Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rainstorm10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dadyw class 34 UG 1690
    merhaba arkadaşlar.altan motorun açık adresi ve telefonunu(kesin daha önce yazılmıştır ama) öğrenmek istiyorum 500 bakımına gidecek çaylak kardeşinizde teşekkür ediyorum şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cexenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumu takip ediyorum izmitteyim evraklarımı tamamladım 14.ünde sınava giricem a2 ehliyetimi alıcam inşallah sormak istediğim bi şey var burda regalin fiyatını sordum 4750-5250 fiyat verdiler yani iki model için şu an istanbulda veya başka illerde durum nedir.herkese teşekkürler iyi sürüşler.

HAPPY FALCON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    Alıntı cexenes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumu takip ediyorum izmitteyim evraklarımı tamamladım 14.ünde sınava giricem a2 ehliyetimi alıcam inşallah sormak istediğim bi şey var burda regalin fiyatını sordum 4750-5250 fiyat verdiler yani iki model için şu an istanbulda veya başka illerde durum nedir.herkese teşekkürler iyi sürüşler.
    cexenes sana istanbul fiyatlarında yardımcı olayım şu an 4250-4750 'çok rahat bulabilirsin dilersen yardımcı olabilirim.

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    b.müslüm bey,

yağmurlu havada sürüş esnasında kask ne alemde oluyor.. yani vizörü merak ediyorum. malum.. henüz hayal aleminde kurulu ve 20 yıldır faaliyetlerine devam eden ar-ge departmanım "silecekli vizörü" icat edemedi. siz ne yapıyorsunuz yağmurda. işaret parmağınızla mı siliyorsunuz vizörü. benim yağmurlu havada sürüş tecrübem olmadı.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Yağmurlu havada motor sürmek ayrı bir zevk o zevki bugün bir kezdaha tattım donuma kadar ıslandım ama değdi eve gelince bide sıcak duş harika oluyor valla tavsiye ederim.

emre ltd web adresi neydi yavvvvvvvvv

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emre ltd`nin web sitesi acilmiyor..
    ﻶÏí

faygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW D250 E +FORD FIESTA TDCI ASM
    Herkese selamlar,
    Bu aralar kedilerle başım dertte,malum kış kapıda yağmurlar başladı,bir de koltuğa oturmayı seven kedileri de düşünüp güzel bir branda aldık.Oh be kurtulduk şu dertlerden derken,geçen motorun brandasını kaldırdım ve baktım koltuk çamur içinde tabi diğer çeşitli yerlerde meğer bizim kediler branda için bana minnettarlarmış,sayemde yağmurdan da korunmaya başlamışlar.
    Bir gece operasyonuyla motorum içinden yani brandanın altından tam 4 kedi çıkardım.Yani anlayacağınız feci dadanmış durumdalar.Bu tarz durumlar için ekstra önlemi olan var mı?Malum bunlar gerindikçe motorun grenajlarını tırnaklıyorlar:( Bu arada yağmurda kullanım tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler faydalı oluyor ama herkesten benzer tecrübelerini paylaşmasını diliyorum.

Alıntı rainstorm10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.altan motorun açık adresi ve telefonunu(kesin daha önce yazılmıştır ama) öğrenmek istiyorum 500 bakımına gidecek çaylak kardeşinizde teşekkür ediyorum şimdiden
    Buldun mu bilmiyorum ama detaylısı aşağıda.

Altan Motor
    Suzuki - Motana - Motomax -Lombardini - Honda
    Yetkili Servisi
    Kartal Oto Sanayi Sitesi
    C2 Blok No:12
    Esentepe/Kartal/İstanbul
    Tel: 0(216) 306 2319
    Tel: 0(216) 488 3727
    Fax: 0(216) 389 9049
    altanmotor@altanmotor.com
    (maltepe köprüsünü geçtikten sonra Kartal devlet hastanesi nin ordan sapıyorsunuz..
    ışıklardan devlet hastanesinin önunden sola saparak yan yoldan kartal istikametine devam ediyorsunuz..beş yüz metre kadar ilerde sağda büyük bir camii var.sağ yapıp sanayi sitesi yoluna giriyorsunuz.üç yüz metre kadar ilerde büyük sanayi sitesini solda göreceksiniz..)

Herkese hayırlı ramazanlar...
    [SIZE="2"][SIZE="2"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Navy"]Fatih Aygün [/COLOR]
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][EMAIL="fayguna@yahoo.com"]fayguna@yahoo.com[/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Simerof abi resimler çok güzel çok profosyonel valla dediğin gibi sarıkayaların tanıtım fotolarından bile güzel beklerim resimlerini
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    arkadaşlar yağmurda gzmek çok zevklı ve bir o kadar da tehlıkelı
    yağmurda en önemsiz problem ıslanmak emın olabılırsınız.
    motorlarımızın lastıkleri ne yazık kı cok sert ve su tahlıye kanalları cok yetersiz.bu yuzden aquaplanıng olayı çok fazla oluyor.hadı bu neyse su bırıkıntısınden yavaş geçersin.ama genel anlamda yolda gıderken bıle kayması cok tehlıkelı oluyor.ozellikle yurdum yollarındakı kamyonların yaptığı ızler aynen bir kaydırak gorevi goruyor.
    bu yuzden dıkkatlı olun.
    bu da aşırı yorulmaya sebeb oluyor.sureklı dıkkat tetıkte bekleme kendını kasma gıbı faktorler sonucunda trafıkte normal bır yolda yağmurda motora bınmek bı ezıyet oluyor.
    vizorun ıslanması sıkıntısı ayrı bi dert ama cozumleri var tabıkı ısaret veye baş parmağında özel bir cam sılme bezı olan eldıvenler bu sorun ıçın ıdeal.ama su araba camları ıçın kullanılan su kaydırıcı spreylerı bılmıyorum.teoride işe yarar ama pratıkte denemek lazım.
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b.müslüm bey,

yağmurlu havada sürüş esnasında kask ne alemde oluyor.. yani vizörü merak ediyorum. malum.. henüz hayal aleminde kurulu ve 20 yıldır faaliyetlerine devam eden ar-ge departmanım "silecekli vizörü" icat edemedi. siz ne yapıyorsunuz yağmurda. işaret parmağınızla mı siliyorsunuz vizörü. benim yağmurlu havada sürüş tecrübem olmadı.
    Vizör büyük sıkıntı oluyor. Ama ben elimdeki eldivenle siliyorum oluyor, fakat vizörün içten buharlaşması çok tehlikeli onuda, camı az açıp hallettim. Ben kullanmadım ama buhar için ve dışarısı için yağmur kaydırıcı spreyler varmış,ne derece etkili bilmiyorum.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    regal raptor
    Bu aralar kedilerle başım dertte,malum kış kapıda yağmurlar başladı,bir de koltuğa oturmayı seven kedileri de düşünüp güzel bir branda aldık.Oh be kurtulduk şu dertlerden derken,geçen motorun brandasını kaldırdım ve baktım koltuk çamur içinde tabi diğer çeşitli yerlerde meğer bizim kediler branda için bana minnettarlarmış,sayemde yağmurdan da korunmaya başlamışlar.[/QUOTE]benim sorunumda bu valla.geçen bende brandayı kaldırdığımda tüm motoru çamurlar içinde buldum.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam arkadaşlar.
    bu gün bizde akalteke dostumla hedefsiz bir gezi yaptık.yağmurda bir ara sıkı yağdı. vizör için sizlere özellikle tavsiye ederim,ben vizörüme metal ve plastik aksamlarda kullanıla bilen arexons solvent içermeyen sıvı ciladan sürüp iyice ovaladım kesinlikle su vizörde duramıyor çok düşük hızda bile işe yaradı.içten ise buhar önleyici kullandım oda işe yarıyor tavsiye ederim...

hayırlı ramazanlar dilerim....

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun zamandır yazmamaktaydım,bir iki satır karalayalım bakalım...
    öncelikle aykon'un kapanmasına çok şaşırmış durumdayım...motorumun bakım zamanı geldiğinde ne yapacağım,hangi servise götüreceğim hiçbir fikrim yok...umarım en kısa zamanda yoluna girer her şey...
    aykon kapanmadan önce sanırım son kıyağını bana geçti ve susturucu arızası geçiren egsozlarımı zor da olsa kesik tip eksozlarla değiştirdi...gerçi ben bunun için 3 aydan fazla bekledim ama fabrikaya kalsa daha da bekleyecektim gibi gözüküyor...kapanan servislerden birinden gelen egsozları taktılar motoruma,susturucuları da çıkarttırdım,motorun sesi ve çekişi mükemmel durumda şu an...
    cuma gecesi ani bir kararla izmir'e doğru yola çıkmaya karar verdik kankamla...sağnak yağış iş kulelerinin oraya kadar üstümüzden eksik olmadı...sonrasında da soğuk hava ve koltukların rahatsızlığı yeterince canımıza okudu...bursa il merkezi girişindeki opet'den benzin alıp geri döndük...toplamda 475 km'yi geçkin yol yaptık...eğlendik ama aynı zamanda da çok üşüdük...ayrıca beni o kadar etkilemese de kankam (artçım) 2 gün oturamadı ağrılarından...özellikle arka koltuk uzun yolda tam bir işkence,bunu anlamış olduk...
    cumartesi sabahı ayağımın tozuyla bursa'dan gelir gelmez allah ne verdiyse kapatıp b.çekmece'ye geri döndüm...zira bana kursumdan pazar günü yapılacağı söylenen direksiyon sınavı cumartesi sabahına alınmış...o yorgunlukla bir de sınava girdik ama geçtik çok şükür...ehliyetim en kısa zamanda çıkıyor ve ben trafik polislerinin nefeslerini ensemde hissederek sürüş yapmaktan kurtuluyorum...
    biliyorum sizleri çok ihmal etmekteyim,uzun aralıklarla yazmaktayım buraya ama emin olun daha fazla vakit ayırmak için elimden geleni yapacağım...
    kalın sağlıcakla...

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Pazar Gunu Girdim Direksiyon sinavina.. Cok basitti..
    ﻶÏí

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Arkadaşlar yeni dönem kayıtları ne zaman başlıyor bilgisi olan varmı? teşekkürler
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    selam arkadaşlar...
    bugün servise gittim fanmüşürü bozuldu değiştirmek için,parçayı istediler sarıkayalardan gelecek..bu arada Barışmotor (marmaris yetkili servis) bana sarıkayaların gönderdiği güzel bir ilk yardım çantası hediye etti..içinde küçük bir feneride bulunan...bilgi vermek istedim sizlere servislerinize sorun belkide önceden verdiler sizlere bilemiyorum ama buradan Sarıkayalara ve Barışmotor marmarise jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum...becerebilirsem resimlerini koymaya çalışacağım...

Alıntı nmurataydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...
    bugün servise gittim fanmüşürü bozuldu değiştirmek için,parçayı istediler sarıkayalardan gelecek..bu arada Barışmotor (marmaris yetkili servis) bana sarıkayaların gönderdiği güzel bir ilk yardım çantası hediye etti..içinde küçük bir feneride bulunan...bilgi vermek istedim sizlere servislerinize sorun belkide önceden verdiler sizlere bilemiyorum ama buradan Sarıkayalara ve Barışmotor marmarise jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum...becerebilirsem resimlerini koymaya çalışacağım...
    http://img118.imageshack.us/my.php?i...ict0066pz6.jpg
    http://img245.imageshack.us/my.php?i...ict0067ll2.jpg
    http://img243.imageshack.us/my.php?i...ict0070ry0.jpg

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gün batar usul usul...Kararir Gece... Yeniden dogar hersey...." Her sey bitti" dedigin bir anda Mübarek Ramazan ayinin Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasina vesile olmasi temennilerimle hayırlı ramazanlar arkadaşlar..

wolky34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    ya arkadaşlar regalciler olarak resmen istanbulu yeniden fethetmiş bulunuyoruz.. dun mecidiyeköyde biraz dolaşayım dedim, 3 tane regal raptor gordum. sonra aksam beşiktaşa gittim iftara, o da ne oturduğum mekanın hemen arkasına bi RR parketmiş. gümüş rengiydi.. valla alete bakmaktan iftar yapamadım.. arkada da bir kaç bayan vardı, herhalde onlara bakıyorum sandılar

kazasız sürüşler..

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı sonyakuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün batar usul usul...Kararir Gece... Yeniden dogar hersey...." Her sey bitti" dedigin bir anda Mübarek Ramazan ayinin Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasina vesile olmasi temennilerimle hayırlı ramazanlar arkadaşlar..

sanada hayırlı ramazanlar kardeşim......

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yazmamaktaydım,bir iki satır karalayalım bakalım...
    ...
    Kardeşim ehliyetin hayırlı olsun, artık yan yollardan kurtuluyorsun.

Arka koltuğunu büyütmeden uzun yola artçınla çıkma çok eziyet oluyor.Artık nasıl yaparsın bilmiyorum ama bir döşemeciye göster.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler