Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    güzel yolda 130 basar,250 lik için iyi bir hız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

biri rekor mu dedi ? 14500 kilometredeyim haziran 2006 da aldım temmuzda trafiğe çıktı akü hava filtresi zincir değiştirdim tıkır tıkır gidiyorum regal raptor 250 dd 9-b bu arada motorum

parçalar çok çok ucuz mesela ben sinyalı 15 ytlye sağ fren kütüğünü 13 ytle ön deki T direksiyon borusunu 30 ytl e aldım 3 -4 takla atmıştı ama motorda en ufak bir hasar yok şu an depoda ezik yok ve ön maşada hiç bir problem yok çünkü vurmalı kaza değil kaymalı kaza yaptım motor altımdan kaydı 30 etre sonra takla atıcağımı anlayınca motoru bırakıp ayaklarımla iktirdim motor korumalar üzerinde ve T gidon üzerinde 3-4 takla attı ben görmedim açıkçası geçenler öle dediler bende 2-3 palanga attım ne mi oldu ? üzerimi silkip kalktım
    bu olay ağustosta yaşadım fiyatları tekrar söliim denizliden aldım sarıkayalardan

115 ytl komple ön far seti
    15 ytl dizik aynası tanesi
    15 ytl sinyal
    sisi bar 60 ytl
    13 sağ fren elciği
    çok komik bir şey reflektör 12 ytl :D çok pahalı geldi bana almadım
    çantalarımı yaptırdım diktirdim 35 ytl verdim

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın war arkadaşım beygir farkı ve motor farkı yok
    ama kilo farkı var mı bilemicem

MOTOR DERGİLERİNİ OKU BİRDE İNGİLİZ OLAN SİTEYE GİR BAK ;)

CLASS 9-B DAHA AĞIR OLDUĞUNDAN TORKU VE BEYİGİRİ DAHA YÜKSEK YOKSA AYNI SÜRATİ SENCE NASIL YAPAR ?

ŞAHİN GİDONLAR 160 KG
    T GİDONLAR 180 KG

20 KİLOGRAMI YERİNDEN OYNATMAK ZORDUR TORK GEREKİR CC Bİ İŞE YARAMAZ BEYGİRDE ÖLE AMA İKİSİDE YÜKSEK T MODELİ NEDEN PAHALI ?
    BİR ÇOK DEĞİŞİKLİK VAR ÖRNEĞİN AMARTİSÖRLER KAPALI VE TOZ ALMAYAN ŞEKİLDE YAPILMIŞ RADYATÖR GÜÇLENDİRİLMİŞ TEK FAN YETERLİ GELMİŞ AMA İKİSİDE AYNI SÜRATLERE ULAŞIYOR İKİ KİŞİ TEK KİŞİ FARK EDİYOR AĞIRLIKLARDA FARK EDİYOR AMA İİ ARAŞTIRIN BEN ARAŞTIRDIM.. ÇÜNKİ 250 DD 9-B 21 BEYGİR 8000 DEVİRDE, DD E9 LAR İLE 17.25 BEYGİR OLMASI LAZIM TAM HATIRLAMIYORUM AMA BÖLE BARİZ BİR BEYGİR VE TORK FARKI VAR TABİ MANTIKLI DÜŞÜNÜRSEK BU MAKİNEYİ KALDIRMAK İÇİN BİRAZ DAHA TORK İSTER BEYGİR İSTER 20 KİLO DAHA AĞIR SONUÇTA KURU AĞIRLIKTAN BAHSEDİYORUM .. İYİ ARAŞTIR VAR SENCE BİR TANESİ 5500 YTL İKEN DİĞERİ NEDEN DAHA UCUZ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ HİÇ ?BİR KERE 250 9-B DAHA BİR UZUN VE ETLİ HARLEY DAVİDSON SOFTAİL NİGHTRAİNDEN KOPYA ÇEKMİŞLER GİBİ HARLEYİN YASAL SİTESİNE GİRİN ANLARSINIZ NE DEMEYE ÇALIŞTIĞIMI .. NEYSE AMA FARKLAR VAR BU PARA BEDAVADAN ARTİSLİĞİNE VERİLMİYO FAZLADAN VERİLEN PARA ONU SÖLİİM

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    AH bir motor alamadık evdekileri ikna etmek çok zormuş yaaahuuu sizler bu güzel havalarda gezin bende iç çekeyim kazasız sürüşler doslarım
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    kaldera baba napıyorsun nasıl gidiyiyor hayat hala fanclubmıza gelmedin ya regalciler seni bekler

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    evet regalraptor camiasının değerli insanları
    motosiklet.netin düzenlediği hafta sonu motogp yarışı için yapılmış organizasyona siz değerli raptorcularıda davet ediyoruz
    katılımın yüksek olması durumunda bizler sadece raptorlarımızla yola çıkacağız
    onun için ister regalraptor sitemizden isterseniz aşşağıdaki topicden isimlerinizi yazdırabilirsiniz lütfen bu olaya duyarsız kalmayalım raptorlarımızı ve birbirimizi tanımamız için hep birlikte motogp ye gidiyoruzz eveett elleri görelimmmm

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...nizasyonu.html
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    Arkadaşlar...hepinize merhabalar...işti...almanya seyehatiydi filan derken epeydir yoktum buralarda...yine derdim var benim...gerçi cumartesi günü aldığım feci haberden sonra motorumdaki dert umurumda değil...aksaraydaki kazada kuzenim ile yeğenimi kaybettim...şu aralar tarifsiz acılar çekiyoruz...ne yapalım kader diyesi geliyor insanın ama böylesine de isyan edesi geliyor insanın...aslında kara bulutlar cumadan sardı etrafımı....cuma günü regalimle bir kaza yaptım...allaha şükür önemli bişeyim yok...motorumda ufak tefek sıyrıklar var o kadar...kilometre telim koptu...ön çamurluk kırıldı...ön disk fren kırıldı...bir de koruma demirleri eğildi...kaza esnasında mön taraftan bir miktar yağ boşaldı...fren hidroliği zannedersem...ama fren sıkıyor ne iş anlamadım...bu arada motoru daha çalıştırmadım...yağ seviyesi normal gibi ama tamirci baksın dedim...ama arkadaşlar...servise gittim...bana class modelinin hiçbir parçası yok...hazirandan önce gelmez dediler...ne yapacağımı şaşırdım...çamurluk+koruma demirlerini kendim halledebilirim...acaba diyorum fren+km telini başka modellerle uydursam mı diyorum? ne dersiniz arkadaşlar?
    adamlar çok ilgisiz davranıyor şaştım kaldım...ist dan arkadaşlar bana parça konusunda yardımıcı olabilirse sevinirim...izmir de zorlanıyoruz biraz...bir de şu yağ olayı kafama takıldı...o akan yağ neydi çözemedim...allahtan ön çatalda bir yamulma yok...disk te sağlam...önerilerinizi bekliyorum...şimdiden teşekkürler

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GÖZTEPELİ RAPTOR KARDEŞ öncelikle sizin şahsınızda ve diğer yakınlarını kaybedenlerin tümüne de başsağlığı dilerim .
    Yaptığın kaza içinde geçmiş olsun .İstemiş olduğun yedek parçalar için sarıkayalara ulaşmayı denedin mi? Orada bulamassan ,biliyorsun ki bir diğer distribütör firma mevcut, Emre ltd ile irtibata geçmeni öneririm.
    güzel bakan , güzel görür.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Selam Arkadaşlar Uğur abi müslüm abi sizlere bi sualim olucak.
    Bizim eksozlardan çıkan ısı kaç derecedir?Veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ..Saygılar
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    Arkadaşlar...motoruma Bugün Bir El Attim...önce Kirilan ön çamurluğu Söktüm...sanayide Bir Polyesterci Ona Güzel Bir Kaynak Yapariz Dedi...allah Aşkina Sadece ön çamurluğa 126 Ytl Diyorlar...neyse...koruma Demirlerinde Bişey Yok...sadece Bağlanti Yerlerinden Eğilmişler...onlari Da Düzelttim...ama Bağlanti Yerlerinde Açilmalar Var...oralara Inceden Bir Kaynak Attiricam...km Teli Giriş Yerinden çikmiş...önu Taktirmaya çalişicam...yalniz ön Diskte Fren Tertibatini Tutan Bir Pim Var...o Eğilmiş...ayrica O Pim Ile Kampanayi Birbirine Bağlayan Bağlanti Kirilmiş...ama Fren Gayet Güzel Sikiyor...oraya Bir Teşkilat Yaptirsam Mi Diyorum Ne Dersiniz?...bu Arada Motoru çaliştirdim...gayet Güzel çalişiyor...yani Görünürde Pek Bişey Yok Sanirim...ne Dersiniz Arkadaşlar? Tavsiyelerinizi Bekliyorum...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

başsaglıgı

Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar...motoruma Bugün Bir El Attim...önce Kirilan ön çamurluğu Söktüm...sanayide Bir Polyesterci Ona Güzel Bir Kaynak Yapariz Dedi...allah Aşkina Sadece ön çamurluğa 126 Ytl Diyorlar...neyse...koruma Demirlerinde Bişey Yok...sadece Bağlanti Yerlerinden Eğilmişler...onlari Da Düzelttim...ama Bağlanti Yerlerinde Açilmalar Var...oralara Inceden Bir Kaynak Attiricam...km Teli Giriş Yerinden çikmiş...önu Taktirmaya çalişicam...yalniz ön Diskte Fren Tertibatini Tutan Bir Pim Var...o Eğilmiş...ayrica O Pim Ile Kampanayi Birbirine Bağlayan Bağlanti Kirilmiş...ama Fren Gayet Güzel Sikiyor...oraya Bir Teşkilat Yaptirsam Mi Diyorum Ne Dersiniz?...bu Arada Motoru çaliştirdim...gayet Güzel çalişiyor...yani Görünürde Pek Bişey Yok Sanirim...ne Dersiniz Arkadaşlar? Tavsiyelerinizi Bekliyorum...
    kardeşim vefaat eden yakınlarının ruhları şaad olsun biliyorsunki onlar cennetteler bu olay tüm türkiyeyi yasa bogdu ve tüm dost ve yakınlarının başı sagolsun.zaman herşeyin ilacıdır CC RABBİM tüm yakınlarına sabır versin
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    Kenan abicim senin ve tüm yakınlarının başı sağ olsun.motor olayındada önemli olan sende birşey yok ya motor nasıl olsa hal olur şu gerekli parçaları sarıkayalar denizli fabrikaya sorarsan daha net cevap alacağına inanıyorum çünkü merkez orası abi tekrar geçmiş olsun ve başınız sağ olsun.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

hayırlısı olsun kazasız belasız günler.Benimde düşündüğüm bir motor yedek parça ile ilğili sorun çözülürse düşünebilirim.Su sogutmalı oluşu güzel bana göre birde şaftlı aktarımı olsa tadından yenmez.ozaman istediğin uzak yerlere gidilir.Fazla şey itedim herhalde.İlerde olur işallah.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar...aksaraydaki kazada kuzenim ile yeğenimi kaybettim...şu aralar tarifsiz acılar çekiyoruz..
    arkadaşım başınız sağolsun allah sabırlar versin size ve yakınlarınıza..
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Uğur abi müslüm abi sizlere bi sualim olucak.
    Bizim eksozlardan çıkan ısı kaç derecedir?Veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ..Saygılar
    arkadaşım bildiğim kadarı ile cevap vereyim. egzost supabı açılınca egsoz borusuna yanmış gazı yüksek basınçla atar. araç motorlarında bu basıncın hızı neredeyse 2000 km hızı bulur ısısıda 1000-1500 derece arasındadır.
    ama egzostun üzerindeki sıcaklık soğuduğu için daha düşüktür.

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

Motosikleti
    REGAL DD250E-9 34 TJ 9005
    GÖZTEPELİ RAPTOR acını paylaşıyorum başınız sağolsun allah sabır versin

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Allah sabır versin... acınızı paylaşıyorum başınız sağolsun
    live to ride, ride to live

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Merhaba,

Uzun zamandır ben de yeni giriyorum foruma.
    Malum mevsim geldi. Ancak son soguklarda benim motor dışarda kaldığı için çalıştıramamıştım.

Akuyu sokup, depoyu fulleyip kış uykusuna yatırmıştım. Galiba buji problemi.
    Aradım taradım bujiyi bulamadım. Kaldı öylece motor. Forumda bazen fotograflı anlatımlar oluyordu. Hatırlayan var mı böyel bir şey.

Selamlar,
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Motosikleti
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaldera baba napıyorsun nasıl gidiyiyor hayat hala fanclubmıza gelmedin ya regalciler seni bekler
    nası yafu,, biz burdayıs işte..nereye gelcem
    Alıntı infrared adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradım taradım bujiyi bulamadım. Kaldı öylece motor. Forumda bazen fotograflı anlatımlar oluyordu. Hatırlayan var mı böyel bir şey.
    var var kalem buji derler buna piyasada ööle bilinir yani.
    NGK numarası CR6HSA-CR7HSA
    BERU numarası 0002150700
    DENSO numarası U22FS-U
    BOSCH numarası 0 241 050 002 (770) U 4 AC diyede bilinir
    CHAMPİON numarası 808 Z9Y
    umarım işinize yarar...bir çok motorda bu buji kullanılmaktadır...

..... O daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    kaldera baba işte buraya
    bilmiyordum deme sakın

Motosikleti
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaldera baba işte buraya
    bilmiyordum deme sakın
    toptan göç durumları dostum iyi güzel.. forum siteniz de çok cici olmuş.hayırlı olsun tekrar.
    ..... O daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı coldfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel yolda 130 basar,250 lik için iyi bir hız

kardeş benımkıde yokus assaga 130 basıo 150 lık ıcın iyi bı hız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler