Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    aidikurt kardeş
    bu anlattıklarından anlaşıldığı üzere Altan motor regalin yetkili servisi sanırım ben bunu sarıkayalara sitesinden yazmıştım ama bi cevap alamadım
    arıyamadım da denizliyi
    demekki altan motora götürebilirim motorumu artık
    )
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    arkadaşım benide ekleyin listeye ( deepimpact ) izmir reptorcu.

Motosikleti
    regal raptor 250
    olması gerekende bu zaten
    keşke bunları tartışmıyo olsak bu forumda
    alper beye yinede teşekkürler sözünde durmuş en azından

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    alper benimde radyatör delinmişti idare ediyodum bir süredir içine tıkayıcı sıvı dökmüştüm ama ikinci kez delinince sarıkayaları aradım cihanla görüştüm , hemen abi dedi; sen bi motor şasi numaralarınla beraber bi yazı faksla dedi bide bizim motoru tamir ettirdiğimiz tamircimiz var onun işyerinde bi kaşe vurdum yazımın altına oradan faksladık sonra telefonla aradım ,bu gün yolluyoruz parçanı dedi...daha öncede 2. vites kırıldığında aynı sukunet ve rahatlıkla halletmiştim işimi ... demekki şahıslarda bitiyo iş sarıkayaların bünyesinde ,sen yanlış adama çatmışsın hakikaten

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    kac km de delındı senın okan kardes

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Arkadaşlar yine bu sitede verilmişti..ekteki 2006 bayi yedek parça satış fiyat listesidir..bahsettiğiniz müşür 25 ytl ye satılması gereken bir parça..!!!

yalnız beceremedim buraya koymaya jpeg bir dosya imageshack ta boyu uzun geliyor...

http://img50.imageshack.us/my.php?im...dekparasc5.jpg

Dewil&Roses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor 250 2006

Merhaba

Selamlar bende bodrum dan regal raptorcu yetkin herkeze selamlarımı sunarım listeye beni de ekler seniz sevinirim saygılarım la yetkingurol@hotmail.com

Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar raptorcular olarak msn kullananlar varsa herkes birbirini eklesin msnde de yazışalım derim ben
    alper_timsss@hotmail.com
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

merhaba ben gökhan istanbuldan 30 yasındayım 2 gun evvel 2. el bir regalraptor aldım yeni yeni kullanmaya baslıyorum goren herkesın cok şık cok guzel dedigi bir makine :) aranizda olmak guzel

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı necromencer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben gökhan istanbuldan 30 yasındayım 2 gun evvel 2. el bir regalraptor aldım yeni yeni kullanmaya baslıyorum goren herkesın cok şık cok guzel dedigi bir makine aranizda olmak guzel
    hoşgeldin sende raptor kardeşliğine
    msn varsa ekle beni hayırlı olsun kaça aldın makinayı ne renk kaç km de
    ehliyetin var mı biraz bilgi, verirmisin

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kac km de delındı senın okan kardes
    6000 km de delindi..ama a kadar korkulacak bişi diil bence çünkü ilaç attınmı halloluyo adamlar reklem olsun diye tornavidayla deliyolar radyatörü ilacı atıyolar kocaman deliği bile kapatıyo valla... tabiki garanti hakkımız olduğu için değiştiriyoruz radyatörü ...

sarıkayalar firmasının değerli elemanlarından Cihan beye canayakın tavırlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım ...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı EMREUZESEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SATILIK REGAL RAPTOR DADYW 250-9B

ÇANAKKALE VE BALIKESİR BÖLGESİNE MOTORSİKLETİ GETİREBİLİRİM... AÇILMIŞ EGZOSLAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ FAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ KORNA, ÖN TARAFA SOSİS, ARKA ÇANTALAR, BAKIMLARI SERVİSTE YAPILMIŞTIR... 8000 KM DE VİBRASYON 0... İTİNA İLE RODAJI YAPILDI... SADECE ASFALT ZEMİNDE KULLANDIM... 3750 DİYORUM AMA BU SİTEDEN ULAŞAN ARKADAŞLARA İNDİRİM YAPACAĞIM... MSN ADRESİM EMREUZESEN@hotmail.com
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok mu bu motoru alan? 3000 km de gıcır gıcır.Garajda yatıyor.sadece 3,500ytl
    bayideki 5.500 e maloluyor
    cep :05337627780
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok acil nakite ihtiyacım var.2005 4000 km.de Siyah DD 250E-9 bir an evvel satmam lazım.3.150 YTL.
    İrtibat.0.544.2546700/Erkin
    Not: Noter satışı aynı gün yapılacaktır.
    Arkadaşlar motosiklet .net formunda satış yapabilmeniz için zaten bir bölüm var lütfen orayı kullanın bu sekilde forumun kabarmasına yol acıyorsunuz ve takıbı zorlasıyor lütfen diyorum

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    balikesir;

sizin sorununuz da buji den olabilir. bujiler bir şekilde fazla benzin ile ıslandığında, marş basınca buji kesmesi denilen hadiseye maruz kalıyorlar ve böyle bir buji tamamen kullanım dışı kalıyor. yenisi ile değiştiğinizde, çalıştığını göreceksiniz. 224. sayfada dogma; göztepeli raptor'un sorusu ile ilgili ayrıntılı yazmış.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Regalciler çoğalmaya başladı millet mevsimin son güzel havalarında vızır vızır geziyo biz yatıyoz.Yokmu başı çeken yapalım bi etkinlik milletin gözü motor görsün...
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS

kafayı yiceeeemmmm

motor tam 3 haftadır kapının önünde uyuz köpek misali yatıyor...neymiş bujileri değişecekmiş vs...vs... gelmiyor elimden anasını satayım...ne yapayım şimdi? servis taaaa bornova da evim üçyol da...bu arada izmirde satış merkezi hariç adam gibi bir regal servisi bilen var mı? turlabo nerdesin?

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    arkadaşım çok basit.Al iki tane buji tak bas marşa çık yola.Boşuna servis bekleme.Benim de başıma geldi,inan çok basit...haydi bi gayret başaracaksın

Motosikleti
    regal-raptor
    topuz arkadaşıma teşekkürler.bizim buralarda (ayvalık-altınova)ngk buji bulamadım.champion taktım motor çalıştı şimdi eski bujiler bitikmi yedekte dursa ilerde iş görmezmi.

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    göztepeli ben bornovadan serdar (DEEP İMPACT ) izmir mt'ye üyemisin acaba bilmiyorum ama artık ben şu bornovaya gitmeme kararı aldım adamlar anlamıyor abicim sadece motoru satsınlar kendine sizin semtten iyi bir motorcu bul eger arzu edersen cumartesi günü yada yarın akşam senin bujiler degiştirelim ben anlıyorum sana tel yazıyorum arzu edersen beni ara gelirim okey sonuçta biz motorcuyuz 0532 6031609

emrac kavuştunmu motoruna.

emrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deepimpact bu sabah alıyorum saolasın sordugun ıcın arkadslar benide listeye eklerseniz sevinirim saygılarımla HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tam 3 haftadır kapının önünde uyuz köpek misali yatıyor...neymiş bujileri değişecekmiş vs...vs... gelmiyor elimden anasını satayım...ne yapayım şimdi? servis taaaa bornova da evim üçyol da...bu arada izmirde satış merkezi hariç adam gibi bir regal servisi bilen var mı? turlabo nerdesin?
    Kardesim ne yaptın dedıklerımı yaptınmı yap artık daha fazla yatmasın motorun ıcım sızlıyor boyle haberler alınca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler