Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Motorumun 1000 bakımını bugün yaptırdım (YOPAŞ' ta), yağı, bujileri, değiştirdiler, bujiler 125 lik motorlara takılı olan bujilerdenmiş öyle dedi usta. debriyaj ayarları falan derken, konu motordaki ses olayına geldi, ben sesini nasıl yükseltiriz dedim ustamda egzosun içindeki (çıkış tarafında) parçayı çıkarınca sesin daha iyi olduğunu söyledi, egzosun altındaki vidaları söktük 1 tanesinide kırdık ama o parçayı çıkaramadık. Bu tarz bişey yapan arkadaşım varmı? varsa nasıl hallettiler? Ha unutmadan bu arada RR' ıma gün geçtikçe dahada bağlanıyorum, eski bir cbr600 kullanıcısı olarak racingten çok daha rahat diyebilirim.(lafın nereye gittiği anlaşılmıştır)
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Alıntı serkan çapur adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar içinizde hararet müşürü bozulan varmı.nitekim bu güne kadar sadece buji sorunu yaşamıştım(235 km'de)bu gün itibari ile hararet müşürüde çark etmiş durumda(750 km)
    bu güne kadar aktif olarak aranızda olamadım fakat bu motorun ve bu forumun uzun süredir takipçisiydim.ve hatta bu motoru satın almamda bu forum son derece etkili oldu.alırkende, bugünde endişelerim yok değil motorumla igili fakat tüm yönleriyle irdelediğinizde 4.500 ytl bedelin üstünde bir haz verdiği kesin
    geçen pazar mühendis babayla beraber kerpede 25 motordan 5 tanesinin rr olduğunu görünce şaşırdık doğrusu.bu motorun tercih edilme oranı ile ilgili bana haz versede, diğer taraftan motorun sokaktaki harley imajını çok tanınırsa kaybedeceği ve sonunda ''aman be canım bakma böyle durduğuna bu bir çinli'' çığırtkanlarının da aynı oranda artacağı endişesini doğurdu bende...
    Benim hararet müşürü bozuldu. Hiç kapanmıyordu fanlar.
    Sağolsun Aykon hemen anında çözdü, yeni parçayı taktı problem gitti.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bozkurt adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar merhaba,bu sitede ilk günlerden beri varım ve inşallah var olmaya devam edeceğim.Dikkatimi çeken Çin malı olan bimotor sahibi olmayı hala kafaya takan bundan değişik neticeler çıkaran arkadaşlar olduğu.ARKADAŞLAR MOTOR BİBİ MOTOR.Kimsenin bu fiata bu mala laf söylemeye hakkı yok.Bu motoru niye aldık,kullanıp zevk almak için.Siz zevk almıyormusunuz.O zaman sorun sizde var.Motor kendisinden istenileni fazlasıyla veriyor bence.Hayattan ve motorunuzdan zevk almanız dileğiyle.
    Sağlıcakla kalın.
    +100000

Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bundan sonra bence kimse böyle abuk sorulara cevap vermek için yormasın kendini,param olsa ,ha bir de RR den hoşnutsuzluğum olsa gider sıfır japon alırdım ikinci el değil,bu hem bütçe hem de keyif meselesidir,burada çoğunluğun RR sahibi olduğu kalanlarında RR sine kavuşma hayaliyle yaşadığı bir topiğe girip,birkaç cümleyle bu kadar adamın(Japon yerine RR aldığımız için kafasız ,aklı eksik falan mı demeliydim acaba) düşüncesini değiştireceğini zannetmek ne kadar akıl karıdır bir de onu sorgulamak lazımdır.topiğe girip bu tarz şeyler yazan insanlar daha önce de oldu,burada bizleri sadece bir nickname ve avatar olarak algılıyor olabilirler,fakat bizzat tanışma fırsatı bulduğum ve bundan mutlu olduğum her bir RR'ci arkadaşım işinde gücünde kafaları gayet iyi çalışan iyiniyetli insanlar,ben RR mi almadan önce(dikkat edin motorumu değil RR'mi)bu fiyata alabileceğimin en kalitelisi nedir diye 6-7 ay araştırdım,insanların düşüncesini bir kaç karalama cümlesiyle yok sayamazsınız,benim için topiğimize katılan arkadaşlarımın ne marka motoru olduğu değil,öncelikle iyiniyetli ve saygılı olup olmadığı önemlidir,bu konuda başka mesaj yazıpta bizlere saygısızlık edenlere vakit harcayıp cevap yazmayı bu mesajdan sonra gereksiz buluyorum,umarım laf kafası bizden daha fazla çalışan arkadaşlarca anlaşılmıştır

+100000

Motosikleti
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    +100000

+100000
    erdem abinin +100000 nine benden de +1000 varmı artıran

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    ya millet ıkı uc kendını bılmez gelıyor toplicte laf atıyor gaz verıyor keyıf kacırmak ıcın sızde konu uzerınde yogunlasıp cevaplar falan verıyorsunuz ekmeklerıne bal surmus oluyorsunuz zaten onların amaclarıda tartısma yaratmak sallayın gıtsın
    burada sadece muhabbet RR olsun gerısı bos

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Motorumun 1000 bakımını bugün yaptırdım (YOPAŞ' ta), yağı, bujileri, değiştirdiler, bujiler 125 lik motorlara takılı olan bujilerdenmiş öyle dedi usta. debriyaj ayarları falan derken, konu motordaki ses olayına geldi, ben sesini nasıl yükseltiriz dedim ustamda egzosun içindeki (çıkış tarafında) parçayı çıkarınca sesin daha iyi olduğunu söyledi, egzosun altındaki vidaları söktük 1 tanesinide kırdık ama o parçayı çıkaramadık. Bu tarz bişey yapan arkadaşım varmı? varsa nasıl hallettiler? Ha unutmadan bu arada RR' ıma gün geçtikçe dahada bağlanıyorum, eski bir cbr600 kullanıcısı olarak racingten çok daha rahat diyebilirim.(lafın nereye gittiği anlaşılmıştır)
    Dostum ben aynı işlemi yeni yaptırdım, vidayı kırmadık ama vidaları sökünce bir pense yardımıyla içindeki parçayı çıkarttık, resimlerle bunu önceki yazılarımda anlatmıştım geriye doğru bakarsan göreceksin.

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    ya millet ıkı uc kendını bılmez gelıyor toplicte laf atıyor gaz verıyor keyıf kacırmak ıcın sızde konu uzerınde yogunlasıp cevaplar falan verıyorsunuz ekmeklerıne bal surmus oluyorsunuz zaten onların amaclarıda tartısma yaratmak sallayın gıtsın
    burada sadece muhabbet RR olsun gerısı bos
    Çok haklısın ben asla cevap vermiyorum

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Evet aynı. 2 nci el almayı düşünüyorsan sana Ahmet'i referans gösterebilirim.
    2 nci el aldı başına sürekli birşeyler geliyor. Bildik birinden almıyorsan veya bu işten anlayan birileri kefil olmuyorsa 2 nci el özellikle Çinli motorlarda çok riskli benden söylemesi.
    Ahmet geçmiş olsun. Allah korusun yolda yüksek hızda giderken kopsaydı kaza tehlikesi de atlatabilirdin. Sorunları kazasız atlatmana seviniyorum. İlk sahibi motoru çok zorlamış olabilir. Zincirin senin kilometrelerinde kopması normal değil çünkü.
    Bu arada motorunu biran önce yaptır da pazar bizimle geziye gel sende..

selam can,
    söylediğine aslında tam olarak katılmıyorum . mutlaka ikinci el almanın riskleri vardır . ama benim yaşadığım sorunlar radyatör delinmesinden benim bilgisizliğimden servisin yoğunluğu ve ilgisizliğinden kaynaklanan sorunlar.. zincir kopması son yaşadığım sorun, o soruna gelince zincir aslında kopmamış kilidi çıkmış ve bu sayede yolda böyle bişey olması durumunda neler yapabileceğimide öğrendim sanırım çok zorda kalırsam kendimde tamir edebilecek düzeye geldim diyte düşünüyorum yaşadığım tüm şansızlıkları aslında şanssızlık değilde şans olarak görmeye başladım.. motora aykon onay verdi kimsenin günahını alamam motorumun hiç bir sorunuda yoktu yaşadığım sorunlarda çözüldü hatta zinciri takmaya giderken müslüm abide (mühendis 1959) ordaydı ve hatta benim motoru sürerek o getirdi ve çok beğendi onun tabiriyle daha tok bir makine dedi gayet iyi buldu..sebebini bildiğimiz bir vibrasyon sorunu varki o herkezde var sanırım onada ben zaman bulup hallettiğim zaman sorunsuz olacak inşallah ben öyle umuyorum..zaten araştırısanız çok fazkla 2. raptor yok sebebi ne olabilir sizce? tabikide maddi durumunuz müsaitse 0 almanızı öneririm ama idda ediyorum göreceksiniz belirli bir süre sonra güvenilen 2. elide alınıp satılabilen bir makina haline gelecek ...zincirimi aykondan ben almaya gittim ve garip bir tepkiyle karşılaştım ama muhattap olmak istemedim murat beydi sanırım noldu meşhur servisiniz katrancı çözemedi mi sorunu gibi bir ibare kullandı..sadece komik buldum arkadaşlar yorumsuz bırakıyorum.........sadece ana bayi oldukları için işimi hızlandırmak amacıyla zincirimi almaya gitmiştim oysa...ama güzel bir gelişmeden bahsetmek istiyorum ali usta hakkında bir çoğumuz ben dahil bir çok şey söyledik ama o gün ali usta zincir değişmesinden tutun bir çok konuda faydalı bilgiler verdi kendisine burdanda çok teşekkür etmek istiyorum..sanırım burdaki paylaşımlarımız ve tepkimiz sonuç veriyo arkadaşlar.. daha öncede söylediğim gibi hepimizin ortak amacı rr larımızı sorunsuz kullanabilmek kimseyi şikayet etmek yada eleştirmek değil herkez işini yapsın yeter......

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca Cok GÜzel Organİze Olmussunuzda
    Hep Bayram Seyran Laylaylommu Olucak
    Abİlerİ Kirmayalim Dİye Hep İyİ Tarafindanmi Bakip Degerlendİrİceksİnİz
    Ne Sİmdİ Bu Anlamadim.
    Bİz Yasadiklarimiz Anlatiyoruz Sarikayalarla Regal Bayİİ İle Aramizda Gecenlerİ. Fİyatin Tavana Vurmasini
    Elestİrİyoruz. Elestİrİ Kaldircaksiniz Abİcİm
    Tmm Bİzde Bİ Yila Yakindir Takİp Edİyoruz Forumu
    Greatwhite Shark Usta Baslatmisti İlk. Heyecanli Gunlerdİ ?

O YÜzden Elestİrenlerİ Bİraz Daha Dİkkatlİ Elestİrİn Kİ, Lay Lay Lom Gİtmesİn Baslik Hep. Ortam Bozulmasin Dİe Kİmse Dİyecegİnİ Demİycek Ondan Sonra. Ne GÜzel Herkes Mutlu. Mutlu Olanlar Regalcİ, Elestİrenler, Homurdananlar Dİkkate Alinmicak Arkadaslar. Bİlmİyo Onlar Bİsey.. Allalal ?
    Mutluluk Oyunu Onun Adi ?
    Anliyomusun ?
    Comfirmation Bias

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4

Leyla Ile Mecnun Hikayesi,bilirmisin????

Alıntı serkan çapur adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar içinizde hararet müşürü bozulan varmı.nitekim bu güne kadar sadece buji sorunu yaşamıştım(235 km'de)bu gün itibari ile hararet müşürüde çark etmiş durumda(750 km)
    bu güne kadar aktif olarak aranızda olamadım fakat bu motorun ve bu forumun uzun süredir takipçisiydim.ve hatta bu motoru satın almamda bu forum son derece etkili oldu.alırkende, bugünde endişelerim yok değil motorumla igili fakat tüm yönleriyle irdelediğinizde 4.500 ytl bedelin üstünde bir haz verdiği kesin
    geçen pazar mühendis babayla beraber kerpede 25 motordan 5 tanesinin rr olduğunu görünce şaşırdık doğrusu.bu motorun tercih edilme oranı ile ilgili bana haz versede, diğer taraftan motorun sokaktaki harley imajını çok tanınırsa kaybedeceği ve sonunda ''aman be canım bakma böyle durduğuna bu bir çinli'' çığırtkanlarının da aynı oranda artacağı endişesini doğurdu bende...

Serkan;.............. LEYLA VE MECNUN HİKAYESİ...........

PADİŞAHLAR ZAMANINDA MECNUN İSİMLİ BİR VATANDAŞ HAEREKETLERİ DEĞİŞMİŞ VE HEP DÜŞÜNÜR OLMUŞ SONUNDA ARKADAŞLARI....LEN OLUM!...NOLDU LEN BÖLE AŞIKMISIN DİYE DALGA GEÇMİŞLER ...MECNUN'DA EVET AŞIĞIM ....AHHH....ONU BİR GÖRSEYDİNİZ,ÖYLE GÜZELDİKİ ÖYLE ALIMLIYDIKİ DEMİŞ...AMA DAHA 1 KERE GÖRMÜŞ HATUNU UZAK BİR GEZİDEN DÖNERKEN.ARADAN AYLAR GEÇMİŞ MECNUN'UN GARİP DAVRANIŞLARI PADİŞAHIN KULAĞINA GİTMİŞ ÇAĞIRIN DEMİŞ ŞU AŞIK MECNUNU Bİ GÖREYİM BU KARA SEVDALIYI TEZ ÇAĞIRIN...........BULUP GETİRMİŞLER BİZİM YAKIŞIKLIYI GERÇEKDEN ERKEK GÜZELİ BİR YİĞİYMİŞ BOYLU POSLU.PADİŞAH; ULAN MECNUN AŞKIN HER KESİN DİLİNDE KİMDİR BU ? NASIL BİRİ? NEYE BENZER? HERŞEYİ ANLAT ,ANLAT BANA BU HATUNU..........MECNUN LEYLA'YI ÖLE BİR ANLATMIŞKİ PADİŞAH KISKANMIŞ ADAMLARINA EMİR VERMİŞ.
    -ATIN BUNU ÇÖLE YANSIN KAVRULSUN HEM AŞKINDAN HEMDE GÜNEŞDEN
    MECNUN ÇÖLLERDE AĞZINDAN LEYLA ÇIKIYO BAŞKA KELİME YOK PADİŞAH EMİR VERMİŞ GİDİN O LEYLAYI BANA GETİRİN DER GÜNLER SONRA LEYLA'YI PADİŞAHIN HUZURUNA ÇIKARTIRLAR.AMAN TANRIM DER BUMU?..........LEYLA KISA BOYLU ÇELİMSİZ ESMER,BİR KIZ.PADİŞAH ;
    -GİDİN MECNUNU GETİRİN ÇÖLDEN DER.
    MECNUN GELİR GÜNEŞDEN YANMIŞ KAVRULMUŞ AMA AĞZINDAN SU YERİNE SADECE ...LEYLA ÇIKARMIŞ PADİŞAH;
    -ULAN BUMU SENİN AŞKIN..
    -BU BAYAĞI NORMAL BASİT BİR KÖYLÜ KIZI
    -NERESİNE VURULDUN DA AŞIK OLDUN BUNUN,ÖKÜZ!..... DEMİŞ.........
    MECNUN AŞKINA SARILIR AĞLAR LEYLA' DA ONA AŞIKMIŞ MEĞER ;SONRA DÖNÜP PADİŞAHA;
    -PADİŞAHIM O LEYLA BENİM AŞKIM DER.............
    FİLİM BİTER............. THE END

Serkan kardeşim aaaaaa.......çinliymiş bu diyene boşver sen bizimde başımıza geldi merak etme onlara sadece şu kelimeleri söylüyorum...
    -evet çinli ama bak o kadar motor arasında dikkatini çekmiş güzelliği endamı;sen leyla mecnun hikayesini bilirmisin?(bazıları bilmem der yada bilirim deyip gerçeğini bilmez)......İŞTE BU BENİM AŞKIM LEYLA,AMA GERÇEKDEN GÜZEL BİR LEYLA;ÇİNLİ-BULGAR-RUS-YUNAN-ERMENİ vs.....o benim AŞKIM!...

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı
    Ne Sİmdİ Bu Anlamadim.
    Bİz Yasadiklarimiz Anlatiyoruz Sarikayalarla Regal Bayİİ İle Aramizda Gecenlerİ. Fİyatin Tavana Vurmasini

O YÜzden Elestİrenlerİ Bİraz Daha Dİkkatlİ Elestİrİn Kİ, Lay Lay Lom Gİtmesİn Baslik Hep. Ortam Bozulmasin Dİe Kİmse Dİyecegİnİ Demİycek Ondan Sonra. Ne GÜzel Herkes Mutlu. Mutlu Olanlar Regalcİ, Elestİrenler, Homurdananlar Dİkkate Alinmicak Arkadaslar. Bİlmİyo Onlar Bİsey.. Allalal ?
    Anliyomusun ?

Yazdıklarından bişey anladıysam arap olayım.

Hocam Polemİk Yapmicam
    Zaten Mİmlİyİm.

Anlamaya Calisiniz ?
    Zorlayiniz Az ?
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Ne Sİmdİ Bu Anlamadim.

Anliyomusun ?

ABİ BU SİTEYE YAŞ UYGULAMASI KONSUN............BAK YUKARDA ÇOCUK NELER YAZMIŞ...............NE DİYORSUN??????????

Arkadaşlar RR ile ilgisi olamayan bazı insanlar siteye üye olup olumlu ve yapıcı değil kötüleyici cümleler kullanıyor, hepimiz okuyoruz. Bu insanlar şunu bilmelidir ki biz burada RR motor bayisi değiliz ve ticaretini de yapmıyoruz. Sadece aynı motoru kullanan insanların gönül bağı oluşturduğu bir site. Belirli birkaç arkadaşın dışında (isimleri vermeyeyim ayıp olur, herkes tahmin edebilir) yapıcı,mantıklı sorulara yine mantıklı cevap veren, yardımcı olmak için yazan pek yok. Eften püften soruları aç telefonu motoru aldığın veya alacağın yere sor. Yok motor km.göstergesi kaç gösteriyor, yok lastik havası kaç, yağ çubuğu nerde, falan filan... yapmayın arkadaşlar Müslüm bey gibi Erdem bey ve diğer yardımcı olan değerli tüm arkadaşlarımızı bıktırmayın lütfen

Benim fazla mesajım yok ama günde 12 saat sürekli takip ediyorum yazılanları çizilenleri.
    Hepinize kazasız sağlıklı günler dilerim. Mehmet Aksu 06 BB 6782 Kırmızı 250E Yeşilköy İDTM sahası.(Ehliyet olmadığından dışarı çıkamıyorum)

YaŞ Uygulamasi Konsaydi Zaten BÖyle Bİ Cevap Gelmezdİ O Yazima. EleŞtİrİye Acik Olcaksin Dİyorum.
    3750 Den Bİndİmİ Bunun Fİyati 4600 KÜsura.
    Ayip Dİyorum?
    Haklisin Ama Bence Deger Dİyebİlİrsİn
    Ama Pusturmucaksin İnsanlari, Yok Abİdİk Gubİdİkmİs, Yok 3 GÜnlÜk Adammis Da Fİlan Falan Demİceksİn.
    Sen Zaten Sevİyeyİ Bİtİrmİssİn.
    Bİde Elestİrenlerİn CÜmlelerİnİ Kiniyosun.
    Bak İste Lafa Bakarmisin. YaŞ UygulamasiymiŞ. Kehele Bak.

ICETOO YA LAFIM.

Huzuru Bozdum ÖzÜr Dİlİyorum
    İyİ GÜnler Hepİnİze Hocam.
    Comfirmation Bias

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    rene kafasına fazla vurmuş galiba
    muhsincim yaş değil şifreli sisteme geçelim,birbirine yakın olup ta hiç görüşmeyen adamlara da şifre vermeyelim,yalovadan senle tanıştık,istanbulda tanışamadığımız bir ton adam var,işte görüşülmediği zaman yüzyüze kim kimdir in midir cin midir belli olmuyor! katılım arkadaşlar lütfen,hakkaten uğur abinin dediği gibi keyif vermemeye başladı bu iş
    bu arada rene misin nesin adabını bozma ne halt yiyeceksen git başka yerde ye,yok lafım bilmemkime,huzuru bozdum özür dilerim,arkadaşım madem huzuru bozduğunun farkındasın ne demeye gelipte saçmalıyorsun bir de peşine özür diliyor,yapma o zaman ,allah allah

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

arkadaşlar bırakın şu topiğe sızan RR sızları.Bu harika alete binin ve sadece gezin...Muhtesem birşe...Bu benzin zammı yagmurunda 100 km de sadece (full yüklü olarak)3,3 lt yakıyo ...başka ne diyebilirim...Herkese sevgiler

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Can merak etme pazar sabahı bende geliyorum
    Macgyver Süper
    uzun yolda senin yanımızda olacağını bilmek ekstra güven verdi bana.
    Pazar sabahı görüşmek üzere.

Ahmet sana da selam,

Kötü niyetli yazmadım alınma lütfen. Sadece 2 nci elde çok dikkatli olunması gerek demek istedim. RR'lar daha yeni. En eskisi 1 yaşında ve hala garanti kapsamında. 2 nci el alıp üzerine çok masraf edilirse sıfır fiyatına çok yaklaşır zarar edersiniz demek istedim.

Aykon'da yaşadıklarına gelince biz millet olarak eleştriye pek açık değiliz.
    Gerçi Murat bey ve Tuncay bey çok iyiler gerçekten. Murat beyin yoğun ve yorgun bir anına denk gelmişindir yoksa bu tip bir cümleyi sarf etmezdi kendisi.
    Kaldıki eleştrilerin kendisi ile hiç ilgisi yok ve herkes onlardan övgü dolu sözlerle bahsetmiştir hep.

Motosikleti
    YaŞ Uygulamasi Konsaydi Zaten BÖyle Bİ Cevap Gelmezdİ O Yazima. EleŞtİrİye Acik Olcaksin Dİyorum.
    3750 Den Bİndİmİ Bunun Fİyati 4600 KÜsura.
    Ayip Dİyorum?
    Haklisin Ama Bence Deger Dİyebİlİrsİn
    Ama Pusturmucaksin İnsanlari, Yok Abİdİk Gubİdİkmİs, Yok 3 GÜnlÜk Adammis Da Fİlan Falan Demİceksİn.
    Sen Zaten Sevİyeyİ Bİtİrmİssİn.
    Bİde Elestİrenlerİn CÜmlelerİnİ Kiniyosun.
    Bak İste Lafa Bakarmisin. YaŞ UygulamasiymiŞ. Kehele Bak.

ICETOO YA LAFIM.

Huzuru Bozdum ÖzÜr Dİlİyorum
    İyİ GÜnler Hepİnİze Hocam.

BAK ŞİMDİ RENE ;
    Herkesle dans edemezsin üslubun benim sinirlerimi geriyor ,türkçemi şayet Türk'sen adam gibi konuşup aynı şekilde yazmalısın,eleştiri daha kültürlü,anlaşılır,bir düzeyde olmalı,bizler bu markayı kullanan yaklaşık en son rakam 107 kişidir bunun büyüğüde var küçüğüde SAYGILI olmalısın; başka cevaben bu topiği doldurma özelime cep numaranı at seni arayacağım
    Birtek huzuru bozduğunu anlamış özürdilemişsin hayret...bu ...KEHELE....LAFINI SANA .......Y....DİRC.....ĞİM gönder msj.nı özelden çabuk; buraya bir daha bu konu hakkında benle ilgili bir kelime yazma CEP NUMARANI GÖNDER.......

Motosikleti
    Arkadaşlar ne oluyor ya kendinize gelin böyle atışma falan ne gerek var yapmayın Allah aşkına burda aileyiz hepimiz

Motosikleti

Bunun anladığı dayak belli......

Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    rene kafasına fazla vurmuş galiba
    muhsincim yaş değil şifreli sisteme geçelim,birbirine yakın olup ta hiç görüşmeyen adamlara da şifre vermeyelim,yalovadan senle tanıştık,istanbulda tanışamadığımız bir ton adam var,işte görüşülmediği zaman yüzyüze kim kimdir in midir cin midir belli olmuyor! katılım arkadaşlar lütfen,hakkaten uğur abinin dediği gibi keyif vermemeye başladı bu iş
    bu arada rene misin nesin adabını bozma ne halt yiyeceksen git başka yerde ye,yok lafım bilmemkime,huzuru bozdum özür dilerim,arkadaşım madem huzuru bozduğunun farkındasın ne demeye gelipte saçmalıyorsun bir de peşine özür diliyor,yapma o zaman ,allah allah

Gökhan kardeş mrb;doğru kafaya fazla vurmuş ama kendi kendine biraz zor olur bu,bence RR ciler topiğinde aradığını bulacak ve umarım bu ben olurum.
    Bu arada gezilere neden katılamadığımı sana ve arkadaşlara yazdım umarım fırsat olduğunda en kısa zamanda benide aranızda görüceksiniz sizinle dünyanın öbür ucuna dahi gelirim....
    AH ŞU VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNİ İCAT EDENİ BİR BULSAM.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler