Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Arkadaşlar Erdem Gündüz arkadaşımızın açmış olduğu bu bir başlık var istanbul regalcileri toplamak amacıyla toplantı tarihine daha var ve bu başlıktan haberdar olmayanlar için linkini alta atıyorum Regalcilerle bir toplantı olacak ve büyük bir katılım olsun isterim bende.
    Katılımınızı eksik etmeyin ve vereceğim linkten takip edelim lütfen!

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17356

Alıntı ushendim adlı üyeden alıntı
    arkadaslar kusura bakmayın bır sorum olacak 5 ay once kırmızı rr 250-e modelınde kesık eksoz vardı (susturusunu cıkarabılıyormusuz sanırım bu eksozun) satıcı arkadas bundan sonra dıger modellerde bu eksozla gelecek demıstı gprsden baglandıgım icin forumdakı sayfaların hepsını okuyamadım veya okuduklarımın arasında rastlamadım bılgınız varsa bu eksoz sıyah class serısınde mevcutmudur
    Hocam şuan hepsi kesik eksozla geliyor ve daha sportiv bir görüntü katıyor regallere.
    Eksoz için de 3 tane susturucu var ve bunlar çıkarılabilme şansına sahip.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Erdem Gündüz arkadaşımızın açmış olduğu bu bir başlık var istanbul regalcileri toplamak amacıyla toplantı tarihine daha var ve bu başlıktan haberdar olmayanlar için linkini alta atıyorum Regalcilerle bir toplantı olacak ve büyük bir katılım olsun isterim bende.
    Katılımınızı eksik etmeyin ve vereceğim linkten takip edelim lütfen!

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17356.
    Evet katılımı arttıralım arkadaslar

Hocam şuan hepsi kesik eksozla geliyor ve daha sportiv bir görüntü katıyor regallere.
    Eksoz için de 3 tane susturucu var ve bunlar çıkarılabilme şansına sahip.
    Hatta bunlardan eksozun en sonunda olan susturucuyu sende vidasını sokerek cıkarabilirsin,mesela ben en sonuncuyu soktum
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    sevgili arkadaşlarım...
    doğal olarak MÜHENDİS1959 nickli arkadaşımızın yazdıklarından dolayı şahsınıza
    cevap hakkı doğmuş olabileceği düşüncelerinizi anlıyorum..

bu forumda bizlerle paylaşım içerisinde bulunan tüm insanların , bir arkadaşımızında (FEVKALBESHER) dediği gibi alt kimliği- üst kimliği ,geçmişi gerçekten de kimseyi ilgilendirmez..çokda önemli değil zaten..içimizde çeşitli
    meslek gruplarından olanlar mevcut.şahsen tanışma fırsatı bulduğum kişilerin
    çoğunluğuda yüksek okul mezunu..ama hiç kimse fixlemek istercesine burda belirtmedi bu durumunu....

ve inanılmaz yaratıcı insanlar..
    sizlerde çok iyi biliyorsunuz bir (DEMONICDREAMS) bu çocuk iki kişi sanki.. yazar olanmı motorize olanmı kimi daha çok seveceğimi anlayamadım hala.... yazdıklarını hepimiz büyük keyifle okuyoruz.o nasıl bir anlatım,nasıl bir ruh hali,nerdeyse tiryakilik yarattı diyebilirim..

bir (GYAZICI) nasıl bir terbiye almış,bukadarmı bir insan dürüst,efendi olur.

bir (PETİTFALCON)müthiş kıvrak zekaya sahip ve çok düzgün biri... ya mizah tarzı...
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    Dostum gerekirse daha uzağa işeyebilirim biliyorsun
    buradaki inceliğe, hınzırlığa bakın..

bir (SHEMOTO)belki çoğunuz tanıyamadı bu hanımefendiyi..
    tuttuğunu koparmak için yaratılmış sanki....herhangi bir şeye el atmasın,bir şey satın almaya kalkmasın..satıcılar kurtulmak için bedava vermeye bile razı hale geliveriyorlar.....
    ve bu liste uzayıp gider böyle...

sonuç olarak bu kişileri tanımadan önce haklarında hiç bir şey bilmiyorduk
    ...ben kibarlık insanlığın bir sembolüdür.....diye düşünürüm hep...ve yüzyüze bakabilmek,bir araya gelindiğinde kimsede birbirlerine karşı incinmiş,kırılmış duyguların olmamasını arzu ederim.....
    forumdaki paylaşımın tek ortak noktası motorlarımız...
    kendiside aslında yardımcı olmaya çalışıyor ....doğru verdiği yanıtlarına sözüm yok kesinlikle.
    ama hatalı yanıtları da hiç küçümsenemez...ve bu yanıtlar uygulayacak kişilere sıkıntı yaratabilecek düzeyde ise müdahale ederim....sizler emin olduğunuz bir konuda şöyle olması lazım demezmisiniz..
    bazen de yazmadım zaten çoğu mesajında.. agresif moda girecek diye..
    mesala yazmadıklarımdan bir örnek..
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Buji kesmek ne demek anlıyamadım, yani buji bozuldu ise, bujinin kalitesizliğidir, eğer 2 si birden bozulduysa ateşleme sisteminde bir arıza var demektir, biri bozulduysa kafanı takma bujiyi değiştir,yola devam.
    özür dilerim ama burda benim anladığım tek bujinin değiştirilip yola devam edilmesi anlamında..
    oysa tek buji asla değişmez.. eğer birine herhangi bir şey olduysa ikiside değişir..araçlarda da durum budur...
    tek amortisör, tek taraf balata, tek taraf pleyit yani fren diski, çift akü kullanan araçlarda tek akü,
    tek lastik,rotun rotilin tek tarafı....
    bu tür aksamlar tek başına değişmez...
    buji neden tek değişmez...diğeri belkide kullanım ömrünün yarısına geldi...şimdi bu durumda her ikiside
    aynı uyum içerisinde çalışırmı sizcede..? yeni buji farklı çalışacaktır burda...
    bazende doğru bildiği bir hususu yanlış araçta ,yani bizim motorlarımızda uygulamaya koyuyor..
    mesala... bakın avansla ilgili yorum yapmış burada... oysaki

bu konu ile ilgili benim cevabım doğru..avans ayarı yok motorlarımızda...
    elektrik tesisatı ile çok arkadaşımız uğraştı..farklı bir şeyler yapmak için..bu konu ile ilgili benim düşüncemi sanırım hepiniz biliyorsunuz...tesisata ilaveler yapmayın....sorun yaşarsınız diye çok yazdım burada....
    peki gerçekten ilaveler yapılamazmı....yapılır..
    ama olması gereken şekilde...tesisata dokunmayın derken çıkacak sorunları biliyordum ben..
    ama kendisi yine fevri davrandı....
    sonuçta ise geldiği noktayı hepimiz okuduk.. nasıl yapacağız bu işi peki..
    tesisatı komple sıyıracağız,herşeyinden emin olmak için..zayıf olan kabloları değiştireceğiz..daha güçlü olanları ile..marş motorunu elimize alıp şarz sistemini kontrol edeceğiz,ettireceğiz..şarz ın neleri nereye kadar desteklediğini göreceğiz..motorlarımızda şarz dinamosu yoktur.marş+şarzdır..gerekirse şarz sisteminde değişiklik yapılabilir...

artık görüyorumki gezilerinizde uzadıkça uzadı mesafe olarak..
    istermiyim ben sizlerin bu sebepler yüzünden yolda kalıp,hem kendinize hemde diğer yol arkadaşlarınızın
    keyiflerinizin kaçmasını..gece başınıza otobanda böyle bir şey gelirse ne yapacaksınız..?

motorun tam güvenli olmasını istiyorsanız ya dokunmayacaksınız hiç bir yerine,yada tam yapacaksınız bu işi

ben çok motor gördüm ikinci akü takılmış...bir yerlere monte edilmiş.oysa hiçde estetik değil bu yöntem.

Kaldera abimizde burdaymış bakıyorumda.
    Abi görüşemiyoruz ya kendini özletme valla senin değerini bilmeyenler ölsünler
    Seni foruma soğutanlarda yok olsunlar
    Seni bağrımıza basarız herzaman
    yok şaka bile olsa kimseye bir şey olmasın..
    bu akşam JASMINE arkadaşımızın doğum günü kaltılım listesinde sende vardın.
    seni aradım orda ama sanırım gelemedin....ERDEM.GUNDUZ le tanışıp
    lafladık bir müddet...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    önce aksesuarları tamamlıyorum ben. hani bebek doğmadan önce odası hazırlanır ya, o biçim işte
    May the Force be with McLaren Mercedes

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasinsubay adlı üyeden alıntı
    babuş,çantaları nerede kaplattın,deri mi vinleks mi,kaç ytl'ye mal oldu?(malzeme dahil)

DADYW DD250E-9

Arkadaşlar,
    Çinli bir arkadaşa bu motorun çindeki satış fiyatını sordurdum. Fiyat alınacak sayıya göre 1000 $-1350 $ arasında değişiyomuş. Dış Ticaret konusunda bilgili bir arkadaş varsa, bunu getirmenin bize maliyeti ne olur, bilgi verebilir mi?

Regal in Çin deki fiyatı

Alıntı Tankut_79 adlı üyeden alıntı
    DADYW DD250E-9

Arkadaşlar,
    Çinli bir arkadaşa bu motorun çindeki satış fiyatını sordurdum. Fiyat alınacak sayıya göre 1000 $-1350 $ arasında değişiyomuş. Dış Ticaret konusunda bilgili bir arkadaş varsa, bunu getirmenin bize maliyeti ne olur, bilgi verebilir mi?
    Şimdi oturup Sarıkayalar ın ne kazandığını hesaplayacak değiliz ama tahmini birşey çıkarabiliriz. 1200 motor 300 Gümrük KDV sigorta 500 Nakliye 100 İç nakliye ve Banka masrafları etti 2.100 dolar=3.350 YTL.İthalatçı karı,montaj işçiliği, bayi karı vs. eder mevcut rakamlar. Ana ithalatçı firmanın öyle 100 YTL. gibi karla bu işi yapacağını sanmayın çünkü genel giderleri çok olur en az motor başı 500 YTL kar yazması lazım ki 100 YTL sı net eline kalsın. Bu işler öyle Çinde 2.000 YTL Türkiye de 4.500 YTL değil.

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı
    babuş,çantaları nerede kaplattın,deri mi vinleks mi,kaç ytl'ye mal oldu?(malzeme dahil)
    Gittim modokoya aldım 1. sınıf suni deri metresi 15 YTL civarı yaklasık 1.50 cm deri kullanılıyor ben her ihtimale karsı 1.80 cm gibi aldım,sonra soktum cantaları kapladım,uzerine hakiki deride kaplayabilirsiniz ama bu da gayet sık duruyor,ayrıca plakaya da yaptım ki artık plaka ses de yapmıyor cunku orada ki puskuller plakanın altından geliyor
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

cangoss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal raptor:
    www.sarikayalar.com.tr
    buradan ulaşabilirsiniz.
    sizlerinde tahmin ettiği gibi:sarıkaya=yellowrock

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    pazar günü kahvaltıya giden varmı.
    buluşup birlikte gidelim diyorum......
    çağlayanda 9:30 da bir gurup buluşacakmış onlara katılıcam gelen varsa haberleşelim arkadaşlar................

Bugün Aykon'a gittim. En son fiyat: 4.490 YTL + 200 PLaka. İlgilenen arkadaşlara duyurulur, kırmızı rr gelmiş pazartesi günü vitrine çıkacakmış.

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Dünden beri yoktum, iş icabı İzmir'e gittim şimdi geldim, bilgisayarı açtım, yine karşıma kalderanın, hakkımda yaptığı araştırmalar ve sonuçlarıyla karşılaştım, hala neyin peşinde olduğunuzu anlıyamıyorum, geriye dönük olarak yazılanları ve yazdıklarımı incelerseniz, benim kimseye saldırmadığımı göreceksiniz, ben burada elimden geldiği kadar, herkese yardımcı olmaya çalışıyorum, EN SON FAR AMPULÜNDE OLDUĞU GİBİ, gördüğünüz gibi bu sorun çözüldü hemde çok basit bir şekilde, şimdi soruyorum kaldera ve yandaşlarına madem bu kadar iyi biliyorsunuz bu işi, topikte aylardır konuşulan bu far sorununu neden araştırıp çözmediniz

BEN BU TARTIŞMALARLA İLGİLİ EN SON YAZDIĞIM YAZIDA BİR DAHA BURADA ASLA BU TÜR POLEMİKLERE GİRMİYECEĞİMİ BENLE BİR SORUNU OLAN VARSA MSN ADRESİMİ VERDİM, ORADAN KONUŞALIM DEMİŞTİM, AMA KİMSE BENİMLE MSN ADRESİMDEN KONUŞMA ZAHMETİNE KATLANMADI, HALA BURADA TOPİĞİ MEŞKUL EDEREK BANA SALDIRILARDA BULUNULUYOR,

BEYLER AKLINIZI BAŞINIZA ALIN, BEN HİÇBİR ZAMAN BİR TARTIŞMA BAŞLATMADIM BANA KALDERA VE EKİBİ SATAŞIYOR, SİZ İSTİYORSUNUZ Kİ HER ŞEYİ İNSANLARA SÖYLEYİN AMA KİMSE SİZE CEVAP VERMESİN YOK ÖYLE BİRŞEY, BURASI KİMSENİN ÇİFTLİĞİ DEĞİL.

muslumakpek@hotmail.com

0532 228 08 59

0212 557 52 20

Adresim: Güven mah.Erguvan Sok.No:19/c Güngören-İstanbul.

BENİMLE BİR DERDİ OLAN YUKARIDA VERDİĞİM BİLGİLERLE BANA ULAŞABİLİR, İSTİYEN MSN DEN İSTİYEN TELEFONLARDAN İSTİYENDE ADRESİME GELEBİLİR.

BİRDAHADA BURADA SALDIRI AMAÇLI HAKKIMDA KİMSE KONUŞMASIN, ELEŞTİRİYE HERZAMAN AÇIĞIM, AMA DOĞRU USLUPTA OLURSA, AZARLAR ,AŞAĞILAYICI, TİYE ALICI TAVIRDA KİM KONUŞURSA BENİ KARŞISINDA BULUR, AMA BİDAHA BURAYA BENİM HAKKIMDA YAZI YAZILIRSA CEVABINI EN AĞIR ŞEKİLDE ÖZELİNDE BULACAKTIR.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    BİRDAHADA BURADA SALDIRI AMAÇLI HAKKIMDA KİMSE KONUŞMASIN, ELEŞTİRİYE HERZAMAN AÇIĞIM, AMA DOĞRU USLUPTA OLURSA, AZARLAR ,AŞAĞILAYICI, TİYE ALICI TAVIRDA KİM KONUŞURSA BENİ KARŞISINDA BULUR, AMA BİDAHA BURAYA BENİM HAKKIMDA YAZI YAZILIRSA CEVABINI EN AĞIR ŞEKİLDE ÖZELİNDE BULACAKTIR.
    siz forum kurallarını okumadınız sanırım,üye olurken...
    şimdide en ağır şekilde cevap vermek anlamında tehdit ediyorsunuz....
    son yazdığınız bu satırlarınız bu siteden uzaklaştırılmanıza sebep olacaktır belkide..
    üyelerin niclerini siz aşağıladınız...anlam veremediğiniz için gereksiz gördünüz
    yazdıklarınızı eleştirenleri yandaşlıkla siz suçladınız hala da devam etmektesiniz..
    üyeleri mesaj sayısına göre sınıflandırdınız...az mesaj sayısı üyeye değer verilemez...
    182. sayfada şöyle bir mesajınız var..
    ...............
    mesaj sayısını arttırmak için sayısı az olan bu metodu uygulayabilirmi,sakıncası olurmu..?
    kısa sürede herkez eşit olur bu durumda ne dersiniz..?

yazdıklarınızı kabul etmeyenler sizin için imha edilmeli........
    dikkat buyurun hala siz diye hitap ediyorum...
    az yukarıda belirttiğiniz tüm olumsuzlukları,davranışları,sizden başka sergileyen yok..

EN SON FAR AMPULÜNDE OLDUĞU GİBİ, gördüğünüz gibi bu sorun çözüldü hemde çok basit bir şekilde, şimdi soruyorum kaldera ve yandaşlarına madem bu kadar iyi biliyorsunuz bu işi, topikte aylardır konuşulan bu far sorununu neden araştırıp çözmediniz
    madem sordunuz cevap vereyim bende...
    böyle bir sorun yaşamadık....
    uzun ve kısa farlarımızda gayet iyi bir görüş mesafesine sahip..
    yada görme sorunumuz yok belkide...
    on motordan üç tanesinin radyatörünü delinmekle siz etiketlediniz..bu oran %30 yapar..
    ve % 30 oran inanılmaz yüksekbir orandır..neymiş bunun ölçüsü neye göre hesaplandı acaba..
    %30 radyatör arızasının son alıcıya rast gelme olasılığı sizce yüzde kaçtır..? 29 yıllık eğitiminizi bir yoklayın bakalım....
    eğer doğru hesap edilirse inanılmaz yüksek çıkacaktır....
    peki zahmet olmasın size ben hesap edeyim..%30 arıza riski son alıcıya rast gelme olasılığı %44.4
    bu ihtimal daha önce olsaydı almayabilirdik bu motoru..
    sarıkayalar kapatıp gitmeli bu durumda

sizin ve benim sayemde topic çorbaya döndü..bravo bize,çok yakışıyor...
    bu anlamdaki başarılarınızın devamını dilerim....
    ************************************************** iyilikle kalın**************

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Uğur abicim boşver sen bu işleri seni tanıyan tanıyor ama tek kötü durum senin forumdan soğuman bu da yeni motor alacaklara ve yeni üye olan arkadaşlarımıza zarar verir senin uslubunu kibarlığını buradaki herkes biliyor ne diyelim sağlık olsun... herkes kendine iyi baksın bundan sonra yorum yok sadece msn den görüşürüm gerekli arkadaşlarla onlarda zaten yeter bana bye bye...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    macgyver arkadaşım; selam ederim. ilgin ve uyarın için teşekkürler.
    Ben koç alyanstan kadir bey imamoğlu ile görüştüm(0212 243 50 60,0536 613 93 23) onun yönlendirmesi ile kasko yapımında klozlar hakkında onay veren ve bu işten sorumlu olan en yetkili kişi dedikleri Murat bey Erzincanlı ile (0212 444 45 46 )görüştüm. bilgisayar sistemlerinde RegalRaptor markası daha girilmemiş,onun yerine kymoco venox 250 diye girip,poliçenin not bölümünde sigortası yapılan motorun rr olduğunu yazıyorlarmış,ayrıca 250 CC'nin altındaki motorlarda çalınma klozunda bu maddenin geçerli olması için kapalı garaj şartı açıkca yazılıyormuş,250 ve üstü motorlarda ise sadace çalışır durumda ve anahtarı üstünde bırakılmasından söz ediliyor ve kapalı garaj konusunda poliçenin hiç bir yerinde bir ibare yokmuş, Koç alyans bünyesinde çalışan bir arkadaşımız(forumdan)böyle bir kasko yaptırmış ve poliçeyi bana faklamışlar,bu poliçede'de kapalı garaj ibaresi yok.
    Araç çalınması klozunda aynen(aracın çalışır bir vaziyette olduğu ve ya durduğu sırada anahtarının üzerinde bırakılması nedeni ile aracın çalınması durumuna göre sigorta ettiren ve ya sigortadan faydalanan kimsenin ve ya fiillerinden hukuken sorumlu bulundukları kimselerinkusuru olarak kabul edilir ve sigortacı bundan kaynaklanan hasar ve zararın tezmini ile yükümlü değildir)böyle yazıyor.

Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar yarın kahvaltı için niyeti olan arkadaşlar varsa
    9:30 da e-5 üzerinde çağlayandaki otobüs duraklarının orda buluşalım isterseniz...
    bi gurupta o saatte orada olacak....görüşmek üzere

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Çatışmalar giderek saldırıya döndü. Sanal ortamda birbirini yüzyüze tanımayanların içine düştüğü olağan bir durum. Kaldera ve Mühendis1959'un özel hayatlarında iyi ve uyumlu insanlar olduklarına şüphe yok. Ama sanal alem sendromu, fikirler çatışınca giderek sidik yarışına dönüyor tartışmalar.

Bu durumu Mühendis1959'un saldırgan tutumu da provoke ediyor. Kaldera'nın da hakkını korumak arzusu atışmaları sıcak tutuyor. Her ikisinden de bu tatsız tartışmaları sonlandırmalarını, bu tarz bir tartışmayı kendi özellerinde sürdürmelerini ve moderatörlerin de bu konunun denetçisi olmasını rica ediyorum.

Ayrıca, bir süre geçtikten sonra da aradaki buzları eritmek adına, her ikisinin de mutlak katılımıyla bir gezi düzenlemeyi öneriyorum.

Sevgiler,
    AA.
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    hala anlayamadığınız kimsenin kimsenin yandaşı olmadığıdır,ama bu konuda çok çaba sarfettiğiniz görülüyor!!!

Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı
    Çatışmalar giderek saldırıya döndü. Sanal ortamda birbirini yüzyüze tanımayanların içine düştüğü olağan bir durum. Kaldera ve Mühendis1959'un özel hayatlarında iyi ve uyumlu insanlar olduklarına şüphe yok. Ama sanal alem sendromu, fikirler çatışınca giderek sidik yarışına dönüyor tartışmalar.

Bu durumu Mühendis1959'un saldırgan tutumu da provoke ediyor. Kaldera'nın da hakkını korumak arzusu atışmaları sıcak tutuyor. Her ikisinden de bu tatsız tartışmaları sonlandırmalarını, bu tarz bir tartışmayı kendi özellerinde sürdürmelerini ve moderatörlerin de bu konunun denetçisi olmasını rica ediyorum.

Ayrıca, bir süre geçtikten sonra da aradaki buzları eritmek adına, her ikisinin de mutlak katılımıyla bir gezi düzenlemeyi öneriyorum.

Sevgiler,
    AA.
    +10.000 bu fikre bende katılıyorum....ve bu buluşmada muhakkakki olmak istiyorum.
    siz büyüklerim, sevgili abilerim (kaldera ve mühendis ) ikinizede tanımamış olmama rağmen sevgi ve saygı duyuyorum,ikinizden de çok şey öğrendim.
    lütfen bırakın artık ya....
    (kişi kenide yakışanı yaparmış derler) hani.
    hadi sizde büyüklüğünüze yakışanı yapın...............
    sevgi ve selamlar ikinizede.................en kısa zamanda tanışma k üzere

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

Regal raptora küçük kardeş

Bugün bu motorun 100 cc liğini gördüm.

Acaba bu motor Türkiye'ye sarıkayalar tarafından mı getiriliyor ?

Oldukça ilginç ve ufak tefek bir cruiserdi. Aysıca debriyajı da yoktu.

http://www.ajsmotorcycles.co.uk/docs.../DD50E-P-5.htm

Tam bayanlar için başlangıç motoru. Eğer bu motorla ilgili bir bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler