Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Cumartesi günü iş çıkışı Katrancıya gittim. Belki hatırlarsınız, akü problemim vadı. Bir önceki gidişimde şarj etmişlerdi ama bu beni ancak bir hafta idare edebilmişti. Cumartesi günü tekrar gittiğimde şarjını ölçüp bana akünün 'çöp' olduğunu söylediler. Ana bayi olduğundan garanti kapsamında değiştirebilmek için Aykon'u aramaları gerekiyormuş sanırım ama Ali Usta orada olmayacağı için aramadılar. Daha sonra bir sorun çıkma ihtimaline rağmen "aman be" diyerek hemen yeni bir akü taktılar. Bir form doldurdular ve işlemi garanti belgesine işleyip "hayırlı olsun" dediler. İlk kez servise böyle bir şey için işim düşmüştü. Sağdan soldan duyduklarıma göre -ki buna dev firmalar da dahil- sorun basit olsa da bu kadar çabuk çözülemiyormuş. Bir vida için bile müşteriyi 'sallayanlara' örnek olur umarım.

O gün ev sahipliğini güzel yapan ve oradan mutlu ayrılmamı sağlayan Serdar Katrancıya, tesadüfen orada olan ve sorduğum alakalı alakasız her soruya sıkılmadan cevap veren, motorumun üzerindeki kiri benden çok kafaya takıp yıkattırmaya çalışan muhendis1959 (müslüm) abiye ve oradan dönüşte Kağıthane'ye beraber sürüp Sanayi Mh.'de bana üç bardak çay ısmarlayıp muhabbetini paylaşan, ertesi günü Beylikdüzü kahvaltısına beraber gittiğimiz babaadam (zafer) abiye teşekkür ediyorum.

Alıntı boss106 adlı üyeden alıntı
    web sitesi varmı????
    www.yellowrockmotorcycle.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    saolasın demonicdreams

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı ushendim adlı üyeden alıntı
    artık bu foruma gırmeden gecmıyor gunler ıtalyada ve aranızdakı arkadaslıga ımrenıyorum tebrık edıyorum sızlerı keske rr olsa keske sızle beraber vakıt gecırme sızlerı tanıma sansım olsa keske
    Sevgili dostum, internetin güzelliği bu işte mesafe tanımaksızın kurulan dostluk. Ben de henüz yüz yüze tanışma fırsatı bulamadım sevgili dostlarla ama bu ortak paylaşım bu sıcaklığı sonuna kadar hissettiriyor. "aranızdaki" değil "aramızdaki" aslında söz konusu olan...

Söylediğine göre İtalya'da yaşıyorsun. Senden küçük bir bilgi rica edebilir miyim? Menşei italya olan www.wheelup.biz internet sitesinin güvenilirliğini olası bir dolandırıcılığa uğramadan önce nasıl test edebilirim. Linkler ve iletişim adresleri doğru mudur sence??

Tuhaf bir istek oldu biliyorum, hani duymuşluğun ya da online alışveriş yapmışlığın vardır belki diye şansımı deneyeyim dedim. Fiyatlar çok uygun da.

Sevgiler...

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    mühendis1959'u da bu davranışından dolayı takdir ediyorum. arkadaşlar biz madem motosiklet süreceğiz tüm prosedür tamam olmalı. önce A2'mizi alıyoruz. vergi ve sigortalarımızı ödüyoruz. motosikletimiz sürekli bakımda ve sürüş güvenliği için gerekli kıyafetimizi temin ediyoruz. trafikte kurallara uyuyoruz. biz önce üzerimize düşeni yapmalıyız. ondan sonra varsın polis durdursun.[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum ne kadarda güzel yazmışsın madem bu motora binicez ne gerekiyosa ehliyet vs tam olmalı herşeyimiz sonra rahat rahat gezelim hep beraber..ama forumdan olsun dışardan olsun tanıdığım bir çok mt kullanıcısı sınava girmiş ehliyetlerini almayı bekliyolar bir kısmıda kursa kayıt aşamasında...iki ay süre bence çok fazla bende bekledim o süreyi arkadaşları anlıyorum...ama yapacak bişey ...en önemlisi cana bişey gelmesin kazasız sürüşler herkeze..

Regal Raptor Ankara Bayisi

Alıntı galipo adlı üyeden alıntı
    regal raptor ankara bayisini bilen arkadaslar var mı ?
    Ben motoru oradan aldım gayet güzel toplanmış. Adı::Birol Gözen Adres: Şaşmaz Oto Sanayi sitesi No:43 Ankara 0312 278 01 83 0535 220 77 67 kendisi eski motorcu ve tamircidir. Benim ismimi ver yardımcı olur her hususta. Selamlar Mehmet Aksu

Motosikleti
    125 Vulture i
    DADYW DD250E-9 100km de kaç litre yakıyor????

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Arkadaşlar merhaba,

Daha büyük ve güçlü bir japon almak için motorumu satıyorum.
    Detaylarını ilanlar bölümünden görebilirsiniz.
    İlgilenen arkadaşlar olursa bilgilerine.

arkadaşlar topici baştan sona okudum bırakın motoru birbirinze bagkı olmanızın yüzünden bende regal almaya karar verdim bu motorun en son modeli hangisi ve siz hangisini tavsiye edersin bir de en uygun peşin para alacagım yeri önerirmisiz saygılar

Motosikleti
    125 Vulture i

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Onur kardeşimizin motorunu pazar günümü feda ederek gidip bağlandığı kumburgaz daki otoparktan çıkartmak, BENİM İÇİN MOTOSİKLET SAHİBİ BİRİNİN İSTEDİĞİ YARDIMA KOŞMAKTIR, burada yine söylüyorum, bu yardım isteme olayı kim nerde ne şartlarda olursa olsun, sebebine bakmaksızın, HATTA YARDIM İSTEYEN ŞAHIS SUÇLU BİLE OLSA, yardım dediğinde ben iki elim kanda bile olsa yardım etmeye çalışırım, bu bazı şahıslar için geçerli olmıyabilir, yani şahıs diyebilir "boşver kardeşim çeksin cezasını, ehliyetsiz çıkmasaydı" gibi bir kelam edebilir, bu benim için geçerli değildir, o zaten cezasını bulmuş, 600 küsur ceza ,çekilen o kadar eziyet, yetmezmi, birde ben mi adama ceza vereyim git ne halin varsa gör mü diyeyim,TÜRKLER AMAN DİYEN HİÇBİR CANLIYA KÖTÜLÜK EDEMEZ, bu genlerimizde var bizim.

Arkadaşlar yazdığınız mesajlara çok teşekkür ederim ama inanın büyütmeye değmez, ben inanıyorum ki bu yardım çağrısına mutlaka müsait olsaydı tüm motosikletli kardeşlerim koşardı. O yüzden kimse kimseye çamur atmasın, vicdan azabıda duymasın.

ARKADAŞLAR EHLİYETSİZ LÜTFEN ÇIKMAYIN, BİRSÜRE UYGULAMALAR DEVAM EDECEKTİR, CANINIZ YANMASIN.

Alıntı boss106 adlı üyeden alıntı
    Dostum bizim motorlar ortalama 3.5 litre yakar, basmaya görede değişir.

Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar topici baştan sona okudum bırakın motoru birbirinze bagkı olmanızın yüzünden bende regal almaya karar verdim bu motorun en son modeli hangisi ve siz hangisini tavsiye edersin bir de en uygun peşin para alacagım yeri önerirmisiz saygılar
    Arkadaşım burada bayii ismi verirsek reklama girer yanlış anlaşılır, ama ben maslaktaki Atatürk sanayi sitesindeki KATRANCI OTOMATİVDEN ALDIM fiyatını sor, diğer bayilere de sor, sezon artık kapanıyor, motosiklet satışları düşüyor, o yüzden bayiler umulmadık fiyatlar söylüyorlar, araştırmadan alma, SENİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.

Motosikleti
    125 Vulture i
    sağolasın mühendis1959 abicim...

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Bir ara toplu alim yapmak uzere liste olusturulmaya baslanmisti..
    Hala devam ediyor ise belki de guzel bir indirimle almak mumkun olur.
    Tabii ben de alabilirim o zaman

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Alıntı caser adlı üyeden alıntı
    Bir ara toplu alim yapmak uzere liste olusturulmaya baslanmisti..
    Hala devam ediyor ise belki de guzel bir indirimle almak mumkun olur.
    Tabii ben de alabilirim o zaman
    arkadaşım bende bir tane siyah raptor var 1000 km de satmayı düşünüyorum istersen görüşebiliriz 0 544 3578449 tufan

[QUOTE=muhendis1959]Onur kardeşimizin motorunu pazar günümü feda ederek gidip bağlandığı kumburgaz daki otoparktan çıkartmak, BENİM İÇİN MOTOSİKLET SAHİBİ BİRİNİN İSTEDİĞİ YARDIMA KOŞMAKTIR, burada yine söylüyorum, bu yardım isteme olayı kim nerde ne şartlarda olursa olsun, sebebine bakmaksızın, HATTA YARDIM İSTEYEN ŞAHIS SUÇLU BİLE OLSA, yardım dediğinde ben iki elim kanda bile olsa yardım etmeye çalışırım, bu bazı şahıslar için geçerli olmıyabilir, yani şahıs diyebilir "boşver kardeşim çeksin cezasını, ehliyetsiz çıkmasaydı" gibi bir kelam edebilir, bu benim için geçerli değildir, o zaten cezasını bulmuş, 600 küsur ceza ,çekilen o kadar eziyet, yetmezmi, birde ben mi adama ceza vereyim git ne halin varsa gör mü diyeyim,TÜRKLER AMAN DİYEN HİÇBİR CANLIYA KÖTÜLÜK EDEMEZ, bu genlerimizde var bizim.

Abi tebrik ediyorum seni yaptığın davranış çok iyiydi amaç zaten zor durumda kalan arkadaşlara yardım etmek....kolay gelsin herkese...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Bazi ArkadaŞlar 2, Vİtes DİŞlİsİnİ Nasil KirdiĞimi SormuŞlardi Ben Aldigimda ( 2. El AlmiŞtim 500 Km De) O Sorun Vardi 2 De Gİderken Ses Yapiyordu O Halde Bİnemezdİm Zaten Bİ SÖkelİm Bakalim Dedİk SÖktÜĞÜmÜzde Çok İyİ Bİ Zamanlama YaptiĞimizi GÖrdÜk 18 Ve 32 DİŞlİden 18 Olannin 6 Tanesİ SiyirmiŞ Çikti Nasil BecermİŞler Anlayamadim
    Motosİklet Bİ OĞuldan Farksizdir Ne Ekersen Onu BİÇersİn Helede Bu Regallerİ Hor Kullannanlari HİÇ Anlamiyorum
    Takacaksin 5. Vİtese 90 Km DÜnyayi Gez HİÇ Bİ Şey Olmaz
    Ayrica ArkadaŞlar Samsunda Artik TrafİĞe Çikmak Kasksiz Ve Ehlİyetsİz Kesİnlikle İmkansiz Çok YoĞun Bİ ÇaliŞma Var
    Motosİkletlİ Bazi Polİs ArkadaŞlarla KonuŞuyorken Uygulamalar Harİcİnde Bİz Sadece Kask Takmayanlari Durduruyoruz Dİyorlar Sanirim Bu TÜm Yurtda BÖyle ...
    Herkese Kazasiz Belasiz SÜrÜŞler

arkadaşlar sibop sesi diye duyduğunuz ses eksantirik zincirinden geliyor gazı fazla verip debriyajı dengesiz saldığınızda yapar şıkırtı seklindedir sadece 1. viteste kalkışlarda oluyor ...
    motorun sübap ayarlarını kurcalatmayın bence
    ayrıca sabahları çalıştırdığınızda ilk kalkışlarda debriyaj kapma yapıyorsa eğer vites boşta bile olsa debriyajı sıkarak çalıştırın kapma yapmasının sebebi yağ kalıntısıdır bi müddet debriyajı sıkın bırakın düzeldiğini fark edeceksiniz..
    viraja yattığında motorunun arkası sallama yapan arkadaşlar varsa arka lastiğe 32 hava vurdumu o sorunda ortadan kalkıyor ... (yazdıklarım sadece kendi tecrübelerimdir ) inşallah faydam dokunur tüm arkadaşlara saygılar sevgiler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Selamlar okan. sende Samsun' dan mışsın.

Aramıza hoş geldin. Ben de emekli regalci olarak arada buraları takip ederim. Kimlerdensin nerede oturursun özelden bi ulaş bakem

Haa bi de motorun kaç kmde onu da bi yaz hele
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    hemşerim selam
    ben pazar mah tataroğlu sokakta textil işiyle uğraşıyorum bafa textil gel yanıma yaaf tanışırız motorum 2750 km de

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    İnşallah dostum. Şu işlerden bi fırsat bulabilirsem
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    arkadaşlar yarın avrupa noktası ortak buluşma noktası olan secret garden'a geliyomusunuz? bu arada ertuğrul öz ve okan 0055 ' saygılar bende samsunluyum evimiz bile var orda hala belki temmuzun ikinci haftası birkaç günlüğüne gelirim ama motorla tek başıma gözüm almıyo gelirsem tanışırız...

galipo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar bende yeni bi motor almayı dusunuyordum mondial 250cc jinlun 250cc derken raptor u sayenizde kesfettim ve anladıgım kadarıyla herkes cok cok memnun ve buyuk bir bag soz konusu raptorcular arasında bugun ankarada ki raptor bayine de baktım gercekten son kararım raptor diyorum umarım en kısa zamanda aranıza katılacagım

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar merhaba,

Daha büyük ve güçlü bir japon almak için motorumu satıyorum.
    Detaylarını ilanlar bölümünden görebilirsiniz.
    İlgilenen arkadaşlar olursa bilgilerine.
    Üstat, motora ekstralar falan yapmışsın OK ama 4000 ytl ikinci el için fazla değil mi? Sıfırı zaten 4500 lira bu aletin.
    Umarım iyi bir alıcı bulursun, ne diyim.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler