Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı Asi_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar. Size bir sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim. Bir kaç aydır 250 Regal Raptor araştırıyorum uzun ömürlü ve rahat bir motor olduğu fikrindeyim bir de sizlere sorayım dedim. Mct kullanıcısıyım bu arada şikayetçi olduğum konu hız 70-80 ile rahat gidebiliyosun mct'de 90-100 dediğinde bağırıyor kendinden geçiyor acaba bu Regal Raptor'da da varmıdır? İkincisi bu motorun bakımları ağırmıdır yani ne biliyim ekstradan bir şeyler çıkarır mı ? Bir de yakıtı ne durumdadır bilgi verebilecek bir arkadaşımız çıkarsa çok sevinirim. Kalın sağlıcakla.

Bir de enjeksiyonmu olan modeli var mı bunun arkadaşlar ?
    bildiğim kadarıyla enjeksiyon olan modeli yok spt 350 gibi bir model vardı adını yanlış hatırlamış olabilirim onda enjeksiyon var ama

oda cruiser değil. Seyir hızı olarak en ideal kullanım 80 - 100 arası ses çok az çıkıyor ve motora yeterince hakimsiniz 100 km den sonra ses incelmeye başlıyor

ve gaz tepkisi azalıyor 110 dann sonra titreşim başlıyor 120 den sonra aynalar o kadar titriyor ki hiçbir şey gözükmüyor 130 a doğru herşey titriyor

rüzgar sizi motordan atmaya çalışıyor. Bu arada 130 yapmak içinde hafif eğimli bir yol gerekiyor
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla enjeksiyon olan modeli yok spt 350 gibi bir model vardı adını yanlış hatırlamış olabilirim onda enjeksiyon var ama

oda cruiser değil. Seyir hızı olarak en ideal kullanım 80 - 100 arası ses çok az çıkıyor ve motora yeterince hakimsiniz 100 km den sonra ses incelmeye başlıyor

ve gaz tepkisi azalıyor 110 dann sonra titreşim başlıyor 120 den sonra aynalar o kadar titriyor ki hiçbir şey gözükmüyor 130 a doğru herşey titriyor

rüzgar sizi motordan atmaya çalışıyor. Bu arada 130 yapmak içinde hafif eğimli bir yol gerekiyor
    Benim eski motorum regaldi, şehir içinde 100-110 öyle çook fazla sıkıntı hissettirmiyor ama uzun olda 100e çıktığında titreşimi acayip hissediyorsun, her saat zorunlu olarak mola vermek zorundasın, inanılmaz bel ağrısı yapıyor. Yakıtı çok ekonomik, bir depo yakıtla 400 km gidiyordum ortalama. Ban hiç öyle ağır bakım gibi ekstra gibi bir sorun çıkarmamıştı ama artık birsürü sorundan sonra motora lanet edip yakan arkadaşlarımı da tanıyorum, biraz şans işi bunlar.

Asi_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    yoldaşlarım bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    yakıt konusuna gelince şimdiye kadar olan rekorum şehir dışı 80 km sabit hız rüzgarsız havada tek kişi 100 km de 2.7- 2.8 litre

şehir içi sakin trafik sakin kullanım 3.5 litre sıkışık trafik gergin sinirler 4.5 litre
    İkincilik kaybedenler içindir...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Selam Arkadaşlar...

Uygun fiyatlı, düzgün kullanılmış bir Regal Raptor arıyorum bilginize... T gidonlu, 250E-9B modeli ilk tercihimdir ama olmazsa da fark etmez...

Keyifli forumlar...

Motosikleti
    250 COMET
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar...

Uygun fiyatlı, düzgün kullanılmış bir Regal Raptor arıyorum bilginize... T gidonlu, 250E-9B modeli ilk tercihimdir ama olmazsa da fark etmez...

Keyifli forumlar...
    Yine mi Mehmetcim Bende

Motosikleti
    regal raptor dd 250e-9b
    Herkese merhaba arkadaşlar ;
    Motorumu yeni aldım ve ona uygun çeneden açilabilir 200 - 250 tl arası bir kask almak isitiyorum..Siyah regal raptor 250E-9B model için bu fiyat araliğinda sizce en uygun kask hangisi ?? Venom v210 ve ls2 delta kasklarından sizce hangisi daha iyi ??Alacağim ilk kask olması itibari ile biraz acemiyim yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar..Tekrar herkeze selamlar, saygılar ve hayırlı geceler...
    tunaypsr bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Arkadaşlar herkese merhaba.. ihtiyaç dolayısıyla motorumu satıyorum ..Sitemizden ilgilenen arkadaşlar olursa elimden geldiği kadar yardımcı olurum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3586898/detay/

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı * ROMEO * adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar ;
    Motorumu yeni aldım ve ona uygun çeneden açilabilir 200 - 250 tl arası bir kask almak isitiyorum..Siyah regal raptor 250E-9B model için bu fiyat araliğinda sizce en uygun kask hangisi ?? Venom v210 ve ls2 delta kasklarından sizce hangisi daha iyi ??Alacağim ilk kask olması itibari ile biraz acemiyim yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar..Tekrar herkeze selamlar, saygılar ve hayırlı geceler...
    motorun hayırlı olsun motorunla ilgili iyi kotu çirkin eksik fazla ne gordunse paylaşabilirmisin 2010 dahil titreşim yok diyorlar ne kadar doğru

merhabalar.regal raptor bakıyorum fakat çoğu motorcuya danıştım alma parça sıkıntılı sorunlu motorlar diyorlar kafamı karıştırıyorlar.keeway V motorlara bakıyorum 250 liklere onlarada parçası yok bilmemne diyorlar.sizce ne yapmalıyım.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı sezer90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.regal raptor bakıyorum fakat çoğu motorcuya danıştım alma parça sıkıntılı sorunlu motorlar diyorlar kafamı karıştırıyorlar.keeway V motorlara bakıyorum 250 liklere onlarada parçası yok bilmemne diyorlar.sizce ne yapmalıyım.
    regallerde parça sıkıntısı olmadığını biliyorum (eski motorum)
    keeway e bulaşma derim regalin sağlamlığı yanında keeway her an sorun çıkartabilir
    temiz bir regal raptor on numara dır
    ama vibrasyonu çoktur haberin olsun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Arkadaşlar merhaba bende 200 km de 2.el bir dd 350 e6 sahibiyim ama çok ciddi bir vibrasyon sorunum var motor çok sallıyor birde 2 egzos dan senkron ses gelmiyor sol egzos dan garip bir tangırtı sesi gibi birşey geliyor bunun nedeni ne olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...
    Içerisinde Koruyacak Bir Beynin Yoksa , Kaskında Bir Anlamı Yok Tabiki ... Allah Muhafaza ...

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Alıntı Wolker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende 200 km de 2.el bir dd 350 e6 sahibiyim ama çok ciddi bir vibrasyon sorunum var motor çok sallıyor birde 2 egzos dan senkron ses gelmiyor sol egzos dan garip bir tangırtı sesi gibi birşey geliyor bunun nedeni ne olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...
    bujisine baktırmanı tavsiye ediyorum , patlamışsa genelde yapıyor bizim motorlarda , bende de yaptı değiştirdim düzeldi...

Motosikleti
    mondial 150 rf
    HERKESE MERHABA;
    RR 125dde nasıl bi motordur.Görüntü olarak güzel bişeye benziyor.Ancak uzun yol performansı nasıldır?Ayrıca çok masraf çıkarırmı.150 lik scooter kullanıyorum.Başlangıç için uygun olurmu?yorumlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim...

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    DD 250E-10 SPYDER'ım satılık. Daha 2000 km de. Enduro ile takas olur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0692130/detay/
    I'M BACK !!!

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Oldukça temiz olduğu belli hayırlı satışlar dilerim Dikiz aynalarını kaça aldığını sorabilir miyim?

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    60'a almıştım sanırım.
    I'M BACK !!!

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    hmm saolasın.. Hayırlı olsun şimdiden...

SATILIK REGAL RAPTOR 250 CC E 9 2010 MODEL 14.06.2011 TRAFİĞE CIKISLI 7500 KM DE

cihanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 Classic

250 E9 hakkında sorularım

Arkadaşlar Merhaba,

Geçtiğimiz hafta 2008 model ancak 2010 trafiğe çıkışlı 1500 KM de bir RR 250 E9 aldım. Motor yeni olduğundan sizlerin tecrübelerine dayanarak bazı sorularım olacak.

1- Bu motor fanı tahminen kaç derecede açıyor ?
    2- Bazı devirlerde motordan bir tıkırtı sesi geliyor, gazı açınca veya kapatınca yani devri yükseltince veya düşürünce ses kesiliyor. Neden olabilir ?
    3- Bu motor kaç lt. yağ ve kaç lt. soğutma suyu alır?
    4- Bu motorda hangi bujiyi kullanmayı tavsiye edersiniz?
    5- Yakıt deposunun altından motorun en altına uzanan bir boru var içi boş. Ne işe yarar bu boru?
    6- Arkaya orjinal plastik kutu çantalarından almak istiyorum ancak Ali Usta'da 400 lira. Daha ucuza bulunur mu ?
    7- Motor yağı kalite bir markanın ( Castrol, Mobil vs) 10W-40 modeli olsa uygun mudur yada ne tavsiye edersiniz?
    8- Motorla ilgili başka tavsiyeleriniz var mıdır ?

Saygılarımla.

Cihan ÜRÜT / BURSA

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

Alıntı RONİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKESE MERHABA;
    RR 125dde nasıl bi motordur.Görüntü olarak güzel bişeye benziyor.Ancak uzun yol performansı nasıldır?Ayrıca çok masraf çıkarırmı.150 lik scooter kullanıyorum.Başlangıç için uygun olurmu?yorumlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim...
    RONİN, RR başlangıç için en ideal motordur. Türkiye'de pek tanınmıyor diğer çinli rakiplerine göre pahalı olduğu için ama şöylede bir gerçek var ki pahalı olması keyfi değil. Regal bu fiyatı hakediyor bence. BAşlangıç için 250 cc idealdir. Ancak scooterdan sonra vitesli ve cruiser tarzı bi motoru sevebilirmisin ona karar vermen gerekir.
    CİHAN ÜRÜT / BURSA / B Rh + ** YAMAHA DRAGSTAR CLASSIC 650 cc. **
    BURSA CHOPPERS CLUB ASSOCIATION
    http://www.facebook.com/BursaChoppers / www.bursachoppersclub.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler