldım alalı problemlerle başım ağrıdı. servisini aradım gelin bakalım dediler. haftasonu kağıthane'ye sürat motor'a gidecem.

ha bir de akü nasıl oluysa 3.000 km'de bitti galiba. ayak marşıyla çalıştırıyorum motoru.

bilen arkadaşlar allah rızası için bi yardım etsin. arkadaşımda 2008 modeli var, motor kullanmayı ondan öğrendim, seviyorum motorumu ama bu problemlerim başımı ağrıtıyor, motordan soğuyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler