Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    150'liği düşünme bile.. 250 al..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar honda shadow ile takas düşünen olursa benimle irtibata geçebilir...http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0820360/detay/

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar bi arkadaş bu motordan almayı düşünüyo yedek parça sıkıntısı, titreşim vs. varmı yakıt sarfıyatı nasıldır

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    2007 modelini önerirmisiniz arkadaslar? yeni modelle arasındaki farklar nedir ? 100km de sehır dısı kac yakar?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar REGAL RAPTOR için uyumlu D.I.D O-RİNG'li zincirlerim gelmiştir,,,
    bilginize sunulur...
    160 lira...

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar, RR 2509B T gidon ön farı komple değiştirmek istiyorum. performansı yüksek bişeyler önerebilirmisiniz ?

emrealp06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    spyder anahtarını kaybettım kapalı garaja cektım motoru fakat ıcım elvermıyor ne yapabılırım basına boyle bırsey gelen var mıydı ?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Selamlar dostlar, abiler , kardeşler.. daha önce hyosung gv250 kullanıyordum. çokta memnundum. biraz maddi sıkıntı sebebiyle satıp 2013 honda cb125e sahibi oldum. sehir içi kullanıcısı değilim. hafta sonları minimum 400 km geziler yapıyorum. yılda 1-2 de +1000km üzeri yol alıyorum. sezonu gelmeden üzerine 1000-1500 verip 2006-2007 hyo alırım dıye hesap edıyorken 2007 model 14.000km de bir regal raptorla takas imkanım doğdu. fakat regal raptor konusunda bilgisizim. takas imkanım şu motor ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7434579/detay/
    regalle uzun yola çıkan. yada +5000km regal kullanıcısı arkadasım varsa önerirmi? nedir bunun huyu suyu.. kroniği.. fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

chuckmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar regal raptor DD250E-6C almayı düşünüyorum.. nerden almalıyım.. ikinci el alsam mı nedir hiç bilgim yok ilk motorum olacak...

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar regal raptor DD250E-6C almayı düşünüyorum.. nerden almalıyım.. ikinci el alsam mı nedir hiç bilgim yok ilk motorum olacak...
    ben kaliteli görüyorum ancak altın elbiseli adamın içine sinmemiş bu motor pek kaliteli değilmiş.

chuckmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    çin malıya ondandır :D

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malıya ondandır :D
    benim motor da çin malı. altımda 13 500 km lik cg var daha problem yok elhamdülillah!!! belki inanmayacaksnız ama sadece 4000-5500 arası titreme yapıyor. Altın elbiseli adam çin mallarının vidalarının durduk yere gevşediklerini de söylüyor ama şimdiye değin ben kendi motorumla türkiye nin bir ucundan diğerine gittim tek problem yok. bir vidanın dahi gevşemekten düştüğüne şahid olmadım tabi kendi motorumda. motoruma bakarım gevşemiş vida görürsem ertelemeden sıkar gevşememesi için tedbirimi alırım kontra vidalama gibi .........

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

tabi şunu da belirtmek isterim bir çok motosiklet kullandım motosiklet km maceram 13 bin felanla sınırlı değil. Peugeot la başlamıştık mondial kuba bumoto calibre tvs apache vs. gider bu.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barço'ya bakmayın siz. Tamam kalitesizlik var ama onun megelli videosundaki kadar dalga geçilecek motorlar değil.

Mesela 80 km hız ile giderken panik frenle ön freni kapatınca aşırı çekme yapıyor, bi gün ybr yada cb bulursam onunla da deniyecem bakalım barço ne derece haklı.

Bunun dışında 1000 km lik tek günde sadece yemek ve sigara molası dahilinde 2 kere devasa yolculuğum oldu arkada valizle birlikte :D hiçbir yeri dökülmedi. Bu gibi adamlar yüzünden

sürekli durup bakardım egzost falan yerinde mi diye ama capon severlerin verdikleri parayı haklı çıkarma çabalarından olduğunu anladım. Daha iyidir eyvallah ama çinliler çukura girtince şase yamuluyor diyen hıyarı yamultmak lazım. yada yoldan egzost toplayanları

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Merhaba arkadaşlar rr 250 dd 9 e almayı düşünüyorum fakat kısıtlı imkanlardan dolayı ancak 2006 modellerine bakıyorum bu motor alinirmi yoksa gidip 2013 kanunimi alayim bilemedim

Arkadaşlar merhaba yeni bir RR sahibi ve site üyesiyim. Motorumun fanlarından biri(sağ) arızalı(müşür değil) internetten aradım fakat nereden satın alacağımı bulamadım. İzmir^de ikamet ediyorum. Bilgisi olan cevaplarsa memnun olurum. Nereden ve ne kadara satın alabilirim? ayrıca İzmir'de ikamet eden RR kullanıcıları servis olarak Karşıyaka'da ki servisi mi yoksa başka servisleri mi tercih ediyorlar?

nenickila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    kardeş çin malı ama bu fiyata bu güzellikte alınabilecek en düzgün motormuş, yeni aldım çok beğendim.
    yanlız bi sorunu var sabah ilk çalıştırmada 7-8 deneme sonra çalışıyor, marş sıyırma sesi geliyor ama motorda tık olmuyor, sonra cikle tam çekiliyse bikaç deneme sonra çalışıyor ama bu seferde motor iyice ısınana kadar ışıklarda veya virajlarda gazı kesersen motor stop ediyor bu konuda bir fikri olan kardeşim varmı? motorcunun biri bujileri yeniledi motor sübobununda yenilenmesi gerekiyor diyor, bir başka motorcuda sübop ayarı yeter diyor , motoru yine açtıracaz gibi :(
    uzun oldu kusura bakmayın

Motosikleti
    mondial 250 mct
    arkdaslar 2006 Regal Reptor 250E-9 aldım.2 yıl scooter tecrubem var fakat ılk defa vıteslı bır motor kullanıcacam.baslangıc ıcın ıyımıdır.birde depoyu komple kaplamak istiyorum mat siyah renkle nasıl yapabılecegım vede ne kadara mal olucagı konusunda bılgısı olan arkadaslar yardımcı olurlarsa cok makbule gecer.sımdıden tesekkurler.

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok uzun amandir arasirma icerisinddeyim. Fiyyata gore rr sanirim kisa bir zamana kadar yollarda. Olurum. Hadi hayirlisi...

350cc ile ilgili dusuncelerinizide ogrenmek isterim. Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim...

Bilgi paaylasdikca degerlenir ve cogalir...

Herkese selam, raptor kullananlar'dan bir şey rica edeceğim, "" Radyatör Fan'ı "" ebatlarınızı mümkünse ölçerek( kalınlık/ en / boy )resimlemenizi, ve en sıhhatli temin yolu internet sitesi vermenizi rica edeceğim.

Fan'ın çalışma deviri/üflemesi yüksektir umarım?

Motorumda sizin Fan'ı kullanmayı düşünüyorum, ancak bulunduğum şehirde malesef yok gibi birşey, uzun süredir aradım taradım göremedim.

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2006 yilinda fuarda rr lerin 500cc leri oldugunu yazmissiniz bu konuyu merak etdim sanirim tr gelmedi yurt disinda varmi 500cc ler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

2006 yilinda fuarda rr lerin 500cc leri oldugunu yazmissiniz bu konuyu merak etdim sanirim tr gelmedi yurt disinda varmi 500cc ler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler