Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Sevgili Murat,

Cumartesi günü de konusmustuk. Biliyorum ki hangi sirkete gidersen git, dürüstlüğün, samimiyetin, iyi niyetin ve iş zekanla satış hedeflerini dümdüz edersin.

İrtibatı koparmayız umarım.

Selçuk,

Son Dadyw Class sattığın kişi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam arkadaşlar......
    bu cuma buluşma olayına bir teklifim var.
    özellikle tanışalım diye çaba sarfeden müslüm abi ve erdem kardeşim ve sizler uygun bulursanız bu cuma eyüpte bir buluşma var isterseniz hepberaber orada olalım.kısa bir sürede olsa bi tanışalım yav...

müslüm abi hani reklamda söylendiği gibi: siz bakırköy gurubunu eyüpte görmek isteriz
    hepinize selamlar....herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.......

dün murat kardeşin iş yeriyle ilişki kestiğini duyunca hemen bastım aykona gittim.hem helalleşelim hemde ne oldu diye bi sorim dedim.......muratı da artcı yaptım...duyurulur murat iyi bir kardeş olduğu kadar cici bir artcıymışta ..... murat kardeşim yeni işin hayırlı olsun .heşey gönlünce olur inşallah,.....
    hepinize mutlu,başarılı ve bol kazançlı bir gün dilerim..........

DADYW regal- raptor 250 e MODEL SEÇİMİ YAPAMIYORUM

Selam arkadaşlar ben ankaradan AHMET. Kısmetse bu hafta içi ya da öbür hafta regal-raptor 250-e alıcam, Allah olmayanlarınıza daha iyisini versin, yalnız A serisini mi B serisini mi karar veremiyorum(kafayı yedim desem yeridir).bildiğiniz gibi direksiyonları değişik ve b seisisinin amortisörleri daha uzun ve öne doğru yatık sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden? Şimdiden çok teşşekkürler, saygılar

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    her iki motosikletin üzerine oturcan, ayakların yere kontrollü basıyormu bakacan. motoru kendi gücünle ileri geri hareket ettirecen, sonra gidon da seni rahatsız edici bir durum var mı ona bakacan. bir süre öyle dur, rahatsız bir durum hangisinde yoksa o motor senin fizyolojik yapına uygun demektir. diğer özellikleri brbirine zaten çok yakın. aksesuarlarına bak (çanta, ayaklık vb.)sonradan alacağın her şey cepten para gitmesine yol açıyor.

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Dostum fazla gecikme, seni de aramızda görmek istiyoruz,regalcilerin toplanma gününe aramızda ol,sana elimizden gelen ne varsa yaparız merak etme
    yakın takipteyim müslüm abi

Bu arada sahibinden sitesine ikinci el'ler için baktımda 3500-4300 arasında fiyatlar mevcut e zaten sıfırı 4490 değil mi??
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR

hala ariyorum

Alıntı caser adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bir başka arkadaşla yapmış olduğum pazarlık bozuldu.
    Halen siyah bir Raptor arıyorum. Istanbuldayım. İlgilenenlerin mesajını beklerim.
    Arkadaslar herkes cok memnun ki motorundan satmak isyeten yok herhalde...

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    özellikle siyah RR bulmak neredeyse imkansız gibi Ki bende siyah arıyorum
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    valla ben nıyetlendım bu aralar her an satabılırım. Kafamda enduro almak gibi bir düşünce oluşmaya başladı. Satarsam ve sende hala motor almamış olursan durumu değerlendiririz. Motorum siyah ve 2600 km de garajda duruyo sadece hafta sonları kullanabılıyorum. ön bilgi vereyım dedım.
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Ben Honda CBR600F aldığım için satıyorum ancak rengi kırmızı.
    Çok temiz ve detayları ilanlarda var. Görmeni tavsiye ederim...

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    IMDAAAAT arkadaslar ellerine, gözlerine, PC lerine saglik 3200 mesaj yazilmis bu güzel motor hakkinda. bende almak istiyorum, bu nedenle basladim mesajlarini okumaya... fakat cok ama cok ama cokcok mesaj var!! sizlere merak ettigim bir kac soru sorsam "git bak evvelden yazdik iste" demeyip cevap verir seniniz cok mutlu olurum:

1) motorun görünümü ve isciligi kaliteli. zayif noktalari nedir?
    2) 250cc bir motora sahib oldugundan cok sik vites deyistirildigini tahmin ediyorum, debriaj ve debriaj telinde ne aralarla agriza oluyor? sehir icinde sürekli vites atmaktan gina geliyormu?
    3) yedek parca ve servis sikintisi istanbulda yok tur ama ege de de bulabilirmiyim?
    4) tüketim nedir, sehir ici, sehir disi
    5) sürekli bir articim olucak, rampada cekisi nasildir (E-5 camlica veya beylik düzüne cikarken örnek verebilecek arkadaslar varmi??)
    6) iki kisi ile giderken max sürat nedir yol tutusu, titresim nasildir?

arkadaslar hepsine cevab vermek istemeyen sadece bir sorumu da cevablasa bile memnun olurum. ALICAGIM ama almadan evvel artilarini vede acik acik eksilerini de ögrenmek istiyorum.... cok uzun oldu
    all you need is love

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    erdem regalcileri ne zaman buluşturacaksın dostum...yer ve zaman seçimini bekliyoruz arkadaşım.kendine iyi bak.....

evet saygı değer regal raptor kullanıcıları dostlarım bi buluşup tanışalım artık..
    herşey gönlünüzce olsun.....
    zafer' cim biliyorsun iki defa girişimde bulundum ama gerekli ilgiyi görmediği için artık ben bu konu ile ilgilenmiyorum. birisi düzenler se ben katılırım.

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı
    IMDAAAAT arkadaslar ellerine, gözlerine, PC lerine saglik 3200 mesaj yazilmis bu güzel motor hakkinda. bende almak istiyorum, bu nedenle basladim mesajlarini okumaya... fakat cok ama cok ama cokcok mesaj var!! sizlere merak ettigim bir kac soru sorsam "git bak evvelden yazdik iste" demeyip cevap verir seniniz cok mutlu olurum:

1) motorun görünümü ve isciligi kaliteli. zayif noktalari nedir?
    2) 250cc bir motora sahib oldugundan cok sik vites deyistirildigini tahmin ediyorum, debriaj ve debriaj telinde ne aralarla agriza oluyor? sehir icinde sürekli vites atmaktan gina geliyormu?
    3) yedek parca ve servis sikintisi istanbulda yok tur ama ege de de bulabilirmiyim?
    4) tüketim nedir, sehir ici, sehir disi
    5) sürekli bir articim olucak, rampada cekisi nasildir (E-5 camlica veya beylik düzüne cikarken örnek verebilecek arkadaslar varmi??)
    6) iki kisi ile giderken max sürat nedir yol tutusu, titresim nasildir?

arkadaslar hepsine cevab vermek istemeyen sadece bir sorumu da cevablasa bile memnun olurum. ALICAGIM ama almadan evvel artilarini vede acik acik eksilerini de ögrenmek istiyorum.... cok uzun oldu
    Ben bu topici 2005 Agustus dan beri surekli takip ederim 2006 Mayıs dan beride Raptorum mevcut su anda 1250 km de

1-Diger cinlilere gore isciligi ve gorunumu dedigin gibi kaliteli,sıfır alırsan eger buji ve akuyu degistirmeni tavsiye ederim gerci ben akuyu degistirmedim ve bugune kadar hic problem cıkarmadı ama cıkaranlar da oldu,aynı zamanda artcı koltugunuda degistirmeni tavsiye ederim uzun yolculuklarda arkda oturan kisi baya rahatsız oluyor (arka koltuk biraz ufak ve rahatsız edici )
    2-Hic boyle bir sorunum olmadı gayet iyi diye dusunuyorum
    3-Ozellikle İzmir de satıs ve servisini veren yerler mevcut aynı zamanda İzmirli arkadaslar da var
    4-Yakıt tuketimi ortalama km de 110 kurus civarı
    5-Genelde bende artcı ile geziyorum istediginden fazlası alabilecegini soyleyebilirim.Ben 2 kisi Agvaya gittim 2 kere yokus mokus dinlemiyorsun emin olabilirsin
    6-Ben iki kisi 125 km hıza kadar cıktım ama bu motoru kullanabilecegin ideal hız bence 100-110 civarı fazlası seni de rahatsız edebiliyor,1000 km den sonra titresim bayagi bir azalıyor 2000 km den sonra da kalmadıgını soyluyorlar
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben eylül/ekim gibi satacağım. nedeni de 250 cc bana yetmiyor. gelirse regalin 500 cc olanını alacağım, gelmesse suzuki intruder 600 veya 800 almayı planlıyorum

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    zafer' cim biliyorsun iki defa girişimde bulundum ama gerekli ilgiyi görmediği için artık ben bu konu ile ilgilenmiyorum. birisi düzenler se ben katılırım.

eyvallah erdsem evet haklısın emeğine sağlık......
    cuma günü eyüpte buluşalımmı nedersin............kendine iyi bak

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

rr genel durum

arkadaşım benim motor 280 km de yedek depoya geçiyor.Ama bunda benim devirli kullanmamında payı büyük.Biraz önce 2500 bakımından geldim.Hava filtresi değişti...22 lira) 2 litre castrol yağ(tps miydi neydi motosiklet için özel olanı)aldım oda 30 lira tuttu.ama motorun çekişi değişti diyebilirim.Ankaralılar bilir.şaşmaz kavşağından carrefour' un önüne gelirken 140 km/h yi devirdi..Ama arkadaşların dediği gibi ideal hız; tek kişi 120 artçıyla 100 ü geçmeyin derim.Çünki artçı aldığınızda motorun ağırlık merkezi arkaya kayıyor ve ön tekerlekteki kuvvet azalıyor direksiyon yumuşuyor.motor dengesizleşiyor benim kanaatimce.Virajlarda fazla yatmayın çünki lastikler yarım yanak racingler tam yanak janta kadar.DÜŞERSİNİZ!!!!!!!!!!.bİREBİR test ettim.ve düştüm...Bu arada benim motoru görmek isteyenler veya fikirlerini paylaşmak isteyen arkadaşlar beni Ankara da Bahçelievler 7. caddedeki MADO Cafede bulabilirler.Garsonum...

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    siyah ikinci el arayan arkadaşlar kaç lira civarında almayı düşünüyorsunuz baya merak ettim.
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar cuma akşamı eyüpte olacağız akalteke kardeşimizin misafiriyiz gelmek istiyen detayları topikte bulabilir haydi regalciler heryerde olduğu gibi eyüptede kalabalık olalım, http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18527

Alıntı uludagnet adlı üyeden alıntı
    arkadaşım benim motor 280 km de yedek depoya geçiyor.Ama bunda benim devirli kullanmamında payı büyük.Biraz önce 2500 bakımından geldim.Hava filtresi değişti...22 lira) 2 litre castrol yağ(tps miydi neydi motosiklet için özel olanı)aldım oda 30 lira tuttu.ama motorun çekişi değişti diyebilirim.Ankaralılar bilir.şaşmaz kavşağından carrefour' un önüne gelirken 140 km/h yi devirdi..Ama arkadaşların dediği gibi ideal hız; tek kişi 120 artçıyla 100 ü geçmeyin derim.Çünki artçı aldığınızda motorun ağırlık merkezi arkaya kayıyor ve ön tekerlekteki kuvvet azalıyor direksiyon yumuşuyor.motor dengesizleşiyor benim kanaatimce.Virajlarda fazla yatmayın çünki lastikler yarım yanak racingler tam yanak janta kadar.DÜŞERSİNİZ!!!!!!!!!!.bİREBİR test ettim.ve düştüm...Bu arada benim motoru görmek isteyenler veya fikirlerini paylaşmak isteyen arkadaşlar beni Ankara da Bahçelievler 7. caddedeki MADO Cafede bulabilirler.Garsonum...
    Arkadaşım 2500Km de neden hava filitreni değiştirdiklerini anlamadım, daha 4-5-6 binde olanlar var ama filtre değişmedi, senin yolun çokmu tozlu,yada filtrenmi ıslandı, bunu servise sorup yazabilirmisin bilgi açısından iyi olur.
    KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Murat'ın ayrılmasına üzüldüm, Aykon'da hakikaten iyi çalışıyormuş, okuduğum kadarıyla... Emeğine sağlık...

Çok sık mesaj yazamasam da mümkün olduğunca okuyorum, bazen birikiyor, 3-5 sayfa birden okumak gerekiyor, o zaman bile bıktırmıyor forum... Seviyemize sağlık...

Erdem Gündüz'ün organizasyon işinden vageçmesine üzüldüm, ve fakat zaten haftada 2 gün bir araya gelmiyor muyuz? Salı ve perşembe olmak üzere. Salı Bebek tarafında bir yere, Perşembe Göztepe Parkı'nda gidiliyor. Buluşmayı burada yapabiliriz, hazır organizasyon, hazıra konarız .. Birlikteliğimize sağlık...

Sevgiler,
    AA.
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

air filter

Dediğiniz doğru...Genelde 5-6 binde değişiyor filtre.Ama bugün birol otoya bakıma gittiğimde filtreye basınçlı hava tutacaklardı.Filtreyi açtık biraz tozluydu ama değiştirme nedenimiz filtrenin şişme yapması...nedendir bilmem filtrenin ızgaraları bazı yerlerde nerdeyse1-1.5 cm açılmıştı.bende değiştirin dedim..Bir kaç defa köyüme gittim motorla tozda topraktada yağmurda sürdüm.Hal böyle olunca değiştirdik filtreyi...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ikinci el regal almayı düşünüyorum bunu alımsayım ruhsat plaka kaça çıkıyor acaba

arkadaşlar şu kafamı almıyor kusura bakmayın ben araba aldıgımda bakımı ve degişen parçalar 2 yıl ücretsiz olarak yapılıyorda motorsikletlerde böyle bir olay yokmu bu hem sizin hemde benim için büyük bir sorun degilmi mutlaka arızalar ve degişen parçaların üçretsiz olması gerekiyor garanti kapsamında tabi işçilikte
    daha yenı yaptırdı arkadas 300 gecmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler