Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    sen interneti hiç araştırmıyon herhalde Dylan dostum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor DD-250E
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen interneti hiç araştırmıyon herhalde Dylan dostum
    çok yardımcı oldun dostum! sağol
    Toast Rider

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Belki google da sanal servis ve usta vardır
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

DinoF1'in dikkatine..

Alıntı DinoF1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Touringlere baktım, hemen hepsinin sele yüksekliği 80cm civarında. Bana en fazla 75cm olması lazım. Yayları falan kesmeyi öneriyorlar, olmaz dedim.
    Eğer sele yüksekliği önemli diyorsan, Honda Shadow'dan iyisini bulamazsın.
    İkinci el, temiz bir Shadow seni her açıdan fazlasıyla mutlu edecektir.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Ich kreise um Gott, um den uralten Turm, und ich kreise jahrtausendelang; und ich weiß noch nicht: bin ich ein Falke, ein Sturm oder ein großer Gesang.[/COLOR][/SIZE]

rr kulaanan arkadaşlara merhaba
    uzun süredri topiğinizi takip ediyorum ama son zamanlarda pek hareket yok
    gezmeden fırsat omuyor galiba
    benim size bi sorum var motorunuzun km de kaç para yaktığını merak ediyorum
    çünkü bu sitede motor yakıtları ile alakalı bir bölümde sadece bir rr kullanıcısı yazmış oda 100 km 7,? lt. başkada yazan yok itiraz edende yok
    gerçekten bu arkadaşımızn ki doğru ise arabadan fazla yakıyor
    bu konuda bilgilerinizi bekliyorum
    (geçmiş sayfalarda yazdık diye sivri zekalı biri çıkarsa bi zahmet 264 sayfadan hangisinde olduğunu da yazsın)

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rr kulaanan arkadaşlara merhaba
    uzun süredri topiğinizi takip ediyorum ama son zamanlarda pek hareket yok
    gezmeden fırsat omuyor galiba
    benim size bi sorum var motorunuzun km de kaç para yaktığını merak ediyorum
    çünkü bu sitede motor yakıtları ile alakalı bir bölümde sadece bir rr kullanıcısı yazmış oda 100 km 7,? lt. başkada yazan yok itiraz edende yok
    gerçekten bu arkadaşımızn ki doğru ise arabadan fazla yakıyor
    bu konuda bilgilerinizi bekliyorum
    (geçmiş sayfalarda yazdık diye sivri zekalı biri çıkarsa bi zahmet 264 sayfadan hangisinde olduğunu da yazsın)
    benim ölçmeye fırsatım olmadı ne yaktığını ancak söylenen kilometrede 10-11 kuruş yaktığı.

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(

Kullanılamamış Regal 4000 ytl

Yeni Regal almak isteyipte parası yetmeyenlere yada yenisi ile aradaki farka koruma ekipmalarını (kask-mont)-aksesuarları alırım düşüncesine sahip arkadaşlara 174 kilometre dışında kullanılmamış, kapalı ortamda yatan Regalimi tavsiye ederim. Kişisel nedenlerden dolayı kullanılamamıştır, yeni aküsünü alıp 500 km bakımını Yopaşta yaptırıp teslim edebilirim. Yoksa Regalden vazgeçmiş değilim, istediğim düzenleme yapılmış halde alabilirsem (bagaj aparatlı 3 teker ruhsata işli halde) yine regal sahibi olacağım. Bu yönden aklınıza kötü bişi gelmesin.

mrwish@hotmail.com

Not. İş yoğunluğumdan maillerimi kontrol edemediğim oluyor gecikmeler için şimdiden özür dilerim.
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9
    Alıntı Dylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yardımcı oldun dostum! sağol
    Dikilitaşta Ali usta var birde sefaköyde Burhan usta Ali ustanın telefonu bu forumun ilk sayfasında kroki olarak var Burhan ustada 624 99 93 nolu telefondan ulaşabilirsin
    [B][COLOR="black"][COLOR="Red"]GERÇEKLERİ[/COLOR][/COLOR] [COLOR="Yellow"]TARİH[/COLOR] [COLOR="Red"]YAZAR[/COLOR] [COLOR="yellow"]TARİHİDE[/COLOR] [COLOR="red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı Dylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, regal raptor 250 için İstanbulda güvenilir ve işi gerçekten bilen bir usta arıyorum. Bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Teşekkürler.
    bölge olarak uygunsanız kartalda ALTAN MOTOR işlerinde ve işçiliklerinde
    sorunun olmaz.

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Selam.Regalim 1600 km.de,üçüncü kez ölçüyorum ve 30 ytl. benzinle yaklaşık 300-310 km.yapıyorum. Bu demekki km.de 100-110 ykr yakıyor.Bu rakamları artçı olmadan tek kişiyle ve ortalama 60-70 km/sa. hız ile yaptım.Merak eden arkadaşlara... Bu arada 1600 km.olmasına rağmen 80km.yi geçince vibrasyon çok artıyor, azaltmak için önerileri olan varsa teşekkür ederim.Herkese kazasız günler diliyorum arkadaşlar lütfen kasksız yola çıkmayın.Ben bir Acil Servis Hekimiyim, her nöbetimde neler görüyorum inanamazsınız.

bu regalcilerin üstüne ölü toprağı serilmiş gibi yafff
    ne zamnadır takipediyom hiç ses seda yok
    topiğiniz ölmüş bari ben bir zealsun kullanıcısı oalrak olaya el atayım canlandırayım biraz buraları...
    doccino hocam bilgiler için saol ben bu soruyu bi hafta önce sormuştum ya çok yaktığından yada kimsenin umrunda olamdığından kimse cevap yazma zahmetinde bulunmadı (jedaykın hariç oda tahmin..)benim araştırdığım kadarı ilede regal biraz fazla yakıyor 140-150 ykr civarı galiba ama sizin motorunuz bayağı iyiymiş yakıt konusunda.. gerçi fazla hızlı gitmediğinizden yakıt düşük çıkabilir..
    kazasız sürüşler dlerimm

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu regalcilerin üstüne ölü toprağı serilmiş gibi yafff
    ne zamnadır takipediyom hiç ses seda yok
    topiğiniz ölmüş bari ben bir zealsun kullanıcısı oalrak olaya el atayım canlandırayım biraz buraları...
    doccino hocam bilgiler için saol ben bu soruyu bi hafta önce sormuştum ya çok yaktığından yada kimsenin umrunda olamdığından kimse cevap yazma zahmetinde bulunmadı (jedaykın hariç oda tahmin..)benim araştırdığım kadarı ilede regal biraz fazla yakıyor 140-150 ykr civarı galiba ama sizin motorunuz bayağı iyiymiş yakıt konusunda.. gerçi fazla hızlı gitmediğinizden yakıt düşük çıkabilir..
    kazasız sürüşler dlerimm
    regal sahibi sürekli görüştüğüm arkadaşlarım var yakıt olarak 110 ykrş dan fazla yakanı duymadım.
    topicde ses seda yok ama sorunu olanda yok aslında.
    bu motorda geçmişte tartışılanların çoğu motora sonradan monte edilen edilmeye çalışılan parçalarla ilgili idi genelde .

kaldera abiciğim ilgin ve alakan için teşekkür ederim
    hürmetler....
    ....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    ydanis arkadaşım galiba senin haberin yok bizim kendimize ait bir sitemiz var.regalraptor.net diye bi bak istersen.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar Regalimi satıyorum diye mesaj atmıştım buradan. Acil para ihtiyacımdan dolayı fiyatı düşürüyorum. 3150 ytl oldu. İlgili ilanım şu linkte

tıkla

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar elimdeki motoru satar satmaz bende regalci olucam 2. el alacağım için alırken nelere bakmam gerek ayrıca 2005 veya 2006 model olması birşeyi değiştirirmi egzozlarda farklılık var diye aklımda kalmıştı ama yanlışmı hatırlıyorum bazı modellerin egzosu kesik gibi bunlar sonradanmı kestirilmiş yoksa bazıları böylemi satıldı. birde renk konusunda arada kaldım kırmızıda çok hoşuma gidiyor aryrıca reaglin 2 modeli uzun radyatörlü olan modelimi daha iyi yoksa düz modelimi çok sordum ama cevaplarsınız çok sevinicem
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    selam arkadaşlar ben kütahyadan zeki sonunda bende bir regal sahibiyim artık
    yine kütahyadan bi abimiz kendisine suzuki gsx 600 f alınca regaline de ben el koydum daha önce keeway sl 150 kullanıyordum 2006 model ve yaklaşık 2000 km de aldım motoru bence çok keyifli bir makina regal ufak defek sorularım olabilir bana yardımcı olursunuz artık regal raptor.net e de üye oluyorum hemen görüşmek dileğiyle
    .................::hakem1::.....

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Bodrum İskele Meydanı Dergisi Sahibi, Bodrum Ajans Yayın Grubu Haber Editörü Yiğit Uygur ve Bodrum Gönüllüler Derneği Başkanı Cemile Uygur'un tek evlatları, yavrumuz İrem Uygur ve arkadaşı Yaşar Mete Oymaklı, 274 promil alkollü olduğu belirtilen Azrail sürücünün arkadan çarpması sonucunda hayalleri ile birlikte aramızdan ayrıldı

Geriye dönüp baktığımızda cahiller ve sarhoşlar tarafından yollarda buna benzer nice cinayetlerin işlendiğini, verilen cezaların hiç de caydırıcı boyutlarda olmadığını görüyoruz.

Biz aşağıda imzası bulunanlar "Masum hayatların sonlanmasını azaltacak, trafik canavarı için caydırıcı, ürkütücü hükümler içeren" yeni bir trafik Yasası'nın öncelikle ele alınarak uygulamaya konulmasının gerekliliğine inanıyoruz.

Açılan sayfada BEN DE İMZALAMAK İSTİYORUM yazısına hemen tıklayın :
    http://www.bodrumajans.com.tr/protes...?page=2&order=

Doğru link : http://www.bodrumajans.com.tr/protesto2007/view.asp

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    arkadaşlara allahtan rahmet diliyorum

arkadaşlar regal raptor.net sitesinde bi sorun var galiba bi bilgisi olan varmı?
    .................::hakem1::.....

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    oldwolf hayırlı olsun
    umarım memnun kalırsın.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler