Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cot_grave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla renk konusu zevk meselesi. İnşallah kazasız, belasız, sıkıntısız bin de... Gerisi önemli değil. Ama dürüst olayım; ben açık renk olanı hiç sevmiyorum. Turkuaz jantlar filan bana basit görünüyor. Siyaha bi' de ne renk aksesuar yaparsan yap, yakışıyor. Tabi benim görüşüm bu.
    Ustam servisleri nasıl bakimda ilgileniyorlarmi yedek parça durumu ne âlemde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cot_grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı Denizhanasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam servisleri nasıl bakimda ilgileniyorlarmi yedek parça durumu ne âlemde.
    UMA servislerinin ne yazık ki bir standardı olmayabiliyor. Büyük şehirlerde iyi servis muhakkak vardır. Mesela ben Kuşasası servisine gidiyorum. İlgi, alâka, mekân, hizmet kalitesi güzel. Ellerinde cihaz var mı diye sormadım hiç. Beni hayal kırıklığına uğratan şey ellerinde 250 NK için yağ filtresinin olmayışıydı. Söylediklerine göre var sanıyorlarmış. Onun dışında henüz bir yedek parça ihtiyacım olmadı. İnşallah olmaz; ama servisle ilgili ileride bir sıkıntı yaşarsam mutlaka yazarım buraya.

UMA servislerinin ne yazık ki bir standardı olmayabiliyor. Büyük şehirlerde iyi servis muhakkak vardır. Mesela ben Kuşasası servisine gidiyorum. İlgi, alâka, mekân, hizmet kalitesi güzel. Ellerinde cihaz var mı diye sormadım hiç. Beni hayal kırıklığına uğratan şey ellerinde 250 NK için yağ filtresinin olmayışıydı. Söylediklerine göre var sanıyorlarmış. Onun dışında henüz bir yedek parça ihtiyacım olmadı. İnşallah olmaz; ama servisle ilgili ileride bir sıkıntı yaşarsam mutlaka yazarım buraya.
    Şuanda motorsikletiniz kac km de?.Bende istanbulda yaşıyorum sali günü almayi dusunuyorum

Motosikleti
    MT-07
    Şuanda motorsikletiniz kac km de?.Bende istanbulda yaşıyorum sali günü almayi dusunuyorum
    Şanslısınki İstanbul'da Oktay Motor UMA servisi oldu. Bekliyorum halen Yamaha'yı da alsın die bir umut

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanslısınki İstanbul'da Oktay Motor UMA servisi oldu. Bekliyorum halen Yamaha'yı da alsın die bir umut
    Bir ara gündem olmuştu bajaj ile yollarını ayıran oktay motor mu?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bugün bir 300 km gezi yaptık. Benim motorun arıza ışığı yolda kendi kendine gene söndü. Önceki yakıtı Petrol Ofisinden almıştım. Acaba Motor yakıt mı beğenmiyor ?

En son attığı fotoğrafta 700 küsürdü. 900 km oldu mu hocam?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam uzun yolda hissiyati nasil stabil kac hizlarda gidiyorsunuz?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ustam uzun yolda hissiyati nasil stabil kac hizlarda gidiyorsunuz?

Acemiyim hocam 100 'ü pek geçmiyorum hemde motor rodajda.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Contural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara gündem olmuştu bajaj ile yollarını ayıran oktay motor mu?
    Aynen o Oktay Motor.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Benim makine 1.100 km'de. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yok.

Bugün SPY 5000 M alarm ve USB şarj montajını yaptım. Takip cihazım vardı, onun da montajını yeniledim. Jump Starter içn aküye ulaşmamı kolaylaştıracak kablo tesisatını çektim. Yine akü şarj ve bakımı için akü kutup başlarından koltuğu sökmeden ulaşabileceğim fiş montajı yaptım. Bu işlemlerin hiçbiri garantiyi bozmuyor. Çünkü motosikletin hiçbir kablosuna kesip biçme, ek yapma gibi bir şey yapmadım. Servis bana bunun güvencesini verdi. Tüm olayı aküde bitirdim. "Kontak açık" hattını da sigorta kutusundan aldım.

Benim makine 1.100 km'de. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yok.

Bugün SPY 5000 M alarm ve USB şarj montajını yaptım. Takip cihazım vardı, onun da montajını yeniledim. Jump Starter içn aküye ulaşmamı kolaylaştıracak kablo tesisatını çektim. Yine akü şarj ve bakımı için akü kutup başlarından koltuğu sökmeden ulaşabileceğim fiş montajı yaptım. Bu işlemlerin hiçbiri garantiyi bozmuyor. Çünkü motosikletin hiçbir kablosuna kesip biçme, ek yapma gibi bir şey yapmadım. Servis bana bunun güvencesini verdi. Tüm olayı aküde bitirdim. "Kontak açık" hattını da sigorta kutusundan aldım.
    Kararımı verdim ben bu sali ,siyah rengini aliyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Haydi hayırlısı olsun. Tekerin düz bassın. Bol bol gez ve eğlen motorunla...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir ara ona gidip CF Moto 650NK'ya bakayım diyorum...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir ara ona gidip CF Moto 650NK'ya bakayım diyorum...
    Çok tatlı duruyor. Led farları ile çok keskin bakıyor.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Hayırlısı olsun inşallah kardeşim. Kazasız, belasız, sıkıntısız binersin inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Ben 3 aydır 2019'da 650 GT gelecek diye umutla bekliyordum, Gelir gelmez ilk alan olurum öngörüsündeydim. Lakin bu yıl sadece 400 GT getirecekmiş UMA. O da gelir mi hemen bilmiyorum. 250 NK bile lansmanından çok sonra satışa sunuldu.

Bende şuanda abaylar motordayım. Gri renk 250NK alacağım. Merak eden olursa diğer modellerde var fotoğraf atabilirim. 250NK nın siyah rengi mevcut

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı Contural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şuanda abaylar motordayım. Gri renk 250NK alacağım. Merak eden olursa diğer modellerde var fotoğraf atabilirim. 250NK nın siyah rengi mevcut
    Kardeşim, madem Abaylar'dasın... Rica etsem sorar mısın? "Zontes'ler ve CFMOTO 400 GT ne zaman satışa çıkacak?" diye. Ve "650 GT kesin gelmeyecek miymiş?"

Motosikleti
    MT-07
    Kardeşim, madem Abaylar'dasın... Rica etsem sorar mısın? "Zontes'ler ve CFMOTO 400 GT ne zaman satışa çıkacak?" diye. Ve "650 GT kesin gelmeyecek miymiş?"
    Kesin gelmeyecek bu sene. 400gt bile gelmeme ihtimali barındırıyor.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)