Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili batista, kartal sanayi girişinde ki uğur abi ile birlikte olan bendim.
    ya uğur abi pazar günü başka bi yer demiştik ama neyse emir komuta sende .
    bursa işi biraz benim için zor görünüyor yine de gelmeye çalışacağım.eğer gelirde dönemessem, evde kalacak bi ranza ayarlayabilir misin

Altan motordan sonra motorla ilgili bir iki şey söylemek gerekirse, üç nesildir aynı işi yapan bu ustalar işinin ehli gerekli donanıma sahip güler yüzlü ustalar.
    Hani hızlanması yol tutuşu ya da herhangi bi şeyi değişti mi derseniz: benim için çok farketmedi.yalnızca belki biraz daha hızlanması arttı diyebilirim.En önemlisi de motorun çalışma düzenini bilgi kişilerin elinden geçirmiş olduk.
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı fuser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada kimlerin geleceği konusunu netleştirmeye çalışıyoruz
    buluşma yeri olarak size de uyarsa Bursa girişindeki özdilek çok uygun olacaktır
    diye düşünüyorum (Bilmeyenler varsa Özdilek Bursa-İstanbul yolunda Bursanın girişindedir)
    Saat konusu nasıl olur acaba sizin Bursaya girişiniz 11'i Bulurmu ???
    Yaw bu geziye ben de gelmek istiyorum ama en geç saat 18:00'de evde olmam lazım. Saat 19:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde bir arkadaş evleniyor da
    yaw bu aralar da evlenen evlenene, saydım eş, dost, eşraf tam 7 kişi var ağustos-ekim arası 3 ay içinde evlenen... nedir yaw? ya kriz geliyo millet biran önce evlenelim yoksa hiç evlenemiicez diye ya da biz evde kaldık haberimiz yok hadi canım

sevgiler,
    AA.
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Valla geçen yıl bir ay içinde 3 arkadaş aradı beni evleniyorum, düğünüme gel diye. Depresyona giriyordum az daha Bu sene de kader ikinci sillesini vurdu. 4 kişi de bu yaz evlendirdik.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Arkadaşlar şehirdışı gezileri benim kafamda canlandırdığım gezi tipi. Hele gideceğiniz Cumalıkızık ise süper bir yer. Ama yarın 15 günlüğüne Afyon-Muğla-Bodrum civarı (oto ile) olacağımdan bu şansı kaçırdığım için üzgünüm. Regalciler artık yavaş yavaş kaynaşmaya beraber organizasyonlara adım atmaya başladı. Ben bunu hissettim, arkası da gelecek. Bence başlangıcı, Altan motor a ilk üç RR sübap vs. ayarı için gittiğimizde oldu ikincisi ise bu hafta sonu gezisi olacak. İnşallah devamı gelecek ve birlik beraberlik arkadaşlık güçlenecek. Bu cümleleri kalben hissettiğim için yazıyorum.
    Kazasız sağlıklı günler dileklerimle en kısa zamanda görüşmek üzere Allaha emanet olun

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bu geziye ben de gelmek istiyorum ama en geç saat 18:00'de evde olmam lazım. Saat 19:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde bir arkadaş evleniyor da
    yaw bu aralar da evlenen evlenene, saydım eş, dost, eşraf tam 7 kişi var ağustos-ekim arası 3 ay içinde evlenen... nedir yaw? ya kriz geliyo millet biran önce evlenelim yoksa hiç evlenemiicez diye ya da biz evde kaldık haberimiz yok hadi canım

sevgiler,
    AA.
    Millete evlenmeyin diye diye dilimizde tüy bitti sen hala evlenme hayalleri kuruyorsun, evlenirsen motor senin için hayal olur söyliyeyim.

Evlenenlerede allah yardım etsin.

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Camı skülmüş hali.

Kayınbiraderim Turgut ledleri yerleştirmeye başladı,plaketleri zaten hazır varmış.

Ledlerin haznenin içine sıcak silikonla yapıştırılışı

3 Sıra olan ledlerin haznedeki durumu.

Ve işte lambaların duruşu, bu resimi kapalı yerde çektim, karanlıkta harika gösteriyor.

Buda dışarıda aydınlıktaki duruşu

Buda lambaların sönük hali, bence harika oldu.

Arkadaşlar 3 sıra olan ledlerin 2 sırasını parklara,1 sırasınıda frenlere bağladım terside olabilirdi.

Camları takmadan kenarlarını yeniden silikonladım yoksa içine kenarlardan su kaçıyor bu konuya dikkat.

Bu ledler ve plaketleri istediğiniz boyda, Karaköyde bulabilirsiniz, havya ve lehim aletleriniz varsa sizde yapabilirsiniz.

Elektrik kablolarını da ben çektim, sürücü koltuğunun altında hava flitresinin emiş ağzının altında arkaya giden tesisatın fişini koymuşlar, çok pratik bir şekilde hallettim.

Sadece malzeme maliyeti 60YTL tuttu ama ben en pahalı kırmızı renkteki ledlerden taktırdım, ama daha ucuz olanlarıda var.

Bu arada bu ledlerin bu kadar ufak ve çeşitli olabileceğini sanmıyordum şaşırdım,

Daha sonra Turgut bütün lambalarımı hatta farımı bile led yapacak, onuda anlatırım yapılınca.
    abim ellerine sağlık,süper olmuşlar...bu aralar deri kaplama olayına girecektim çantalarda,reflektörleri de iptal etmeyi düşünüyordum üstlerini kaplama altında bıraktırarak,isabet oldu bu entryin...fikrimden caydım,kıskandım...ben de yapacağım... :D

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ewliyim abi ama esimde motor istiyor. o yusden ben az biraz sansliyim galiba
    ﻶÏí

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda lambaların sönük hali, bence harika oldu.

Arkadaşlar 3 sıra olan ledlerin 2 sırasını parklara,1 sırasınıda frenlere bağladım terside olabilirdi.

Camları takmadan kenarlarını yeniden silikonladım yoksa içine kenarlardan su kaçıyor bu konuya dikkat.

Bu ledler ve plaketleri istediğiniz boyda, Karaköyde bulabilirsiniz, havya ve lehim aletleriniz varsa sizde yapabilirsiniz.

Elektrik kablolarını da ben çektim, sürücü koltuğunun altında hava flitresinin emiş ağzının altında arkaya giden tesisatın fişini koymuşlar, çok pratik bir şekilde hallettim.

Sadece malzeme maliyeti 60YTL tuttu ama ben en pahalı kırmızı renkteki ledlerden taktırdım, ama daha ucuz olanlarıda var.

Bu arada bu ledlerin bu kadar ufak ve çeşitli olabileceğini sanmıyordum şaşırdım,

Daha sonra Turgut bütün lambalarımı hatta farımı bile led yapacak, onuda anlatırım yapılınca.

Müslüm abinin motorundaki led leri bizzat yakından görme şansım oldu çok yakışmış abi hayırlı olsun... Mümkün olursa bende yaptırmak isterim hatta başka yaptırmak isteyen çıkarsa tek bir yerde yaptırabilirsek çok iyi olur.
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Resimleri tekrar tekrar alıntı yapmasanız da sayfa kalabalıklaşmasa?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı sonyakuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze slm arkadaşlar öncelikle,ALTAN mot hepinize hayırlı olması dilerim umarım çalışmalarından memnun kalırsınız herşey gönlünüzce olsun

Saol Tuncay abim inşallah hayırlı olucak şimdiden herkez çok memnun. Aykonu ve sarıkayaları tebrik ederim kendi adıma regalcilere böyle bir servis kazandırdıkları için tabi bunda Uğur abi(kaldera) ve fedos(murat)ın katkılarını unutmamak lazım.

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa ya cumalıkızık köyüne pazar günü katılım için buluşma noktamız
    pendik hızlı feribot noktası.
    buluşma saatimiz 08.00
    feribot hareket saati 08.15
    yalovaya varışla beraber bursa yol ayrımındaki büyük kavşakta yalova motor festivalinden ayrılacak hepinizin tanıdığı grup arkadaşlarla buluşacağız...
    bursa dan eşlik etmek isteyen arkadaşlarda buraya katılım noktalarını belirtebilir

1)DEJAVU
    2)FEDOS
    3).........bu arkadaş gizli
    4)KALDERA
    5)MÜHENDİS1959
    6)
    7)

bir türlü buluşmaların olmamasından yakınan arkadaşlar kendini buraya ekleyebilir...
    DEJAVU dostum gelirken FEDOS ile benim lambalarımı unutmuyorsun değilmi..senın motorun içinde uygun km olacak bu yol..
    Uğur abim unuturmuyum yarın ilk işim hemen onları almak olucak Bu gezi fikri için teşekkürler ayrıca çok keyifli bir yer seçmişsin. Zamanlama ve gidilecek yer olarak hem motor hem benim için çok iyi olucak diye tahmin ediyorum.

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili batista, kartal sanayi girişinde ki uğur abi ile birlikte olan bendim.
    ya uğur abi pazar günü başka bi yer demiştik ama neyse emir komuta sende .
    bursa işi biraz benim için zor görünüyor yine de gelmeye çalışacağım.eğer gelirde dönemessem, evde kalacak bi ranza ayarlayabilir misin

Murat, yenge değilde deniz mi tutuyor yoksa itiraf et

Altan motordan sonra motorla ilgili bir iki şey söylemek gerekirse, üç nesildir aynı işi yapan bu ustalar işinin ehli gerekli donanıma sahip güler yüzlü ustalar.
    Hani hızlanması yol tutuşu ya da herhangi bi şeyi değişti mi derseniz: benim için çok farketmedi.yalnızca belki biraz daha hızlanması arttı diyebilirim.En önemlisi de motorun çalışma düzenini bilgi kişilerin elinden geçirmiş olduk.
    Altan motorla ilgili durumu çok iyi özetlemissin.

Bana kalırsa herkezin daha fazla km yapmadan sipop ve karbüratör ayarlarını yaptırması gerek çünkü Uğur abi (kaldera)nın bahsettiği gibi benim motorun sipop ayarları sıkı çıktı daha önce Mehmet aksu abimizin de motoru aynı şekilde çıkmış. Durum böyleyken yeni ayarlar yapıldı ve en az 500 km yapıp sonuca bakılacak gerekirse parça değişmesi söz konusu. Genel olarak, 2500 bakımı, karburator ayarı ve sipop ayarlarından sonra motorun ivmelenmesi arttı, motorun sesi çok değişti ve egzoslardan da daha güçlü tok bir ses geliyor. Bu arada ustaların söylediği bir şey; ayar sonuçlarının her regalde farklı sonuçlar verdiğiydi sanırım bu da her motorun kullanımıyla ve daha önceki ayarlarıyla alakalı.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı fuser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada kimlerin geleceği konusunu netleştirmeye çalışıyoruz
    buluşma yeri olarak size de uyarsa Bursa girişindeki özdilek çok uygun olacaktır
    diye düşünüyorum (Bilmeyenler varsa Özdilek Bursa-İstanbul yolunda Bursanın girişindedir)
    Saat konusu nasıl olur acaba sizin Bursaya girişiniz 11'i Bulurmu ???
    sevgili arkadaşım..
    pazar sabahı saat 9.00 da yalovada oluruz..9.30 veya 10.00 a doğru
    bursaya normal süratte seyrederiz.sanırım 11 .00 civarı özdilek mekanında oluruz.

.
    murat kardeşim ben anlamam.biz orda hepimiz karar verdik bi araya gelelim diye..yamuk yapma şimdi...
    güzergah için değişen bişi yok..bak sana ne anlatacağım burdan..

Afrikada her sabah bir ceylan uyanır.En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini,yoksa ona yem olup öleceğini bilir..
    Afrikada her sabah bir aslan uyanır.en yavaş ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini,yoksa açlıktan öleceğini bilir.
    aslan yada ceylan olmanın önemi yok.yeterki her sabah kalktığınızda koşmanız gerektiğini bilin..
    yani kısaca sakla samanı gelir zamanı demek gibi bişi
    orası ,burası olmuş ne önemi var.önemli olan hep birlikte gaz açalım uzayalım..atalım şu miskinliği..
    yaz da bitiyo zate..

bak GÜR kardeşimiz lambaları getircek..walla almam senın lambalarını..
    yalovadan sekiz dokuz civarı gelen motor var..bakmayın burdan gelen pek yok gibi ama yalovada bekliyolar.
    ranza işide kolay sen merak etme...başımın üzerinde yerin var..

Alıntı De-Javu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uğur abim unuturmuyum yarın ilk işim hemen onları almak olucak Bu gezi fikri için teşekkürler ayrıca çok keyifli bir yer seçmişsin. Zamanlama ve gidilecek yer olarak hem motor hem benim için çok iyi olucak diye tahmin ediyorum.
    kardeşim zahmet olacak sana ama.alıp getirirsen inan sevindirirsin bizi..

evet cumalıkızık köyü enteresan biyer..700 yıllık osmanlı köyü.hiç bozulmadan korunmuş.sokak aralarında dolaşırken mamçakoğlu cüneyt varya elinde kılıç karşına çıkacak gibi sanki..

EY R.R cular silkelenin kıpırdayın..İçinizde hala katılıp katılmama konusunda kararsız kalanlar var, ben biliyorum. Silkin ve ayağa kalk mağlup insan! Bu kaçırmak isteyeceğin bir şey değil!..

Alıntı De-Javu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm abinin motorundaki led leri bizzat yakından görme şansım oldu çok yakışmış abi hayırlı olsun... Mümkün olursa bende yaptırmak isterim hatta başka yaptırmak isteyen çıkarsa tek bir yerde yaptırabilirsek çok iyi olur.
    evet gerçektende güzel olmuş..en azından daha iyi farkedilmek anlamında
    estetik olarakda hoş yakışmış..
    bunun malzemelerini toptan almakta fayda var derim ben..uygulamak isteyenler için..

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar eğer isterseniz bu ledlerden benim kayınbiraderime yaptırayım, ama montaj işini o yapamaz onuda siz en yakın elektrikçiye taktırırsınız, yok eğer ben taktıramam diyorsanız, benim güngörende elektrikçim var, fehmi usta oda eski motorcudur, ona ücret karşılığı taktırırız.

Haznede gördüğünüz 3 sıra led ten bahsediyorum, kayınbirader bu şekilde bize teslim eder, sizde taktırırsınız, yada birgün bana gelirsiniz, hepsini aynı anda benim elektrikçim halleder.

Ledler toplam 50YTL
    Montaj 10YTL Eğer benim elektrikçiye taktırırsanız 10YTL ye hallettiririm.

Yani hepsi toplam 60YTL ye mal olacak.

NOT: Kayınbirader bu ledlerden kar almıyacak, ledlerin tanesi 80 Sent 36 Adet kullanılıyor, Birde ledlerin takıldığı plaketler var. Daha ucuz cam ledler de var fakat biz denedik ışığı çok zayıf ve nokta halindeydi yani ışığı dağıtmıyor, ışığı dağıtabilmesi için camla led arasında mesafe olması gerekiyor, yani en uygunu bu ledlerdi.

Kaç kişi istiyorsa yazın bende o kadar yaptırayım, pazar günü buluşmada getireyim.

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    Selam ben önümüzdeki hafta içi herhangi biryerde buluşup led işini yaptırmak istiyorum mühendis1959 elefonun varsa görüşelim benim telefonum 0 533 276 15 77 hafta içi birgün olabilir.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Mühendis1959'un nicki neden çizili.

Pardon bunu görmemişim.
    -------------------------------------------------------------------------
    muhendis1959 kullanıcısının üyeliği 3 gün süre ile askıya alınmıştır.. - Bugün, 09:28 AM

--------------------------------------------------------------------------------

muhendis1959 kullanıcısının üyeliği Forum Kuralları Madde 55'i daha önce uyarıldığı halde ısrarla ihlal ettiğinden 3 Gün süre ile durdurulmuştur.

Forum Kuralları Madde 55 : Mesaj/Konu baslik ve içeriginde BiR BüYüK bİr kÜçÜk, tamami bold, tamami italik olacak sekilde yazilar kullanilmasi ; hem göze hos gelmemesi ve forumun genel görünüsünü bozmasi hem de tartismalara sebep olabilecegi için sakincali bulunmaktadir. Tamami büyük harften olusan, noktalama isaretlerine yer verilmemis veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazilmis iletilerin zor anlasildigi ve anlasilsa bile dikkate alinmadigi bilinmelidir. Bu tür mesajlar yöneticiler tarafindan degistirilebilir, silinebilir, kilitlenebilir veya tasinabilir. Bu durumun devami halinde üye hakkinda da çesitli yaptirimlar söz konusu olacaktir. Kullanicilarin özellikle forumdaki yazismalarda olabildigince düzgün Türkçe kullanmalari önerilir.

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Kural cok geniş , forumları tararsanız , çoğunlukla yazılan mesajların bu kurala uymadığını gördüm.. Buradan cıkardığım sonuc ...O zaman bu kuralın işleyişini tam manası ile yapın Sayın Yönetim. Aradan cımbız ile değil....
    Saygılarımla....
    R&R
    34 TJ 5870

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9

Bursadan selamlar

Herkese Bursadan selamlar
    Pazar gün yapılacak Cumalıkızık gezisine Bursadan sanırım 3 kişi eşlik
    edecek. Saat 11 gibi Özdilekte buluşup oradan hepbirlikte Cumalıkızık
    tarafına devam ederiz.
    Bu arada herhangi bir terslik olması durumunda telefonumu vereyim
    Emre: 05052215591

Bende forumda geriyi tarayınca Müslüm abinin numarasını buldum
    sanırım şuydu 05322280859

Ben forumu işyerinden takip edebildiğim için bu akşam ve yarın atılan
    mesajları göremem planda değişiklik olursa telefon yolu ile bildirirseniz
    sevinirim.

Herkese iyi günler

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    tamam EMRE kardeş..notunu aldık..
    planda sanırım bir değişiklk olmaz..sizinle 11 gibi söz konusu yerde buluşuruz.
    cumalıkızık köyü için bize rehberlik edersiniz..
    ben bir kaç yıl önce araçla gitmiş ama pek zamanım olmadığı için doğru dürüst
    takılamamıştım.
    sizler bilirsiniz nerelerine gidilir,nerde oturulur ne yenir yardımcı olursunuz...
    çevrede nereleri gezilir.sanırım bi şelale olacaktı ama yanılıyorda olabilirim..

bu arada MÜHENDİS1959 un neden üyeliği 3 gün askıya alındı.anlamış değilim..
    müslüm bey dert etmeyin iletişim kopmaz..ceplerimiz var zate..

Arkadaşlar eğer isterseniz bu ledlerden benim kayınbiraderime yaptırayım, ama montaj işini o yapamaz onuda siz en yakın elektrikçiye taktırırsınız, yok eğer ben taktıramam diyorsanız, benim güngörende elektrikçim var, fehmi usta oda eski motorcudur, ona ücret karşılığı taktırırız.

Haznede gördüğünüz 3 sıra led ten bahsediyorum, kayınbirader bu şekilde bize teslim eder, sizde taktırırsınız, yada birgün bana gelirsiniz, hepsini aynı anda benim elektrikçim halleder.

Ledler toplam 50YTL
    Montaj 10YTL Eğer benim elektrikçiye taktırırsanız 10YTL ye hallettiririm.

Yani hepsi toplam 60YTL ye mal olacak.

NOT: Kayınbirader bu ledlerden kar almıyacak, ledlerin tanesi 80 Sent 36 Adet kullanılıyor, Birde ledlerin takıldığı plaketler var. Daha ucuz cam ledler de var fakat biz denedik ışığı çok zayıf ve nokta halindeydi yani ışığı dağıtmıyor, ışığı dağıtabilmesi için camla led arasında mesafe olması gerekiyor, yani en uygunu bu ledlerdi.

Kaç kişi istiyorsa yazın bende o kadar yaptırayım, pazar günü buluşmada getireyim.
    Müslüm abi bağlantıları senin ustaya yaptırmak daha iyi bence sana müsait olan gezi sonrasında bir gün gidebilirsek çok sevinirim teşekkürler tekrar.

Alıntı Spydx(unicorn) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ben önümüzdeki hafta içi herhangi biryerde buluşup led işini yaptırmak istiyorum mühendis1959 elefonun varsa görüşelim benim telefonum 0 533 276 15 77 hafta içi birgün olabilir.
    Spydx(unicorn) Haberleşip aynı gün gidebiliriz telefonunu kaydettim. Gür: 0544 699 70 60

Uğur abi zahmet olmaz hiçbir zaman sis farlarınızı aldım güzel paketledim pazar gününü bekliyorlar

Havayı bahane edenler için http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sisler

Uğur abi zahmet olmaz hiçbir zaman sis farlarınızı aldım güzel paketledim pazar gününü bekliyorlar

sevgili dejavu
    konuştuğumuz üzere benim sisleri de aldın mı ?
    yarın ki gezi işi benim için iyice riske girdi.
    gerekli açıklamayı kaldera uğur abiye yapıyorum
    güzel bakan , güzel görür.

sevgili dejavu
    konuştuğumuz üzere benim sisleri de aldın mı ?
    yarın ki gezi işi benim için iyice riske girdi.
    gerekli açıklamayı kaldera uğur abiye yapıyorum

Tabi tabi seninkilerde hazır . Riske girsede yine senden son dakika sürprizi bekliyor olucaz

Motosikleti
    RR - DADYW Class 250cc
    Yaw arkadaşlar bu led olayları süper olmuş bende isterim demek isterdim ki benim arka sağ reflektör malesef eksik. Yolda giderken düşmüş bi ara hiç farkında değiilim.

Sadece reflektörü yedek parça olarak getirmediklerinden de öööyle reflektörsüz çirkin bir vaziyette geziyorum.

Levent ve Teksim'deki yedek parçacılara bakrtım ama bulamadım. AAcaba aranızda bunun için önerisi olan var mı?

Yada kesin çözüm çantaları deri yapmak ama onlarda kilitsiz olduğundan pek içime sinmiyor. Hoş, çalmak isteyen çanta kilidinide kırar ya neyse.

Riva gezisinde görmüştüm bir Regalde kocaman deri çantalar vardı. O deri çantaları nereden buluyorsunuz acep? Sirkecide "hakiki deri bu ama" deyip 300 euro fiyat biçiyolar. Var mıdır bu çantalarında çin malı olanı

Kendinize iyi bakın hepinize bol selamlar.............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler