Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    bu f1 korna bir zaman sonra icine pislik girince tikanir agzini asagiya cevirmek gerekir ama yinede girer toz vs..benim arabadaki strobel made in italy ama ben alali 1 yil oldu ilk zamanlardaki ses yok haa birde icinden cikan sigortayi takmayip 1 bugunu takarsaniz daha iyi olur fazla basinca sigorta atiyor yani yakiyor
    motociklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar cumartesi sabahı kartalda ki altan motora gideceğim.gelmek isteyenlere duyurulur.Orada ufak bir regal kritiği yapabiliriz.
    güzel bakan , güzel görür.

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SATILIK REGAL RAPTOR DADYW 250-9B

ÇANAKKALE VE BALIKESİR BÖLGESİNE MOTORSİKLETİ GETİREBİLİRİM... AÇILMIŞ EGZOSLAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ FAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ KORNA, ÖN TARAFA SOSİS, ARKA ÇANTALAR, BAKIMLARI SERVİSTE YAPILMIŞTIR... 8000 KM DE VİBRASYON 0... İTİNA İLE RODAJI YAPILDI... SADECE ASFALT ZEMİNDE KULLANDIM... 3750 DİYORUM AMA BU SİTEDEN ULAŞAN ARKADAŞLARA İNDİRİM YAPACAĞIM... MSN ADRESİM EMREUZESEN@hotmail.com

cengiz.ipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar;
    motoru Anadolu Çetelem'den almıştım ALLAH'a şükür borcu bitti bugün kağıtlarıda geldi gidip işlemleri yaptırmak kaldı anlayamadığım bi konu var muayene süresi uzatılıyor konularına baktım ruhsattan rehinli ibaresini kaldırmaya gidince muayene süresinide uzatırım diyodum servisteki arkadaşlar senin için geçerli değil dediler benim motor 05-09-2005 tescil tarihine sahip yardımcı olursanız sevinirim

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aidikurt senin matematik de süpermiş 365-60=295 ha
    baba okan55 dediği gibi 10 gün sis olayını yazmayı unutmuşum
    Sendende bişey kaçmıyor yüzümüze vurmasan olmazmıydı

Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alperciğim kornayı nereye ve nasıl monte ettiğini görmemiz lazım... banada bi tane al yaaf, harbiden duyulmuyo uzun yolda..nikelajlısı vardır inşallah...bide ben hala şu resim koyma işini beceremiyorum msnden bana bi yardımcı olursan sevinirim...
    baba hepsiburada.com dan sipariş ver 2 güne geliyor sonra bi oto elektrikçisine hemen taktırabilrsin

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Yaa kardeş ağlama yaa bak kötü oldum şimdi
    Şaka bi yana da askerliğin verdiği bir ayrıntı hastalığı olsa gerek.
    Bu arada motosikleti satıp model değiştirmeye karar verdim;2005 model 4000'de 4000 bakımı 5 gün önce Altan Motor'da yapıldı.3.350 YTL
    0.544.2546700
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdumeny;
    radyatörünü yerinden söktürerek zaman kaybetmek istemiyorsan, radyatör delik tıkayıcı al (benzin istasyonlarında bulunabiliyor). radyadör kapağını aç, 3/1 oranında içine dök. sonra motoru çalıştır. boşta iken fanlar açana kadar gaz ver. kısa bir süre sonra, radyatördeki delik tıkanacaktır. herhangi bir sakıncası yok.

nurettin_;
    ön freni güçlü sıkarsanız, elbette ki bloke olur. ayak ile basılan arka fren ve el ile sıkılan ön freni en uygun şekilde kullanırsanız motorun zınk diye yerine çakıldığını ve denge kaybının da olmadığını görürsünüz. yalnız bu husus şimdilik tecrübeli sürücü olmayanlar için, düşük hızlarda geçerlidir. bunun en tehlikeli tarafı, hızlı isek ön fren sıkıldığı anda gidon döndürülmesi hatası yapılmasıdır. ön fren sıkıldığında gidon döndürülmemelidir. elbette ki zeminin kuru asfalt olduğu varsayılıyor. bu nedenle, abs ye gerek yok. motorun üzerindeki abs, fren parçasının adı imiş. daha önceleri öyle yazılmıştı. yani fren sistemi abs değil. parçanın adı abs.
    Topuzcuğum teşekkürler.

Alper arkadaş şahsında diğer ön cam ve sis farı taktıran arkadaşların dikkatine
    Arkadaşlar bende tavsiyeler üzerine bu takımı taktırdım. Çok'ta yakışıklı oldu ancak ön camın gidona bağlandığı vidalar gidon hareketi ile maalesef depoda yaralanmalar ve boya hasarı yarattı. Ben bu sorunları vidaların başına lastik geçirerek çözdüm ama depo hasarı duruyor. Bilmem dikkatinizi çekti mi ve üreticiye bu sorunu bundan sonraki üretimde göz önüne almaları için nasıl bir uyarı yapılmalı ?

Motosikleti
    nike zoom air-1100
    regal ile ilgili verilen web sitesine girdim...girmesem daha iyiydi! orda gördüğüm harley ambleminin üstüne yapılmış kolpa görüntülü regal amblemi çok antipatik göründü bana.öyle motora böyle amblem yazıııııııık!

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Arkadaşlar.
    İstanbulda bu motoru satan bayinin telefonunu varsa internet sitesini alabilirmiyim.
    Hatta 1 den fazla bayi ile görüşürsem daha iyi olur.
    Dün konu açmıştım ama sağolsun moderatör arkadaş kapattı bu konuya yönlendirdi.
    İlk sayfaları okudum orda yazan bayi artık satmıyormuş,224 sayfayı okuyamayacağım kusura bakmayın.
    Acil bir durum,şimdiden teşekkür ederim...

Bi el atıverin arkadaşlar,güncel...

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SATILIK REGAL RAPTOR DADYW 250-9B

ÇANAKKALE VE BALIKESİR BÖLGESİNE MOTORSİKLETİ GETİREBİLİRİM... AÇILMIŞ EGZOSLAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ FAR, GÜÇLENDİRİLMİŞ KORNA, ÖN TARAFA SOSİS, ARKA ÇANTALAR, BAKIMLARI SERVİSTE YAPILMIŞTIR... 8000 KM DE VİBRASYON 0... İTİNA İLE RODAJI YAPILDI... SADECE ASFALT ZEMİNDE KULLANDIM... 3750 DİYORUM AMA BU SİTEDEN ULAŞAN ARKADAŞLARA İNDİRİM YAPACAĞIM... MSN ADRESİM EMREUZESEN@hotmail.com

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS

Bu Akü Beni Deli Edecek....

arkadaşlar hepinize merhabalar.Benim yine bir sorunum var.yardımcı olursanız sevinirim.geçenlerde işlerimin yoğunluğu nedeniyle motorumu 10 gün kadar kullanamadım.çarşamba günü üzerini açtım çalıştırayım dedim ama tık yok.aküyü açtım.kutup başları oksitlenmiş.sıcak su döktüm yine tık yok.aküyü söktüm şarj ettirdim.ertesi gün aküyü taktığımda marş bir güzel basıyor.hatta motor bir 5-10 saniye çalıştı ve yine stop etti.marşa bastığımda çalışacak gibi oluyor ama çalışmıyor bir türlü.benzini var.acaba diyorum jikleyi çektiğim için motor boğulmuş olabilir mi? eğer boğumadıysa sorun neden kaynaklanabilir? yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden herkese teşekkür eder kazasız ve
    " sorunsuz" güner dilerim...

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhabalar.... çalıştırayım dedim ama tık yok.aküyü açtım.kutup başları oksitlenmiş.sıcak su döktüm yine tık yok....aküyü söktüm şarj ettirdim.ertesi gün aküyü taktığımda marş bir güzel basıyor.hatta motor bir 5-10 saniye çalıştı ve yine stop etti.marşa bastığımda çalışacak gibi oluyor ama çalışmıyor bir türlü.benzini var.acaba diyorum jikleyi çektiğim için motor boğulmuş olabilir mi? ...
    Göztepeli, bizim motorların jiklesiçok hassastır, bilirsin. Napıcağı pek belli olmaz. Bujiler çok kolay ıslanır. Tavsiyem şu:
    -Her zaman çantanda iki buji olsun,
    -Eğer teklemeyle biraz çalışıp stop ederse, motorun gövdesinin (veya egzoslar) her iki tarafını elinle kontrol et, bir taraf daha soğuk ise o silindirdeki buji çalışmamıştır. Hemen sök, değiştir.
    - Jikleyi hafif çek, gaza hiç ilişme ve bas marşa.
    -Duruma göre iki bujiyi de değiştirebilirsin.
    - Bujilerin yenisini al diyenlere inanma, bunlar 10.000 km rahat iş görür.
    NOT: Karaköy'de Selanik pasajının girişinde soldaki dükkandan 25 YTL.ye bir akü şarj cihazı aldım,önümüz kış ne de olsa .. Gayet güzel şarj ediyor.
    dogma .

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topuzcuğum teşekkürler.

Arkadaşlar bende tavsiyeler üzerine bu takımı taktırdım. Çok'ta yakışıklı oldu ancak ön camın gidona bağlandığı vidalar gidon hareketi ile maalesef depoda yaralanmalar ve boya hasarı yarattı. Ben bu sorunları vidaların başına lastik geçirerek çözdüm ama depo hasarı duruyor. Bilmem dikkatinizi çekti mi ve üreticiye bu sorunu bundan sonraki üretimde göz önüne almaları için nasıl bir uyarı yapılmalı ?
    Allah allah ben pek dediğiini anlamadım bende kullanıyorum depoyla falan ılgısı yokkı on camın valla demek ıstedıgını anlayamadım gıdonu hareket ettırınce depoya baya uzak daha acarmısın konuyu?

Motosikleti
    regal-raptor
    aidikurt arkadaşım siperlik ve sis farlarını bende taktırmak istiyorum ancak bizim buralarda bu malzemeleri temin etmemiz mümkün değil.eğer temin yerlerinin tel.no larını veya irtibat adreslerini web sayfası gibi verirsen sevinirim. mail adresim aliilban@yahoo.com.balikesir

mail adresimde com.dan sonra uzantı yok yani aliilban@yahoo.com şimdiden teşekkürler

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.
    İstanbulda bu motoru satan bayinin telefonunu varsa internet sitesini alabilirmiyim.
    Hatta 1 den fazla bayi ile görüşürsem daha iyi olur.
    Dün konu açmıştım ama sağolsun moderatör arkadaş kapattı bu konuya yönlendirdi.
    İlk sayfaları okudum orda yazan bayi artık satmıyormuş,224 sayfayı okuyamayacağım kusura bakmayın.
    Acil bir durum,şimdiden teşekkür ederim...

Bi el atıverin arkadaşlar,güncel...
    Güncel......

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topuzcuğum teşekkürler.

Nurettin aynı camdan bende taktırdım .. senin dediğin olayı anladım ,alyan vidalar depoya değiyo diye yazmışsın ,senin depo biraz öne monte edilmiş heralde depoyu biraz geri alabilirsen sorun çözülür eğer kurtarmazsa direksiyonu çevirince fazla dönmesini engelleyen bi parça var kilite yakın bi yerlerde o parça aşındıysa haliyle direksiyon fazla dönecektir o zaman da depoya vurabilir ...sen bu dediğim 2 şıkkı bi gözden geçir yine haberleşelim ...yinede tahminim deponun önde oluşundandır..kolay gelsin...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel......
    dostum burdan bayiler kısmına gir ist. daki bayileri adresleri ve telefonlarını göreceksin kolay gelsin
    http://www.yellowrockmotorcycle.com/
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar bugün gene bozulmuş olan fan müşirim Altan motora gelmiş telefon ettim ama Altan motor yanlız ücretli geldi kısa sürede 2-3 defa fan müşirim bozuldu diye garantiden veremezlermiş parasıyla almalıymısım Allah askına 2 sene garanti var boyke bır mantık varmı yav

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün gene bozulmuş olan fan müşirim Altan motora gelmiş telefon ettim ama Altan motor yanlız ücretli geldi kısa sürede 2-3 defa fan müşirim bozuldu diye garantiden veremezlermiş parasıyla almalıymısım ücretide 120 ytl miş inanabiliyormusunz ben simdi hesap sormazmıyım bunlardan bu nasıl bi anlayıs anlayamadım
    Alper böyle iş olurmu yaa .. demekki yapamıyorlar arızayı ..niye bozulsunki ikidebir fan muşuru o zaman başka bi arıza var motorunda bulup tamir etmeleri lazım.. para falan niye istiyorlar anlamadım çok ayıp yani istesende bozamayacağın bi parça hemde çok pahalıymışş yanii elektirik aksamını komple kontrol ettir konjektördende olabilir fazla cereyan olursa bozulabilir birsürü sebebi var ama sonuçta garantisi devam eden bi motosikletin her şeyini her koşulda tamir etmek zorundalar ... biz çocukken lunaparkta minyatür arabalarla oynardık her seferinde kazanınca adam: hadi bakimm yeter bedavanın bedavası yok derdi... senin iş de buna benziyo birazz . hakkını ara kardeşş ... kolay gelsin..

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nurettin aynı camdan bende taktırdım .. senin dediğin olayı anladım ,alyan vidalar depoya değiyo diye yazmışsın ,senin depo biraz öne monte edilmiş heralde depoyu biraz geri alabilirsen sorun çözülür eğer kurtarmazsa direksiyonu çevirince fazla dönmesini engelleyen bi parça var kilite yakın bi yerlerde o parça aşındıysa haliyle direksiyon fazla dönecektir o zaman da depoya vurabilir ...sen bu dediğim 2 şıkkı bi gözden geçir yine haberleşelim ...yinede tahminim deponun önde oluşundandır..kolay gelsin...
    Okanciğım iyi akşamlar.
    İlgin için teşekkürler.Yarın ilk iş olarak depoyu ve kilidi inceliyeceğim. Sağ ol.

rkadaşım . Hani gidonda bir kısım var ya vidası her iki taraftan çıkarılıp
    camın gidona bağlanan parçası oraya vidalanıyor. İşte o vidalar direksiyonu sağa sola çevirdiğinde (en sona kadar çevrildiğinde olsa gerek) takılan vidaların başı depoya çarpmış ve yaralamış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler