Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hayırlı olsun.............
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar belki bana güleceksiniz ama bir çoğunuzun da bunu bilmediğine eminim herkes öğrensin diye yazıyorum.

Sinyal verdikten sonra sinyali kapatmak için kolu aksi istikamete azıcık çekiyordum ve kapanıyordu, ama çoğu zaman ne tarafa sinyal verdiğimi unuttuğun için düğmeyide ne tarafa çekeceğimi bilmiyor, sinyal lambasına bakıyordum (Yaşlılığıma verin) ama bugün elim çarptı sinyal kendiliğinden kapandı, sonra incelediğimde meğerse ne tarafa sinyal verirsen ver düğmenin ÜZERİNE BASINCA kırt edip sinyal kapanıyormuş, kendi kendime amma güldüm haaaa.
    Sinyal genelde öyle olmuyo mu zaten motorlarda???Benim raptor sola sinyal verirken zor geçiyo nedense,1-2 kez denemem gerekiyo ama sağda bi sorun yok sanırım butondan kaynaklanıyo.Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı diye merak ettim şimdi...Bir de kornayı değiştirip havalı korna taktım duyan kamyon geliyo zannedip kenara çekiliyo,montajı da gayet basit oldu eskisini söküp röleyle ayn yere bağladım...tabi motoru muayeneye götürüken eskisini takmak gerekicek
    İstanbul"da olmadığım için gezilere katılamıyorum,içim gidiyo be...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    Sinyal genelde öyle olmuyo mu zaten motorlarda???Benim raptor sola sinyal verirken zor geçiyo nedense,1-2 kez denemem gerekiyo ama sağda bi sorun yok sanırım butondan kaynaklanıyo.Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı diye merak ettim şimdi...Bir de kornayı değiştirip havalı korna taktım duyan kamyon geliyo zannedip kenara çekiliyo,montajı da gayet basit oldu eskisini söküp röleyle ayn yere bağladım...tabi motoru muayeneye götürüken eskisini takmak gerekicek
    İstanbul"da olmadığım için gezilere katılamıyorum,içim gidiyo be...
    Sinyal anahtarının içine bir ufak damla yağ damlat ama sakın fazla değil ufacık bir damla, düzelir.

Sen havalı korna değilde gemi düdüğü taksan 4 tekerlekliler için fayda etmez, korna yerine şöyle uzun kollu bir tokmak taksan daha iyi olur.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    hepinize merhabalar arkadaşlar......

şu ön taraftan ses gelen arkadaşlar bendede olmuştu,sanırım sizinkide aynı sebepden olabilir.debriyaj elciğinizin vidası gevşek olabilir.elciğin alt tarafına bakın o somunu sıkın arkadaşlar.....
    herşey gönlünüzce olsun......

promethe 76
    hayırlı olsun arkadaşım gülegüle kullan....

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    hemen yardımcı olayım çarşamba günü toplanıp tabiki linki işte aşağıda bütün RR kullanıcılarını bekleriz.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16329

karar verildikten sonra gidip bi inceleme yapacak dostdark arkadaşımız pazarlık yapacak sonra da 15-16 temmuzda mekanda olacağız

bununla ilgili linkte aşağıda hepinizi bekleriz.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
    camadan sanırım anlaşamdık seninle. ben Regal Raptor kullanıcılarından bahsediyorum. senin verdiğin linkteki toplantı genel.

Erdem Kardeşim topik o kadar dağıldıki her kafadan bir ses çıkıyor, şu motoru aldığımdan beri, hiç gurup halinde biyere gidemedim, 4 sefer uzun yola çıktım tekbaşıma, cumartesi günü de tekirdağa gittim, kiraz festivali vardı, pazar günü millet toplandı bir vadiye gitti, bende gidecektim ama üniversite sınavı vardı o yüzden öğleden sonra o vadimidir nedir oraya gideyim dedim burada yerini sordum kimse cevap vermedi, bende gidemedim,

senin listene çoğunluk duyarsız kaldı, ben bu topikten artık fazla birşey beklemiyorum, yazmaktan artık ellerim yoruldu.

Ayın 25 inde kerpeye bir gezi düzenleniyor, necdet isminde bir kardeşimiz, oraya gitmeye karar verdim, burada sordum gelecek varmı bizden diye kimse cevap vermedi, YANİ ANLIYACAĞIN HERKES KENDİ HAVASINDA. ben de artık kendime gezi düzenliyorum, haftaya kerpeye yalnız gideceğim, ondan sonraki hafta kastroya, daha sonra kilyosa,daha sonra ağvaya gideceğim.

walla bu gidişle bende vazgeçeceğim, zaten üyesi olduğum başka yer var. ben burada regalcileri bir araya toplamaya çalışıyorum ama katılım çok az

Alıntı aytu adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar sesin kaynağı olmasada başka bir ses kaynağı buldum artçının sağ ayaklığı da ses yapıyor ama öndeki sesin kaynağı bu olamaz kafaya takıncada rahatsız ediyor bilmiyorum başka rahatsız olan var mı

erdem abi ben mail olarak gönderdim bilgileri alıp almadığını bildirirsen sevinirim
    gezilere bende katılmak istiyorum ama ben aydın dayım bu taraflara doğru bir gezi düşünürseniz ben seve seve katılırım...

aytuğ senden e-mail gelmedi

Alıntı aytu adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar sesin kaynağı olmasada başka bir ses kaynağı buldum artçının sağ ayaklığı da ses yapıyor ama öndeki sesin kaynağı bu olamaz kafaya takıncada rahatsız ediyor bilmiyorum başka rahatsız olan var mı

erdem abi ben mail olarak gönderdim bilgileri alıp almadığını bildirirsen sevinirim
    gezilere bende katılmak istiyorum ama ben aydın dayım bu taraflara doğru bir gezi düşünürseniz ben seve seve katılırım...

aytuğ senden e-mail gelmedi

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    erdem abı bıde su lıstedekı bılgılerı sayfada falab bı yerde verme sonra problem yaratır herkes kullandıgı maıl adresını versın sadece lıstede olanlara maıl yoluyla gonder ben keeway sl 150 fun club kururken oyle yaptım yenı kullanıcılar eklenınce haftada bır lısteyı update edılmıs halıyle yolladım
    aslında haklısın ama bütün arkadaşların e-mail adresleri yok. özellikle forumdan mesaj gönderen arkadaşlar e-mail gönderirse http://autos.groups.yahoo.com/group/RegalRaptor/ e-mail grubuna üye yaparım.

================================================== ====

bana gelen e-mail ve forum mesajları ile listenin son hali

1- aloneWolf07 - Ahmet Avcı / 07 GV 670 / Merkez - Antalya / e-mail var / telefon var

2- Bozkurt - Ali Bozkurt / 10 F 2073 / Merkez - Balıkesir/ e-mail var / telefon var

3- burakizar - Ali Burak İzar / 34 AU 5786 / Kadıkoy - İstanbul / e-mail var / telefon var

4- fevkalbesher - Aytuğ Arıkan / 34 GS 0915 / Bostancı - İstanbul / e-mail yok / telefon var

5- bahri26 - Bahri Balkan / 10 SF 158 / Susurluk - Balıkesir / e-mail var / telefon var

6-Topuz - C. Yunus Özkurt / 16 CKT 39 / Erzurum - Bursa (yazın) / e-mail var / telefon var

7- erdem.gunduz - Erdem Gündüz / 34 ED 5146 / Bostancı - İstanbul / e-mail var / telefon var

8- gyazici - Gökhan Yazıcı / ............. / Maltepe - İstanbul / e-mail yok / telefon yok

9- cbr halil - Halil Birdal / 34 AZ 6983 / Çamlıca İstanbul / e-mail var / telefon yok

10- batista123 - K.Tunay Yalavaç / 34 TJ 5870 / .......... - İstanbul / e-mail yok / telefon var

11- mühendis1959 - Müslüm Akpek / 34 FTA 06 / ........... - İstanbul / e-mail var / telefon var

12- demonicdreams - Nihat Uzun / 34 TJ 7653 / Kağıthane - İstanbul / e-mail var / telefon var

13- dishchy - Özgür Yıldız / 35 AP 9170 / Gaziemir - İzmir e-mail var / telefon var

14- uzman_1907 - Tansel Akçabaş / 34 PEL 07 / ......... - İstanbul / e-mail var / telefon var

15- yasinsubay - Yasin Mısır / 34 AU 5347 / Ümraniye - İstanbul / e-mail var / telefon var

16- sea scout - Hamit EROL / 35 AT 6209 / bayraklı - izmir / e-mail var / telefon var

17- hunluata - Hakan Ünlüata / .............. / Beşiktaş - İstanbul / e-mail yok / telefon var

18- orhanay - orhan aybaş / 34 BF 1636 / tuzla - istanbul / e-mail var / telefon var

19- can - Can Yurday / ............../ Fındıkzade - İstanbul / e-mail var / telefon var

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün otobüste giderken çok uzaktan bir motosiklet karartısı gördüm. zannedersem bir regal idi. o kimdi?

beni otobüste görmedi mi? eğer gördüyse.. niye durup bana "bay bay" etmedi? eğer görmediyse.. niye görmedi? derhal bir açıklama getirsin.. yoksa bu gece uyuyamayacağım.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Aramıza hoşgeldin, bu alete dikkat et, ona iyi bak oda sana iyi bakar.
    eee bazen o bizi taşıyacak bazen biz onu menfaate dayalı bir aşk bizimkisi hoşbulduk abi teşekkür ederim.
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun arkadaşım güle güle iyi günlerde kullan.
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun.............
    teşekkür ederim.
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    hepinize merhabalar arkadaşlar......
    şu ön taraftan ses gelen arkadaşlar bendede olmuştu,sanırım sizinkide aynı sebepden olabilir.debriyaj elciğinizin vidası gevşek olabilir.elciğin alt tarafına bakın o somunu sıkın arkadaşlar.....
    herşey gönlünüzce olsun......
    promethe 76
    hayırlı olsun arkadaşım gülegüle kullan....
    çok teşekkürler
    ne güzel yer burası Keeway topicinden farkı yok. herkes dost canlısı inşallah böyle devam eder. radyatörün ordan gelen sesin kaynağı bulundu mu???
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Alıntı promethe76 adlı üyeden alıntı
    Selamlar...

Eski bir Keeway SL150 kullanıcısı olarak yarın siyah Raptor'umu teslim alıyorum. Banada kenara çekilip azıcık yer açın. açmazsanızda çingene tavuğu gibi girerim araya ben zaten...

Şaka bir yana Keeway topicinde çok güzel dostluklar edindim burada da aynı ortamı bulacağımdan hiçbir şüphem yok. Topici takip ettiğimde bunu anladım zaten. Bundan önce verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkürler...

Yanlız kafama takıan bi soru var... Kaç basıyo bu alet???

Şaka şaka

Kazasız belasız ve arızasız günler dilerim.

hoşgeldin aramıza, regalinle kazasız belasız sürüşler. bu arada regalci olnmakla beraber birde fenerbahçeli olman dost ortamı bulman için fazlasıylka yeterli

http://autos.groups.yahoo.com/group/RegalRaptor/ sitesine RegalRaptor-subscribe@yahoogroups.com bu adrese boş bir e-mail göndererek üye olup sonrada database menüsüne bilgilerini girersen listede olursun

Motosikleti
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    hoşgeldin aramıza, regalinle kazasız belasız sürüşler. bu arada regalci olnmakla beraber birde fenerbahçeli olman dost ortamı bulman için fazlasıylka yeterli

http://autos.groups.yahoo.com/group/RegalRaptor/ sitesine RegalRaptor-subscribe@yahoogroups.com bu adrese boş bir e-mail göndererek üye olup sonrada database menüsüne bilgilerini girersen listede olursun
    Erdem abi hoşbuldum...

girdim ama çok karışık geldi bana... bunun için yahoodan bir mail hesabımı açmamız gerekiyor şimdi?
    gerçi bilgilerini hayırlayabilirsem eskiden kalma bi tane olacaktı ama...
    neyse ben deniyeyim şansımı ama isterseniz bunu bir data olayına taşıyabilirim freeserverlardan bedava bir hosting hizmeti alıp masrafsızca kendimize ait küçük bir portal oluşturabiliriz. kullanıcılar gelip gelip üye olurlar ve daha sağlıklı bir iletişim sağlayabiliriz düşüncesindeyim. ne dersin?
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Erdem abi hoşbuldum...

girdim ama çok karışık geldi bana... bunun için yahoodan bir mail hesabımı açmamız gerekiyor şimdi?
    gerçi bilgilerini hayırlayabilirsem eskiden kalma bi tane olacaktı ama...
    neyse ben deniyeyim şansımı ama isterseniz bunu bir data olayına taşıyabilirim freeserverlardan bedava bir hosting hizmeti alıp masrafsızca kendimize ait küçük bir portal oluşturabiliriz. kullanıcılar gelip gelip üye olurlar ve daha sağlıklı bir iletişim sağlayabiliriz düşüncesindeyim. ne dersin?

bilgileri erdem.gunduz@mynet.com adresine de gönderebilirsin.

aslında portal oluşturma fikride güzel. bende regalraptor.net sitesini alıyorum sadece bize ait bir site yapalım diye

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    muhendis 1959 abicim belki daha önce sorulmuştur ama bulamadım ben yine sormak istiyorum ön ve arka tekerlerin basınçları ne olmalıdır?

Motosikleti
    bilgileri erdem.gunduz@mynet.com adresine de gönderebilirsin.

aslında portal oluşturma fikride güzel. bende regalraptor.net sitesini alıyorum sadece bize ait bir site yapalım diye
    abi hosting alma sadece domain al alırsan hostingin portala uygun özellikleri olmalı önce bir görüşelim istersen bu konuyu özelden telefonumu atıyorum müsaitsen ara konuşalım

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    arkadaşlar debriyaj la falan alakası yok bu motorun önünden resmen bi zırıltı geliyor
    sıkmadığım vida somun kalmadı ama hala var bu ses çözümünü bulan arkadaşlar lütfen cevap yazsın...yada sorunu olan arkadaşlar sizlerde belirtin belki bilen arkadaşlar ve abilerimiz cvp yazar...

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Topuz arkadasımız benı uyarmıs database ıcın
    "Trader; veritabanı fikri sizden çıkmış olmasına rağmen.. şu an siz bile erdem bey'e bilgilerinizi göndermemişsiniz. ayıp olmuyor mu birazCIK!"

Canım kardesım Erdem Raptorcuları yazıyor o yuzden ben ısmımı yazdırmadım yanlıs anlasılmasın . Ben daha genel bır database den bahsetmıstım..

Kamuoyunu bılgılendıreyım dedım
    Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Selamlar...

Eski bir Keeway SL150 kullanıcısı olarak yarın siyah Raptor'umu teslim alıyorum. Banada kenara çekilip azıcık yer açın. açmazsanızda çingene tavuğu gibi girerim araya ben zaten...

Şaka bir yana Keeway topicinde çok güzel dostluklar edindim burada da aynı ortamı bulacağımdan hiçbir şüphem yok. Topici takip ettiğimde bunu anladım zaten. Bundan önce verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkürler...

Şaka şaka

Hoşgeldin arkadaşım hayırlı olsun RR un.........

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    bu önden gelen zırıltı bende de var ben o zırıltının su hortumları üzerindeki yaylardan geldiğini düşünüyorum fakat nerden gelirse gelsin o ses rahatsız edici değil çünkü çok yüksek devirde ses yapıyor.

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    arkadaşlar,sakın o zırıltı yüksek hız ve devirde,depo kapağının anahtar takma yerini örten küçük kapak olmasın?bende öyle bir ses var araya küçük bir kağıt ,çıkartma vb. birşey takarsanız sesi kesmiş olursunuz(şayet sizdeki ses oradan geliyorsa)

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Selamlar...

Şaka şaka

Bir FENERBAHÇE li olarak hoşgeldin diyelim arkadasım
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    camadan sanırım anlaşamdık seninle. ben Regal Raptor kullanıcılarından bahsediyorum. senin verdiğin linkteki toplantı genel.
    yanlış anlaşma için kusura bakmayın, ama isterseniz bekleriz
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Selamlar...

Şaka şaka

baba hosgeldın yav allah kazasız kullanmak nasıp etsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler