Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehehe abi space mi baktın az çok anlıyoruz işte gitardan.bizde bir ustamızdan bilgimizi kaptık.en yakın zamanda deneyeceğim rakı işini abi.oğuz abi geçen sefer sahibinden.com da bayağı bi vardı izmirli raptor satıcıları ama classs azdı sanırım.umarım en yakın zamanda kavuşursun
    valla kardeşim pc başında her akşam3.4 saat takılıyorum hanımla kavgaya başlıyacagız yakında onlara zaman ayıramıyorum mt aramaktan
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    tıpkısının aynısı kardeşim SEN ANLADIN ONU
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    HerKeZe Slm arkdaşlar.
    Anadolu Yakasında Regal Raptor Servisi ArayanLar.
    Öncelikle güvenilir Ve Huzurlu bir servis Belki çoğunuz Biliyordur Menderes Usta yakın zamanda regal raptor bakım ve servis yetkisini üstüne almış bulunmakta.

Menderes AKBAS

Tel:(216)550-72-72
    Cep:(537)386-62-78

Adres:Eğitim Mah.Muratpaşa Cad. İkinci Açıkgöz Sok. No:34
    Fikirtepe/Kadiköy/İst.

Arkadaşlar daha açık adres isteyenler daha detaylı anlatabilirim.Herkeze allah Kazasız Belasız sürüşler Nasip Etsin.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    RR class ARANIYOR izmirde olursa iyi olur SİYAH RENK

ŞAHİN kardeş bulamadık daha bir CLASS

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    abi bu gidişle yellowrock hediye edecek sana.biraz daha azim.abi koskoca izmirde yokmu tek bir class ını satan.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar,

iş yoğunluğu nedeniyle epeydir siteye giremiyorum. okuyamadığım sayfaları da bu arada okumuş oldum. ve epeydir düşündüğüm bir soruyu burda sormak istiyorum:

uzun zamandır scooter larda görüp imrendiğim bir durum var. regallerin arkasına arka bagaj monte edilebilir mi? diyebilir siniz ki.. buna gerek var mı? ben bunu en çok kaskı koymak için düşünüyorum. yan çantaları olanlar.. bir çok malzemeyi bunların içine koyabilirler ama.. kaskı ne yapıyorlar? kaskı motor üzerine koyarak.. 1--2 saatliğine bir yerlere gitmek beni ürkütüyor. çoluk çocuk kaskı kurcalayabiliyor. vizörü ile oynuyor. vizör çizilebilir.. kıralabilir. hatta kask motosiklete kilitli bile olsa çalınabilir. ne de olsa orta halli bir kask 150 tl ve üzeri. az para değil. bu nedenle genelde kask elimde dolaşmak zorunda kalıyorum.

arka bagaj, touring motosikletlere çok yakışıyor. bizim regaller klasik tarz olduğu için, hep yan çantalar ile birlikte düşünülüyor ve imkanı olan derhal yan çantalar takıyor. ancak, regallere arka bagaj takılsa nasıl olur? yapan var mı? ne dersiniz?
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    topuz yapan vardı dün aradım forumlarda ama gözden kaçırdım sanırım biraz daha bakayım istersen buradan bakmayı deneburada görmüştüm.

arkadaşlar.. ben de burda yazdıktan sonra arka bagaj (port bagaj) aşağıdaki linkte yapan birilerini buldum.

http://www.regalraptor.net/forum/vie...odifiyesi.html

http://www.regalraptor.net/forum/vie...ne-saglik.html
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    oğuz abi izmir hayalet nerelerdesiniz

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

kardeşim

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abi izmir hayalet nerelerdesiniz
    siteye bile girmek istemiyorum artık arabamı da tam satmıştım ama ailevi sorunlardan dolayı hayattan bezdim 41 yaşındayım ama sanki 141 yaşındaymış gibi hissetmeye başladım kanuni TAYGIR 2006 MODEL BAL KÖPÜĞÜ regal mi taygırmı.taygıra 3.000 ytl diyor diğer arkadaşlarda aydınlatırsa düşünmek istiyorum.bazı arkş araba al diyor bazıları motor iki arada bir derede kaldım KARDEŞİM.Birazda kafamı toplamak istiyorum kendinize iyi bakın

fiyatıyla da kalitesiyle de uygun motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var

İzmirde Siyah Regal

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteye bile girmek istemiyorum artık arabamı da tam satmıştım ama ailevi sorunlardan dolayı hayattan bezdim 41 yaşındayım ama sanki 141 yaşındaymış gibi hissetmeye başladım kanuni TAYGIR 2006 MODEL BAL KÖPÜĞÜ regal mi taygırmı.taygıra 3.000 ytl diyor diğer arkadaşlarda aydınlatırsa düşünmek istiyorum.bazı arkş araba al diyor bazıları motor iki arada bir derede kaldım KARDEŞİM.Birazda kafamı toplamak istiyorum kendinize iyi bakın
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3326622
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2701626
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3442332

Usta şunlara bir bak bakalım işini görürmü

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
    Hız yetermi denmiş de, ben arabayla bile 120-130'u geçen biri değilim. Kaldıki motorla 100'ün üzerine asla çıkmam. Canımı yolda bulmadım arkadaşlar
    Hayırlısı olsun diyelim.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sıfır keeway ss250 mi yoksa 2.el raptor mu arkadaşlar? bir de sizlerin fikrini alayım, raptorcuların pek çok gezi olayını okuyorum, keeway ss250 de bu gezileri sorunsuz çıkarır mı sizce? raptor gibi gider mi?

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    tartışmasız RR diyorum.Üstüne yok.Sevgiler
    Motosiklet aşkına

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu konuda tecrübeniz varsa ya da duyduğunuz o şekilde açıklayıcı izah ederseniz iyi olur, yani bir geziye gittik, adamlar yetişemediler, sarsıntıdan taş düşürdüler, çok yoruldular, motorları arıza yaptı vs vs yaşanmış bir şeyler varsa ss250 ve raptor'un beraber seyehat ettiği bir olayda...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    tecrübe olarak şöyle bahsedeyim.
    1)mt muğla gezisinde marmariin tüm köylerini dolaştık.daha sonra twister sahibi banro ile geri dönüş yaptık.toplamda 340 km yaptım sorun yok.
    2)geçen hafta vatanoğlu ile muğla köyceğizden bodruma doğru yola çıktım.gidiş geliş toplamda 380 km.dönüş yolu ortalama 90-100 km ile yol aldım.problem yok.sıkışma bile yok.sadece zaman zaman braz daha fazla güç arıyor insan.oda araba ve kamyon sollarken.onuda vites düşürüp gaz vererek kapatmaya çalışıyorum.çünkü 5.viteste ivmelenme diğer viteslerdekinden daha az.ama 17 hp lik bir motordan alabileceğinde bu kadar.
    3)motorum 4150km de daha hiçbir problem yaşamadı.
    4)yine muğla mt de nmurataydın RR ı ile izmire gidip geldi.hiçbir problemle karşılaşmadı

başka sorun olursa seve seve cevaplarım

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hafta sonu altan motordaydım ,taner usta herzamanki güler yüzlü yaklaşımıyla motora elinden geleni yaptı,yaklaşık iki saat motorla ilgilendi.Emeğine ve güler yüzüne buradan tekrar teşekkürler.

Bu fuarda da emre ltd sayesinde regalleri görebildik,sarıkayalar nerelerde acaba
    güzel bakan , güzel görür.

0 km regal-raptor

daha trafiğe çıkmadan satmak istiyorum, ihtiyaçtan dolayı nakitte uygun

arkadaşlar.. 01.04.2007 tarihinde Erzurum'da Cumhuriyet Caddesi'inde bir regal raptor gördüm. hareket halinde olduğu için kim olduğunu bilemiyorum. bu forumdan bilen var mı.. o arkadaş kimdi? ben de erzurum da tek regal ci kendimi zannediyordum..

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    ya arkadaşlar siz hala buralardamısınız regal fancluba katılmadınızmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler