Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende zinciri değiştireceğim oringli takmayı düşündüm ama boş ver dediler.dişlilerle oynamayı düşünmüyorum böyle daha güzel bence.ama yüksek devirdeki titremeye bir çagre bulmalı.fikir üreten ve ya yapan arkadaş yokmu hiç.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Motor büyütmek istemem nedeniyle kara bebeğim satılıktır
    http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 city
    aRkadaşLaR topiği baştan sona okumadım beLki konuşuLan bi konuyu hoRtLatçam ama aRada kaLdım bu apachE'yi gittiğim yamaha bayiisinde biLe övüyoLaRdı a;RaLaRında konuşuRLaRken duydum. Bn ybr 125 aLmayı düşünüyodum ama şimdi ne yapmaLıyım. Hangisini neden öneRiRsinzz ?? Şimdiden çook sağoLun..

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    rahatına önem veriyosan serilikle işim yok diosan ve ilk motorunsa ybr al
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 city
    iLk motoRum deiL. ama bRz iRi oLduğum için ve doLaşmayı çok sevdiğim için şeRit deiştiRiRken aRada kaLmak istemem konfoRda önemLi tabi siz ne deRsinz hangisi ?

Motosikleti
    presto 110
    Alıntı ybrkolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iLk motoRum deiL. ama bRz iRi oLduğum için ve doLaşmayı çok sevdiğim için şeRit deiştiRiRken aRada kaLmak istemem konfoRda önemLi tabi siz ne deRsinz hangisi ?
    ozaman apache al arkadaş işte en ıyı rahatlık onda yani

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 city
    Siz öLe diyosanz öLediR ama bn bi iki motoRuda süriym birz daha araştırıyım kaRaRımı burda açıklarımm

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bence çok kıvrak bir motor apache.artısı da var çok güzel masaj yapıyor bedavadan
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sysrot egsoz markası ve fiyatı nedir senin motorun acaba ?

Motosikleti
    SATILDI
    S.a arkadaşlar 2007 de aldığım apache motorumun egzoz unu boşalttırmıştım,,boşalttırdığıma şu an cok pişmanım,cok ses yapıyor insanların rahatsız olduğunu düşünüyorum,aynı zamandada motor modifikasyonuda eklenince yakıtı cok yakmaya başladı Kesinlikle bu egzoz boşaltmayı herhangi bir motorda uygulamayın,benim gibi pişman olmayın.

Yeni egzoz un fiyatı 300 bin liraya mal oluyor,pahalı olduğu için almak istemiyorum, kaza yapmış motorlardan, pert olmuş ,ama egzozu temiz kırığı büküğü olmayan çıkma egzoz arıyorum,yada performance egzozu takıp orjinalini satmak isteyen arkadaşlar olabilir. duyduğunuz bildiğiniz,görenlerin duyanların,0532 304 81 85 yada 0542 342 62 92 numaralı telefonu aramaları veya msj cekmeleri rica ederim.

[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam TVS ciler.yolunuz açık olsun.

Motosikleti
    HONDA 600RR VE APACHE
    sevgili motorcu kardeşlerim 3ay dır apache ye biniyorum çok memnunum.siz merak ettiklerinizi yazın cevaplayayım.kısaca bahsetmek gerekirse ybr ile kıyaslamıyorum bile cbf ten daha güçlü daha az yakan ve daha güzel bir motor cbf te olmayan devir saati ve cbf te olmayan yag filtresi olan bir motor.tek kusuru var azda olsa vibrasyon var rahatsız etmiyor ama vibrasyon yok denemez.ayrıca parça problemi yok servisleri var.yeni başlayanlar için harika tercih olur.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    TVS nin fosforlu hali tavsiye edilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:36 AM ----------

bu da diger yönlerden

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    abi fosforlar hayırlı olsun
    motorun yeni ismi cevriye olsun fosforlu cevriyem dersin
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Arkadaşlar bir sorum olcak:
    Yağ seviyesine bakarken çubuğu sıkıpmı bakıyoruz yoksa sadece daldırıp çıkarıyomuyuz?
    [COLOR="Black"][B]STAY ON ROAD[/B][/COLOR]

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar 2007 de aldığım apache motorumun egzoz unu boşalttırmıştım,,boşalttırdığıma şu an cok pişmanım,cok ses yapıyor insanların rahatsız olduğunu düşünüyorum,aynı zamandada motor modifikasyonuda eklenince yakıtı cok yakmaya başladı Kesinlikle bu egzoz boşaltmayı herhangi bir motorda uygulamayın,benim gibi pişman olmayın.

Yeni egzoz un fiyatı 300 bin liraya mal oluyor,pahalı olduğu için almak istemiyorum, kaza yapmış motorlardan, pert olmuş ,ama egzozu temiz kırığı büküğü olmayan çıkma egzoz arıyorum,yada performance egzozu takıp orjinalini satmak isteyen arkadaşlar olabilir. duyduğunuz bildiğiniz,görenlerin duyanların,0532 304 81 85 yada 0542 342 62 92 numaralı telefonu aramaları veya msj cekmeleri rica ederim.

bende orjinal egzos duruyor sadece susturucu kısmı var.. boru yaptırıp kullanabilirsin ya da şuanki boruya kaynattırabilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:30 PM ----------

Alıntı _tatar_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olcak:
    Yağ seviyesine bakarken çubuğu sıkıpmı bakıyoruz yoksa sadece daldırıp çıkarıyomuyuz?
    çubuğu sıkıpta bakılıyor diye biliyorum..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi fosforlar hayırlı olsun
    motorun yeni ismi cevriye olsun fosforlu cevriyem dersin
    teşekkürler kadir kardeş.ama renk ilk başlarda hoşuma gitti söküp beyaz ve ya kırmızı yapıştırim diyorum.yarında zincir set değiştircem ne dersin ön dişliyi 14 mü yapsam.

arkadaşlar motor almak istiyorum bu motoru öneriyormusunuz. 3150 2009 sıfır fiyatı

birkaç motor arasında kaldım

honda cbr 125
    tvs apache
    hyosung rt125
    honda cbf 150

Alıntı Tyranttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor almak istiyorum bu motoru öneriyormusunuz. 3150 2009 sıfır fiyatı

birkaç motor arasında kaldım

honda cbr 125
    tvs apache
    hyosung rt125
    honda cbf 150
    Motosiklette ötv indirimi varken en ucuz bu fiyattı galiba? hala devam ediyomu motosiklette indirim?

Bu arada yağ ölçme olayında eminsiniz dimi arkadaşlar
    [COLOR="Black"][B]STAY ON ROAD[/B][/COLOR]

bu apaçehelerde bir kronik sorun mudur yoksa normal bir durum mudur bilemiyorum 4 bin devir civarlarında motor gazı tam yemiyor boguk sonradan gaz yiyor eger 4 bin devir aralıgı içinde vites degiştirmeniz gerekirse hissiyat az soguk motorun gaz yemedigi gibi bir durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler