Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum gerçi pek nete girdiğimde yok ama hepinizi çok özledim regal dostluğu bir başka tartışmasız bu arada motorum 6800 km oldu sorunum yok hatta geçen gün iki motor sarıyere doğru giderken nişanlımda arkamdayken aniden önüme araba çıktı yaklaşık on metre kaydım ve sorunsuz çok şükür durmayı becerdim lastikleri değiştirmeyi artık düşünmüyorum alışmak gerekiyo sanırım....kazasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    O nasıl avatar ya?
    May the Force be with McLaren Mercedes

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nasıl avatar ya?
    heehe ben de cok begendim

faygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW D250 E +FORD FIESTA TDCI ASM
    Müslüm abi gene forumdan ceza mı yedi,diyecektim ki,ama sonra okudum ki adını değiştirmiş...Hayırlı olsun Müslüm Baba.
    [SIZE="2"][SIZE="2"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Navy"]Fatih Aygün [/COLOR]
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][EMAIL="fayguna@yahoo.com"]fayguna@yahoo.com[/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    arkadaşlar abilerim hepinize selamlar uzun zamandır foruma yazmıyorum gerçi nete de girdiğim pek söylenemez ama adam isteyince vakit yaratıyo.motorum şu an 3600 km oldu bu zamana kadar hiç bi sorunum yoktu taki dün akşam işten eve dönerken motorum dengede durmuyo artık buda beni çok rahatsız etti arka teker yalpa yapıyo gibi ilk önce sorun ön de başladı sonra ikisi birden dengesizleşti yardımlarınızı bekliyorum

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AloneWolf07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abilerim hepinize selamlar uzun zamandır foruma yazmıyorum gerçi nete de girdiğim pek söylenemez ama adam isteyince vakit yaratıyo.motorum şu an 3600 km oldu bu zamana kadar hiç bi sorunum yoktu taki dün akşam işten eve dönerken motorum dengede durmuyo artık buda beni çok rahatsız etti arka teker yalpa yapıyo gibi ilk önce sorun ön de başladı sonra ikisi birden dengesizleşti yardımlarınızı bekliyorum
    slm bence zinciri germek için arka maşa uclarındaki zincir ayarları için olan bölüme bak iki tarafta eşitmi tırdakları göreceksin aynı seviyede olması gerek diğer olasılıkta arka süspansiyonlardan birinin arızalı olması yada lastiklerindeki yıpranmadan dolayı erime yaptıysa balon yapmış olabilir ama tavsiyem servise göster benimkiler olasılıklardır umarım önemli birşey yoktur herşey gönlünce olsun.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Selam KALDERA ya ne oldu neden cizili acıklama bulamadım o da mı isim değiştirdi..
    R&R
    34 TJ 5870

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı batista123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam KALDERA ya ne oldu neden cizili acıklama bulamadım o da mı isim değiştirdi..
    Kardeşim kaldera kendi istemiş bu sitedeki üyeliğinin iptalini.

Alıntı faygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm abi gene forumdan ceza mı yedi,diyecektim ki,ama sonra okudum ki adını değiştirmiş...Hayırlı olsun Müslüm Baba.
    Yok be kardeşim adamın biri benim nicle bazı sitelere girmiş bende değiştirmek zorunda kaldım.

Alıntı AloneWolf07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle birşeyide ilk defa duyuyorum, kardeşim sonyakuzanın dediği gibi akla ilk gelen lastiklerin ama sen yinede bütün somunları ve civataları kontrol et, belki mil somunların gevşemiştir. sakın fazla yol yapma hemen bir servise götür.

Alıntı Ahmet taner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum gerçi pek nete girdiğimde yok ama hepinizi çok özledim regal dostluğu bir başka tartışmasız bu arada motorum 6800 km oldu sorunum yok hatta geçen gün iki motor sarıyere doğru giderken nişanlımda arkamdayken aniden önüme araba çıktı yaklaşık on metre kaydım ve sorunsuz çok şükür durmayı becerdim lastikleri değiştirmeyi artık düşünmüyorum alışmak gerekiyo sanırım....kazasız sürüşler...
    Ahmet geçen biri bana senin motorunu sattığını söyledi doğrumu,

Alıntı Spydx(unicorn) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Dejavu emre ltd de sislerden kalmamış nezaman gelir belli değil dediler.... başka yer bilen varmı?? Birde Mülüm abi senin motorun göstergelerin orada hararet göstergesi taktırmışsın nasıl işe yarıyormu?? nerede ve kaça taktırabiliriz?? Devir saati taktıran varmı?? takılırmı??
    Kardeşim bendeki hararet göstergesi elektrikli ama motorun elektrik sisitemi zayıf olduğundan, mesela lambaları açtığımda 10 derece düşük gösteriyor, veya fan açtığında 20 derece düşük gösteriyor, ama ben alıştım, mesela hararet 70 dereceye düştüğünde anlıyorumki fanlar açtı, mesela 90 derecedeyken farlarım açıksa 80 derece gösteriyor, yani ben anlıyorum ama siz anlıyamazsınız o yüzden civalı hararet saati taktırsanız daha iyi olur.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Ahmet geçen biri bana senin motorunu sattığını söyledi doğrumu,

satmadım abi ama sen biliyosun abi evlilik falan satıcam heralde seneye gene alıcam ama önce bu seneyi kurtaralım isteyen olursa her türlü yardımcı olurum ama herkeze de vermem...çok emek verdim

yav şu başlıkta benimde yazım olsun bee neyse alacam inşallah en kısa zamanda bi rr

Motosikleti
    tiger,kinroad 150 scooter
    cok kısa bir sey soracam 1 ay önce kanuni tiger aldım ama regal robtor alma şansımda vardı.çin malı diye regal almadım su sogutmalı güzel motora benziyor sizce tigermi yoksa regalmi

Motosikleti
    regal raptor
    benim motorda ön taraftan bir yerden zırıltı geliyor (özellikle viteste devir yükseldikçe) ama kaynağını bulamadım bir türlü.vidalarada baktım, hatta sıkmayada çalıştım ama pekte sıkılacak gibi değildi.ses nereden geliyor olabilir?

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    merhaba arkadaşlar....
    (bazı teknik sorunlardan) dolayı bayağıdır aranıza katılamadım.

müslüm abi yeni adınız bence daha güzel olmuş abim... selam ve saygılar.

tiger ve regal arasında fark soran arkadaşım,benim kayınço tiger kullanıyor ve çoğu zaman beraberiz aslında aralarında en önemli fark su soğutması sıcaklarda çok bekledim onu :-) iksinide kullanıyorum ama regal sanki daha bi başka akıyor yolda.ama güç,performans olarak pekte büyük bir fark yok.motorun hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı diliyorum dostum...

motordaki zırıltıyı kesemeyen arkadaşım; ben de hala o zırıltının nereden geldiğini bulamadım ve sonunda pes ettim inan zırıl zırıl gidiyoz yollarda daha önce burada yeri ve sebebiyla alakalı ne kadar bilgi varsa takip edip yokladım ama bulamıyorum.bakalım ne olacak.....

arkadaşlar sizden bir ricam olacak: levent veya civarında karbiratör ve sibip ayarlarına baktırabileceyim bir yer varmı.bir ara fatihte bir yerden bahseden bir arkadaş vardı ne oldu acaba ?.... avrupa yakasında bildiğiniz bir yer varsa bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.....

herşey gönlünüzce olsun..............
    selamlar

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    yaaa cidden devir artıkça çoğunlukla o zırıltı bendede oluyor km saatinden mi deponun altındanmı nereden geliyor bilemiyorum ama kesemedim yarın 4000km bakıma götürecem bakalım zırıltıyı kesebileceklermi???
    ----babaadam , ben yarın maslakta katrancı otmotive gidecem karbiratör ve sibop ayarı işini sorarım istersen sende sorabilirsin telefonları aşağıda
    Katrancı Otomotiv 0 212 276 29 29

orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650

zırıltı

arkadaşlar o zırıltı eksozlardan geliyor,eksozun içindeki susturucuların sacları yırtılıyor,dikkat edin ,oradan geldiğini anlayacaksınız,bir metali susturucunun oldugu yere koyup bosta gaz verin dinleyin anlarsınız,yalnız eksozun içindeki susturucudan bahsediyorum ,arka ucta cıkabilenler değil

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    ya arkadaşlar herkese selamlar topiği pek takip edemiyoorum ama o zırıltı bende de war ve çok sinir bozucu bi ses bende nerden geldiğini bulamadım bi ara müsait olduğumuz bi hafta sonu regalciler olarak buluşalımda benim motora bi bakın sorun bende mi yoksa motorda mı
    vatan caddesi civarında ve bakırköy civarında regalci dostlar varsa bi görüşelim derim herkese hayırlı sohbetler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    alper telefonun varsa yazsana görüselim ben k.çekmece cennetteyim

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Zırıltı kesmek için boşuna uğraşmayın ekzosun içinden geliyor, eski tip ekzoslarda bu sorun yok, ben susturucuları söktüm zırıltı kayboldu, taktım yine başladı, bende söktüm şimdi zırıltı falan yok.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    regal raptor
    peki bu susturucuların saclarını çıkarmak mümkün değilmi?ben en arkadakileri çıkartıp sesini dinlemiştim, süperdi ama hepsini çıkartınca da ortalık gürültüden geçilmez.içtekileri çıkartıp sondakini takmak mümkün olmaz mı?

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    selam arkadaslar.Üzülerek Raptorumu satmaya karar verdim.Siteden biri alsın istiyorum RR uma gözüm gibi baktım anlamayanın eline gecsin istemiyorum...Bilgilerinize sunarım.Hepinizi seviyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler