Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    galipo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar DADYW 250cc ve DADYW CLASS olarak iki model var. aradaki fark nedir? siz hangisini tavsiye edersiniz aradaki fiyat farkı ne kadar bilgisi olan paylasırsa cok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cannibal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw DD250 E-9
    2006 YELLOW ROCK DD250E-9B class
    20hp/4999 ytl/ayrıca görünüş itabariyle biraz değişiklik var
    http://rapidshare.de/files/26335542/...class.jpg.html

2006 YELLOW ROCK DD250E-9
    16hp/4499ytl
    http://rapidshare.de/files/26335463/250e-9.jpg.html

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı cannibal adlı üyeden alıntı

16hp/4499ytl
    bence bu bilgi yanlış aralarında beygir farkı yok sadece 9b b modelinin şasesi uzun ve uzun yolda rahat ettirirken şehir içinde kullanımı zor olmakta birde denge olarak 9 b modelini kullanan arkadaşların daha dengesiz bulduğu yönündeydi..

BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    AHMET TANER peki fiyatları doğrumudur?? regal raptor ile ilgili 3 tane site buldum
    regalraptor.com
    regal-raptor.com
    yellowrockmotorcycle.com

bunların yanında fiyat belirten bi site biliyormusun?? türkçe..

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

SelamlaRR

Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip etmeme rağmen,biraz işten güçten birazda üşengeçliğimden aranıza yeni katılıyorum.3 aylık raptorcuyum.Benim ilk motorum. 2200 km yi devirdim.Ufak tefek şeyler hariç hiç bir sorunla karşılaşmadım.Arkadaşın sorusuna gelince Benim motoru aldığım yerde (ankara--birol oto) 3 hafta önceki fiyat 4650 lira..son zamlardan sonra bu fiyata yükseldi. Zira ben anahtar teslim 4250 ytl ye almıştım.Birde Ankaralı arkadaşlara sesleniyorum.buluşup beypazarı ----k.hamam ---v.b yerlere gezi düzenleyelim.....kalın sağlıcakla

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam arkadaşlar...

bir kaç defa yazıldı ama sanırım bir netliye ulaşamadık.
    motorlarımız hakkında daha önceleri 400km falan yapanların olduğu yazıyordu.bazı arkadaşlar ve bende malesef 300-320 km geçemedik belki kullanımdan kaynaklanan sebeplerden bu fark olabilir diyeceğim ama bazı arkadaşların bu kilometrelere bile ulaşamadığını konuşurken öğrendim.bir depo ile 370-400 kilometre arası yol yapabilen motorlarımızın.bu kadar düşük kilometre yapıyor olmasının muhakkakki bir açıklaması olmalı diye düşünüyorum.
    benim aklıma yeni motorların ekzostlarının açık olması ,susturucularının çıkartılması gibi farlı sebepler geliyor ama sanırım bunun net bir cevabı olacaktır.
    bu konu hakkında teknik bilgisi olan arkadaşlarımızın bilgi vermesini rica ediyorum arkadaşlar.
    herşey gönlünüzce olsun..................

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar...

motorlarımız hakkında daha önceleri 400km falan yapanların olduğu yazıyordu.bazı arkadaşlar ve bende malesef 300-320 km geçemedik belki kullanımdan kaynaklanan sebeplerden bu fark olabilir diyeceğim ama bazı arkadaşların bu kilometrelere bile ulaşamadığını konuşurken öğrendim.bir depo ile 370-400 kilometre arası yol yapabilen motorlarımızın.bu kadar düşük kilometre yapıyor olmasının muhakkakki bir açıklaması olmalı diye düşünüyorum.
    benim aklıma yeni motorların ekzostlarının açık olması ,susturucularının çıkartılması gibi farlı sebepler geliyor ama sanırım bunun net bir cevabı olacaktır.
    bu konu hakkında teknik bilgisi olan arkadaşlarımızın bilgi vermesini rica ediyorum arkadaşlar.
    valla arkadasım
    benım motor ilk çıkanlardan bende 320 km gördüm yedek depo hariç herkes bişeyler söylüyo ama gerçek olan km göstergesi galiba
    selamlar
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

arkadaşlar ben bu regal raptordan almayı düşünüyorum nerden uygun alabilirim bilgi verirmisiniz 0 veya 2 el temiz olarak wkemal@hotmail.com
    veya 05366395792 olarak iletirseniz sevinirim satmak istiyen arkadaşlarda ulaşabilirler ve birbirinize baglı olmanız çok hoşuma gidiyor inşallah hep böyle kalırsınız birde arkadaşlar sık arıza veren parçalar hakında bilgi verirmisiniz
    bir arkadaş sık arıza veren parçaları daha iyilerinle degiştirdim diye yazmış acaba hangi parçalar ve hangi başka parçalarla degiştirmiş modelleriyle verirse hem benim için hemde arkadaşlar için çok iyi olur sizleri seviyorum saygılar

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar...

selam...
    ben motoru 2525 km de aldım.. iki kere 30 ytl..yani toplam 60 ytl benzin aldım...şu an 3087 km deyim..hala yedek depoya düşmedim..60 ytl ile şu an 562 km deyim..yani ortalama 60/562=0.10 yani kmde 10 krş km de..teknik deyimle..3,5 lt ile 100 km gidiyor...bu arada hep şehir içindeydim ve son susuturucular takılı değil...

depo 14 lt olduğuna göre...(4x3,5lt=14 lt)...yani bir depoyla yaklaşı 400 km yapıyor ...

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Arkadaşlar sıfır bir Raptor almak üzereyim.
    Bana ucuz ama elbette kaliteli ve işlevsel Kask(Flip up), Mont ve Dizlik alabileceğimi, markaları ve fiatlarını yazabilir misiniz.

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    patronlarımdan birinin BMW 1200 gs motoru var yaklaşık 2200 km de. onun da geçen gün firenler boşaldı ve önündeki arabaya vurdu. allahtan ışıklarda durmak üzereyken 20-25 km civarında bir hızdaydı. yani anlayacağınız üretimle ilgili hata en kaliteli markalar da bile olabiliyor. bunu neden anlattım şimdi hemen birileri çıkıp da işte çinli değilmi böyle olur alacaksın bir japon demesin diye.

Ee Erdem'cim, adam BMW ile vurmuş. BMW alman markası. Alsaydı bir japon üzülmezdi
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aydır siteyi takip ediyorum bende sizin gibi bir regal raptor kullanıcısıyım yaklaşık 3 aydır kullanıyoru her hangi bir problem yaşamadım fakat daha büyük bir makina almaya karar verdim onun için regal raptor rumu satmaya karar verdim motoru katrancıdan aldım şu an 3500km de bütün bakımları katrancı tarafından yapıldı 3.750ytl ye satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa 05337493457den bana ulaşabilirler rüzgarınız bol olsun.

Motosikleti
    Alıntı cannibal adlı üyeden alıntı

16hp/4499ytl
    Bu ürünler arasında bir beygir farkı yok. O sanal beygir farkı tamamen Sarıkayalar'ın uydurması.
    Her iki motoru da dinamometre de test ettik. 2 side 13 beygir veriyor.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

Motosikleti
    bmw r 1200 gs

Alıntı Freak adlı üyeden alıntı
    Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba!
    bunun anlamı nedır yaw
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Motosikleti
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı

bunun anlamı nedır yaw
    Kara büyü (Voodoo)

ssistem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selam benim raptor 1000 km de alalı 1 ay oldu (bundan önce keeway 150 sl. vardı) bir depo benzinle 400 km geçiyorum. hatta bu sabah baktım halen bitmemiş yedek depoyu kullanmak istemediğimden sabah fulledim. sitede oturuyorum. sitedekiler biraz kıl, sabah çalıştırınca çok ses falan oluyor uyuyamıyoruz falan triplerinde laleler. o yüzden dedim şimdi sabah çalıştırırken çalışmaz benzinden mi soğuktan falan terettüdü yaşamayım diye fulledim benzini (35 YTL tuttu) 95 oktan alıyorum. sürekli şehir içinde kullanıyorum. bilginize

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar anladığım kadarıyla 400km civarı okey....peki daha çok yakan motorlar için ne yapmalı neye bakmalı,yani ortada bir dengesizlik var.
    bunun çözümüyle alakalı bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyoruz...
    selamlar.

servisle alakalı bir duyurumda olacak arkadaşlar....

motorum boğulduğu için çalışmayınca yakın olduğum için aykon firmasını aradım.
    (burada yazdığım konuda aykon çalışanı olan tuncay,murat ve ali beyi ayırıyorum.onlar kendi özverileri ile bizlere yardımcı oluyorlar biliyorum.)
    ve buji almak için oraya gittim.buraya kadar herşey güzel.ödeme için fiyatı sorduğumda aldığım cevap 35 ytl. buaradn daha önce değişim yapan arkadaşlardan aldığım bilgiye göre 10 ytl olan buji (NGK) oldu 17,5 ytl.
    tabiki itiraz ettim.ve yukarıdaki ismi olan arkadaşların mudahalesi ile 20ytl ödedim.
    evet bu konuda sizleri uyarmak ve sarıkayalardan bu siteyi takip eden varsa iletmek için yazmak istedim...Aykon sanırım hepimizi salak ve aptal sanıyor sanırım,Aykon bu cep tel.satmaya benzemez sizleri esnafca,insanca bir ticari diyaloğa çağırıyorum bütün arkadaşlarım adına.bu mantığınızı beyenmedik.gelecekte bu tutumunuz yüzünden telafisi mümkün olmayacak sorunları yaşamamanız ve yaşatmamanız dileği ile.
    orada çalışan arkadaşlarımızı tekrar tenzih ediyorum.
    vesizlerden ricam istanbulun muhtelif yerlerindeki giden arkadaşların memnun olduğu ve reel servis hizmeti aldığı yerleri bir araya getirelim isterseniz buradanda ilan edelim diyorum,sorunumuz olduğunda hiç deilse en yakındaki servise ulaşır insanca ve esnafca bir hizmet alırız....
    kusra bakmayın bukadar uzun yazmayı sevmem ama,konduğum enayi şekli zoruma gitti.sarıkayalara bile şikayet edim dedim ama,engüzeli buradan afiş etmek olur dedim.neticede bu işi yapacaklarsa bizlerle yapacaklar...
    hepinize saygılar.herşey gönlünüzce olsun

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Birşey sorucam Arkadaşlar ben kendi servisime ilk 1000 bakımı için götürdüğümde, bujiler değişti, yağ değişti 50 ytl para verdim sizce bu normalmi?
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla geçen gün bir arkadaştan garanti kapsamındayken bakım için yapılan işlemlerden aslında para alınmaması gerektiğini duymuştum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Birşey sorucam Arkadaşlar ben kendi servisime ilk 1000 bakımı için götürdüğümde, bujiler değişti, yağ değişti 50 ytl para verdim sizce bu normalmi?
    10YTL fazla almışlar.

Bujilerini sen alsaydın keşke, takılanlarda dandik oluyor,kısa zamanda sorun yaşatıyor,ama böyle 2-3 bin gidersin.

Ekzostları ne yaptın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler