Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    Bi sorum var herkeze tvs apache 150 2014 modelleri var sıfır bunlara en fazla kac para verilir .uzun sure satmicam alirsam bnm icin problem degil 2014 olmasi ama fiyati guzel olursa alirim sizce ne olmali en fazla...saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Merhaba dostlar,
    10 gün önce motorumla Zonguldak-İstanbul yaptım.Dünde geri geldim.700 km yakın yol yaptım.Uzun yol,otoban çıkacak arkadaşlara fikir oluşturması amacıyla yazıyorum.

Öncelikle havalar soğudu malum giderken değilde ,gelirken yani dün biraz üşüdüm.Özellikle eller üşüyor.
    Motor durmaksızın 4 saat sürdüm.Genelde 100-120 arası otoyolda.Maşallah diyorum,bakımları tam motorumun,hiçbir sorun çıkarmadı tü tü

Genel olarak rüzgar biraz korkutuyor,yüksek devirle gidiyoruz, sahil kısmından özellikle,çünkü büyük araçlar tarafından sollarken,sollanırken,bildiğin savuruyor hafiften,köprü,kavşak,viyadük girişleri çıkışları,ayrı bir dikkat gerektiriyor.

Max hızım 128.hafif eğimli yoldu.Devir 9 10 arasaydı.Biraz daha zorlasam 135 göreceğine inanıyorum Tabi ki bu 128 anlık hız çıkıp hemen normal seyre devam 40 Kilo çantam vardı,arkamda bağlı.
    Genel olarak bu şekil,pek resim çekemedim,her şeyimi çantama koyup güvenle yol aldım.

Termal içlik,bot,kot pantolon,dizlik,üzerine,,milfonlu su geçirmez kaliteli bir yağmurluk gibi bir şey.üst de aynı şekil reflektör yelek,mont vs. üstten alttan üşümedim.

Otopark güvenilir,bu sebepten ön teker bağlı,alarmlıyla.

Bu resim çok hoşuma gidiyor

Ve birde 11,11 de aliexpressten,birkaç yeni bir şey aldım,monster,türü şeyler,uygulayınca paylaşacağım.Km 2300
    Selametle..
    07DFB18, t.madde ve EneS_Turker bunu beğendiler.

Motosikleti
    apachi rtr 150
    tam dolu depo yedek içinde 510 km yapti tvs cokmu yaktı yoksa ortalama mı yakti genelde ben hep depoyu fullerim 25 gün yeter bana yazin 550 km görüyordu tamdolu depo yedek dahil ilk aldiğimda apachi yi 650 km gittiydi rodaj döneminde gerci 60km hizla gittim o dönem simdi 80 i aşaya inmiyorum.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam benim Apache'de 2011 17 binde. Bende çok az km yapıyorum. İşe git gel kullanıyorum motoru. Bir depo ile 593 km gitmiştim. Ama şuan Cidden gitmiyor. 500 km anca gidiyor.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Benim motor bildiğin deli gibi yakıyor anlaşılan. Az hava ısısında, bi halledeyim artık.

Motosikleti
    apachi rtr 150
    20 binde benim motor 2012 model yaşlandikca cok yakmaya basladi benzini

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

soğuk hava da anlaasilan bi depoda 40km kaybim oldu üşüyor demekki bu motor ondan cok yakiyor kişin.

Alıntı Heaven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sorum var herkeze tvs apache 150 2014 modelleri var sıfır bunlara en fazla kac para verilir .uzun sure satmicam alirsam bnm icin problem degil 2014 olmasi ama fiyati guzel olursa alirim sizce ne olmali en fazla...saygılar
    Ben 2014 model Apache'mi satıyorum. Düşük km'de ve temiz kullandım. Eğer sıfır almakta ısrarcı değilseniz değerlendirebilirsiniz. Sizi hem plaka-ruhsat hem de lastik masrafından kurtarır. Linkiten bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-temiz-bakimli-tvs-apache-garantisi-devam-ediyor-fiyat-dustu-239713456/detay

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Ben de 2012 model Apache'mi satıyorum. Km.'si 15.000'e dayandı, sanırım son periyodik bakımını yapıyor olacağım.
    Bakımlarını hiç eksik etmedim. Son fiyat 4000 TL düşünüyorum.
    İlan verme sürem dolduğu için ilan yok ama isteyene resimleri ve açıklamaları buradan gösterebilirim.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman benım 2 motorunda ışığı bozuktu yada farklı şekilde çalışıyordu yahut senın motorunki farklı aşağı doğru ana depodayken motor tekler benzin biter.. yukarı alırsın yedekte belli bi km yaptıktan sonra ışık yanar son 5 10 km gider o benzinlede.. apachede benim bildiğim gördüğüm sistem böyle
    kardeşim ne yaptın verdin mi motoru

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ne yaptın verdin mi motoru
    verdim hacım ya 1 hafta oldu.. Allahtan havalar soğukta kendimi avutuyorum fuarı beklıyorum sımdılık üstüne para koyarak..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    verdim hacım ya 1 hafta oldu.. Allahtan havalar soğukta kendimi avutuyorum fuarı beklıyorum sımdılık üstüne para koyarak..
    hayırlısı olsun kardesım bende pulsara geceyım dıorum.burdakı bayı tanıdık 5 bin peşinat verip üstünü taksıtle almayı dusunuyorum

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    benim motorunda deposunda da ezik var, çekme yöntemi ile ezik düzeltme yapan bir yerde baktırsam mı diyorum ama bakalım
    Ön frene saygı duyuyorum

Sayfanın başında ki resim de dikkatimi çekti de, zincir kilidini jant ve diskten geçirerek bağlamış arkadaş.

Ben de Abus marka zincir var. Sanırım seviye 9. Okuduğum bilgilere göre motoru her zaman şasiden bağlamak gerek. Ön amörtisörlerin şasiye uzanan yerinden geçiriyorum ben hep. Tam zincir genişliğin de boşluk var.

Tavsiyem sizlerin de buradan bağlamanızdır. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorunda deposunda da ezik var, çekme yöntemi ile ezik düzeltme yapan bir yerde baktırsam mı diyorum ama bakalım
    http://www.imgim.com/img_4803.jpg
    Hocam bende de ezik var yaptırmak istiyorum ama hiçbir yerde çektirme yöntemi yapan bulamadım. İstanbul'da bir yerde yaptırırsan haberdar et lütfen. Yoksa gidip yeni depo alacağım Cidden. Sıfırı 250 liraya var dedi sürat motor ama cidden çok para

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende de ezik var yaptırmak istiyorum ama hiçbir yerde çektirme yöntemi yapan bulamadım. İstanbul'da bir yerde yaptırırsan haberdar et lütfen. Yoksa gidip yeni depo alacağım Cidden. Sıfırı 250 liraya var dedi sürat motor ama cidden çok para
    600tl diye biliyorum depoyu.. 250 olan 0 degıldır heralde

Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kardesım bende pulsara geceyım dıorum.burdakı bayı tanıdık 5 bin peşinat verip üstünü taksıtle almayı dusunuyorum
    eyw dostum saol.. Gönlündeki neyse kimseyi dinleme ona yönel ben bu kadarını bılıyorum
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    600tl diye biliyorum depoyu.. 250 olan 0 degıldır heralde

eyw dostum saol.. Gönlündeki neyse kimseyi dinleme ona yönel ben bu kadarını bılıyorum
    Hocam arayıp sordum, kaç model dediler. 2011 dedim, 250 lira kardeş dediler. Eğer sıfır değilse ve 600 liraysa ömür boyu ellemem böyle kalsın

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam arayıp sordum, kaç model dediler. 2011 dedim, 250 lira kardeş dediler. Eğer sıfır değilse ve 600 liraysa ömür boyu ellemem böyle kalsın
    süratte bakım yaptırırken tepede bi sürü çıkma depo görüyodum renk renk.. onlardan birini söylemiştir yüksek ihtimal.. sıfırı aşırı pahalı..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun kardeşim benimkide yatıyor havalar güneşli ama buz gibi eşek donduran güneşi var

Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.imgim.com/img_4803.jpg
    ezik nerede var eğer düzlerinin geldiği yerdeyse yani düz bir yerse navigasyon vantuzları işe yarıyor ben panik frende bir kere çok sıkmışım sol tarafı içeri göçmüştü onunla kendim çektim
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kardeşim benimkide yatıyor havalar güneşli ama buz gibi eşek donduran güneşi var

ezik nerede var eğer düzlerinin geldiği yerdeyse yani düz bir yerse navigasyon vantuzları işe yarıyor ben panik frende bir kere çok sıkmışım sol tarafı içeri göçmüştü onunla kendim çektim
    Hocam benim göçük bu şekilde. Ne dersin çeker mi vantuz
    http://hizliresim.com/j1Wnp9

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı Traveler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfanın başında ki resim de dikkatimi çekti de, zincir kilidini jant ve diskten geçirerek bağlamış arkadaş.

Ben de Abus marka zincir var. Sanırım seviye 9. Okuduğum bilgilere göre motoru her zaman şasiden bağlamak gerek. Ön amörtisörlerin şasiye uzanan yerinden geçiriyorum ben hep. Tam zincir genişliğin de boşluk var.

Tavsiyem sizlerin de buradan bağlamanızdır. Tekeriniz düz bassın.
    Resmin başlığına yazmıştım hocam.(Üniversite garajı,değil çalmak,oynanması bile pek mümkün değil).
    Otopark güvenilir,bu sebepten ön teker bağlı,alarmlıyla.
    Bende arka taraftan dolandırarak kitlerim,kaliteli kilit,dediğiniz gibi bağlantıda haklısınız.
    Traveler bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler