Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi_sofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında RR olacak insallah
    Alıntı batista123 adlı üyeden alıntı
    .......

Aklıma gelmişken kızımı Carrefour'a dolaşmaya götürürken kapıda yeni aldığı kırmızı R&R ile tanıstığım Can beye selamlar kusura bakma cok ilgilenemedem zira kızım oyuncaklara gitmek için aşırı beklenti içindeydi yardımcı olamadığım için özür dilerim...

.
    Batista rica ederim. Gelip yardım teklif etmen buyuk bir incelikti, kaldı ki sevimli kızının baskılarına rağmen bana küçümsenemeyecek kadar zaman ayırdın. Ben tekrar teşekkur ederim. RR camiasında Batista gibi arkadaşlar olduğu sürece kimse korkmasın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı serkan çapur adlı üyeden alıntı
    aslında 1 ay kadar oldu motoru alalı.ayrıca bu forum tabanını baştan sona okumamla bu motoru almaya karar vermeme ve almama rağmen katılmak nasib olmadı.taki mühendis müslüm baba yolda benimle karşılaşıp kulağımı çekinceye kadra :o)
    bu gün kerpe gezisi hiç fena sayılmazdı beyler kaçıranlar varsa üzülebilirler
    Serkan kardeşim, hoş geldin, sen tam kafa dengisin, senle her yere gidilir, tam bir yol arkadaşısın, kerpe gezisinde bunu ispat ettin, REGALCİLERE DUYURULUR.

Abi bu arada senin soy ismin de çapur ne güzel bir rastlantı değilmi, yoksa senin baban eski çapırcımıydı?

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    Alıntı ALLEGRA adlı üyeden alıntı
    sayın unicorn knight arkadaş eger sorunun var ise tam yetkili bir arkadaş ulaşana kadar bence çaba göstermen gerekir.ayrıca insanlarla dalga geçer gibi yada aşşallarcasına burada yazamasın.EGER sorunun ürün ile ilgiliyse firmaya yada çalışan personelle ise yine firmaya ŞİKAYET EDERSİN.öyle yazmakla olmuyor.
    kardeş seni önce Mcgayver arkadaşıma havale ediyorum o gerekeni sana makul bir dille izah eder. Ama sen önce şu sitede Regal Raptor başlıklı konu altındaki topikleri ve sorunları iyice oku kafanda bir tarafsız yorum yap sonra karınca kararınca insanlara faydalı ol.

Motosikleti
    Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı
    daha önce forumda da bahsettiğim motorumla geçirdiğim ufak kazanın ardından motorumu servisten geri aldığımdan beri yaşadığım problemler...

[/B]

Bu anlattıklarına inanamıyorum, aklıma birçok şey geliyor ama, insanların günahını da almak istemiyorum, ben bugün sarıkayalara, daha sonrada çin deki fabrikaya email çekeceğim yeter artık, bu kadar kaliteli bir motora kimsenin zarar vermesine katlanamıyorum, ama sadece Ali usta ile ilgili şunları söyliyebilirim, oda bir insan ve sonuçta maaşla çalışan bir eleman, parça temini konusunda onun çok da birşey yapabileceğini sanmıyorum, burada oranın sahibi hanımefendinin suçu olduğuna inanıyorum,sonuçta patron ne derse o olur, bu probleme onun çözüm bulması gerekir.

Ali usta bir elemandır, tahminime göre herşey onun omuzlarında adam artık bu yükü taşıyamıyor, yalnız başına bu kadar motorun üstesinden gelemiyor, sayın hanımefendi biraz kesenin ağzını açıp oraya en az 2 usta alması gerekiyor, LÜTFEN HANIMEFENDİ MOTOR SATMAK KOLAY AMA BURADA ÖNEMLİ OLAN SERVİS PARÇA BAKIMDIR, mutlu ve memnun olan kimse yok, sağlam giren motorlarda bozuk çıkıyor, siz ana bayisiniz, bizim sorunlarımıza siz çare bulacaksınız allahtan ben KATRANCI DAN ALDIM da asla bir sorun yaşamadım, ŞU RADYATÖR DELİNME MESELESİNİ BİLE HALA ÇÖZEMEDİNİZ, ben sizin yerinizde olsam SARIKAYALARA tazminat davası bile açardım, bunun sorumluluğu sizin kadar onlarda, arayın ÇİN'i zor bir iş değilki, YAPAMIYORSANIZ İNANIN BEN YAPMAYA HAZIRIM, artık bu motorun rutin arızaları ortaya çıktı, bunları çinliler düzeltsin düzeltmiyorsa amerikan regal raptor firmasını arayın sonuçta bu marka amerikan markası.

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın unicorn knight arkadaş eger sorunun var ise tam yetkili bir arkadaş ulaşana kadar bence çaba göstermen gerekir.ayrıca insanlarla dalga geçer gibi yada aşşallarcasına burada yazamasın.EGER sorunun ürün ile ilgiliyse firmaya yada çalışan personelle ise yine firmaya ŞİKAYET EDERSİN.öyle yazmakla olmuyor.
    tek bir mesajınız olması,yeni üye olmuş olmanız ve direk bu konuya cevap vermeniz nedeniyle muhtemelen aykon çalışanı olduğunuz fazlasıyla belli oluyor...size cevaben söyleyeceğim ilk şey : MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR! mottosudur...ben eğer bir problem yaşıyorsam,ki yaşıyorum bunu çözmek için firma uğraşacaktır müşteri (ben)değil...eski doğu bloğundaki kominist bir ülkede yaşamıyoruz;anlayana...(I Love Capitalism...)ki kasıntı bir haklılık değil bu,ortada gerçekler var şu an pek çok başka regal raptor müşterisinin de canını sıkmakta olan...satış konusunda aykon süper çalışıyor bence,çünkü tuncay & murat abi gibi iki mükemmel ve komplekssiz ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan çalışanları var bu konu ile ilgilenen...ama gelgelelim servis konusunda tam manasıyla bir havada kalmışlık var...zira ali bey kendini montaj bandı zannetmekte anladığım kadarıyla,başka da bir şeyden anlamamakta ya da anlamak işine gelmemekte...bilmem anlatabildim mi...son olarak,ali usta yüzünden sinirleri gerilmiş bu kadar çok insanın olduğu bir yerde bu şekilde bir çıkış yaparak en azından forum içinde toplumsal bir linç/tecrit yaşayacağınız,tek taraflı laf,söz ve belki de hakaretlere maruz kalacağınızı üzülerek belirtmek isterim...
    ayrıca bu topic bu marka/model motorla ilgili faal ve potansiyel kullanıcıların birbirleri ile bilgi paylaşmaları için açılmış bir topic...ne istiyorsam onu yazarım,en azından üslubumun düzgün olduğunun farkındayım...siz illa ki bir şeyler söyleme ihtiyacı hissediyorsanız sabah benimle telefonda konuşan "üslupsuz" arkadaşa söyleyin lütfen...saygılarımla,arz ederim...

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Bu anlattıklarına inanamıyorum
    abi maalesef durum bu,elim ayağım titriyor sinirden...az önce murat abi aradı,20 dakka içinde tekrar arayacağını söyledi ama hadi hayırlısı...zira ben murat ve tuncay abiye güveniyorum ellerinden geleni yapacaklarına dair ama ali usta'nın kızıma el sürmesini pek istemiyorum...yeterince şaftı kaydı bebeğimin sayesinde,toparlayabileceğine güvenmiyorum açıkçası...

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Yoksa senin adın Ali'mi. Öyleyse bu yazıyı yazmanda ''normaldir normal''

Hayalperest1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba, bu forumu hemen hemen en başından beri takip etmekteyim. Ancak yeni üye sayılırım. Daha ziyade okumayı ve bu forumdaki paylaşımları inceleyen birisiyim. Regal Raptor denen bu canavara; yapılan bazı olumsuz eleştirilere rağmen halen AŞIĞIM Bu arada henüz motorum yok Ancak en kısa sürede bir canavarda ben edinip, yolların tozunu atmak istiyorum.

Bu forum internette şahit olduğum en paylaşımcı ve en düzeyli forumlardan birisi. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu arada Unicorn Knight başına gelenlere üzüldüm. Lütfen motoruna küsme, görünen şu ki bu işte onun pek suçu yok. Bu arada bende merak ettim yahu, kim bu ALLLEGRA?

Yollarda görüşmek üzere...
    Hayal ettiğin kadarsın.

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    müslüm baba öncelikle selamlarımı ve hürmetlerimi sunarım. Öğlenleyin 13:05 de Aykon un sahibi hanımefendi ile yaklaşık 10 dak. sürecek bir görüşme yaptım. Kendimi tanıttım ve bu sitedeki grubumuzdan firmalarından zarar görüp mağdur olan insanlardan bahsettim. Olayın firma sahibi olarak direk kendisini ilgilendirdiğini kullanıcıların bu mağduriyetleriniden haberi olup olmadığını sordum. En azından siteye bir topik açıp mağdur vatandaşlardan özür dilemesini ve problemin çözümü için neler yapacağını anlatmasını önerdim. Kendisini buraya böyle bir yazı yazamayacağını kendisini övemeyeceğini (dondum kaldım) nisan ayından beri usta aradığını fakat usta ve ustacık kavramı olduğunu; maslak ve göztepede servis olduğu halde insanların beylikdüzünden bile buraya geldiğini, insanlara başka yere servise götürmelerini tavsiye ettiğini, ustasının tek olduğunu bütün işin onun sırtında olduğunu yetişiemediğini ama bunu ustasını savunmak için söylemediğini v.s v.s özetle bana anlattı. Önceden siteden bir arkadaş da oraya gitmişte (mcgayver dan bahsediyor) onada bunu anlatmışta v.s v.s. Öyle her usta olmazmış bilginiz osun. Ya gazeteye adam gibi ilan verelim bunlara bir kaç şöyle adam gibi haaa usta bulalım yada dükkanı tezgahı kapayıp motosiklet işine başlayalım. ulen geçmişine yandığımın dünyası adam aldığı yarım kilo kıymanın yağı için dünyayı başımıza yıkar birde gönül alalım diye onca dil dökeriz adam koca motosiklet satar dünya umurunda değil.

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Tam yetkili bir arkadaş ulaşana kadar bence çaba göstermen gerekir.
    Kimsin diye bilmiyorum ama bu cümlenin aslında ne kadar acıklı bir durumu anlattığını farkettiğini umuyorum. Yetkili bir arkadaşa ulaşmak için çaba sarfetmek ne demek!.. İyi kötü bir mal almışım ve bunun için 4500 lira (güncel fiyatlarla) para vermişim. Bu malın muhatabını bulmak için çaba mı sarfetmem gerekiyor. Bazı firmalar müşteri memnuniyetini ölçmek için sokaklarda anket bile yaparken ben sahip olduğum en pahalı malın muhatabına ulaşmak için çaba sarfedeceğim... olacak iş mi?

Hunluata'nın bahsettiği kıyma ve motosiklet kıyaslamasını okuyunca aklıma geldi:
    2 sene önce aldığım 1 liralık ton balığı bozuk çıkmıştı. Markanın büyüklüğüyle ters düşen bu durumu maddi zararım karşılansın diye değil, sırf markaya duyduğum saygıdan ötürü ilgili kişiye (elimde sadece ambalajdaki adres vardı) yazıyla bildirip kusurlu ürünü de yanında gönderdim. Kısa bir zaman içerisinde telefon ettiler. Resmi bir konuşmayla başlayıp 'walla çok sağolun, duyarlılığınız inanılmaz' gibi samimi bir şekilde kapattık telefonu. Bir zaman sonra aynı firmadan bir mektup aldım!.. İçinde teknik terimler dolu bir açıklama metni, ürüne ödediğim bedel + ürünü onlara yollarken yaptığım masrafın karşılığı vardı.

1 liralık ton balığı... diğer yanda 5000 liralık motosiklet. Sorunu çözüp çözememek ayrı bir konu ama öncelikle duyarlılığın ispatlanması gerekir.

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    müslüm baba öncelikle selamlarımı ve hürmetlerimi sunarım. Öğlenleyin 13:05 de Aykon un sahibi hanımefendi ile yaklaşık 10 dak. sürecek bir görüşme yaptım. Kendimi tanıttım ve bu sitedeki grubumuzdan firmalarından zarar görüp mağdur olan insanlardan bahsettim. Olayın firma sahibi olarak direk kendisini ilgilendirdiğini kullanıcıların bu mağduriyetleriniden haberi olup olmadığını sordum. En azından siteye bir topik açıp mağdur vatandaşlardan özür dilemesini ve problemin çözümü için neler yapacağını anlatmasını önerdim. Kendisini buraya böyle bir yazı yazamayacağını kendisini övemeyeceğini (dondum kaldım) nisan ayından beri usta aradığını fakat usta ve ustacık kavramı olduğunu; maslak ve göztepede servis olduğu halde insanların beylikdüzünden bile buraya geldiğini, insanlara başka yere servise götürmelerini tavsiye ettiğini, ustasının tek olduğunu bütün işin onun sırtında olduğunu yetişiemediğini ama bunu ustasını savunmak için söylemediğini v.s v.s özetle bana anlattı. Önceden siteden bir arkadaş da oraya gitmişte (mcgayver dan bahsediyor) onada bunu anlatmışta v.s v.s. Öyle her usta olmazmış bilginiz osun. Ya gazeteye adam gibi ilan verelim bunlara bir kaç şöyle adam gibi haaa usta bulalım yada dükkanı tezgahı kapayıp motosiklet işine başlayalım. ulen geçmişine yandığımın dünyası adam aldığı yarım kilo kıymanın yağı için dünyayı başımıza yıkar birde gönül alalım diye onca dil dökeriz adam koca motosiklet satar dünya umurunda değil.
    Hakan ne demişler balık baştan kokar...
    Bu cevabın üzerine hazır aramışken seni Ali beye aktarsaydı da ''sana haksızlık etmişiz'' deyip bizim yerimize de özür dileseydin. Hanımefendi satıştan para kazanayım, servis gibi meşakatli işlerle uğraşmayım, motoru ben satayım servisi ile başkaları uğraşsın diyor resmen. Bu sektörde satış ve satış sonrası destek, servis kalitesi bir bütündür. Geçenlerde bir gazetede şöyle bir haber okudum ''bakkallar, kuruyemişçiler, manavlar Çin motorlarından satmak için kuyrukda'' Bu esnafların servis vermesi mümkün değil ama sattıkları motor başına ne kazansalar kardır. Aykon İstanbul bölge müdürlüğüdür ve bu mantıkla hareket etmesi mümkün değildir. Bir müşterinin firma ile yapmış olduğu görüşmede aldığı yukarıdaki cevaplar da üzücüdür. Aykon satışta gösterdiği başarıyı servisde de göstermelidir. Usta bulamıyorsa ustacık bulsun. Eğitimlere göndersin yetişmesini sağlasın. Ya da nacizane bir fikir olarak Tuncay bey ve Murat beyden birer tane klonlasın ve servise koysun

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Bu forumda böyle konularda pek yorum yapmam ama , bu yazı yorum istiyoooorrr...

Sn Allegra , bu forumun bazı kuralları var. ılk once bu kuralları okuyun , burada yazı yazan arkadaşlar başkalarını aşağılamadıkları, edepsiz laflar yazmadıkları surece fikirlerini beyan etmekte serbesttirler. Ozellikle R&R la ilgili en ufak bir sorun yarın öbürgün bizimde başımıza gelebilecek bir sorun olabilir. Servis de bu sorunların içindedir. (Ali Ustayıda ıyı tanırım Aykondakileride , bu konuda yorum yapmaktan kaçınıyorum zira benim başıma böyle bir olay gelmedi , ama gelen var ise burada yazmakda hakkı)
    Size kızıyorum zira oyle yazmakla olmuyor denmez ilk once kendini tanıtırsın sonra yorumunu yaparsıın.
    Saygılarımla,
    R&R
    34 TJ 5870

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motorumun 4000 bakımını biraz geçte olsa geçtiğimiz cuma yaptırdım.
    arkadaşların tavsiyesi üzerine katrancı servisine serdar arkadaşımızın yanına götürdüm. gerçekten göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum kendisine ve şenol ustaya...
    daha önce ki servisin hiç yapmadığı şeyleri yaptılar sağ olsunlar. isim vermiyorum malum bilindik servis sadece yağını değiştirip bu güne kadar motorumu geri teslim ediyordu yoğunluğundan ve yer darlığımdan ötürü.
    ama bu bakımda geniş ve ferah ortamda nelerin yapıldığını yazayım sizlere.

motor yağı değiştirildi.
    hava filitrelesi sökülüp temizlendi.
    bujilerim değiştirildi
    akü bakımı yapıldı.
    soğutma suyu eklendi
    arka teker sökülüp fren balatalarım çıkarıldı, balata spreyliyle temizlendi.
    ön disk fren balata sökülüp, balata spreyliyle temizlendi.
    kilometre saatimin patlak olan ampulü değiştirildi.
    patlak olan arka stop ampulüm değiştirildi.
    vites değiştrime ayarı yeniden yapıldı.
    zincirim zincir spreyliyle yağlandı.

evet arkadaşlar motorum komple bir bakımdan geçmiş oldu. ve bütün bunları (buji hariç) klasik ödediğimiz bakım ücretine ek almadan oldu. yani olması gereken gibi oldu.

ben tavsiye ederim servis anlayışı bozulmasya çok müşteri kazanırlar...
    Gelde çıldırma!!!
    Bir ayrıntıya takıldım!!
    İsmi lazım deil gerçi herkes orayı biliyorda
    4000 bakımda benim hava filtresi deyişti dendi ve birgüzel benim servis fiyatımı şişirdiler!!
    El kitabınada baktım 8000 de temizlenecek 12000 de değişecek.
    Şimdi ben sormazmıyım 12,000 de değişmesi gereken hava filtresini sen neden 4000 de değiştirdin? Bana kalkıp kimsede demesin kirlenmiştide ondan değişti- ben değişmeden kısa birsüre önce temizlik ve silme amaçlı o bölmeyi açmıştım ve hava filtresinin temizliği beni şaşırtmıştı.
    Ben o hava filtresinin değiştiğine bilem inanmaz oldum bu rezalet karşısında
    Kitapcığında da 8000 km de temizlenecek diye yazıyor sağolsun katrancı sana kıyak bile geçmiş temizlemiş Grave arkadaşım.
    Hem bana 4000 de o saydığın işlemlerin yarısından çoğu yapılmadı

Arkadaşlar yorumsuz bu resme bakın en önde gelen o chopperın ihtişamına bakın!

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Arkadaşlar bişey sorucam cahilliğimi bağışlayın, motoru nerden alırsak alalım servis olayını (garanti için) istediğimiz yerde gerçekleştirebiliyoruz ölemi
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tabii ki istediğin servise gidebilirsin.
    May the Force be with McLaren Mercedes

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    Arkadaşlar konuyla tamamen alakasız olacak ama kasko yaptıran var mı? En ucuz kaça buldunuz? Ben 4500 ytliçin 416 (108.77 peşin 44*7 ay) Ytl teklif aldım. Aracın %100 ü ödeniyor.... Ne dersiniz?

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı dishchy adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar konuyla tamamen alakasız olacak ama kasko yaptıran var mı? En ucuz kaça buldunuz? Ben 4500 ytliçin 416 (108.77 peşin 44*7 ay) Ytl teklif aldım. Aracın %100 ü ödeniyor.... Ne dersiniz?
    Ben de tam bunu soracaktım.
    Bana 925 YTL gibi bir fiyat verdiler. Valla bilgisayarda böyle çıkıyor dediler. Ustelik de çok çok tanıdık bir sigortacı.. Ben de kalsın dedim..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Motosikleti
    Alıntı dishchy adlı üyeden alıntı
    Hiç durma yaptır bizede haber ver bende yaptıracağım araştırıyorum, ben en son 500YTL fiyat aldım.

Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    müslüm baba öncelikle selamlarımı ve hürmetlerimi sunarım. Öğlenleyin 13:05 de Aykon un sahibi hanımefendi ile yaklaşık 10 dak. sürecek bir görüşme yaptım.

HADİ BUYUR BURDAN YAK:

Abi buna da inanamıyorum, bir bölge bayii nasıl böyle konuşur anlamıyorum, ama benim söylediklerim doğru çıkıyor işte görüyorsunuz, işin kolayını yap parayı cebe indir sonra ne halin varsa gör, beyler hiç kızmaya gerek yok, bence yakında sarıkayalar bu işi çözer, bu kadar insanın mağdur olmasını önler, aksi taktirde tüketiciyi koruma dernekleri vasıtasıyla tazminat davası açma hakkınız var, daha birçok yolları var, bu çözüm yollarını devreye sokar bu işi çözeriz, şimdilik diğer servislerden böyle şikayetler yok, onlara gideceğiz ama aykon'unda bu şekilde para kazanmasına müsade etmiyeceğiz, hanımefendi bunu lütfen bu gece iyice düşünün, ben bundan sonra en azından arızalanan bir parçamı hemen bulmak istiyorum,günlerce beklemek istemiyorum.

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Ben bu motoru hep sonuna kadar savundum, sürekli de söyledim, KARDEŞİM BU MOTOR TÜRKİYENİN MOTORU OLACAK, hatırlarsanız eskiden bir jawa vardı herkes onu alırdı işte bu motorda öyle olacak, soğukta sıcakta her türlü iklim koşulunda kullanaılabilecek tek motor.
    Doğrudur. Motor o kadar iyi ki kendi kendini sattırıyor.

[KENDİ KENDİNİ SATTIRAN MOTOR]

38 gün oldu Bu trendin bir de dönüşü olacaktır aşağı yönde..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    Arkadaşlar yarın yaptırınca nerde yaptırdığımı poliçe özl. falan gönderirim. Saygılar.....

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    murat ve tuncay beylere tekrar tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim burdan...bir kez daha müşteriye kendilerini parçalarcasına gösterdikleri ilgi ve alaka ile rüştlerini ispatladılar,sağolsun murat abi aradı ve aykon'a çağırdı beni öğleden sonra...çok iyi karşıladılar,problemlerimin hepsini tek tek not aldılar,çarşamba gününe kadar eğer bir aksilik olmazsa motorumun 4 4 'lük bir şekilde hazır olacağına "söz" verdiler...ben de sırf onların iyiniyet,çaba ve kendilerini adeta parçalarcasına gösterdikleri gayretin yüzü suyu hürmetine sakinleştim...amma velakin aykon'un bazı konulara en kısa sürede çözüm bulması,açıklık getirmesi gerekiyor...murat ve tuncay abilerin de çok ama çok zor durumda kaldılarını gördüm bugün sistemin bozuk işleyişi yüzünden,kendi suçları olmayan problemler nedeniyle...arkadaşlarımızdan birisi çok güzel söylemiş aslında şu klonlama mevzuu konusunda...hani o imkansız da en azından onlar gibi 1-2 kişi alınabilir servis kısmında işe diyorum...ben bugün katrancı'ya gitmekten vazgeçip aykon'a gittiysem bunun tek sebebi tuncay ve murat abilerdir ve onların özverili,anlayışlı,pozitif davranışlarıdır...figen hanım emin olsun ki şirketinin motosiklet departmanını bunca olumsuzluğa rağmen hala daha ayakta tutan kişilerdir bunlar...başka hiçkimse değil...bilmem anlatabiliyor muyum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler