Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depon yedekte olmasın yani yandaki musluk yukarı doğru duruyor olabilir
    yukarı konumda yedek
    aşağı konumda normal depo
    yukarı konumda ama musluk oku aşagı gösteriyor bu konumda dogru olması lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar tvs nin izmirde kaç adet bayisi var isimleriyle nerelerde olduğunu yazarsanız çok memnun olurum bende birtane almayı düşünüyorum birde sahibinden.com da sıfır fiyatları 3650 lira civarı görünüyo fakat tvs nin kendi sitesinde 4300 gibi bir rakam sözkonusu bu farklılık neden kaynaklanıoyor acaba fiyatlar düştü de tvs kendi sitesini mi güncellemiyor yoksa başka birşeymı sözkonusu ilginize şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    ÖDEMİŞ Öz motorcu 5446650-5445982
    BORNOVA Doğa Motor 4357063-4357064
    ÇEŞME Gaye TİC. 7168033-7167202
    ÇEŞME Düzyol Motor 7168282
    BERGAMA Mustafa Burcu LTD. 6310058-6315001

Alan kodu (232)
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Yamaha MT25
    saol hocam peki fiyatlar konusundaki düşünceler nedir merak ettim doğrusu...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    sanırım bu konuda pek düşüncesini soylemek isteyen yok ne yani herkes mi 4600 liraya aldı bu motoru:D

Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu konuda pek düşüncesini soylemek isteyen yok ne yani herkes mi 4600 liraya aldı bu motoru:D
    Dostum sahibinden de ilanlara bakarsan ikinci el piyasasına görürsün.. ;)

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sahibinden de ilanlara bakarsan ikinci el piyasasına görürsün.. ;)
    2. el fiyatlarına bakarsan kimse 2. el almaz o da var ama. 2. el fiyatlarına niye bakıyorsun ben 5000 lira desem değeri 5000 lira mı olacak sen sıfırı 3650 olan motoru 2. el olarak 3000 liraya alırmısın zaten bende 2. el fiyatlarının saçmalığına istinaden soluyorum

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    2. el fiyatlarına bakarsan kimse 2. el almaz o da var ama. 2. el fiyatlarına niye bakıyorsun ben 5000 lira desem değeri 5000 lira mı olacak sen sıfırı 3650 olan motoru 2. el olarak 3000 liraya alırmısın zaten bende 2. el fiyatlarının saçmalığına istinaden soluyorum
    sana şöyle izah edeyim arkadaşım.ben ekim ayında ötv indirimi varken fiyatı 3850 tl idi + plaka masrafı,almıştım.sonra ötv indirimi kalktı ve fiyatı 4450 TL şu an piyasada.şuda var ellerinde kalan motorlar oluyor ,ufak tefek sağında solunda çizikleri olanlar oluyor onları o fiyatlara satıyorlar.bir diğer konu motoru alırken üzerinde ön koruma demiri, arka koruma demiri ve topcase vermiyorlar.koruma demirleri 100 TL Topcase duruma göre 100 TL den başlıyor 600 TL ye doğru gidiyor.+ kendi orjinal lastikleri sağlıklı degil frenajda yolu tutmuyor ve kaçınılmaz son yerdesin.2 tane iyi lastik + balans en az 200 TL.e sonuç fiyatlar 2. elde yükseliyor.ben motoru aldıktan sonra ilave parçalara 780 TL harcadım.sorarım sana şimdi O ilave parçalarla beraber motoru satsam aldıgım fiyatamı vereyim veya sen verirmisin,yoksa ilave aksesuarların fiyatını motor fiyatının üzerine eklermisin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    VN 800
    bu çakar ledlerden nasıl buluruz ya izmitteyim ben böyle bişey takalım benim apache ye :D

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı mlheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çakar ledlerden nasıl buluruz ya izmitteyim ben böyle bişey takalım benim apache ye :D
    Otomobil aksesuarı satan yerlere gidiceksin hacım
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Yamaha MT25
    [QUOTE=Arjantinli69;2035875]sana şöyle izah edeyim arkadaşım.ben ekim ayında ötv indirimi varken fiyatı 3850 tl idi + plaka masrafı,almıştım.sonra ötv indirimi kalktı ve fiyatı 4450 TL şu an piyasada.şuda var ellerinde kalan motorlar oluyor ,ufak tefek sağında solunda çizikleri olanlar oluyor onları o fiyatlara satıyorlar.bir diğer konu motoru alırken üzerinde ön koruma demiri, arka koruma demiri ve topcase vermiyorlar.koruma demirleri 100 TL Topcase duruma göre 100 TL den başlıyor 600 TL ye doğru gidiyor.+ kendi orjinal lastikleri sağlıklı degil frenajda yolu tutmuyor ve kaçınılmaz son yerdesin.2 tane iyi lastik + balans en az 200 TL.e sonuç fiyatlar 2. elde yükseliyor.ben motoru aldıktan sonra ilave parçalara 780 TL harcadım.sorarım sana şimdi O ilave parçalarla beraber motoru satsam aldıgım fiyatamı vereyim veya sen verirmisin,yoksa ilave aksesuarların fiyatını motor fiyatının üzerine eklermisin.[/QUOTE

dostum soylediklerinin bir çoğuna cvp olacak şey şu ki adam motoru benim önümde sandıktan toplayacak yani elinde kalma falan yok. koruma demiri falan hepsi aynen üstünde olacak. ama aksesuar kısmına gelince evet aksesuarlar kimi zaman motor parası kadar bile tutabiliyor ama bunlar adı üstünde aksesuar yani keyfi şeyler şahsi zevkler. kimsenin seninle aynı zevkleri paylaşmasını beklemessin o tarz şeyleri yaparken zevkine harcama yapmışsındır ve o parayı unutmak zorundasın neticede motor satacaksın aksesuar değil alıcı kişi ozman şunu demekte özgürdür '' yaptığın masrafların aksesuarların tamamını sök bana motoru orjinal haliyle ver o zman'' yanlış anlama senin soylediğine bi örnek forumda var aksesuar yaptığı için cbf 150 ye 6000 lira isteyen arkadaş bi yorumlara bak derim saygılar...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    [QUOTE=pitoresk35;2037418]
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana şöyle izah edeyim arkadaşım.ben ekim ayında ötv indirimi varken fiyatı 3850 tl idi + plaka masrafı,almıştım.sonra ötv indirimi kalktı ve fiyatı 4450 TL şu an piyasada.şuda var ellerinde kalan motorlar oluyor ,ufak tefek sağında solunda çizikleri olanlar oluyor onları o fiyatlara satıyorlar.bir diğer konu motoru alırken üzerinde ön koruma demiri, arka koruma demiri ve topcase vermiyorlar.koruma demirleri 100 TL Topcase duruma göre 100 TL den başlıyor 600 TL ye doğru gidiyor.+ kendi orjinal lastikleri sağlıklı degil frenajda yolu tutmuyor ve kaçınılmaz son yerdesin.2 tane iyi lastik + balans en az 200 TL.e sonuç fiyatlar 2. elde yükseliyor.ben motoru aldıktan sonra ilave parçalara 780 TL harcadım.sorarım sana şimdi O ilave parçalarla beraber motoru satsam aldıgım fiyatamı vereyim veya sen verirmisin,yoksa ilave aksesuarların fiyatını motor fiyatının üzerine eklermisin.[/QUOTE

dostum soylediklerinin bir çoğuna cvp olacak şey şu ki adam motoru benim önümde sandıktan toplayacak yani elinde kalma falan yok. koruma demiri falan hepsi aynen üstünde olacak. ama aksesuar kısmına gelince evet aksesuarlar kimi zaman motor parası kadar bile tutabiliyor ama bunlar adı üstünde aksesuar yani keyfi şeyler şahsi zevkler. kimsenin seninle aynı zevkleri paylaşmasını beklemessin o tarz şeyleri yaparken zevkine harcama yapmışsındır ve o parayı unutmak zorundasın neticede motor satacaksın aksesuar değil alıcı kişi ozman şunu demekte özgürdür '' yaptığın masrafların aksesuarların tamamını sök bana motoru orjinal haliyle ver o zman'' yanlış anlama senin soylediğine bi örnek forumda var aksesuar yaptığı için cbf 150 ye 6000 lira isteyen arkadaş bi yorumlara bak derim saygılar...
    arkadaşım anlatamadım sana.şöyle diyeyim aksesuar diyorsun.koruma demirleri aksesuar degildir ve bu motorların üzerinde orjinal olarak verilmez fiyatı 100 tl dir.topcase zaten ayrı bir olay çogu insana ihtiyaçtır ama sen istemezsin ayrı bir şey.hararet saati keza öyle acemi motorcular için gayet önemli bir parça.çok insan görüyoruz burda motor daha 2000 km de ama yağ yakıyor.Sonuç olarak vatandaş ister sattığı motora parayı senin işine gelir alırsın işine gelmez almazsın gayet basit.Her malın bir alıcısı vardır bunu unutmamalı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:33 ----------

Alıntı mlheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben oto aksesuarcıdan aldım 35 tl idi.netten alabilirsin bir sürü satıcı var.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    VN 800
    internetten bakıncam şimdi alıcam birini hafta sonuna yetiştirirsem takarım bakalım,Arka Park lambam da bir sorun var,

Park lambası yanmıyor,fren yanıyor bunun sigortası nerdedir yarın bir kontrol ediyim sabahtan şimdi eve geldiğimde farkettim yanmadığını.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    3500 e Ben Aldım 2009 Apache. 2010 Ocak ayında.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 e Ben Aldım 2009 Apache. 2010 Ocak ayında.
    çok iyi almışsın hayırlı olsun kazasız belasız inşallah bende nasip olursa yarın 3650 ye alıyorum

Motosikleti
    tvs apache

apache

tüm apache kullanıcıları ve diğer motor kullanıcı arkadaşlar hepinize selam bende 2 gün önce apache sahibi oldum. ondan önce ybr 125 im vardı sattım apache aldım motor çok farklı ybr gibi değil kalkışta zor adapta ediyorum nerdeyse tekere çıkacak birazda alışmam gerekiyo, lastikleri hindistana göre yapılmış asfalt lastiği değil asfaltta çok feci kayıyor bi önerisi olan varmı ön arka için ? apache de uzun yol yapsam motor kaldırır mı mesela 1000 km de. motoru sıfır aldıktan sonra ekstıra yağ koymam gerekirmi kendi yağı ilk bakıma kadar yetermi yoksa, bide arkadaşlar motorun plaka lamba kapagı yok nerden temin edebilirim kısacası motoru sorunsuz kullanmam için neler yapmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekürler kazasız belasız günler dilerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:30 ----------

http://www.tvsapache.com/180-features.html

bu linkten 180lik rtr yi görebilirsiniz

Motosikleti
    tvs apache
    Slm arkadaşlar böyle bir forum olduğunu yeni fark ettim. Bende katılmak istedim. Ben Ekim 2007 de bir çok araştırmadan sonra, o zaman için özellikle kuryelerin tavsiyesiyle kırmızı bir apache almıştım. Motosikleti sadece istanbul da gezmek amacıyla aldım ve inanın bana bayağı faydasını gördüm. Belki inanmazsınız ama 2 defa da uzun yola çıktım.
    1- Yolculuğum İstanbul(tem)-Ankara-Aksaray-Adana-Osmaniye tam 1050km
    2- Yolculuğum ilk yolculuğumdam yaklaşık 6 ay sonra asker dönüşümde yaptım.
    Osmaniye-Adana-Mersin-Niğde-Kayseri-Sivas-Tokat-Ordu(ünye)-Samsun-Sinop-Bartın-Zonguldak daha sonra temden İstanbula geldim yaklaşık 6 gün 2100 km yol yaptım...

İstanbul ve yakın çevresndeki yerleri saymıyorum bile(şile-ağva-silivri-darıca-iğneada...) ve bu yolculuklarımda motor değil ben yorulduğum zaman mola verdim.Akşamları otelde kalarak şehirleri ve görülecek yerleri gezdim. Yakıt olarak da hesapladım 1lt=40 km den aşağıya düşmedi. Motorun sağlamlığına gücüne ayran kaldım ve yaklaşık 2,5 nedir bende ALLAH a şükür beni yolda bırakmadı.

Şimdi diyeceksiniz hiç mi yanlışı yok. Var tabiki. Öncelikle;
    1- Orjinal lastikeri iyi değil.Ben arka lastiği duro ile değiştirdim ama ondanda memnun değilim.
    2- Elektrik sisteminde sorun var sanırım, gösterge ve arka ışıklar patlıyor
    3- Yedek parçası diğer markalara göre biraz pahalı
    4- Vibrasyon olayı var.Uzun yolda pek hissettirmiyor ama..
    5- Motosikletin boyu biraz kısa, arkada biri varsa baya yakınlaşıyorsunuz..

Forum da yazılanları okudum ve bende tecrübelerimi siz değerli arkadaşlarla paylaşmak istedim.Bir çok defa araba almak veya motosikleti büyütmek istedim ama inanın apache den vazgeçemedim. Bakımlarını kendim yapıyorum.Zaten bakım dediğinde nedir ki, yağı-buji-hava filtresi-zincirler pek nadiren servise götürüyorum. Motosiklet şu anda 15 400 km civarında ve acelesi yok ama arka lastikle elektrik işini yaptıracam....

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı burgerking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm apache kullanıcıları ve diğer motor kullanıcı arkadaşlar hepinize selam bende 2 gün önce apache sahibi oldum. ondan önce ybr 125 im vardı sattım apache aldım motor çok farklı ybr gibi değil kalkışta zor adapta ediyorum nerdeyse tekere çıkacak birazda alışmam gerekiyo, lastikleri hindistana göre yapılmış asfalt lastiği değil asfaltta çok feci kayıyor bi önerisi olan varmı ön arka için ? apache de uzun yol yapsam motor kaldırır mı mesela 1000 km de. motoru sıfır aldıktan sonra ekstıra yağ koymam gerekirmi kendi yağı ilk bakıma kadar yetermi yoksa, bide arkadaşlar motorun plaka lamba kapagı yok nerden temin edebilirim kısacası motoru sorunsuz kullanmam için neler yapmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekürler kazasız belasız günler dilerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:30 ----------

http://www.tvsapache.com/180-features.html

bu linkten 180lik rtr yi görebilirsiniz
    hayırlı olsun plaka lambası kapagı tek gelmıyo ben motoru yıkarken kırmıstım tek parca halınde gelıyo

Bu arada şahin hep senmi benim resimlerimi atıcan şimdi sıra bende.

Resimdeki kara şahin resime merak sardım kendısıde bana modellık yapıyo bıraz zayıf gozuke bılır photoshop yaptık

Not: sana dedım dımı o resmı atma diye

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Merhaba arkadaslar bende 2. el bir apache alıcam kısmet olursa. sormak istediğim şey 2. el 2009 model max 15000 km deki bir apachee max. ne kadar eder?

Motosikleti
    TVS apache "o bir canavar"
    bende arıom bitane apache hatay iskenderun 05417954925
    :)[B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur:)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler