Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    arkadaşlar CBF 250'nin Türkçe kullanma kılavuzu ilgilenenler için aşağıdaki linktedir

http://www.dosyasitesi.com/showfile-1968/cbf250.pdf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hz Hz
    wertcvb teşekkür ederim.

Evet arkadaşar bende an itibariyle bir cbf 250 sahibi olmuş bulunmaktayım. Kendisi ilk motorum oluyor. İnşallah kazasız belasız binmek nasip olur.

Burada cevap veren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum ve allah herkeze gönlündekine sahip olmayı nasip eylesin diyorum..

bu arada kitapçık çok makbule geçti arnold teşekkürler..
    Face the WinD Either by sunroof or CBR!?

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı kirpi_e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden 50 tl verdiğinizi anlamadım demişsin ufuktan, ancak honda da 250 cc ye kadar motorların saat üzerinden bakımı 25 ytl +kdv , 250 cc üstü motorların ki ise (yanılmıyorsam) 35ytl +kdv dir...

Birde, şu servis kitapçığı var ise ben alabilirim nette çok aradım ancak bulamadım...

bende onu diyorum yağ değişimi kadar küçük bir iş için o parayı vermemek lazım anlamında anlamadım dedim ...

arnold hala msn i eklemeni bekliyorum , sana özelden msj attım cvp vermedin ... bende vardı kullanma kılavuzu vs... yinede ekle bildiğimizi paylaşalım

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende onu diyorum yağ değişimi kadar küçük bir iş için o parayı vermemek lazım anlamında anlamadım dedim ...

arnold hala msn i eklemeni bekliyorum , sana özelden msj attım cvp vermedin ... bende vardı kullanma kılavuzu vs... yinede ekle bildiğimizi paylaşalım
    ufuktan pm gelmedi,msn de gelmedi.
    msn : arnold_fb@hotmail.com

eklemeni bekliyorum.şu işi çözelim

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    ekledim .. kusura bakma biraz geç gördüm

Motosikleti
    parayı bulursam bir gün olacak ;)
    slm arkadaşlar ben 4 aydır motor kullanıyorum.daha yeniyim yani bir scooterim var ve beni kaç defadır yolda bıraktı sıfır aldım ha motoru.
    neyse benim demek istediğim ben bu scooter'dan bıktım ve vitesli motor almak istiyorum.arkadaş bu cbf250'yi tavsiye etti de siz ne dersiniz.
    bu arada benim boyum kısa olduğundan dolayı(1,63m) bu motoru ayakta tutabileceğim konusunda bazı tereddütlerim var.ayıptır söylemesi kıç ta yere yakın ama bu motoru almayı çok istiyorum siz ne dersiniz bana uygun olur mu?
    ilk defa vitesli motor alacağım...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    cbf 150 veya ybr 125 le başlamanı öneriririm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Arkadaşlar motosikletime rüzgarlık takmayı düşünüyorum.Piyasadakiler pahalı olduğu için ybr125 in kini takmayı planlıyorum, acaba nasıl durur görsel olarak birşeyler ekleyebilecek olan varmı?Mesela fotoshop ile ben pek anlamıyorumda

Motosikleti

teşekkürler...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 veya ybr 125 le başlamanı öneriririm...

sağolasın mete_han kardeş ben de ybr125 ile bir başlayayım bir vitesleri öğreneyim iyice daha sonra bakalım.allah kerim...

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SZR59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletime rüzgarlık takmayı düşünüyorum.Piyasadakiler pahalı olduğu için ybr125 in kini takmayı planlıyorum, acaba nasıl durur görsel olarak birşeyler ekleyebilecek olan varmı?Mesela fotoshop ile ben pek anlamıyorumda
    İstanbul'da Özen Plex var, denilene göre ellerinde kalıplar mevcut malum markaların birebir aynısını yapıyorlar. Sahibinden.com'da veya Google'da aratırsan bulabilirsin.100-150TL arasında bulabilirsin sanırım..

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakın zamanda motoruma bakım yapacağım.

CBF250 için hangi yağı kullanıyorsunuz ?

Hava ve Yağ filtrelerini nereden temin edebilirim, hangi marka veya parça numarası verirseniz sevinirim.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    allahım nasip ederse alacaz cbf 250

konyada bi yunuslarda var,bide bende olcak inşallah..

loadıng...............%42

kawasaki er5 yamaha xjr 1300

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı SZR59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125in siperliginden takacak olursan motosikletin ön tarafı biraz hafif kalabilir görüntü açısından,
    ancak benim gibi büyük camlı olandan takarsan cbf 250 biraz daha güzel ve yüksek gösterir.
    ben ikinci el satan cbf 250 üzerinden aldım,
    aradım arkadaşı motosikleti satıyormuşsun, eger ön camı ayrıyetten satmak istersen alırım dedim,
    150 tl ye aldım, 25 tl ye boyama işini hallettim oldu.

şahsen benim fikrim diğer camlar yakışmıyor, bu benim görüşüm sadece.

98 Beygir.....

polis motorlarına benzemiş

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    süper gönlüm deki motor un aynısı olmuş ellerine sağlık
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    resimdeki makina kiminse çok tatlı bişiy olmuş
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    ya arkadaşlar ben sizden birşey öğrenmek istiyorumbenim boy=1.63;kilo=72;bacak boyun ise 70cm ben ilk defa bir vitesli kullanacağın için bir defa alayım diyorum iyice bir öğrenip CBF250 vaya CBX250 TWİSTER alayım diyorum.
    ama bu motorların sele yüksekliği 78cm bana uyar mı acaba bir de bu CBF250'yi ikinci elini 4000TL'ye alabililir miyim? benim scooter'i de 1000 sayarsam alabilirim sanırım.
    yorum ve desteklerinizi bekliyorum.
    saygılar...

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı lieber_mann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben sizden birşey öğrenmek istiyorumbenim boy=1.63;kilo=72;bacak boyun ise 70cm ben ilk defa bir vitesli kullanacağın için bir defa alayım diyorum iyice bir öğrenip CBF250 vaya CBX250 TWİSTER alayım diyorum.
    ama bu motorların sele yüksekliği 78cm bana uyar mı acaba bir de bu CBF250'yi ikinci elini 4000TL'ye alabililir miyim? benim scooter'i de 1000 sayarsam alabilirim sanırım.
    yorum ve desteklerinizi bekliyorum.
    saygılar...

cbf 250 kullanmak için fiziğinde bir sıkıntı yok .... takasa gireceğin motorunla ilgili olarak bişey demek buradan zor ... mağazalardan olan ilanları biraz incele , büyük ihtimal bulabilirsin 4.000 - 5.000 civarı

Motosikleti
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 kullanmak için fiziğinde bir sıkıntı yok .... takasa gireceğin motorunla ilgili olarak bişey demek buradan zor ... mağazalardan olan ilanları biraz incele , büyük ihtimal bulabilirsin 4.000 - 5.000 civarı
    sağolasın ufuktan kardeşim 2-3 ay içerisinde alacağım bu motoru...

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    arkadaşlar merhaba,
    maalesef motorumun egzantrik gergisi bozuldu.servise sordum tek satılmadığını pompasıyla beraber verebileceklerini söylediler ve fiyat 500 TL.
    yan sanayi alacağım.bu konuda yardım edebilecek biri var mı.sahibinden de ve googl'da aradım bulamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler