Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorunum var kafam çok karışık regal raptor 250E-9B ile bisan lifan 250 arasında kaldım bir hafta içinde karar vermem gerekiyor. sizce hangisini tercih etmeliyim? hem şehir içi hem uzun yolda kullanıcam.
    tabiki regal raptor
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    sonunda beklediğim cevap teşekkürler )
    Alper_tim bunu beğendi.

teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    2005 model regallerin çin malı olmadığını duydum. aslı var mı acaba. bunu konu hakkında bilgisi olan paylaşımda bulunursa çok sevinirim. teşekkürler.

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    hiç bir aslı yoktur.regal raptor lisanlı bir çin markası.
    model yılı arasında bir fark varmıdır? - cevab evet
    çünkü ilk tr itahalat firması denizlideki sarıkayakalar firmasıdır.hatta 2006 model regal raptorların logolarında " yellowrock " yazar
    işte bu motorlar bir gömlek daha kalitelidir su anki regallerden.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Yaptırman daha ucuza gelecektir. İzmir için yer önerebilirim. Benim radyatör çatladığında kazanları sabit bırakarak yenisi yaptırtmıştım çok daha ucuza gelmişti
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

selam arkadaşlar. Motorumu alalı 2 ay olmuştu fakat okulum nedeniyle bir türlü kavuşmak nasip olmamıştı. 2005 model olan motorumun bakımlarını yaptırdım. Fanlardaki kablolar şase yapıyordu. Kontağı çevirdiğim an fanlar da çalışıyordu. Bu sorun halloldu dedi usta bana fakat Denizli Muğla arası 140 km yol yaptım. Fanlar hiç açılmadı. İçime kurt düştü. Ayrıca sağlam olan ayaklık yolda 4 kere indi. Mıcıra kaptırıyordum kaza tehlikesi atlattım. Ayaklığın yayı duruyor ve civatası da gevşek değil. Yardımlarınız için teşekkürler

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar gv 250 alacaktım fakat bir fırsat geçti sanırım elime piyasayı tam bilmediğimden yorumu sizin yapmanızı istiyorum..

eskişehirde bir tanıdığımızdan 2012 model 1500 km de regal raptor dd250e-9 almayı düşünüyoruz

2012 modelleri nasıldır?
    su soğutma varmıdır motorda
    uzun yola gelirmi max hızı kaçtır

yorumlarınızı bekliyorum ...

arkadaşlar benzin musluğundan benzin akıtıyor. Tamirci musluğu değiştirmektense içindeki contayı değiştirdi. 3 gün sonra tekrar akıtmaya başladı çok sinirim bozuldu. Musluğu mu değiştireyim yoksa kendim yapabileceğim birşeyler var mı?

yellowrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model regallerin çin malı olmadığını duydum. aslı var mı acaba. bunu konu hakkında bilgisi olan paylaşımda bulunursa çok sevinirim. teşekkürler.
    Aslı yok arkadaşım, 2006 model regal raptor sahibiyim. 2005 yılında gelen motorlardan. Hatta uygunluk belgesi 2005 idi ağustos sonrası almıştım motoru 3-4 ay ruhsat işlemleri çin 2006 uygunluk belgesini beklemiştim Ruhsatta model yılının 2006 olması için.
    Türkiyede 350cc yok iken, buradan varlığını öğrenmiştik.

Buradan orjinal web sitesine ulaşabilirsin.
    Hasan "Dark_Prince" KORKMAZ
    REGAL RAPTOR 250 CC - 45 YN 003

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Selamlar ben şehir içi bir motor bakıyordum uygun regalide uzun zamandır takip ediyorum şimdi 3 bin lira civarı regaller var bunlar nasıldır çok sorun çıkartır mı? Ne kadar masraf ederim?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YUHH...Sayfaya bak!!!
    neden kimse yok? Regalciler nerede?

Selam arkadaşlar Ankaradan bir Regalci daha katıldı aranıza motorum 1-2 güne gelecek yardımlarınızı bekliyorum.

Merhabalar arkadaşlar yokmu hiç Ankarada regal motoru olan

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Merhaba Arkadaşlar, nasip olursa bende regal sahibi olacağım. GV 250 ile Regal 250 arasında git gel yapıyorum.
    Şuan kafama takılan bir konu var. 3 farklı model, bunların arasında ne fark var. Sizce hangisi daha kaliteli.
    Birde bacak boyum 76 , boy ise 1.68 fren ve vites spydir gibi uzak kalmaz değil mi ? DD 250E-10 da kısa kalmadı. kısa bir tur attım.
    Ancak diğer modellerde bunun gibi midir bilemiyorum. yorumlarınız sabırsızlıkla bekliyorum.
    DD 250E-10 , DD 250E-9 , DD 250E-9B

Dip Not : bu modelde 2. vitesden 3. vitese geçerken devir yükselttiğimiz anda gaz kesersek boşa atıyor. diğer modellerde de durum aynı mıdır ?

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

omeroguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar Sport
    Tolga yazdığın modellerin hepsi aynıymış. Spyder 350 bakmıştım bende.
    Bende çok merak ediyordum ve Regal'in yedek parça getiren bayisine girip farkları var mı diye sordum.
    Sadece üretim serilerini ve kullanılacak yedek parçayı bulmak için verilmiş kodlar olduğunu söyledi.
    Yani bizim klasik Tofaş'ın kuş serisine verdi Doğan S, Doğan SL, Doğan SLX gibi üzerinde donanım farkını anlatan ibareler değilmiş!
    Tüm seriler Spyder 250, 350 kasalar aynı, Daytona 250, 350 yine kasalar aynı sadece motor farkları var.

Bu arada Regal Raptor fanlarının oluşturduğu bir sayfa var, orada daha detaylı bilgiler mevcut.
    Burası Regal konusunda çok hareketsiz, sanırım kullanım tarzı oturmuş olduğu için diğer site tercih ediliyor olabilir.

Kullanım konusunda bir tecrübem yok, senin kullandığın 0 mıydı vitesten atan?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar Komple Motorunuzun Motor içini merak edenler için
    bu başlığı inceleyin

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/116871-regal-raptor-dd-250-motor-yarma-motor-tamiri-full-resimli.html

arkadaşlar merhaba; öncelikle bir bayanım ve boyum 1,75 kilom ise 52 chopper tarzı motor almayı düşünüyorum ve regalle başlamak istiyorum sorun yaşar mıyım ne yapmalıyım ?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ne gibi sorundan bahsediyoruz.. Chopper zaten öncelikle alçak olduğu için kullanımı kolay bir motordur. Raptor konusunda işe; 250cc bir kasa, başlangıç için ideal olacaktır sorun yaşayacağınızı sanmıyorum...

görünüşünü ve çıkardığı sesi çok beğendiğim ve artçı olarak severek bindiğim bir motor bu yüzden almak istiyordum. içimi rahatlattığınız için teşekkür ederim

ben de regal raptor almak istiyorum ve alıcam ama 150cc mi 250 cc mi karar veremedim yardımcı olurmusunuz,150cc lerde aklımı çelen tek şey 250cc lere göre daha yenileri 250 cc nin eskileriyle aynı fiyat hangisini almalıyım sizce ,bu motorla uzun yolda yapcam ,yokuşada çıkıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler