Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

beygir farkı ve kilo farkı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı tan21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beygir farkı ve kilo farkı var
    yanlışın war arkadaşım beygir farkı ve motor farkı yok
    ama kilo farkı var mı bilemicem
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

infinitedreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    Beygir konusunu geçen sene çözmüştük sanıyorum. Class'ın gözle görebildiklerimizin dışında hiç bir farkı yok.

11.ooo'e geliyorum. Hala sorunsuzum.
    Ne güzel.
    [B][SIZE="2"][COLOR="Purple"]infinitedreams... [/COLOR][COLOR="DarkRed"]ama siz onu demonicdreams olarak tanıdınız.[/COLOR][/SIZE][/B] 25.12.2005'den beri

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    5000kmde boyunca yaşadığım tek problem radyatörde oluşan küçük bir delik.başka problem yok
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    REGAL DD250E-9 34 TJ 9005
    Arkadaşlar ilginize teşekkürler inşallah mayısın ilk haftası motorumu alıyorumbende sizlerin arasına katılmayı iple çekiyorum

Motosikleti
    Artık araba var
    regalraptor fan clupada bekleriz tüm regalcileri
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal fan clup ada bekleriz tüm regalcileri

regalraptor fan clupada bekleriz tüm regalcileri
    alper merhaba senin regalin eksoz sesi müthiş çok hoşuma gitti kazasız belasız sürüşler dilerim çorlu gezisindede motosikleti tertemiz ve cillop etmiştin maşaallah
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper merhaba senin regalin eksoz sesi müthiş çok hoşuma gitti kazasız belasız sürüşler dilerim çorlu gezisindede motosikleti tertemiz ve cillop etmiştin maşaallah
    çok teşekkür ederim erol abi saol
    egsozu bi gün önce temizlik sırasında sökmüştüm biraz fazla yakar dediler ama
    o sesi duymak güzel oluyor

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    arkadaşlar motorumu çok acil satıyorum 2006 model 5000 km de 3250 ye veriyorum.
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3970307

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı infinitedreams adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beygir konusunu geçen sene çözmüştük sanıyorum. Class'ın gözle görebildiklerimizin dışında hiç bir farkı yok.

11.ooo'e geliyorum. Hala sorunsuzum.
    Ne güzel.
    katılıyorum..
    ayrıca 300 cc diye bir raptor üretileceğine hiç inanmıyorum nedense..bir üstü ortalama 650 cc diye geçer.ama 400 --500 cc yapılsa olabilir belki.ama 300 cc imal edilmesi mantıklı değil.vergi farkı yüzünden bile tercih sebebi olmaz derim.
    ciddi bir etkiside olmaz motorun yürümesinde.
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim erol abi saol
    egsozu bi gün önce temizlik sırasında sökmüştüm biraz fazla yakar dediler ama
    o sesi duymak güzel oluyor
    bende bir punduna getirip sökeceğim fırsat kolluyorum

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar egsozu değiştiren varsa, eski sağ egsozu alabilirim.
    güzel bakan , güzel görür.

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Tüm regalcilere selam, uzun zamandır yoktum yani vardımda sitede yoktum bakıyorum bütün eski dostlar burada.

Uğur kardeşim nasılsın nerdeyse 1 senedir görüşemedik nasılsın.

Benim REGAL şu an 13500KM ye geldi büyük bir imalat hatasını kazasız belasız atlattım, şu an motorum saat gibi.

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar egsozu değiştiren varsa, eski sağ egsozu alabilirim.
    Bu ekzos işine bende iyice gıcık olmaya başladım kazanın içindeki kanatların puntaları kopmuş ses yapıyor,susturucuyu sökünce düzeliyor ama bu seferde uzun yolda kafamı şişiriyor, yeni ekzosun çiftide nerdeyse 500YTL sanki araba motoru alıyoruz, geçen gün yine adamlarla takıştım yaw motor kaçpara bunun ekzosuna 500 YTL istiyorsunuz diye. Ben bu adamları yola getiremedim ya.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Müslüm baba...

Suçlu adamlar değil Çinliler. Parçadan para kazanıyorlar. Onun yerine güzel bir çift Smokehead bile 200...

Motosikleti
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm regalcilere selam, uzun zamandır yoktum yani vardımda sitede yoktum bakıyorum bütün eski dostlar burada.

Uğur kardeşim nasılsın nerdeyse 1 senedir görüşemedik nasılsın.

Benim REGAL şu an 13500KM ye geldi büyük bir imalat hatasını kazasız belasız atlattım, şu an motorum saat gibi.
    eski dost biz buralardayız,
    göçmen kuşlar gibi herkez göç etti bir yerlere sanırım.sürüden ayrı kaldığımız için tüm tanıdıkların burada.
    iyi km yapmışsın bu arada rekor sendedir sanırım.imalat hatasını çok anlayamadım.açıklarsan sevinirim.
    dediğin gibi egzostların fiatı yüksek bencede.yanılmıyorsam 200 ytl falandı galiba kartalda ercan ustaya yaptıranlar olmuştu.
    istersen bir değerlendir derim.iki sene sonra aküm bozuldu.tuttum bende bir pil taktım üç aydır kullanıyorum.aküyü aratmıyor valla.herkesede tavsiye ederim.15 -20 ytl civarı bu piller.hiç sıkıntı yapmadı şu ana kadar...
    bende iş değişkliği yaptım.uzun yollar seyahatler bitti artık.her şeye daha fazla vakit ayırıyorum artık.
    görüşmek üzere hoşçakal..

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

sea scout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dadyw
    akü ile başım dertte . yenilemem lazım.kuru akümü yoksa sulu akümü almam lazım.
    avantaj ve dezavantajları nedir. bilen var mı

arkadaşım

Alıntı coldfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu çok acil satıyorum 2006 model 5000 km de 3250 ye veriyorum.
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3970307
    arkadaşım tam olarak net bir fiyat yazda tam anlaşılsın kaskkıda veriyormusun ve nakitmi bende izmir kemeraltındanım uyarsa düşünebilirim
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Emrahkucukgirgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm baba...

Suçlu adamlar değil Çinliler. Parçadan para kazanıyorlar. Onun yerine güzel bir çift Smokehead bile 200...
    Ben çinden gelen bazı parçaların listesini gördüm,inanın bana geliş fiyatları o kadar komikki,adam bu fiyatlara satmaya utanıyor, ama parakendeci yüzde bin kazanmaya çalışıyor,yani bu parçalar Çinden çok ucuza geliyor.

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski dost biz buralardayız,
    göçmen kuşlar gibi herkez göç etti bir yerlere sanırım.sürüden ayrı kaldığımız için ..

Uğur kardeşim uzun yoldan kurtulduğuna sevindim yakın zamanda görüşelim.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    Alıntı İZMİRHAYALET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım tam olarak net bir fiyat yazda tam anlaşılsın kaskkıda veriyormusun ve nakitmi bende izmir kemeraltındanım uyarsa düşünebilirim
    evet acil satıyorum kask hariç tabiki,3250 gibi düşünüyorum ilgilenirsen birşeyler daha yaparız.

Motosikleti
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur kardeşim uzun yoldan kurtulduğuna sevindim yakın zamanda görüşelim.
    bir hafta sonu cumartesi den gidip pazar dönmek üzere konaklamalı uzayalım bir yerlere mümkünse..

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyelr sızın rgal kac basıo? merak ettımde saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler