Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkse slmlar artık toplnsak dıyorum mangal partısı fln abılerımle arkdaslarla tanıslım ya bu yakınlarda duznlersenız sewe sewe gelırım iyi sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

modifiye

Alıntı turkishpsycho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    REGAL RAPTOR DD300E-9C
    beyler su makinaya bi göz atın derim. marttaki fuarda gelirse taliplisi cok olur gibi geliyor bana.
    http://www.geely.dk/model.asp?id=101

KULLANIM KLAVUZU OLAN YOK MUUUUUUUUUUUU

oğuz çatal ben de yakında regal raptor almayı düşünüyorum sen hangi şehirdesin istersen beraber bakarız.
    Resimleri görünce aklıma şöyle bir soru geldi:uzun zaman sonra , ya da bir zaman sonra motor bloğunu değiştirmek zorunda kalırsak bu 300 cc lik motor bizim regallere uyar mı ? ustalardan cevap bekliyorum.
    güzel bakan , güzel görür.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı emrac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkse slmlar artık toplnsak dıyorum mangal partısı fln abılerımle arkdaslarla tanıslım ya bu yakınlarda duznlersenız sewe sewe gelırım iyi sürüşler
    http://www.regalraptor.net/forum/vie...dolantisi.html

Sevgili dostum, bu Pazar sabahı Çengelköy'de buluşuyoruz. katılımını bekleriz...

Detaylar yukarıdaki linkte...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleri görünce aklıma şöyle bir soru geldi:uzun zaman sonra , ya da bir zaman sonra motor bloğunu değiştirmek zorunda kalırsak bu 300 cc lik motor bizim regallere uyar mı ? ustalardan cevap bekliyorum.
    murat kardeşim ben sana cevap vereyimde ustalıktan değil.

bizim kullandığımız 250 cc lerle söz konusu 300 cc lerin arasında hacim farkı yok.
    aslında bizim makınalar 250 cc değil.sanırım vergi işlerinden ötürü 250 cc olarak gösterildi.pistonların segmanlar ölçülmüştü geçen sene.300 cc çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

bu arada akü yerine kullandığım pilde hala sorun yok.

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

Zongshen Storm V-250 ile regal raptor u araştırıyorum bu motorlardan RR u burdan takip ettim ve teknoloji olarak fiyatına göre iyi bir cihaz izlenimi yarattı bende ama Storm V-250 de tip olarak çok hoşuma gitti bu cihazlar dan sizce hangisini tercih etmeliyim .
    Bu arada yeniyim eğer msj yanlış yere atarsam kusuruma bakmayın .
    Gökhan

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    İzmİrlİ Regalcİler Varmi Bu Hafta Sonu FoÇaya Benİmle Balik Tutmaya Gelen.hadİ Ellerİ GÖrelİm.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    aah ah bu teklifine şimdilik kayıtsız kalsam da en kısa zamanda alıyorum regalimi o azaman takılırız her türlü
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

Motosikleti
    regal reptor
    sağol kardeşim bekliyorum allah ömür versin yeterki.

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah

regal raptor kullanma klavuzu olan yok mu Allah aşkına

dadyw 250e 9 kullanma klavuzuna acil ihtiyacım var . forumda aradım bulamadım.
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

slm arkadaşlar bende regal sürücüsüyüm çok keyifli rahat seri ama belli bir süreden sonra yetmiyor o yüzden satıyorum aksesuarın en çok yakıştığı motorlardan biri ben mesela her şeyi üstüne koydum tam keyif haline getirdim rüzgarlık uzaktan kumanda dan çalıştırma alarm chipi yares çalınmallara karşı özel kilit sistemi bilgisayardan takip çantaları kollukları her şeyi ama artık yavaş geliyor ve satıyorum o yüzden ama tam bir uzun yol makinası

satın almak istiyorsan bana uğra gold_face 1 diyede sitede fotoğrafları var birde gör

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Alıntı deepimpact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmİrlİ Regalcİler Varmi Bu Hafta Sonu FoÇaya Benİmle Balik Tutmaya Gelen.hadİ Ellerİ GÖrelİm.
    pazar günü motor delisinin organize ettiği bir eğitim semineri var orda olacağım inşallah.linki bir incele istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...isiniz%22.html
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

yazdıgım hıc bırseye cewp alamasamda saglık olsun dıyecek bısey yok arkadslar bu motoshow'a regalcıler olarak katılıckmıyız? haberlerınızı beklıyorum

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    yazdıgım hıc bırseye cewp alamasamda saglık olsun dıyecek bısey yok arkadslar bu motoshow'a regalcıler olarak katılıckmıyız? haberlerınızı beklıyorum
    regalciler olarak toplu gidicez sende gelmek için adını listeye yazdır.
    Buradan girebilirsin

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Dostum 9 mesaj üstte yanıt vermiştim ben. okumadın galiba, ya da cevabı beğenmedin

Sağlık olsun

rafethasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250 + HT-125
    Beyler aranıza katıldım bu akşam 19:00'da inşallah kavuşuyorum Regal Raptor'uma. Hepinize sevgi selam....

tessekkur edeerım cewaplar ıcın hemen ekledım lısteye adımı hayırlısıyla gıdelım gelelım

carvalho... kusura bakma msjını gormemısım gozumden kacmıs keske gorseydım gelmeyı cok ısterdım

Uğur abi başın sağolsun,babana da acil şifalar dilerim,
    evet Nihat söylediklerine katılıyorum,10bini devirse de hala sorunsuz makina
    yeni eskilere kendimi tanıtayım ,eski eskilere de hatırlatayım istedim
    SJB 79----Gyazici

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı turkishpsycho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    REGAL RAPTOR DD300E-9C
    beyler su makinaya bi göz atın derim. marttaki fuarda gelirse taliplisi cok olur gibi geliyor bana.
    http://www.geely.dk/model.asp?id=101

KULLANIM KLAVUZU OLAN YOK MUUUUUUUUUUUU

oğuz çatal ben de yakında regal raptor almayı düşünüyorum sen hangi şehirdesin istersen beraber bakarız.
    kardeşim ben izmirdenim bornavada satan varmış galiba ama 5250 biraz beni zorlar taksitle almayı düşünüyorum.bogaziçi/izmir

Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararın hayırlı olsun dostum; çok memnun kalacaksın aldığın Raptor'la...

Bende Class modeli var, Dadyw 250 9B olan. Diğer modele göre ön teker daha ileride, yani yer ile açısı daha fazla. Gidon diğerine göre daha yüksekte. Bu modelde diğerinden farklı olarak T direksiyon mevcut. Göstergelerin bulunduğu panel depo kapağının üzerinde ve metal bir bloğun üzerinde. Genelde bu ve bunun gibi detay farklılılar var.

Bunun dışında performans, güç olarak birbirinin aynı makineler. Seçimi tamamen senin göz zevkine kalmış.

Kullanım olarak da, şehir içi kullanım olarak class sınıfına kıyasla diğeri daha kıvrak. Class ise uzun yolda daha konforlu. Tabii bunlar da öyle aman aman farklılıklar değil.

Umarım en kısa zamanda Raptor'una kavuşursun, aramıza katılırsın...
    sagol dostum beni aydınlattıgın için bede izmir deki arkadaşlara katılmayı öyle çok istiyorum ki bakalım hayırlısı

Motosikleti
    regal reptor
    oguz ikinci el ara daha uygun fiyatlarda bulucagını tahmşn ediyorum.

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    oo deepimpact nasılsın görüşmeyeli, neler yapıyosun gezi düzenlemiyormusun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler