Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Hayırlı uğurlu olsun dostum...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    arkadaslar bu motor cok guzel, sahibi olanlar degerini bilsin valla olmayanlar(mesela ben) hayalini kuruyo. bide bu işlerde acemiyim ama arastirdigim kadariyla çin mali motorlara millet kin kusuyo, her motor ariza cıkartır ve sahibi hor kullanirsa elinde kalir sonucta ne kadar ekmek o kadar kofte ama cinmali motorlarda bircok insanin hayalini gerceklestiriyo. çin gibi bir nufusa hatta motosikletli nufusuna sahip ulkede herhalde motor yapmayi biliyodur ve cinli kaliteli motorlar vardir. herkez 0 cin alicagina git ikinci al japon al diyolar aslında adam akilli dusununce cok sacma bi dusunce okadar yaşli motorlar okadar soruncıkarticak ve bunlarin yedek parcalari cok pahali. sıfır ve (regal gibi) kaliteli bir cinli alip adam gibi baktiktan sonra bi sorun olucanı sanmiyorum. yada bunlar benim sacmalamam..
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    kesinlikle saçmalamıyorsun ben de aynen katılıyorum söylediklerine şu fuar bi başlasın inşallah bende regalciyim hayırlısıyla.

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-STROM
    amorphis ve ozzy73 haklısınız arkadaşlar... sen motoruna nekadar bakarsan oda seni utandırmaz. regal raptor sınıfının en kaliteli motoru. umarım sizde enkısa zamanda motorlarınıza kavuşursunuz...

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA

Baba Regal

MERHABA YAKLAŞIK BİR YILDIR REGAL RAPTOR KULLANIYORUM MAKİNANIN SAĞLAMLIGINI SÖYLE ÖZETLEYEBİLİRİM ARABALARIN 30 KM HIZLA GİRDİĞİ VİRAJA 70KM İLE GİRDİM TABİKİ ÇIKAMADIMMOTORU KALDIRDIGIMDA DEPODA UAK BİR ÇÖKME ÖN FAR KORUMASININ BİRAZ KROMUNUN ATTIGINI AYAKLIĞA BAĞLI SENSÖRÜN KOPTUGUNU VE DOĞAL OLARAKTA DİREKSİYONUN HAFİF SAĞA KAYDIGINI GÖRDÜM DİREKSİYONUN CİVATALARINI SÖKÜP ESKİ KONUMUNA GETİRDİM BAŞKA HİÇBİR ŞEY YAPMADIM. DİYORUM YA BABA REGAL
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞAYARAK TECRÜBE KAZANILIR.

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B
    Ben de REgal istiyoruuum. 3000 YTLm var ve (illaki siyah) DD250/B istiyorum ama galiba ondan bu fiyata bulamayacağım. (tabii illa ki siyah) DD250E bulabilirmiyim acaba? Ankara'da bir arkadaş daha düşüğe satmış, kıl payı kaçırmışım :(
    Bir de merak ettiğim kask+mont+eldiven ne kadara alınır ki yaklaşık?

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-STROM
    Alıntı MKEPEZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de REgal istiyoruuum. 3000 YTLm var ve (illaki siyah) DD250/B istiyorum ama galiba ondan bu fiyata bulamayacağım. (tabii illa ki siyah) DD250E bulabilirmiyim acaba? Ankara'da bir arkadaş daha düşüğe satmış, kıl payı kaçırmışım :(
    Bir de merak ettiğim kask+mont+eldiven ne kadara alınır ki yaklaşık?
    ben kaskı:130YTL. mont:200YTL. ve eldivene:35YTL. verdim. hepsinide yeni aldım ongün olmamıştır fiyatlar hala aynıdır. daha düşük ve daha uçuk fiyatlarada var bilgin olsun...
    fazla bekleme derim fiyatlar yavaş yavaş yükselmeye başladı haberin olsun...

Motosikleti
    bide ben sıfır regal satan bir yer ariyorum istanbul anadolu yakasinda ama bulamıyorum internetde guncel fiyatini öğrenemedim bilen abilerim yardim ederse sevinirim

- bu arada kadıkoy vesatan durumcunun ordaki otoparkta bi regal yatıyo ve gecerkende gordum banane ise selam veresim geldi valla sahiplerine imreniyorum.
    [COLOR="Red"][B]

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    selam sıfır alma bence satarken çok zarar edersen binici olarak almayacaksan tabiki ayıca hızı sevmiyorsan bende 1 senedir kullanıyorum kalkışı oldukça seri tek dezavantajı 15.6 beygir olması en az 20 beygir olmalıydı bu kasaya göre t gidon olmasının avantajı çok büyük bir keresinde virajda yatırdım makineyi ön far kromu biraz soyuldu ayaklıktaki sensör koptu motor demiri olmadıgı halde istediğin kadar düşür en fazla direksiyonun ayarı kaçar onu da sen yaparsın kolaylık ile.
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞAYARAK TECRÜBE KAZANILIR.

Motosikleti
    Suzuki DL650 V-STROM
    Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide ben sıfır regal satan bir yer ariyorum istanbul anadolu yakasinda ama bulamıyorum internetde guncel fiyatini öğrenemedim bilen abilerim yardim ederse sevinirim

- bu arada kadıkoy vesatan durumcunun ordaki otoparkta bi regal yatıyo ve gecerkende gordum banane ise selam veresim geldi valla sahiplerine imreniyorum.

dostum şu ilanı bir değerlendir istersen...

http://www.sahibinden.com/regal_rapt...?keyword=regal

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    eski bir kullanıcısı olarak bu fiyatlara bu motorun sıfırını almak pek mantıklı görünmüyor.
    R.R tercih edilmiş ise az kullanılıp satılan ikinci ellere bakmanızı öneririm.

Motosikleti
    degerli abilerim ben regal istiyorum ama sanırım butcem buna elvermicek. su an için en ucuz olan galiba jinlun 150 alicam ikinci el bir milyara kadar buldum. ve onu regal için para biriktirene kadar kullanıcam hem bu arada tecrube edinmiş olurum duyduguma gore cok dagiliyolarmış bu motorlar bende dagitip toplayarak tecrube edinirim hemde parabiriktirme sansım olur bu sure zarfında ayaklarım yerden kesilir diye dusunuyorum. malum daha yasım 18 okul yeni bitti ve ben ailemden destek almadan bu işleri yapmayı istiyorum (zaten destekde olucaklarını sanmıyorum). ama surekli sizi takip edip yeni bişiyler ogrenmeye calişicam. yardımlarınız için çok tesekkur ederim hepinize. kazasız belasız gunler dilerim.
    [COLOR="Red"][B]

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    sen dinle bizi...yine de Raptor al...araştır biraz dahasevgiler
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dinle bizi...yine de Raptor al...araştır biraz dahasevgiler
    abi valla ben 2 ay boyunca her gun 270 sayfa yazıyı okuyup bitirdim hep sizin yazılarınızı okudum, zaten benimde gonlum raptorda. şimdi olmazsa onumuzdeki seneye olur ama bu arada biraz kasinca bir milyar cıkıyo diyorum alim ayagim yerden kesilsin. spotmoto bize komsuymuş gittim gidip konuştum biraz bilgi aldim onlarada tesekkur ederim cok ilgliydiler.
    [COLOR="Red"][B]

boyum 1.98 sizce rahatlık sorunu çeker miyim,küçük gelir mi? bide önereceğiniz 250 cc daha büyük bi cruiser var mı?
    TEŞEKKÜRLER

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    bence 250 lik tek gezi motoru Regal Raptor Class.Bu tip motorların en uzunu.Sevgiler sunuyorum
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    regalci arkadaslar ikinci elleri inceliyorumda nedir bu makinalarin arasindaki fark

250E
    250E-9
    250E-9B

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    +1 bende merak ediyorum farklarini.

Bende dd100e var satilik... http://www.sahibinden.com/tertemiz_v...XQQdisplayitem

Fuarda cc yi buyutecegim... Nedir bunlarin farklari ?

250E olan su sogutmali degil,

250E-9 Su sogutmali

250E-9B de de su sogutmasi var fakat km gostergesi depoda , T gidonlu ve sanirim 30-40 cm daha buyuk ...

Bu mudur ?
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    REGAL DD250E-9 34 TJ 9005
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 bende merak ediyorum farklarini.

Bende dd100e var satilik... http://www.sahibinden.com/tertemiz_v...XQQdisplayitem

Fuarda cc yi buyutecegim... Nedir bunlarin farklari ?

250E olan su sogutmali degil,

250E-9 Su sogutmali

250E-9B de de su sogutmasi var fakat km gostergesi depoda , T gidonlu ve sanirim 30-40 cm daha buyuk ...

Bu mudur ?

EWET ARKADAŞLAR BUDUR MAKİNELERİNDE BİR FARK YOK.
    [B]MOTOR[/B] aşk,[B]MOTOR[/B] sevgi,[B]MOTOR[/B] özgürlük,[B]EN ÖNEMLİSİ MOTOR HAYAT DEMEK !!![/B]

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650

buji

merhaba arkadaşlar.
    çoktandı yoktum bu arada hepiniz iyisinizdir umarım.
    arkadaşlar benim sorunum şu ki hafta sekiz ben dokuz bujileriden biri çalışmıyor,motor hem tekliyor hemde çekişi düşüyor , egzozlardan biride hiç mi hiç ısınmıyor.
    bujiyi değiştirdim, sık sık zımparalıyorum olmuyor ki olmuyor. geçen hafta altan motora götürdüm senkron ayarı ve supap ayarı yaptılar ,aynı hamam aynı tas. fikri olan varsa sevineceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler