Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu nasıl iştir
    5 dk önce sürat motoru aradım. Plaka ile fiyatı 4650 dedi. Plakasız 4150. Oha dedim bende kendi kendime. Ne bu böyle? Niyetine girdik gursağımızda bıraktılar

alanyada plaka sigorta dahil 4250 tl

ikinci el sıfırdan farksız apacheler var al birini devam et ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alanyada plaka sigorta dahil 4250 tl

ikinci el sıfırdan farksız apacheler var al birini devam et ;)
    Ben İstanbuldayım. Okmeydanı'nda. Yakınlarda olanlar varsa görüşmek konuşmak tanışmak isterim. Birde eski sayfalarda okudum ben kağıthane surat motoru aradım. Biri demiş sürat motordan almayın felan diye. Sizce ne yapmalıyım? Doğru mu söylüyorlar? Önerebileceğiniz başka bir yer varmı?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 dk önce sürat motoru aradım. Plaka ile fiyatı 4650 dedi. Plakasız 4150. Oha dedim bende kendi kendime. Ne bu böyle? Niyetine girdik gursağımızda bıraktılar
    birde bursaya bakın derim 0224 272 04 06 beni söyleyin bakımdaki siyah apachenin sahibi dersiniz tanırlar

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Belkide apaçi geçiyor neymiş bu apaçi F1 mi
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad doğrudur apache ybrden güçlüdür,cbften biraz daha güçlüdür şimdi ben bu apacheyi kullandım ama dediğiniz gibi altımda 50 bg makina varmış gibi hissetmedim,yani öyle bi anlatıyosunuz ki motorumu yakıp gidip apache alasım geliyobu arada 700 kmde bir cbr'ım olsa yeni kasdan bahsediyorum kesinlikle 70-80 i geçmem zaten motor öle rahatta gitmez...
    biz altımızda 50 beygirlik makine var demiyoruzki kendi klansmanında rakiplerinden daha iyi kaçıyor diyoruz

cbr 125r konusuna gelince kusura bakmada kardeşim 7400 tl verdiğim alete basmayacaksam at çöpe gitsin. öyle bir makinenin bütün imkanlarını kullanırdım valla 125 in yanına R yazmakla bitmiyor iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Ben İstanbuldayım. Okmeydanı'nda. Yakınlarda olanlar varsa görüşmek konuşmak tanışmak isterim. Birde eski sayfalarda okudum ben kağıthane surat motoru aradım. Biri demiş sürat motordan almayın felan diye. Sizce ne yapmalıyım? Doğru mu söylüyorlar? Önerebileceğiniz başka bir yer varmı?
    sürat motor mağdurlarını bende duymuştum, bence sen motoru sürat motordan alan arkadaşlarla irtibata geç onlara sor özelden msj at filan. Sonuçta kimse parayı sokaktan toplamıyor herkez parasının karşılığını almak ister

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    120 den sonra cbr yer ama 80 90 a kadar aglatırım aynı hızda hadi dedim kafasını salladı hadi diye önü diktim başladım uzatmaya 2 ye taktım indi kafa tabi ısıklarda durduk kaskı felan çıkarttı heyecandan kaç beygir kardeş yeni apache dahamı güçlü felan dedi sen bana denk gelmemissin kardeş diyince güldü yeni kasa cbr 125 r. Eski lere cıbır diyorum ama yeni kasa güzel hakkı var da içi boş kafa da yapmıyor yapılır da ybr de yapıyor yani
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anadolu yakasında olsaydın küçükyalı salgın motoru tek geçerdim
    cbr olayına gelince bende eski bir cbr kullanıcısı olarak şunları söyleyim benimki eski kasa 06modeldi 1000kmdeyken arkadaşımdan almıştım 23binde niissan fabrikasının genel müdürüne satmıştım.yani baya yol yaptım o cbr la.makine sağlam ve dengeliydi düz yolda 125e şıp diye çıkardı 135 son noktaydı rampa aşaya 140 ençok. eski kasayı biliyosunuz gayet ince az rüzgar sürtünmesi oluştuğundan o süratı yapıyordu hakkını yemeyelim. amaa gel gelelim apacheye 900km civarına geldi motorum bende artık gazlamaya başladım özellikle 4.vites motoru uçuruyor böyle bi çabuk hızlanma ivmelenme cbr da yok. gel gelelim kıyaslamaya bence bu motorlar uzun bir yolda ya yanyana giderler yada cbr biraz geçer gibi.ama motoru daha güçlü diye değil az rüzgar alıyor daha ince sıska bi motor diye geçerse geçer. en son şunuda söliyim 125cc bir motora 8bin tl de verilmez.
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    biz altımızda 50 beygirlik makine var demiyoruzki kendi klansmanında rakiplerinden daha iyi kaçıyor diyoruz

cbr 125r konusuna gelince kusura bakmada kardeşim 7400 tl verdiğim alete basmayacaksam at çöpe gitsin. öyle bir makinenin bütün imkanlarını kullanırdım valla 125 in yanına R yazmakla bitmiyor iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

sürat motor mağdurlarını bende duymuştum, bence sen motoru sürat motordan alan arkadaşlarla irtibata geç onlara sor özelden msj at filan. Sonuçta kimse parayı sokaktan toplamıyor herkez parasının karşılığını almak ister
    Henüz kimseden cevap gelmedi. İnşallah yakınlarımda olan birileri çıkar. Bana bir akıl, fikir verirler. Avrupa yakasında süratmotor'dan başka yer yokmudur? Yardımlarınızı bekliyorum.

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Arkadaşlar nette gezertken denk geldi merakımdan soruyorum. Bunları nasıl yapıyorlar? Tekerleğe led takmış tekerlek dönüyor. Elektriği kablo yoluyla alsa tekerlek döndüğünden bir süre sonra kablolar dolanmaya başlar ve gerilerek kopar. Ama bunlarda öyle bir durum yok. Nasıl oluyor acaba bu?
    http://www.youtube.com/watch?v=8F5QY...feature=fvwrel
    http://www.youtube.com/watch?v=Gg_Fp...eature=related

Birde arkadaşlar motorunda Bi-xenon kullanan varmı mercekli olanından? Ben kendim alırsam şahsen ilk işim bu olucak. Sıfır bir apache farı alıp onun üzerinde uygulicam. Yada 2.el temiz birşey bulucam kısmet olursa. Orjinal farı durucak bir köşede. Benim yapmak istediğim aynı bu 2 videodaki gibi. Kendi el becerime güveniyorum. Fakat alternatör'ü yakmaması için yada aküyü öldürmemesi için nasıl bir yol izlerim o konuda sizler yardımcı olursunuz bana biliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=IsgmQ...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=CgL86bLUNzM

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    kardeşim konuşacak fazla bişey yok yani gerçekler bunlar cbr 125r kullanan arkadaşım üçüde zaten. Biz duyduklarımızı değil uyguladıklarımızı anlatıyoruz daha dün akşam yarıştım yine aynı arkadaşla şuan motoru 700 küsür km ye gelmiş 2012 model cbr 125r. Cocuğun hevesi kırılmasın diye bazen gaz kestim yanyana gittim ama baktım basacam diye uğraşıyor yaptığım tek şey gazı biraz daha açmak oldu yanından uzadımmm gittim
    Kardeşim bende aynı şeyleri yaşadım ama bazı arkadaşlar bize inanmıyorlarmış...olsun...biz yaşadıklarımıza güvenerek birbirimize inanıyoruz sıkıntı yok

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ApacheRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu YBR cilerin hepsi aynı benım patronumda ybr var arkadaslarımda ybr var nerden gecıyolar yaaa...bı kere aradakı 4 beygırı ve 25 cc lık degerı nereye koyacaksınız yada saklayacaksınız arkadaslar 13.5 beygırlık bı makınadan bahsedıyoruz ve 9 beygırlık bı makınadan bahsedıyorsun lutfen yapmayınn yaaa guluyorum soledıklerınıze....
    valla ben tecrubelerimi yazıyorum buraya...öyle yok 3.5 hp fazla,yok torku yüksek diye buraya yazıp olmuyor.hatta bir keresinde bayır aşağı apacheyle yarışıyorduk bende o zamanlar ybr vardı ilk baştan fark attı ama sonra yetişip 5. vites kesicide geçtim apacheyi cünkü apache öyle kolay devir ceviren bi makina değil
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben tecrubelerimi yazıyorum buraya...öyle yok 3.5 hp fazla,yok torku yüksek diye buraya yazıp olmuyor.hatta bir keresinde bayır aşağı apacheyle yarışıyorduk bende o zamanlar ybr vardı ilk baştan fark attı ama sonra yetişip 5. vites kesicide geçtim apacheyi cünkü apache öyle kolay devir ceviren bi makina değil
    olacak iş değil arkadaşım bana hiç mantıklı gelmedi. tartışmaya gerek yok bence
    daha önceki motorum sanlg marka ybr nin benzeriydi ybr yi tokatlardım ve düz yolda 110 la sabit gidebilirdim ama apache de 120 125 gidebiliyorsun.
    ybr kalkışta da son hızdada geri kalır. birtane ybr tokatladı antalyada ama kesin ayarlıydı
    ERROR88 bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Henüz kimseden cevap gelmedi. İnşallah yakınlarımda olan birileri çıkar. Bana bir akıl, fikir verirler. Avrupa yakasında süratmotor'dan başka yer yokmudur? Yardımlarınızı bekliyorum.
    Len sürat motoru niye kötülüyonuz :D benim makineyi ordan aldım ..konyadan kalktım gittim yemeklerini yedim güzelce misafir ettiler .. aynı günde peşimden bedava kargoyla yolladılar .. gayette memnun kaldım .. hatta garanti kitapcığımı unutmuştum onuda kargoyla (yanında hediyeleriyle) yollamışlardı .. kafanız rahat olsun bi sorun çıkmaz .. Salgını bilmiyorumda Yaşar motor hakkındada bi kaç şey duydum .. çıkan en ufak pürüzde millet çamur atmayı seçiyor ..

Bide geçen arkadaşın motor şahinin altına girmiş daha 500 kmde apache .. 400 tl civarı masrafı vardı yedek parça için her yeri aradık hemen hemen .. En ucuz sürat motor çıkardı fiyatı .. Ha yine pahalıydıda .. kötünün iyisi yani .. (:

Daha dün Cbr kullandım 2008 .. arkadaşla takasladık denedik .. makine hoş güzel kötülemem şimdi .. Çocuk dolaşıp geldi ilk sözü ''abi ne kadar atik bu makine'' oldu .. gerisi boş diye düşünüyorum ..
    ERROR88 ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olacak iş değil arkadaşım bana hiç mantıklı gelmedi. tartışmaya gerek yok bence
    daha önceki motorum sanlg marka ybr nin benzeriydi ybr yi tokatlardım ve düz yolda 110 la sabit gidebilirdim ama apache de 120 125 gidebiliyorsun.
    ybr kalkışta da son hızdada geri kalır. birtane ybr tokatladı antalyada ama kesin ayarlıydı
    geçerde geç polemiğe girmemek lazım sanal ortamda bunu anladım
    kartalizma07 bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    merhaba arklar size günlerdir kafamı kurcalayan bi soru sorucam. ben 0 apaci almayı düşünüyordum. yalnız bazı abilerim buna karşı çıktılar 1 sene sonra 150cc bir motor sana yetmiycek daha güclü bir motor istiyeceksin ve o motoru almak için aldığın apaçiyi satıcaksn ve 0 aldığın için çok zarara gireceksin dediler. benim düşüncemdede bana ileriki zamanlarda yetmiyeceğiydi. fakat o zamanın 1 sene değilde 2 3 sene olacağını düşünüyordum. bu sordugum abiler beni 2. el çinli markalara yönlendirdiler biraz takıl az zararla satıp biraz daha para biriktirip biraz daha güçlü motor alırsın diye. bu arada scooterdan geçiş yapıyorum yani yapıcam inş. sizce ne yapmalıyım ???

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı emreu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arklar size günlerdir kafamı kurcalayan bi soru sorucam. ben 0 apaci almayı düşünüyordum. yalnız bazı abilerim buna karşı çıktılar 1 sene sonra 150cc bir motor sana yetmiycek daha güclü bir motor istiyeceksin ve o motoru almak için aldığın apaçiyi satıcaksn ve 0 aldığın için çok zarara gireceksin dediler. benim düşüncemdede bana ileriki zamanlarda yetmiyeceğiydi. fakat o zamanın 1 sene değilde 2 3 sene olacağını düşünüyordum. bu sordugum abiler beni 2. el çinli markalara yönlendirdiler biraz takıl az zararla satıp biraz daha para biriktirip biraz daha güçlü motor alırsın diye. bu arada scooterdan geçiş yapıyorum yani yapıcam inş. sizce ne yapmalıyım ???
    motordan 5-6 sonra kesin sıkılmaya sana hiç gitmiyormuş gibi ara ara gelmeye başlıyca doğru ama gerisi için bi yorumda bulunamıycam.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yakıt önemli ise yani doğrusu çok. Kullanıyosan küçük cc çok iyi ama senede 3000 km yapıyoruz dersen 250 lik bisi al direk tvs 110 yakar 250 cc ler 200 250 arasında. Fark ciddi ben işe gidip geliyorum cc büyümeye kalksam 600 den asaa almam kesinlikle 250 likler ortalama 1 ay sonra bayar yanından kimse gecmesse kral sensin 600 luk yanasınca kedi ciğer durumu baş gösteriyor 4 silindir başka 500 bin yakar o daha başka
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    5-6 ay mı demek istedin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:16 ----------

bende bi kawasaki er 5 felan düşündüm bi sonraki motoru :D bu hafta alıcaktım apaciyi işte kafamı çok karıştırdılar uyku uyuyamıyorum artık o dereceye geldim :D sabah aksam ne yapsam sorusu var kafamda.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bende sürat motordan aldım.ruhsat işlemlerini ben kendim hallettim.. 130tl civarı trafiğe verdim.. 113tl sigorta.. 20tl ek1 ve dosya parası..ve plaka masrafı var..
    ayrıca paylaştığın linkler için teşekkür ederim..çok faydalı oldu

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Günaydın arkadaşlar acil bir sorunum var. Bu sabah motoru çalıştırdım işe gittim. Park ederken motoru birinci vitesde elimi debriyajdan çekince doğal olarak makina stop etti. Sonra bir daha çalıştırayım dedim ve çalışmadı. Ne yaptıysam olmadı. Ekran çalışıyor fakat marş'a bastığımda marş sesini sadece sinek gibi bir vızıltı duyyorum. Sizce sorun ne olabilir? motoru alalı 1 hafta oldu daha yeni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

Alıntı bluevean adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar acil bir sorunum var. Bu sabah motoru çalıştırdım işe gittim. Park ederken motoru birinci vitesde elimi debriyajdan çekince doğal olarak makina stop etti. Sonra bir daha çalıştırayım dedim ve çalışmadı. Ne yaptıysam olmadı. Ekran çalışıyor fakat marş'a bastığımda marş sesini sadece sinek gibi bir vızıltı duyyorum. Sizce sorun ne olabilir? motoru alalı 1 hafta oldu daha yeni.
    Ayak marşı ile çalıştırdım motoru ve bekledim. Ardından normal marş ile tek seferde çalıştı sıkıntı ortadan kalktı. Sanırım sorun akudendi bugün ilk bakıma gideceğim problemi bildiririm. Teşekkürler herkeze

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Alıntı bluevean adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

Ayak marşı ile çalıştırdım motoru ve bekledim. Ardından normal marş ile tek seferde çalıştı sıkıntı ortadan kalktı. Sanırım sorun akudendi bugün ilk bakıma gideceğim problemi bildiririm. Teşekkürler herkeze
    O bendede var ... ama bendeki sorun xenon un cok ceyran tuketmesı...Uzun yolculuklarda akuyude bıtırıyor ve sabah calısmıyor..senın belkı kutupbası felan oynamıstır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Tecrübelerimden bahsedıyorum benım motorum bır senedır bende ve cok uzun yol yaptım....Motorunun torklu ve seri olması ıkı kısıyle bayır cıkarkende onemlıdır.Veya gazlamak ıstedıgınde sana yasattıgıda ayrı bı zewktır.ben bu motoru aldıgıma serwıs harıc baska hıcbısekılde pısman olmadım.benı hıc yolda bırakmadı.parca konusunda da hıc uzmedı...Yanı konumuz sadece sureklı hızlanmak deıl arkadasım konumuz makınenın dıgerlerden torklu olması....( 150 liklerin içinde )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler